Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Будівництво


керамічна плитка

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.11.2009, 15:28 #1122351   #1
Sjava
Типово керамічна плитка

підкажіть будь-ласка де можна купити дешево керамічну плитку на підлогу???може хто з вас продає...
Sjava зараз поза форумом  
Старий 26.11.2009, 15:39 #1122365   #2
Apollyon
 
Аватар для Apollyon
Типово Відповідь: керамічна плитка

Тобі напевно в розділ Куплю.
Apollyon зараз поза форумом  
Старий 26.11.2009, 15:42 #1122373   #3
Sjava
Типово Відповідь: керамічна плитка

неа, мені тре знати де в тернополі дешево продають керамічну плитку, але якщо тут хтось знайдеться хто її продає я не обіжусь...
Sjava зараз поза форумом  
Старий 26.11.2009, 16:15 #1122411   #4
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: керамічна плитка

Залежить, на яку підлогу - в магазин, чи в квартиру, чи ще десь - то все-таки має значення. Без пошуків пригод думаю найкращий варіант "Арс" або "Епіцентр". І завжди краще взяти трохи з запасом, бо потім трісне чи бракне, а на складі в магазині такої вже не буде, або буде, але іншого відтінку.
sets зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sjava (26.11.2009)
Старий 26.11.2009, 16:19 #1122415   #5
yge0607
Типово Відповідь: керамічна плитка

Тільк і,що взяв Ріа Плюс. Відкрив сторінки де Будівельні матеріали. А там нємєрєно оголошень і реклам.
Дешеву ,то тобі на що ?
yge0607 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sjava (26.11.2009)
Старий 26.11.2009, 16:48 #1122442   #6
Sjava
Типово Відповідь: керамічна плитка

на кухню на підлогу
Sjava зараз поза форумом  
Старий 26.11.2009, 17:01 #1122453   #7
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: керамічна плитка

Щоб не продешевити, раджу шукати мінімум ІІІ-IV клас стирання і бажано, щоб це був керамограніт (грес), можна смальтований (покритий глазуррю). То все мають допомогти підібрати продавці-консультанти. Краще не купляти кота в мішку. На стіни - можна зекономити, а от підлога повинна бути надійна і довговічна (думаю, для себе вибираєш).
sets зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sjava (26.11.2009)
Старий 26.11.2009, 17:04 #1122458   #8
Sjava
Типово Відповідь: керамічна плитка

для себе вибираю, а шо ше можете порадити нарахунок того яку краще брати бо там ще має бути під плиткою підігрів і що таке 3-4 клас, бо якщо чесно то в том повний ноль, буду дуже вдячний
Sjava зараз поза форумом  
Старий 26.11.2009, 17:09 #1122466   #9
Apollyon
 
Аватар для Apollyon
Типово Відповідь: керамічна плитка

Цитата
Допис від Sjava Переглянути допис
для себе вибираю, а шо ше можете порадити нарахунок того яку краще брати бо там ще має бути під плиткою підігрів і що таке 3-4 клас, бо якщо чесно то в том повний ноль, буду дуже вдячний
Щодо теплої підлоги. Яка плитка стоятиме значення немає.
Apollyon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sjava (26.11.2009)
Старий 26.11.2009, 17:52 #1122490   #10
sets
 
Аватар для sets
Типово Відповідь: керамічна плитка

Якщо є підігрів, для плитки то не страшно, бо вона виготовляється при температурі поза 1000градусів, а от міжплиточний шов повинен бути більший за 2 мм, бо плитка має здатність розширятись і звужуватись при нагріванні і охолодженні. Відповідним повинен бути і клей - простий краще не брати, треба також додатково сказати про це продавцям, вони скажуть, який саме для підлог з підігрівом. Взагалі, можна брати універсальний клей будь-якого виробника, типу Полірем-СКП-121, Серезіт-СМ 117, Сопро 1, останні 2 дуже дорогі - поза 100 грн за мішок. Мішка 25 кг вистачає на (залежить від рівності підлоги) 2-4 м2. Та краще проконсультуйся, може в магазині буде щось якраз потрібне і за нормальну ціну.
Класи стирання - це умовна міжнародна класифікація плитки. По простому: 5-найвищий, 1- найнижчий. Тобто, чим вищий клас, тим краще плитка протистоятиме стиранню, не буде видно так званих "доріжок", де ходила людина. Найдешевшу, (але їй навіть не присвоюють клас стирання, бо вона не має малюнків, а на вигляд і на розріз - кашка з крапинками) - в районі 40 грн/м2 беруть в супермаркети - вона вічна, але не думаю, що в хаті такий варіант радуватиме око. Приклад http://atem.com.ua/collection.php?type=7 або плитка заводу Зевс кераміка (в супермаркеті Торговий світ)

Додано через 24 хвилини
Ще додам - плитка має колір, але тон може не співпадати. Він, як правило, позначається на коробці цифрою. Цифри на всіх коробках стосовно тону (продавці це мають знати) мають співпадати. Буває, що лінія робить плитку сірого коліру, на наступне замовлення можуть додати більше піску і вона буде трохи світліша, тому обов"язково потрібно звіряти тон плитки, вказаний на коробці (це стосується і стін). Бо потім у квартирі буде видно такі "світліші" плями. Майстру по барабану. В мене у знайомої так і поставив, а потім спохватились. Також на коробці вказується і клас стирання плитки цифрами, в основному римськими від 1 до 5. А клей можна вибрати для підлоги з підігрівом, погугливши. Ось тут http://www.ceresit.org/cm117.html , наприклад, вказано, що він підходить для таких підлог, тому орієнтуйся на продавців, а якщо скажуть, що немає клею саме для підлог з підігрівом, кажи: "Тоді скажіть, який є універсальний" і порівняй ціни та написи на мішках.

Востаннє редагував sets: 26.11.2009 о 17:52. Причина: Пізніше додано
sets зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sjava (26.11.2009)
Старий 08.07.2017, 22:28 #2698862   #11
lvivpostachbud
Учасник
Типово Відповідь: керамічна плитка

Можна замовити на цьому сайті postach.com.ua
найкраща ціна на керамічну плитку і сантехніку
lvivpostachbud зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (08.07.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:56.