Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Хто буде президентом?
Порошенко 49 44.95%
Інший 42 38.53%
Третій смішний варіант 18 16.51%
Голосували: 109. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори Президента 2019

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.01.2019, 09:54 #2746214   #821
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Приїхали... будеш Медведчука відбілювати? Яка різниця, які в нього повноваження? Йому гарант видав державний мандат і ні ти, ні я не бачив повних його повноважень! В Москву прямим сполученням літає бо там теж сидить Мінська група? Хто собі ще таке може в країні дозволити? Нагадаю тобі що в останньому інтерв'ю Марчук заявив, що Медведчук не приймає в ній участі!
Чувак, ти бачив коли небудь доручення на будь що? Там чіткий перелік де, коли, перед ким і з яких питань особа має право виступати "від імені і в інтересах". Якщо в тебе доручення на продаж авто, ти не зможеш по ньому взяти кредит чи представляти інтереси в суді.


Цитата Блін...я тебе чітко запитав, чи потрібно запускати в дію цей закон після виведення війсь раші? Ну шо ти знову крутиш?) Та його можна пролонговувавти хоть 50років бо кажуть наче до нього прив'язані санкції...чи ти хочеш зняти з раші санкції не пролонгацією?
А ще, кажуть ніби на Марсі можна картоплю вирощувати. Закон прописаний в логіці встановлення перехідного періоду.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 10:08 #2746218   #822
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Чувак, ти бачив коли небудь доручення на будь що? Там чіткий перелік де, коли, перед ким і з яких питань особа має право виступати "від імені і в інтересах". Якщо в тебе доручення на продаж авто, ти не зможеш по ньому взяти кредит чи представляти інтереси в суді.
Ти мені хочеш тут розказати, що у Медведчука звичайна нотаріальна довіреність від Порошенка?))))))) І мабуть ти її бачив, вичитав всі його повноваження. Але ти наївний. Я лише констатую факти, а ти мені тут хочеш видати за факти свої фантазії.
Хм...а лупити журналістів теж там прописано? А використовувати ручний суд в свої цілях? А вести бізнес з рашою/гарантом? Краще вже зупинися, а то чим дальше тим твоя історія стає все більш смішнішою.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ще, кажуть ніби на Марсі можна картоплю вирощувати. Закон прописаний в логіці встановлення перехідного періоду.
Супер. Не закон, а логіка Ти так боїшся дати відповідь на запитання? Я тобі вже наніц все спростив...раша вивела війська, вибори ми призначили, куча західних спостерагачів, запускаємо повністю закон в дію?...а ти про Марс

Востаннє редагував BadBoy: 24.01.2019 о 10:13.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 10:32 #2746225   #823
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти мені хочеш тут розказати, що у Медведчука звичайна нотаріальна довіреність від Порошенка?))))))) І мабуть ти її бачив, вичитав всі його повноваження. Але ти наївний. Я лише констатую факти, а ти мені тут хочеш видати за факти свої фантазії.
.
Факти??? Ок. В чому полягає факт?
Цитата Супер. Не закон, а логіка Ти так боїшся дати відповідь на запитання? Я тобі вже наніц все спростив...раша вивела війська, вибори ми призначили, куча західних спостерагачів, запускаємо повністю закон в дію?...а ти про Марс
Скажи як його запустити в дію? При всьому бажанні
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 11:36 #2746247   #824
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Факти??? Ок. В чому полягає факт?
В тому що Медведчук з офіційним державним мандатом - факт. І коли ця гнида несе дурниці про брацький народ, громадянську війну...він офіційний представник(хз яких групах, підгрупах, надгрупах) держави Україна! це капець! І ти хоть тисячу раз полети на марс, ми не знаємо всіх його повноважень, а факт того що в нього "особливий державний статус" це і коню зрозуміло.
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Скажи як його запустити в дію? При всьому бажанні
Курча...я вже втомився. Візьми ще раз перечитай закон. Я тобі задав просте запитання, навіть якщо буде виконано 100% прехідних положень, його(закон) потрібно вводити в дію чи ні?
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 12:12 #2746250   #825
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
В тому що Медведчук з офіційним державним мандатом - факт. І коли ця гнида несе дурниці про брацький народ, громадянську війну...він офіційний представник(хз яких групах, підгрупах, надгрупах) держави Україна! це капець! І ти хоть тисячу раз полети на марс, ми не знаємо всіх його повноважень, а факт того що в нього "особливий державний статус" це і коню зрозуміло.
Ну я не кінь. Мені не зрозуміло
"
Цитата Щодо залучення Медведчука до переговорів із звільнення полонених були надані відповідні роз’яснення у повідомленні прес-центру Служби безпеки України від 23 грудня 2014 року. Медведчук призначений СБУ спецпредставником з питань гуманітарного характеру з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях", - зазначили в АП.
Цитата Курча...я вже втомився. Візьми ще раз перечитай закон. Я тобі задав просте запитання, навіть якщо буде виконано 100% прехідних положень, його(закон) потрібно вводити в дію чи ні?
Як може бути виконано положення про проведення виборів 7.12.2014???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 14:22 #2746259   #826
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
А при чому тут вчитель української мови? Людина, яка пробує робити висновки про масштаби мислення, а також, висловлюватися на теми про "вищі матерії", робить елементарні граматичні помилки, ну це ж якось не корелюється, ні?



І, цей "досвід" допоміг тобі зрозуміти, що "груди" Порошенка - при любих розкладах солодші? Чи, яким боком ти екстраполюєш сюди цей "досвід"?



Томос і віра мають таке ж саме відношення до держави, як "груди" мєдвєдєва до України. Якщо ти цього не знала, то прочитай статтю 35 Конституції України.
.
Як це тобі пояснити, коли твою пластинку зажовує на словах «досвід» і «груди». В багатомільйонному мегаполісі, такому як Москва, є можливість обговорювати «високі матерії» з великою кількістю людей - усно.
Держава, це не тільки Конституція, це також те, що ти в даний момент твориш і будуєш (включає в себе не тільки матеріальну частину, а й ідеологічну, духовну і т.д.). І є надія, що цей процес не закінчиться озвученням того, що саме Мєдвєдєв дає вказівки вбивати неозброєних протестуючих на головному майдані твоєї країни, чи саме Мєдвєдєв озвучує які зміни необхідно внести до Конституції України.
P.s. Мєдвєдєв, як метафора, що Росія була змушена імітувати демократичні вибори перед зовнішніми партнерами, що стало точкою цивілізаційного неповернення.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 22:24 #2746306   #827
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Ну я не кінь. Мені не зрозуміло
Що тобі незрозуміло? Те що в Медведчука є "жовта картка" на триндьож від імені держави? А ще мабуть куча бонусів до неї йде такі як дозвіл на бізнес, політика, суди, правоохоронна криша...
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Як може бути виконано положення про проведення виборів 7.12.2014???
Раша виводить війська та зброю, парламент голосує нову дату, заходять міжнародні спостерігачі і так далі по закону...Нє? Ще будеш шукати як відвертітися від прямого запитання, чи такому закону місце в нашій країні?
І щоб ти мені тут не крутив датами, коли цей закон був прийнятий перший раз всі дати були чинними!

Востаннє редагував BadBoy: 24.01.2019 о 22:35.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2019, 23:33 #2746315   #828
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Як це тобі пояснити, коли твою пластинку зажовує на словах «досвід» і «груди». В багатомільйонному мегаполісі, такому як Москва, є можливість обговорювати «високі матерії» з великою кількістю людей - усно.
Ти проживаєш в Москві?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Держава, це не тільки Конституція, це також те, що ти в даний момент твориш і будуєш (включає в себе не тільки матеріальну частину, а й ідеологічну, духовну і т.д.)
Ти плутаєш та поєднуєш між собою поняття держави та країни з народом, а це в корені - неправильно. Наша країна існує вже давно, як і народ. А стабільну самостійну державність ми отримали зовсім недавно. Держава - це надбудова країни, створенна для організації, обслуговування та управління цієї самої країни з народом. І в питаннях віри - держава повинна бути абсолютно нейтральною, точно так, як це записано в конституції. Тому що народ - абсолютно різний, він не може бути однаковий, і тим більше в питаннях віри та релігії. Крім православних, в Україні є велика кількість католиків, юдаїстів, мусульман, атеїстів і т.д, і т.п. І держава не може надати комусь перевагу, тому що в такому разі - не будуть враховані інтереси інших.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
. І є надія, що цей процес не закінчиться озвученням того, що саме Мєдвєдєв дає вказівки вбивати неозброєних протестуючих на головному майдані твоєї країни, чи саме Мєдвєдєв озвучує які зміни необхідно внести до Конституції України.
Маю таку саму надію.

Востаннє редагував Chefild: 25.01.2019 о 09:20. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 02:51 #2746317   #829
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Чуваки, ті шо тут про Гнапа казали як варіант, а ви в курсі шо він не збирається давати свої чи спонсорські мільйони на заставу? А збирає їх як внески своїх прихильників на компанію. Так вот, мені цікаво скльки з тутешніх принципових борцунів з корупцією закинули йому внесок і яку суму, ну так щоб взнати наскільки ви серйозні борцуни, і чи ви можете тільки шарити Гнапа розслідування в фейсбучіку, шоб пожалітись на шоколадного баригу, чи ви його і грошиками підтримаєте?
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
as2 (25.01.2019)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 09:27 #2746328   #830
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Lolo Madelen
Чому я підтримую Порошенка?
Якщо коротко, - бо не бачу не те, що кращої, а бодай рівноцінної альтернативи. Чому її немає, - питання до політикуму і загалом до суспільства. Чому Порошенко? Бо дає відповіді на «кляті запитання», які українство не спромоглося сформулювати упродовж сотні років після першої Національної революції.
Серед усіх українських президентів часів новітньої незалежності саме Порошенко підняв планку українських завдань до рівня стратегії, і наразі успішно їх втілює. «Геть від Москви!», - гасло, актуальне не тільки для України, у ньому зосереджена головна мета – усунути віковічну національну загрозу, зруйнувати саму імперію, перетворити її на прогнозованого і стабільного сусіда, з яким можна вести справи. Не брататися, не довіряти, а саме вести справи.
Тому маємо європейський вектор, Асоціацію, безвіз, відновлення незалежності нашої церкви, Стокгольмський арбітраж, антиросійську коаліцію, плани вступу до НАТО та ЄС тощо. Я переконана, що це лише перші кроки, і що зупинитися на цьому шляху, перервати процес руйнації імперських амбіцій Москви для України та її громадян було б не просто втраченим шансом, але й злочинною легковажністю. Злочинною тому, що за будь-який компроміс, за найдрібнішу поступку агресорові платитимемо не лише ми, але й наступні покоління. Принаймні, історія однозначно вказує на це.
У цьому сенсі Порошенко – перший серед державних очільників, який не озирається на Росію, не запитує «а шо там, у моск…лєй?», не переймається реакціями кремлівських авантюристів, не піддається на тиск і провокації. Зрештою, я не бачу серед української політичної тусовки осіб, здатних втримати країну у війні проти велетенської агресивної машини упродовж п’яти років. Не тільки втримати, але й завдавати цьому монстру дошкульних ударів. При тому об’єднати світ проти «імперії зла», відродити армію і в умовах втрати значної частини економічного потенціалу поступово відбудовувати господарку.
Попри банальну істину, що, мовляв, народ має ту владу, на яку заслуговує, у випадку Порошенка маємо прецедент, коли значна частина народу, особливо так звані «еліти», не дотягують до рівня і масштабу керівника. Це – сумно, але не безнадійно. Гадаю, матимемо ще п’ять років, аби виправити цей недолік.




Додано через 6 хвилин
Цитата BadBoy, а факт того що в нього "особливий державний статус" це і коню зрозуміло.
ФАКТИ де, то що ти з кінською головою це факт і факт що ти троль кат-цапський,а значить проти України.
Де документ його повноважень,покажи.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чуваки, ті шо тут про Гнапа казали як варіант, а ви в курсі шо він не збирається давати свої чи спонсорські мільйони на заставу? А збирає їх як внески своїх прихильників на компанію. Так вот, мені цікаво скльки з тутешніх принципових борцунів з корупцією закинули йому внесок і яку суму, ну так щоб взнати наскільки ви серйозні борцуни, і чи ви можете тільки шарити Гнапа розслідування в фейсбучіку, шоб пожалітись на шоколадного баригу, чи ви його і грошиками підтримаєте?

20 людей подали на кандидата в президенти,ось що робить кат-цапська агіт-машина,любим способом розвалити Україну.

Востаннє редагував as2: 25.01.2019 о 13:50. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 10:37 #2746343   #831
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

А тим часом, кандидат в президенти Ігор Шевченко зганьбився в Давосі з безплатними шапками

https://tsn.ua/politika/trofeyi-z-da...k-1285842.html

Іспанський сором
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
as2 (25.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 12:34 #2746358   #832
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Не читаючи нічого з цієї теми, можу сказати лише одне, мій вибір Порошенко хоча б за те, що по Інтеру тепер ідуть Подробиці, а не Подробности, і весь наш істеблішмент вперто вперто налягає на українську, бо не хоче щоб його голос на ТВ закривали зверху перекладачем (тут правда є виключення з одного кандидата, якого 1+1 чомусь єдиного в своїх сюжетах не дублює, чого б то цікаво )) ? ).
І що б там хто не говорив, на мою особисту думку, якби така політика проводилася з 1991 року, то не скажу за Крим, а ДНР і ЛНР ми навряд чи би бачили, бо важко сприймати за свого визволителя людину яка говорить іншою від тебе мовою.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (25.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 13:05 #2746365   #833
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Petro Ford, ти уникаєш відповіді щодо того закону? То так і скажи, щоб я не доставав.
Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Цитата
BadBoy, а факт того що в нього "особливий державний статус" це і коню зрозуміло.
ФАКТИ де, то що ти з кінською головою це факт і факт що ти троль кат-цапський,а значить проти України.
Де документ його повноважень,покажи.
Ще один захисник Медведчука Перед тим мені розказував, який Ахметов європеєць, тепер хоче щоб я йому тицяв фактами по Медведчуку. Факти всі на поверхні,відкрий очі та подивися що він робить в країні та поза її межами. Я вже колись писав, Медведчука варто посадити бодай за те, що він зробив з Стусом! І ти як патріот повинен це підтримувати, а не стояти на його стороні!

Востаннє редагував BadBoy: 25.01.2019 о 13:54.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 13:10 #2746366   #834
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Petro Ford, ти уникаєш відповіді щодо того закону? То так і скажи, щоб я не доставав.

Ще один захисник Медведчука Перед тим мені розказував, який Ахметов європеєць, тепер хоче щоб я йому тицяв фактами по Медведчуку. Факти всі на поверхні,відкрий очі та поидивися що він робить в країні і поза її межами. Я вже колись писав, Медведчука варто посати бодай за те, що він зробив з Стусом! І ти як патріот повинен це підтримувати, а не стояти на його стороні!
Строки давності ще не пройшли???
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 13:46 #2746368   #835
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Строки давності ще не пройшли???
Ти відповідь дасиш чи ні?) Далі будеш прикидатися сліпим і перескакувати на інші теми? Скажи прямо не хочу відповідати.

Додано через 28 хвилин
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Не читаючи нічого з цієї теми, можу сказати лише одне, мій вибір Порошенко хоча б за те, що по Інтеру тепер ідуть Подробиці, а не Подробности
Все добре говорите, але треба договорювати все до кінця. З Інтером ви переборщили, це один з головних ватних телеканалів. Згадайте минулорічний ефір де вони розказували щось там про фашистів. За таке канал вже давноповинен бути забанений. А скільки виросло за останні роки україномовних "проросійсько-сєпарських" телеканалів знаєте? Те що деякі телеканали ховаються за українською мовою, ще нічого не означає. Треба боротися з їхньою ватною пропагандою, в тому числі і за мову! Про все це треба говорити і не замовчувати.
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
і весь наш істеблішмент вперто вперто налягає на українську, бо не хоче щоб його голос на ТВ закривали зверху перекладачем (тут правда є виключення з одного кандидата, якого 1+1 чомусь єдиного в своїх сюжетах не дублює, чого б то цікаво )) ? ).
А Міністр МВС? А Труханов? А Кернес? А Філатов? А ще сотні, якщо не тисячі, таких держслужбовців, яким начхати на мову...Чи таких держслужбовців які прямо зараз порушують законодавство ми пробачаємо?
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
І що б там хто не говорив, на мою особисту думку, якби така політика проводилася з 1991 року, то не скажу за Крим, а ДНР і ЛНР ми навряд чи би бачили, бо важко сприймати за свого визволителя людину яка говорить іншою від тебе мовою.
От тому в 1991 році треба було голосувати за Чорновола або Лук'яненка, а не за стару комуністичну партійну номенклатуру. Хоча Чорновіл тоді пропонував федералізацію, проти якої я виступаю. Тому мабуть якби мав право голосу, віддав би його Лук'яненку.

Востаннє редагував BadBoy: 25.01.2019 о 13:55. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (25.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 13:54 #2746375   #836
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

І ось якщо завтра, а може вже і сьогодні якийсь кандітатік буде вам розповідати про те, як він (або вона) швидко знизить то, що потрібно знизити і підвищить те, що дуже хочеться підвищити (зарплати, пенсії, потенцію і будь-яка інша лібідо), то знайте ... Вам відверто пиз ... брешуть! У перекладі на просту мову - тримають за лохів!

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Petro Ford, ти уникаєш відповіді щодо того закону? То так і скажи, щоб я не доставав.

Ще один захисник Медведчука Перед тим мені розказував, який Ахметов європеєць, тепер хоче щоб я йому тицяв фактами по Медведчуку. Факти всі на поверхні,відкрий очі та поидивися що він робить в країні і поза її межами. Я вже колись писав, Медведчука варто посати бодай за те, що він зробив з Стусом! І ти як патріот повинен це підтримувати, а не стояти на його стороні!

Я не захищаю медведчука,я його ненавиджу,но,ти ,троль кремлівський, поставив так що виходить Порох винен.


Часом складається враження, що в двадцять першому столітті громадяни однієї країни з жовто-блакитним Державним прапором, до цього часу не знають повноважень Президента України. І як наслідок ведуться на казки від Емелі, наче карасі на перловку.

- чи впливає Президент на зниження, або навпаки, підвищення цін на продукти харчування? Ні!
- а на вартість електроенергії або ж (що особливо важливо) ціни на газ? Ні!
- чистоту в під'їздах? Ні!
- кривизну доріг і кількість ям на умовний кілометр? Ні!
- термін придатності кефіру в супермаркетах? Ні!
- призначає він Генерального прокурора? Ні!
Серед повноважень Президента, лише подати кандидатуру на затвердження. А вже депутати Верховної Ради України вирішують, погодитися і затвердити, або ж відхилити! Те ж саме стосується і Прем'єр-міністра, Голови Нацбанку і так дальше.
За Медвидчука також відповідає ВР!

Востаннє редагував as2: 25.01.2019 о 14:03. Причина: Пізніше додано
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 13:57 #2746377   #837
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Я не захищаю медведчука,я його ненавиджу,но,ти ,троль кремлівський, поставив так що виходить Порох винен.
Я троль кремлівський бо накидую лайно на Медведчука, а ти його ненавидиш і одночасно захищаєш. Бризки гімна рикошетом від Медведчука летять на Порошенка, тому треба все таки захищати Медведчука?)) ну що я зроблю якщо вони пов'язані?
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 14:06 #2746378   #838
as2
 
Аватар для as2
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата ну що я зроблю якщо вони пов'язані?
Троль ти,чим він пов'язаний,шо ху%ло зв'язав мінські угоди з медвидчуком.
Його гнати може тільки ВР І ПОДАТИ В СУД ТІЛЬКИ ВР.
as2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 14:06 #2746379   #839
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
За Медвидчука також відповідає ВР!
Цитата:
Допис від as2 Переглянути допис
Його гнати може тільки ВР І ПОДАТИ В СУД ТІЛЬКИ ВР.
Такого маразму я ще не чув
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2019, 14:37 #2746383   #840
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вибори Президента 2019

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ти відповідь дасиш чи ні?) Далі будеш прикидатися сліпим і перескакувати на інші теми? Скажи прямо не хочу відповідати..
Сформулюй чітко запитання.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:31.