Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.03.2018, 13:57 #2724627   #1
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло https://zbroya.info/uk/blog/15087_vl...i-iogo-zhitlo/

У понеділок, 19 березня, в під'їзді багатоповерхівки в Оболонському районі Києва вибухнула граната. Вибух стався близько 12:40 за адресою вул. Прирічна, 5.

За попередніми даними, внаслідок вибуху постраждали троє людей.

Як з'ясували журналісти, між кількома чоловіками виник конфлікт, під час якого один із них дістав гранату та кинув її в опонентів.

За даними джерел, імовірною причиною конфлікту був візит до місцевого жителя колекторів, які нібито хотіли відібрати його квартиру.
Водночас прес-служба поліції Києва уточнює, що вибух стався на 6 поверсі. При цьому вибуху передувала бійка господаря однієї з квартир із невідомими чоловіками. На місці вибуху виявлено сліди крові, невідомі втекли.

П.С. Наскільки відомо професії "коллектор" не існує. Нема жодного навчального закладу який готує спеціалістів такої "спеціальності".
В разі появи "коллекторів" це можна кваліфікувати як здирництво, шантаж чи бандитизм і людина має право на самозахист.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2018, 14:26 #2724630   #2
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис

П.С. Наскільки відомо професії "коллектор" не існує. Нема жодного навчального закладу який готує спеціалістів такої "спеціальності".
А ще немає жодного навчального закладу який готує прибиральниць, різноробочих, вантажників і сторожів. Таких професій також не існує
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2018, 16:55 #2724643   #3
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ще немає жодного навчального закладу який готує прибиральниць, різноробочих, вантажників і сторожів. Таких професій також не існує
Прибиральниць яких випускають працювати з людьми готують в клінінгових компаніях.
Вантажники і сторожа не грузять народ на бабло.
А якийсь перець який невідомо з якого бугра прийшов щось розказувати є ніхто. Вони часто навіть в очі не бачили власника грошей від імені якого виступають.З ними розмова проста.

https
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2018, 18:00 #2724652   #4
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Мав з ними справу? ))))
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2018, 18:08 #2724654   #5
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Мав з ними справу? ))))
Лише по телефону. Там був незначний борг. Сказав йому ти хто такой давай дасвіданія. )))
Потім через деякий час борг погасив, а через пару місяців з банку до мене дзвонять і бла-бла-бла ми вам як старому нашому клієнту карточку голд пропонуємо підіть заберіть. Я їм сказав що мені не треба, і такий то і такий то від вашого банку до мене дзвонив і повністю підірвав мою довіру до вашого банку.
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 22:04 #2725155   #6
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Прибиральниць яких випускають працювати з людьми готують в клінінгових компаніях.
Вантажники і сторожа не грузять народ на бабло.
А якийсь перець який невідомо з якого бугра прийшов щось розказувати є ніхто. Вони часто навіть в очі не бачили власника грошей від імені якого виступають.З ними розмова проста.

https://www.youtube.com/watch?v=mTQLW3FNy-g
Клінінгова кампанія - навчальний заклад? Не знав
Ти сказав колектор - не професія бо нема навчальних закладів які готують таку спеціальність. До чого тут коло обов'язків?
Взяв чужі гроші - віддай. Все просто
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2018, 23:11 #2725161   #7
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата Лише по телефону. Там був незначний борг. Сказав йому ти хто такой давай дасвіданія. )))
То шо за такий незначний борг, шо аж колектори шастають.
Швидкі кредити паспот і код на вокзалі? )) який смішний пасажир
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2018, 00:17 #2725163   #8
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
То шо за такий незначний борг, шо аж колектори шастають.
Я не знаю чи то був каналізаційний коллектор чи просто вигрібний септік. Одним словом з гімном та його трудова діяльнсть пов"язана.
Цікаво який ідіот і з якого перепугу придумав називати їх коллекторами? Це від слова каналізаційний коллектор чи від слова коллективізація?

Додано через 10 хвилин
Ці "коллектори" фактично є шантажистами або бандитами.
І це дуже просто доказати.

Якщо банк є суб"єктом підприємницької діяльності то його власники є підприємціями.
Тепер дивимося що це таке.

Підприємництво (підприємницька діяльність) — це основний вид самостійної господарської діяльності, яка здійснюється фізичними та юридичними особами, яких називають підприємцями, від свого імені і на свій ризик на постійній основі.

Таким чином ніякі коллектори, септики чи інші гавновози не мають у вас вимагати ЧУЖИЙ борг.

Единий хто може з вами розмовляти на цю тему це власник грошових коштів, тоб то власник банку, якому клієнти довірили власні кошти. .

І він має право лише висловлювати своє незадоволення, бо цією підприємницькою діяльністю він занявся ...... на свій ризик


Востаннє редагував Emmi: 24.03.2018 о 00:20. Причина: Пізніше додано
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 15:58 #2725818   #9
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Я не знаю чи то був каналізаційний коллектор чи просто вигрібний септік. Одним словом з гімном та його трудова діяльнсть пов"язана.
Цікаво який ідіот і з якого перепугу придумав називати їх коллекторами? Це від слова каналізаційний коллектор чи від слова коллективізація?

Додано через 10 хвилин
Ці "коллектори" фактично є шантажистами або бандитами.
І це дуже просто доказати.

Якщо банк є суб"єктом підприємницької діяльності то його власники є підприємціями.
Тепер дивимося що це таке.

Підприємництво (підприємницька діяльність) — це основний вид самостійної господарської діяльності, яка здійснюється фізичними та юридичними особами, яких називають підприємцями, від свого імені і на свій ризик на постійній основі.

Таким чином ніякі коллектори, септики чи інші гавновози не мають у вас вимагати ЧУЖИЙ борг.

Единий хто може з вами розмовляти на цю тему це власник грошових коштів, тоб то власник банку, якому клієнти довірили власні кошти. .

І він має право лише висловлювати своє незадоволення, бо цією підприємницькою діяльністю він занявся ...... на свій ризик


Ти взяв чужі гроші. Ти їх маєш віддати. Все правильно? Думаю так. Що відбувається? Банк роздає кредити. Хтось віддає, хтось ні. Тих хто не віддає збирається певна кількість. Умовно, вони винні банку мільйон гривень. Банк переуступає борг колекторам, сеажімо за 600 тис. бо розуміє, що краще забрати 600 ніж втратити весь мільйон. Колектори ж, купивши "боржників оптом" намагаються струсити з них той мільйон який вони винні банку. Щонетак?

Ще раз: Взяв - віддай
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 17:23 #2725854   #10
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис

Ти взяв чужі гроші. Ти їх маєш віддати. Все правильно? Думаю так. Що відбувається? Банк роздає кредити. Хтось віддає, хтось ні. Тих хто не віддає збирається певна кількість. Умовно, вони винні банку мільйон гривень. Банк переуступає борг колекторам, сеажімо за 600 тис. бо розуміє, що краще забрати 600 ніж втратити весь мільйон. Колектори ж, купивши "боржників оптом" намагаються струсити з них той мільйон який вони винні банку. Щонетак?

Ще раз: Взяв - віддай
Все так, але...
Банк власних грошей не має. У банку з одної сторони є клієнти які йому довірили гроші НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.
З другої сторони у банку є власники, які в свою чергу є підприємцями, які згідно українського законодавства займаються підприємницькою діяльністю НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.
Закону що регулює права і обов"язки колекторів також немає. Ці "колектори" мають такі ж права і обов"язки як бандити чи рекетири, (читай ніяких прав і обовяхків не мають).
Щоб тобі було зрозуміліше це все одно, щоб банк продав мені твої борги і я пішов з бітою грузити тебе на бабло.
Шо ше непонятно?
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 17:29 #2725856   #11
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

По ворожому ставленні Emmi до колекторів, закрадається підозра шо крипта пішла вниз
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 17:44 #2725858   #12
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
По ворожому ставленні Emmi до колекторів, закрадається підозра шо крипта пішла вниз
Ага. А куплена вона за кредитні кошти

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Все так, але...
Банк власних грошей не має. У банку з одної сторони є клієнти які йому довірили гроші НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.
З другої сторони у банку є власники, які в свою чергу є підприємцями, які згідно українського законодавства займаються підприємницькою діяльністю НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК.
Закону що регулює права і обов"язки колекторів також немає. Ці "колектори" мають такі ж права і обов"язки як бандити чи рекетири, (читай ніяких прав і обовяхків не мають).
Щоб тобі було зрозуміліше це все одно, щоб банк продав мені твої борги і я пішов з бітою грузити тебе на бабло.
Шо ше непонятно?
Ну все правильно. Взяв - віддай

Востаннє редагував Petro Ford: 28.03.2018 о 17:44. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 17:46 #2725861   #13
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
По ворожому ставленні Emmi до колекторів, закрадається підозра
А в тебе яке ставлення до колекторів? В нас цих колекторів найбільше на Донбассі. Там колетрори цілі шахти у Ахметова за борги віджимають.

https
Emmi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 18:43 #2725869   #14
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
А в тебе яке ставлення до колекторів? В нас цих колекторів найбільше на Донбассі. Там колетрори цілі шахти у Ахметова за борги віджимають.
Розуміючи що ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, я не дивуюсь цьому допису, але зазвичай клієнти колекторів - це боржники, які позичили гроші і їх не віддають.
До чого тут донбас не розумію, але як я казав - тобі не дивуюсь
vanco2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ingenue (28.03.2018), qazwsx321 (28.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 18:56 #2725871   #15
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Розуміючи що ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник, я не дивуюсь цьому допису, але зазвичай клієнти колекторів - це боржники, які позичили гроші і їх не віддають.
До чого тут донбас не розумію, але як я казав - тобі не дивуюсь
Ти жирний троль і хамло лише бігаєш по всіх темах, матюкаєшся і провокуєш срач.
Твоя мета в будь якій темі спровокувати срач.
Emmi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (28.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 19:20 #2725875   #16
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від Emmi Переглянути допис
Ти жирний троль і хамло лише бігаєш по всіх темах, матюкаєшся і провокуєш срач.
Твоя мета в будь якій темі спровокувати срач.
І тут ти облажався! Моя мета - нагадувати тобі що ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник в кожній теми де ти пишеш херню!

Востаннє редагував vanco2: 28.03.2018 о 19:55.
vanco2 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
Ingenue (28.03.2018), qazwsx321 (28.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 19:51 #2725877   #17
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата що ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник в кожній теми де ти пишеш херню!
Він лише на ковбаску до хліба копійчину в такий спосіб заробляє ))) Тут один клоун, я так розумію. не виправдав довіри, ...то його ....того... а на зміну йому прийшла команда молодих спісілістів з спорідненими поглядами на політичну ситуацію і надією на реванш ))))) та одночасний підбір співчуваючого лохторату)))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 19:56 #2725880   #18
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Він лише на ковбаску до хліба копійчину в такий спосіб заробляє ))) Тут один клоун, я так розумію. не виправдав довіри, ...то його ....того... а на зміну йому прийшла команда молодих спісілістів з спорідненими поглядами на політичну ситуацію і надією на реванш ))))) та одночасний підбір співчуваючого лохторату)))
Я особисто не думаю що то проплачені боти, то просто далбайоби, вони безплатно то розповсюджують
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 28.03.2018, 21:11 #2725896   #19
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата Я особисто не думаю що то проплачені боти,
Тут наче в неділю ахметка в Україну пожалував https://www.flightradar24.com/data/a...4-rla#10d2d295 і пукани почали тріщати голосніше )))) https://www.google.com.ua/search?q=с...w=1640&bih=950
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.03.2018, 07:54 #2725929   #20
Emmi
Активний учасник
 
Аватар для Emmi
Типово Відповідь: Власник квартири жбурнув гранату в колекторів, які хотіли відібрати його житло

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
І тут ти облажався! Моя мета - нагадувати тобі що ти слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник в кожній теми де ти пишеш херню!
Присвяти цьому все своє життя до глибокої старості.
(ше такого ідіота не зустрічав. )
Emmi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (29.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:55.