Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.12.2011, 12:00 #1836926   #81
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Гарне пояснення Раю і Пекла своїми словами!!!! Дякую.
але ось про пекло:
Цитата
Допис від Leon+ Переглянути допис
1) воно ВІЧНЕ (тобто триває одномоментно, наче спалах, але цей спалах - вічний, тобто НІКОЛИ не змінюється)
Ось ця річ дуже похожа на забуття. Якщо в тебе одне те саме вічно нічого не змінюється, ти немаєш свідомості і відчуттів то чим це відрізняється від забуття(зникнення самого себе)?

І ще - чи має терміни перебування душі в Пеклі? Ні - значить всіх чекатиме одинакова доля незалежно хто скільки зробив добрих справ. Так - тоді залишається прочекати мить і все. Поясніть мені тут бо запутався!

Востаннє редагував pomka: 26.12.2011 о 12:12.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 12:21 #1836941   #82
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата
Допис від manti Переглянути допис
добре добре! прошу поясни мені що теке любов і що таке любити?
а ти даєш гарантції своїй супутниці завірені нотаріусом що ти її після того не кинеш як пише в статті?
чи буде як то кажуть була любов зівяли помідори? а головне сиски сиски
Ти питаєш що таке любов? - вот тобі відповідь: "Любовь - это переоценка сексуального увлечения" - така відповідь підходить?
Доречі, що ти за лист тут виклав? - це брєд сивої кобили... І що з того, що він з Почаїва? - його шо святі писали? Цей лист писав такий самий грішний піп як і ми і він не вправі вказувати як нам жити. Чи голодний голодного може накормити, та ні бо він сам голодний. Так саме і піп не має права тобі відпускати гріхи бо він сам грішний і тим паче вказувати людям як жити. Щоб ти знав, дельфіни так же як і люди займаються сексом не заради потомства, а ще й ради задоволення - то ти хочеш сказати, що дельфіни також грішать, а вони живуть по законам Природи. Ти думаєш, що попи в Почаєві з монашками не совокупляються, ще як совокупляються - против природы не попроёш.
Vitalchuk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 18:32 #1837222   #83
Freeboy
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
А самі толком пояснити не можете де той рай, чи ад і що там з нами буде творитися... Багато протирічь насправді... Якщо душа, яка відправляється в рай чи ад (тут вже як кому повезе) невидима, не має нервових закінчень, бо не має взагалі тіла, яке залишається гнити на землі, то як в аду нас може жарити вічний вогонь? Що буде горіти і яка від цього нам буде мука?
А як ми,люди,можем відчувати душевний біль або душевну радість,теплоту тут, на землі? І душевна біль,до речі,часом завдає болю більше ніж важкі фізичниі травми...
Freeboy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leon+ (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 18:40 #1837234   #84
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Так саме і піп не має права тобі відпускати гріхи бо він сам грішний і тим паче вказувати людям як жити.
так піп і не відпускає і не вказує....
відпускає і вказує Бог,через попа.

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Ти думаєш, що попи в Почаєві з монашками не совокупляються, ще як совокупляються - против природы не попроёш.
свічку тримав,чи так,прийшов потриндіти....може шо умне скажу?
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2011, 22:24 #1837432   #85
Leon+
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
1) Ось ця річ дуже похожа на забуття. Якщо в тебе одне те саме вічно нічого не змінюється, ти немаєш свідомості і відчуттів то чим це відрізняється від забуття(зникнення самого себе)?

2) І ще - чи має терміни перебування душі в Пеклі? Ні - значить всіх чекатиме одинакова доля незалежно хто скільки зробив добрих справ. Так - тоді залишається прочекати мить і все. Поясніть мені тут бо запутався!
1) А хто сказав, що у вічності людина не має свідомості і відчуттів? У тому-то й річ, що вона їх має, тобто у вічності присутнє людське "Я", а не якесь БЕЗособове створіння, яке переживає радість (у раю) чи сум (у пеклі), але при цьому не розуміє, що таке радість і що таке сум.
Власне в цьому і є суть християнського вчення про посмертну долю людини. І по суті, якщо керуватися здоровим глуздом, а не емоційними упередженнями, то слід визнати, що наше земне життя було б беззмістовним, безсенсовним, якби воно закінчувалося тільки труною у гробі, тобто якби воно не мало продовження. Адже в такому випадку - зараз я повторю моральний аргумент Канта - було б незрозумілим, наприклад, для чого нам притаманне відчуття справедливості, якщо ми бачимо, що вбивця, який убив нашу дитину, а потім сам загинув при перестрілці з міліцією, ОДЕРЖАВ ТУ САМУ "ВИНАГОРОДУ", що й наша дитина - тобто смерть, яка насправді є забуттям, небуттям, неіснуванням людського "Я". Для чого ж тоді нам дане це відчуття справедливості, якщо ми не можемо його задовольнити? Адже ми б хотіли, щоб цей убивця отримав за своїми заслугами! А виходить, якщо життя після смерті нема, - що наша справедливість лишається при нас і що вона взагалі не стикується з реальністю. І таких прикладів можна наводити безліч (що, власне, Кант і зробив у свій час).

2) "Терміни" - це про часові терміни? Тобто про час перебування у пеклі? Але я вже сказав, що пекло - це свідомий і добровільний вибір людини, яка бажає бути без Бога, подалі від Нього. Тобто це не просторово-часова категорія! Отже, її не можна вимірювати тривалістю.
Чи може людина змінити свою думку і захотіти бути поряд із Богом? Я не думаю. Якщо вам якась людина не подобається, то як вам змусити себе щиро її полюбити? Та й навіть якщо ви якимось чином змусите себе це зробити - то яка ж це любов? Адже любов передбачає добровільність, а не примус, а в даному випадку ви себе примушуєте до любові.
Те саме і з Богом та пеклом: якщо людина свідомо і добровільно НЕ любить Бога, то як вона може Його полюбити? Тут, можливо, навіть питання не стільки в тому, чи вона "може" це зробити, скільки в тому, чи вона "ХОЧЕ" цього? Запитайте зараз будь-якого форумчанина, який присутній на цьому форумі і який називає себе атеїстом, чи хоче він полюбити Бога? Я дуже сумніваюся, що ви почуєте хоч одну ствердну і ЩИРУ відповідь.

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
піп не має права тобі відпускати гріхи бо він сам грішний і тим паче вказувати людям як жити
Лікар не має права тебе лікувати, бо він сам хворіє. Вчитель не має права тебе навчати, бо він сам не все знає. Продовжувати далі?
Leon+ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Freeboy (26.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 09:16 #1837563   #86
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Ми трішки наофтопили але моя цікавість бере верх.
Можна пояснити це на якомусь конкретному прикладі? Наприклад я жив намагаючись бути чесним і любити ближніх. Мені це вдавалось ненайкраще і я не буду біля Бога після після смерті. Також були люди які жили зовсім безчесно, порушивши всі заповоді Божі. Вкінці кінців ми тримали одинакову винагороду після смерті. Де справедливість?. Адже я думав що хороші вчинки повинні бути десь зараховані (хоча я їх робив не для якого бонусу потім).

Також за давніми канонами на іконі Воскресіння зображали зішестя Христове в пекло у Велику Суботу та визволення Адама і Єви

pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 13:05 #1837669   #87
ramochnik
 
Аватар для ramochnik
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
бо на відміну від них, в нас є - інтелект, який і направляє наші природні інстинкти на певну людину.
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Як би парадоксально не звучало, але в більшості випадків саме інстинктами ми вибираємо людину для життя. Жінка - самця, який здатен дати їй найбільш якісне "потомство", здатен його прогодувати, а чоловік - жінку, яка може продовжити його рід здоровими дітьми.
Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Я написала, що інтелект людський керує інстинктами, а не навпаки.
параграфи, шо взаємовиключають себе
Так інтелект чи інстинкти і як се все співвідноситься із сєксом до свадьби?
ramochnik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2011, 21:42 #1837973   #88
Leon+
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
1) Наприклад я жив намагаючись бути чесним і любити ближніх. Мені це вдавалось ненайкраще і я не буду біля Бога після після смерті. Також були люди які жили зовсім безчесно, порушивши всі заповоді Божі. Вкінці кінців ми тримали одинакову винагороду після смерті. Де справедливість?. Адже я думав що хороші вчинки повинні бути десь зараховані (хоча я їх робив не для якого бонусу потім).

2) Також за давніми канонами на іконі Воскресіння зображали зішестя Христове в пекло у Велику Суботу та визволення Адама і Єви
1) У Степана Руданського є гарна співомовка, яка називається «Страшний суд». Головний герой – бідний селянин, слухаючи як священик залякує людей Божими карами, поглянув на зображення Ісуса в костелі й похитав головою:

«Коли так, - промовив, - Jezu,
Ти судити нас будеш,
То, будь певний, сам, як палець,
Серед раю заживеш!»

Суть цього твору в тому, що люди на землі – дуже далекі від того райського ідеалу, про який говорить християнство. І справді, серед нас не так вже й багато святих; навіть ті, хто стають священиками чи ідуть у монастир, часто поводяться гірше за нас – простих смертних. То що ж тоді виходить – християнство це ідеалістична релігія, яка не має ніякого зв’язку з дійсністю?
Якби існували тільки рай і пекло – тільки ці два стани душі, то тоді гумористичний закид Руданського був би цілком виправданий. Але Біблія говорить, що існує ТРЕТІЙ СТАН ДУШІ – чистилище. І зараз я спробую відповісти на ваше питання, виходячи з того, що вже сказав вище.

Існує принцип справедливості, закладений Богом у наше нутро. Цей принцип звучить приблизно так: якщо двоє людей прожили у відносно однакових умовах і при відносно однакових можливостях своє життя, але при цьому один із них постійно грішив (і щиро покаявся тільки перед смертю), а інший прагнув якомога менше грішити (наприклад, постійно ходив щиро до сповіді), то обох після смерті чекає однакова нагорода від Бога – рай: але той, хто грішив постійно, повинен відбути тимчасове покарання, тому що той інший, за ОДНАКОВИХ з ним «умов і можливостей» життя, зумів грішити набагато менше. Власне якраз для такого покарання й існує ТРЕТІЙ СТАН ДУШІ - чистилище.
Тепер наведу кілька прикладів, аби стало зрозуміліше, про що я.
Перший приклад: біблійна притча про блудного сина. Нагадаю коротко її зміст: старший син завжди був з Батьком (тобто з Богом), а молодший жив своїм життям. Але в кінці і старшому, і молодшому Батько дає однакову нагороду. З людської точки зору таке рішення Батька – несправедливе по відношенню до старшого сина. Саме тому Батько (Бог) допускає стосовно молодшого (грішника) справжні страждання. Тільки через ці страждання грішний молодший зможе «порівнятися» з праведним старшим і одержати ту ж саму нагороду.

Або «осучаснений» приклад:
Ви – людина, яка прагне жити по совісті. Так, може ви й не знаєте усіх заповідей, усіх церковних обрядів та практик, може ви не часто приймаєте Святі Тайни у церкві, але ви таки намагаєтеся жити совісно.
Ваш сусід – олігарх. Все своє майно він заробив тільки завдяки тому, що вбивав, ґвалтував, крав. І він таким чином прожив у розкоші все своє життя, нічого і нікого не потребував. Він був сам собі законом і сам собі богом. Але перед самою смертю він усвідомив свої помилки і щиро розкаявся.
І ось ви обидва помираєте і зустрічаєтеся в раю. Це по-людськи несправедливо! – скажете ви. І будете праві. Саме тому Бог, який заклав у наше нутро почуття справедливості, РАХУЄТЬСЯ ІЗ НАШИМ НУТРОМ – ви потрапляєте до раю ВІДРАЗУ, а олігарх – тільки після чистилища!

Чистилище - як і рай, як і пекло - це не місце у просторі. Чистилище - як і рай, як і пекло - це стан душі (якщо рай асоціюється з радістю, а пекло зі смутком, то чистилище - з докорами сумління). Стан, коли людина САМА ХОЧЕ очиститися, бо бачить, що, відповідно до принципу справедливості, який є у ній, не заслуговує на той дар, яким Бог її готовий обдарувати, тобто на рай.
Чим чистилище відрізняється від раю і пекла? Тільки тим, що воно - не вічне. Чистилище існує стільки само часу, скільки існує цей світ. Як тільки настане кінець світу – чистилище перестане існувати. І, як я вже сказав, що в раю або в пеклі можна перебувати ще тут, на землі, так само ще будучи на землі, вже можна перебувати у чистилищі. Отож всі люди, які мають якісь терпіння, страждання у своєму житті, навіть якщо вони зараз цього не усвідомлюють і не розуміють значення цих страждань - вони ВЖЕ перебувають у чистилищі.

2) Щодо сходження Христа у пекло, то тут спостерігаємо певну термінологічну плутанину, з якою богослови досі не можуть дати собі ради. Бо насправді в Біблії не написано, що Христос сходив САМЕ в пекло. Там використане інше слово, яке перекладається з давньогрецької як «темниця». Ось цей фрагмент: «Христос, щоб привести нас до Бога, один раз постраждав за гріхи наші: праведник - за неправедних, умертвлений тілом, але оживлений у дусі, в якому Він пішов проповідувати навіть тим духам, що в темниці» (1Пт.3:18-19). Тому прийнято вважати, що слово «пекло» в даному контексті - невідповідне. Христос не міг сходити у пекло, бо ті люди, які перебувають у пеклі - тобто ті, які не хочуть бути із Богом - не мають ні найменшого бажання Його бачити. Отож «темниця» - це чистилище, тобто це той стан душі, при якому люди хочуть бути з Богом, але САМІ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ СОБІ ЦЬОГО, бо вважають себе наразі негідними, нечистими. Христос зійшов саме до таких людей, тобто до тих, які мали надію, але які не дозволяли собі її реалізувати.
Leon+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 05:17 #1838091   #89
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від ramochnik Переглянути допис
параграфи, шо взаємовиключають себе
Так інтелект чи інстинкти і як се все співвідноситься із сєксом до свадьби?
Добре, якщо все так незрозуміло, давай поступово... Що не ясно? Що є інтелект, чи що є інстинкти?
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 19:04 #1838445   #90
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Не знаю як у кого а в мене так. За поведінкою в ліжку стає багато ясно про саму дівчину, як вона тебе пестить де і як цілує, як стежить за своїм тілом, як вона пахне, як вона кінчає, чи прагне принести задоволення мені чи тільки сама любить покайфувати, момент після сексу теж досить красномовний, розмовляє вона з тобою якщо так то на які теми чи обіймає, або йде відразу в душ. І багато іншого/
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 19:43 #1838474   #91
KIKO
Активний учасник
 
Аватар для KIKO
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Не знаю як у кого а в мене так. За поведінкою в ліжку стає багато ясно про саму дівчину, як вона тебе пестить де і як цілує, як стежить за своїм тілом, як вона пахне, як вона кінчає, чи прагне принести задоволення мені чи тільки сама любить покайфувати, момент після сексу теж досить красномовний, розмовляє вона з тобою якщо так то на які теми чи обіймає, або йде відразу в душ. І багато іншого/
Ти назву теми читав?
KIKO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 19:57 #1838482   #92
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від KIKO Переглянути допис
Ти назву теми читав?
А що є сумніви? Чи щось неясно? Нагадую я за секс до, він дозволяє швидше роздивитись людину.
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 20:37 #1838510   #93
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

пропоную створити і просувати нову течію:
народження дітей до шлюбу.
народив,попробував виростити,якшо вимріс дибіл,морозишся. це дозволить краще роздивитись дітей перш ніж рпизнавати їх своїми...
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 20:53 #1838527   #94
Thunderbolt
Активний учасник
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Краще сказати, дівчино роздягайся я просто подивлюсь)). Для чого це все? Ну я розумію коли неповнолітня то краще почекати..
Thunderbolt зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2011, 21:19 #1838551   #95
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата
Допис від Thunderbolt Переглянути допис
Краще сказати, дівчино роздягайся я просто подивлюсь)). Для чого це все? Ну я розумію коли неповнолітня то краще почекати..
а ше можна запровадити якісь екзамени...

типу ти екзамен по інтиму здавала. так,є диплом. ось 3+ фото додаються...)))

пішла нафіг,я тільки з відмінницями....((((
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2011, 07:35 #1839406   #96
Amina
 
Аватар для Amina
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
пропоную створити і просувати нову течію:
народження дітей до шлюбу.
народив,попробував виростити,якшо вимріс дибіл,морозишся. це дозволить краще роздивитись дітей перш ніж рпизнавати їх своїми...
Ну по-перше, "народив" ніяк не вийде, хіба дуже хочеш отримати премію Чарлі Чапліна)))) По-друге, спочатку своїх дітей "народи", а потім вже будеш визначати чи "вимріс дибіл" і чи варто від своєї дитини морозитись.... І втретє, в тебе думки скачуть, як жаби на сковорідці, до чого взагалі тут діти, тим більше до шлюбу і т.д.? Та якщо ти впевнений в своїй обраниці, то печатка ролі не відіграє (якщо її немає), а як вона захоче погуляти (обраниця), то і обручальний перстень з трьома діамантами, і шлюб не стримають її.
Amina зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2011, 15:40 #1839643   #97
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Amina Переглянути допис
Ну по-перше, "народив" ніяк не вийде, хіба дуже хочеш отримати премію Чарлі Чапліна)))) По-друге, спочатку своїх дітей "народи", а потім вже будеш визначати чи "вимріс дибіл" і чи варто від своєї дитини морозитись.... І втретє, в тебе думки скачуть, як жаби на сковорідці, до чого взагалі тут діти, тим більше до шлюбу і т.д.? Та якщо ти впевнений в своїй обраниці, то печатка ролі не відіграє (якщо її немає), а як вона захоче погуляти (обраниця), то і обручальний перстень з трьома діамантами, і шлюб не стримають її.
женщіна меньше емоцій,ато я вже не знаходжу ваших думок між буквами...

шлюб це не просто штамп в паспорті!

знаєте який самий класний момент шлюбів і коли всі камери і фотіки направлені і сфокусовані на молодятах?
нє,не в загсі і тим більше не на гульках.
а в церкві,коли він каже:
обіцяю .....
а потім вона:
обіцяю....... доречі жінка каже на одну фразу більше ніж чоловік і то длуже важливу. (для феміністок заядлих)

якшо для людини її слово повна купа лайна,то не дивно,що порушити дане слово пере свідками,Богом і своєю половиною для них не важко. а людина яка тримає своє слово,буде памятати цей день і те,що обіцяла до кінця життя!


а штамп в паспорті,це справді повна фігня видумана комуністами і бюрократами,якби відвести людей від справ Божих.

скоро можна буде відправити два паспорта по почті в загс і через два тижня отримати їх вже з штампами і нікуда навіть ходити не треба буде і нічо нікому обіцяти!

цілковита деградація,от що чекає людей як думають так як ви. ну ви ше може не зовсім втратили подобу людську і десь колись я впевнений вона ше стукає і каже,прийми до уваги...і слава Богу.
але те,що ви продвигаєте в маси і відстоюєте,перетворить ваших дітей і внуків на інвалідів у стосунках один між одним.
ecosvyat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2011, 16:06 #1839654   #98
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Пане Екосвят, з усіх дописыв тільки Ваші постійно переповнені емоціями, причому завжди негативними.
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2011, 16:10 #1839658   #99
ecosvyat
Banned
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
Пане Екосвят, з усіх дописыв тільки Ваші постійно переповнені емоціями, причому завжди негативними.
учтьом!

доручі хотів запитати,якби так сталося,шо замість кнопки фууу поставили кнопку мууу,ви б всерівно тиснули?
ecosvyat зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2011, 16:26 #1839667   #100
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Секс до шлюбу - це не свобода, а наслідок людського рабства

Цитата:
Допис від ecosvyat Переглянути допис
учтьом!

доручі хотів запитати,якби так сталося,шо замість кнопки фууу поставили кнопку мууу,ви б всерівно тиснули?
Вам не здається, що Ви на себе забагато берете.
Дискусія вичерпана.
Пе.Се. Прошу вибачення в адмінів, що пост не по темі.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Amina (30.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
почаївський листок



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:19.