Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Дональд Трамп - 45-й президент США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2016, 13:46 #2662674   #1
rktern
Учасник
Типово Дональд Трамп - 45-й президент США

Як президентство Трампа вплине на Україну в теперішніх умовах агресії Росії? Чи буде повне перемир'я чи загострення?

Востаннє редагував rktern: 09.11.2016 о 20:39.
rktern зараз поза форумом  
Подякував(ла):
domini (12.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 13:53 #2662678   #2
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Трамп непередбачуваний. Навіть його перемоги не змогли передбачити
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 14:18 #2662686   #3
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

ДОНАЛЬД! ДОНАЛЬД!


Я особисто участі у виборах не брав, по зрозумілих причинах, тому дана тема мене мало хвилює, але судячи з того що говорить Дональд Америка нарешті зніме рожеві окуляри фанатичного фемінізму, терпимості до лінивих негрів і мексів та т.з. "сексменшин" і стане дісно наддержавою. Хоча... Вона і так нею є. Але тепер буде ще крутішою.

Щодо стосунків України з підорашкою, то маю надію що США нарешті подивляться в інший бік, а українська армія тим часом за пару днів розхєрачить це кубло терористів на Донбасі, і на тому війна закінчиться. Бо як би дивно це не звучало для вишиватників, саме США напару із Євросоюзом стримують криваве але коротке вирішення конфлікту на Сході України. Тому що це по перше погано для бізнесу а по друге вони наївні і досі думають що з хуйлом можна вести переговори.


Карочє, Дональд ДАК! Завжди мріяв це написати не мій вибір, але все ж краще за дружину екс-бойфренда Моніки Лєвінскі.
saymon зараз поза форумом  
Подякували 2:
ion (09.11.2016), Sten1 (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 14:46 #2662700   #4
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата
Допис від rktern Переглянути допис
Як президентство Трампа вплине на Україну
Я б сказав "Як президентство Трампа вплине на США" А то цей тип ще й державу може довести до банкрутства Як свій бізнес колись.
yarko2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 14:57 #2662704   #5
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Америка нарешті зніме рожеві окуляри фанатичного фемінізму, терпимості до лінивих негрів і мексів та т.з. "сексменшин"
А як же європейські цінності, які ми так хочемо створити в Україні?
Гомосєки, наркомани, світське суспільство.
Думаю українці не підтримають Трампа.

pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 15:03 #2662708   #6
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата А як же європейські цінності, які ми так хочемо створити в Україні?
"Ми" це хто? Ти і твій друг педераст? Постійно чую про ці міфічні "цінності", але ніхто не може обгрунтувати що це є.
Цитата Думаю українці не підтримають Трампа.
А Трамп сів та й плаче.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 15:11 #2662713   #7
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Постійно чую про ці міфічні "цінності", але ніхто не може обгрунтувати що це є.
Я сам цього не розумію, але дуже багато розумних блогерів під час євромайдану казали що гомосятіна це права людини. І коли в нас будуть геї - ми добре заживем.
А Трамп здається проти сексменшин і прочих меншин.
І як тепер жити?
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 15:40 #2662720   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Я сам цього не розумію, але дуже багато розумних блогерів під час євромайдану казали що гомосятіна це права людини. І коли в нас будуть геї - ми добре заживем.
А Трамп здається проти сексменшин і прочих меншин.
І як тепер жити?
За гроші всі українські блогери різко поміняють точку зору. Взагалі за гроші вони зроблять будь-що. Так що неварто виставляти їх точку зору за європейські цінності чи думку українців.
Підори вони і є підори.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 16:13 #2662728   #9
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від pixel Переглянути допис
Я сам цього не розумію, але дуже багато розумних блогерів під час євромайдану казали що гомосятіна це права людини. І коли в нас будуть геї - ми добре заживем.
А Трамп здається проти сексменшин і прочих меншин.
І як тепер жити?
Ти ж не знаєш проти чи за кого трамп, він вів передвиборчу компанію розраховану на реднеків і селюків, тому говорив то шо треба для перемоги. Шо він буде робити далі чи шо він думає - загадка.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 16:14 #2662729   #10
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
ДОНАЛЬД! ДОНАЛЬД!


Я особисто участі у виборах не брав, по зрозумілих причинах, тому дана тема мене мало хвилює, але судячи з того що говорить Дональд Америка нарешті зніме рожеві окуляри фанатичного фемінізму, терпимості до лінивих негрів і мексів та т.з. "сексменшин" і стане дісно наддержавою. Хоча... Вона і так нею є. Але тепер буде ще крутішою.

Щодо стосунків України з підорашкою, то маю надію що США нарешті подивляться в інший бік, а українська армія тим часом за пару днів розхєрачить це кубло терористів на Донбасі, і на тому війна закінчиться. Бо як би дивно це не звучало для вишиватників, саме США напару із Євросоюзом стримують криваве але коротке вирішення конфлікту на Сході України. Тому що це по перше погано для бізнесу а по друге вони наївні і досі думають що з хуйлом можна вести переговори.


Карочє, Дональд ДАК! Завжди мріяв це написати не мій вибір, але все ж краще за дружину екс-бойфренда Моніки Лєвінскі.
Цікава логіка, але мені чомусь не віриться, бо як показує практика серпня 2014 Росія при необхідності буде навіть з власної території заспускати "гради" і "урагани" лиш би конфлікт не закінчувався, а якщо ще й ніхто в світі не буде дивитися в ту сторону то можна втіхаря і тактичну ядерну застосувати, ніхто ж не дивиться.

Перед виборами розказувати всяку фігню про геїв і емігрантів, це дуже круто, але знову ж таки на практиці виконати ці обіцянки нереально.
Тому для мене Трамп це черговий популіст яких в остані роки дуже багато розвелося в самих найрозвинутіших країнах і це насторожує, а його флірт з Путіним мені вже не подобається.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 16:35 #2662732   #11
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Цікава логіка, але мені чомусь не віриться, бо як показує практика серпня 2014 Росія при необхідності буде навіть з власної території заспускати "гради" і "урагани" лиш би конфлікт не закінчувався, а якщо ще й ніхто в світі не буде дивитися в ту сторону то можна втіхаря і тактичну ядерну застосувати, ніхто ж не дивиться.
Ага, застосують ядерну зрою і знищать самі себе. Досить вже в казки вірити.
Світ дивиться в нашу сторону своїми політичними інвестиціями, тому що нікого реально не цікавить якась жебракувата країна третього світу . От ти сильно переймаєшся проблемою Сомалі чи Сьєра-Леоне? Так ото ж.
Бабло нам дарують не те щоб сильно велике (для них) але все ж дарують. І вимагають відповідної реакції. А як відмовиш своєму кредитору? Саме тому наша армія досі не зрівняла із землею фейкові республіки. Така вимога кредиторів.
От якби ми були не звязані грошима то або пан або пропав. А поки що наш президент справно платить податки країні-агресору і в той же час отримує мільйони від противників агресії. Це можна побачити в його декларації і це нікого не хвилює.
Цитата Перед виборами розказувати всяку фігню про геїв і емігрантів, це дуже круто, але знову ж таки на практиці виконати ці обіцянки нереально.
Тому для мене Трамп це черговий популіст яких в остані роки дуже багато розвелося в самих найрозвинутіших країнах і це насторожує, а його флірт з Путіним мені вже не подобається.
Трамп говорить те, що думає але не сміє сказати більшість американців. Власне тому він і президент США. Це називається демократія.
А не вибір кращого з гірших, як у нас.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 17:15 #2662735   #12
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Трамп говорить те, що думає але не сміє сказати більшість американців.
Ага, а на слідуючий день, коли від того шо він сказав починають падати рейтинги він думає і каже протилежне
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yarko2 (10.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 17:40 #2662739   #13
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ага, застосують ядерну зрою і знищать самі себе. Досить вже в казки вірити.
Світ дивиться в нашу сторону своїми політичними інвестиціями, тому що нікого реально не цікавить якась жебракувата країна третього світу . От ти сильно переймаєшся проблемою Сомалі чи Сьєра-Леоне? Так ото ж.
Бабло нам дарують не те щоб сильно велике (для них) але все ж дарують. І вимагають відповідної реакції. А як відмовиш своєму кредитору? Саме тому наша армія досі не зрівняла із землею фейкові республіки. Така вимога кредиторів.
От якби ми були не звязані грошима то або пан або пропав. А поки що наш президент справно платить податки країні-агресору і в той же час отримує мільйони від противників агресії. Це можна побачити в його декларації і це нікого не хвилює.
З твоїх слів все виглядає дуже просто, але ти знову ж таки забув згадати як на твій розвиток подій відреагує Росія.
меньше з ти це все теоретично, але думаю ти погоджуєшся що поки Путін за рульом, щось остаточно розрулити на донбасі буде важко

Цитата Трамп говорить те, що думає але не сміє сказати більшість американців. Власне тому він і президент США. Це називається демократія.
А не вибір кращого з гірших, як у нас.
Ну незнаю, я на мене то Трамп каже те що хочуть чути недалекі громадяни США, класичний популізм, але мені цікаво інше, чи в нього є хоча б приблизний план дій як рішати питання з імігрантами і ЛГТБ?
Можна сказати точно, що американці зробили вибір і це вибі в зону невідомого, бо в цій білш-менш зрозумілій грі яку стільки років розігрували на двох демократи і республіканці вибрали третього
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 19:22 #2662772   #14
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Так, їх геї і мексиканці то їх проблеми. В нас своїх хватає.
Отут цікава вирізка з позиції республіканської партії, яка тепер має більшість в сенаті і конгресі.
http://www.vz.ru/news/2016/7/19/822328.html
Більше подібно на перемогу ніж зраду.
pixel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 19:45 #2662775   #15
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Ага, а на слідуючий день, коли від того шо він сказав починають падати рейтинги він думає і каже протилежне
Ото він тупий, той Трамп. Чисто як українські потітики
Тим не менше він президент США а це щось та й значить.
Цитата Отут цікава вирізка з позиції республіканської партії, яка тепер має більшість в сенаті і конгресі.
Америка це не Україна, де якась вирізка щось значить.
Хоча нам цього не зрозуміти. Ніколи.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 20:01 #2662779   #16
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Romko_7 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (11.11.2016), Ingenue (10.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 20:22 #2662787   #17
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

 
Подякували 5:
ion (09.11.2016), pixel (09.11.2016), Stalk (09.11.2016), Sten1 (10.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 20:24 #2662789   #18
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Судячи із опитувань у м. Тернопіль більшість таки за Клінтон, вибори сфальсифіковані.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 20:40 #2662792   #19
rktern
Учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Бабло перемагає зло? )
rktern зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2016, 20:59 #2662797   #20
pixel
Активний учасник
 
Аватар для pixel
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

pixel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (09.11.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:36.