Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло. Перша спроба

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.04.2021, 21:38 #2791263   #1
VetZhash
Учасник
 
Аватар для VetZhash
Типово Зимовий похід ЗТШ - 400 км Карпатами, автономно та соло. Перша спроба

Якось років два тому, захотів я пройти довгий маршрут Карпатами. Наотрапив на інформацію про Закарпатський Туристичний Шлях. Це найдовший в Україні маркований пішохідний маршрут, що пролягає через гори. Це один з головних пішохідних маршрутів Українських Карпат, протяжністю 398 км та загальним набором висоти в 20 км. Тягнеться від селища Великий Березний, що розташоване поряд з українсько-словацьким кордоном, і до села Ділове, розташованого поряд з українсько-румунським кордоном. Проходить ЗТШ в межах Закарпатської області, а його частина, переважно на хребтах, тісно межує з Львівською та Івано-Франківською областями. Тягнеться основними гірськими масивами українських Карпат: Полонинський (Боржава), Вододільний, Свидівець, Чорногірський; частково проходить через Горгани та Бескиди. Нитка маршруту проходить через багато селищ та точок: Великий Березний (початок) - Стужиця - Ужоцький перевал - Біласовиця - Великий Березний ― Воловець - Міжгір'я - Колочава - Усть-Чорна ― Кваси - Ділове (кінець), та ще кілька сіл по ходу маршруту.

Але хотілось якось у стилі типу експедиції, щоб автономно. А маршрут цей проходить через села, тому й було вирішено пройти його без контакту з цивілізацією. Без контакту в плані ресурсів - не поповнювати запаси харчів, газу, води, не ночувати в селищах.

Отож минулої зими, в січні 2021р, я вирушив у Карпати. І тепер я можу розповісти повну історію своєї спроби пройти ЗТШ зимою, соло та автономно. Та що там розказати, я навіть покажу...

VetZhash зараз поза форумом  
Подякували 4:
doxua (26.04.2021), hunter07 (17.04.2021), Romko_7 (16.04.2021), shypuch (26.04.2021)
Відповідь

Мітки
гори, зимовий похід, зтш, карпати, туризм



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:42.