Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Чому хлопцям подобаються жіночі журнали?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.02.2006, 14:56 #106858   #1
cheesy
Типово Чому хлопцям подобаються жіночі журнали?

Вот мене друг попросив принести йому пару космополітанів....і це не вперше...Чому?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:02 #106866   #2
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

На баб зире , чи шо?
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:06 #106868   #3
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

cheesy, може хоче бути в курсі всіх новинок косметики, одягу, макіяжу І ще й про якісь жіночі секрети може довідатись з цих журналів
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:07 #106869   #4
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

І що воно йому дасть?
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:11 #106876   #5
mak.
Типово

Цитата Чому хлопцям подобаються жіночі дурнали?

аааааа, німагу зачот!
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:12 #106877   #6
FRADEE
Типово

Може для твого знайомого світить голубая луна?
Особисто я читаю цю чухню (не треба пінитися висловлюю свою думку) коли немає що робити і щоб інколи поприкалюватися...

Є ше версія - просто ви феменістично настроєні дівчата такі складні, що до вас хрін підбирешся... може це привід для спілкування... ..., або просто цікавить що вас цікавить, знову ж таки щоб мати теми для розмови.
FRADEE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:15 #106879   #7
pleo
Guest
Типово

Цитата:
Допис від Roksolana
cheesy, може хоче бути в курсі всіх новинок косметики, одягу, макіяжу І ще й про якісь жіночі секрети може довідатись з цих журналів

Найбільш імовірна відповідь.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:28 #106885   #8
cheesy
Типово

але знаєте...в космо часто пишуть статі на тему яким повинен бути ідеальний хлопець, психологія його розумінння..може вони просто хочеть підстроїтись?
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2006, 15:37 #106891   #9
Roksolana
 
Аватар для Roksolana
Типово

pleo, не знаю чи найбільш імовірна відповідь, але так мені підказує моя інтуіція

cheesy, може і таке бути. Хто знає, що у них там на умі
Roksolana зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2006, 08:46 #107081   #10
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово

Цитата
Допис від FRADEE
Є ше версія - просто ви феменістично настроєні дівчата такі складні, що до вас хрін підбирешся... може це привід для спілкування... ..., або просто цікавить що вас цікавить, знову ж таки щоб мати теми для розмови.
Феміністичні дівчата не читають глянцевих журналів
Не повірила зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2006, 10:31 #107100   #11
user007
 
Аватар для user007
Типово

Я інколи переглядаю глянцеві журнали. Ті, що попадають в руки, без розбору. Метою перегляду є: (1)помилуватись красою жіночого тіла і (2)вловити віяння чоловічої моди. Чесно кажу, що останній жіночий журнал, що я тримав в руках був власністю моєї співробітниці і цікавої для мене інформації я там не знайшов.
Правда Чізі, бачив якусь інфу про ідеального хлопця, його психологію тощо. Але це бред. Ми ж розуміємо, що досконалих людей не існує. Друга справа - хлоп із позитивним мисленням, життєрадісний та з оптимістичним настроєм життя. Так таких на вулиці/форумі шукати тре, а не в журналах.
Вообщем! В чоловічих теж багато цікавого не знайдеш, але жіночі журнали для тих, хто хоче навчитись правильно викладати якідну кашу на своє обличча. Або хоче перетворитись на жінку. ги-ги
user007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2006, 10:51 #107106   #12
Ostarbaiter
 
Аватар для Ostarbaiter
Типово Re: Чому хлопцям подобаються жіночі журнали?

Цитата
Допис від cheesy
Вот мене друг попросив принести йому пару космополітанів....і це не вперше...Чому?

У твого друга регулярно закінчується туалетний папір, або ж його прикалує використовувати його для цієї справи , мабуть якісь нові неописуємі відчуття
Ostarbaiter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2006, 11:07 #107112   #13
Black-Raven
 
Аватар для Black-Raven
Типово

також важливу роль відіграє де він працює...
я часто переглядаю хароші журнали шоб глянути як їх роблять...
Black-Raven зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2006, 12:41 #107134   #14
Siriy
Типово

Я з коханою постійно сварюся на тему тих журналів,щоб менше їх читала,а більше брала до рук нормальні видання(особисто прихильник Кореспондента та Час.UA),але що гріха таїти сам час від часу почитую те що вона додому приносить.
Юля читає в основному "Космо" та "Наталі".
Мої причини -
1.Ще раз переконатись,що правильно роблю що сварюсь.
2.Цікаво почитати поради щодо стосунків жінок з чоловіками.Часом можна класно посміятись.Хоча часом є щось і корисне.
3.В мене специфічна сфера діяльності,а в таких журналах часом є багато інфи про тих чи інших звйозд шоубіза.
4. І це основне - мене цікавить реклама в жіночих виданнях. Я працюю копірайтером,і часто доводиться писати ролики чи анонси для замовників,які просувають виключно "жіночі" товари. Місцями допомагає зрозуміти на що зробити акцент,щоб жінкам було цікаво,а відповідно і щоб за мою роботу заплатили.

А єслі чєсно,то бапські журнали пусті і ниінтиресні. Секс-Мода-Дієта-Звйозди. Надто обмежений перелік,щоб захоплюватись такими виданнями,ІМХО.
Siriy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2006, 16:42 #107236   #15
cheesy
Типово

Цитата:
Допис від user007
Ми ж розуміємо, що досконалих людей не існує. Друга справа - хлоп із позитивним мисленням, життєрадісний та з оптимістичним настроєм життя. Так таких на вулиці/форумі шукати тре, а не в журналах.
Ніхто і не переконує, що потрібно шукати саме ІДЕАЛЬНОГО хлопця...в більності випадків там пише якраз навпаки...
Цитата А єслі чєсно,то бапські журнали пусті і ниінтиресні. Секс-Мода-Дієта-Звйозди. Надто обмежений перелік,щоб захоплюватись такими виданнями,ІМХО.
Ви так серйозно їх сприймаєте, ніби боїтесь! Жіночі журнали створені перш за все для:
-реклами
-розваги
...аж потім стоїть корисна інформація, яку можна використати в житті.Якщо я хочу взнати новини політики, я куплю собі газету чи загляну в інтернет. І не потрібно казати що жінки, які читають багато таких видань залежать від них, чи абсолютно довіряють. Якщо у журналі і стараються написати щось розумне....то воно по ідеї не повинно навчити нас чомусь, а просто наштовхнути на розуміння. Ось моя думка.
А взагалі, один чувак правильно відповів мені на це запитання: "просто там тьолки прікольні на картінках", а коли я спитала чи в чоловічих не привольні, сказав "ааа...." певно так не цікаво?!
cheesy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2006, 22:12 #107857   #16
Sneish
Типово

в космополітені прикольна рубрика "Ты и Он".
Смішно, в основному. дуже рідко - пізнавально. взагальному - можна цікаво зайняти час.
Sneish зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2006, 23:28 #107873   #17
-=ashim=-
Типово

Дуже корисного в них, знайти не можливо!
Малюнки подивитись - цікаво, але все дуже часто повторюється, не цікаво!
Знаєте, мені здається - це пуста трата часу, якого завжди не вистачає!
І на мою думку, не дуже жіночі журнали і подобаються хлопцям!
Хоча чоловічі журнали - далеко не втекли........!!!
-=ashim=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2006, 00:17 #107876   #18
kumiko
Типово

мені здається, що кожен з нас може знайти в глянцевих журналах щось для себе. хоч сама я не читаю їх, але як до рук потрапить, то вже не випустиш поки не передивишся, думаю всі з цим погодяться! якась дивна магнетична здатність, еге ж? наприклад мою увагу займають саме картинки, часом трапляються дуже цікаві фото, а от до статей відчуваю антипатію... то ж кому фотки, кому чтиво, а хто і про кремчики різні та парфумчики хоче дізнатися... можливо я користі і справді не матиму, а от хтось дізнається щось нове! але в будь-якому разі не треба вбирату ту інформацію, як губка, треба фільтрувати, тоді може глянцеві журнали і набудуть якогось сенсу.
kumiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2006, 09:38 #107904   #19
Linker
 
Аватар для Linker
Типово

"популярная механика" рекомендую тим, хто полюбляв в минулому "технику молодежи". глянцевий, приємний. насамперед, цікавий!!
тим, хто любить про прищі і клімакс - не купляйте
Linker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2006, 11:21 #107941   #20
Igor_ko
 
Аватар для Igor_ko
Типово

ну я їх переглядаю для того шоб знати чим моїй коханій жіночці промивають мізки і шо від неї взагалі чекати яких пропозицій і побажань томущо переважно вона сприймає телебаченя і пресу з позиції того що все це неоспорима істина і потрібно робити саме так бо то модно треба думати так бо так модно треба поступати так бо так модно і все таке
так я не сперичаюся зі всім шо там подаєця багато з того шо там є дійсно корисна і пізнавальна інформація але я важаю що потрібно чітко відрізняти рекламу від констатації факту
Igor_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:54.