Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: найефективнішою є реклама в:
Газети/журнали 2 3.51%
Радіо 3 5.26%
ТВ 8 14.04%
Інтернет 10 17.54%
Стовби/паркани/флаєри 8 14.04%
Бігборди/сітілайти 11 19.30%
інше 15 26.32%
Голосували: 57. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Який тип реклами найефективніший?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.09.2010, 12:02 #1442546   #61
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Post Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від volodyar Переглянути допис
Цікаво скільки підпищиків газет в нас залишилось? Може вже всі давним-давно просто купляють те що їх цікавить. Газети напевне скоро перестануть існувати. Є його величність інтернет ))))
підпищики, як ти кажеш ще залишились, і багато є людей, котрі купляють газети щотижня без підписки.
про інтернет. так, його доля в світовому рекламному ринку невпинно росте, але на Україні, сообливо в Тернополі ситуація трохи інша. який середній вік юзерів в Тернополі? роікв 25? люди після 40 років читають 20 ****** чи форум Крапки? а 25річні не тернополяни? а в їх руках зосереджені великі гроші і вони володіють значною купівельною спроможністю. і їх вполювати якраз цілком реально за допомогою ТВ-4, У кожен дім і флаєрів в почтову скриньку.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 12:38 #1442568   #62
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

І знову ж, звідки такі стрвердження? Чим це можете підтвердити?
Чи просто кожен як думає так і говорить.

Це все правильно, але без досліджень, тобто без підтверджень про це не можна говорити. Кожен рекламіст говоритиме, що його реклама найефективніша. але не варто забувати про величезну кількість деталей, які супроводжують рекламу. Також дуже важливо навчитися рахувати затрати на рекламу та її ефективність, правда без похибки не обходиться, але все ж...
Все що ми тут обговорюємо - це просто свої враження та думки і автору не можна ні в якому разі сприймати описане вище як поштовхом до дій. Тому, що без досвіду та знань можна саму ефективну рекламу перетворити в жахіття.

Востаннє редагував volodyar: 02.09.2010 о 12:48.
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 12:43 #1442574   #63
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від volodyar Переглянути допис
І знову ж, звідки такі стрвердження? Чим це можете підтвердити?
Чи просто кожен як думає так і говорить.
підтвердити можу тим, що за останні 5 років я роздав і проконтролював за роздачею і результатом більше 2 мільйонів флаєрів.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 12:49 #1442577   #64
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
підтвердити можу тим, що за останні 5 років я роздав і проконтролював за роздачею і результатом більше 2 мільйонів флаєрів.
Вибачте, це повідомлення було спрямоване не до Вас. а до "Kija"
До речі погодьтеся, що віддача з точки 5 років тому і зараз дещо (сильно) змінилася. Колись, тобто 5 років тому флаєр був новинкою, а тепер у скриньках більше флаєрів чим газет
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 12:56 #1442585   #65
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від volodyar Переглянути допис
Вибачте, це повідомлення було спрямоване не до Вас. а до "Kija"
До речі погодьтеся, що віддача з точки 5 років тому і зараз дещо (сильно) змінилася. Колись, тобто 5 років тому флаєр був новинкою, а тепер у скриньках більше флаєрів чим газет
згоден, але ефект перенасичення торкнувся не тільки флаєрів, а й усіх видів реклами. борди надоїли, телебаченням нікого не здивуєш, радіо взагалі практично ніхто не слухає. + пульт від телевізора сильно псує рекламні очікування рекламодавців) а згадайте, як ми в 90-х передивлялись і знали напам"ять всі реклами)
тому щоб досягти потрібного ефекту приходиться збільшувати масовість реклами - кількість виходів та рекламних площин.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (02.09.2010), volodyar (02.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 12:56 #1442586   #66
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від Gold_A Переглянути допис
Всі - в даному випадку - це інші споживачі даного товару (мої сусіди по будинку, співробітники, менти і Ви в тому числі)
Не розумію чому ти за мене розписуєшся? Може я взагалі немаю телевізора, їм гриби і дивлюсь в кавйор?
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 13:00 #1442588   #67
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
Не розумію чому ти за мене розписуєшся? Може я взагалі немаю телевізора, їм гриби і дивлюсь в кавйор?
чувак, перерахуй будь-ласка, яких торгових марок в тебе вдома зубна щітка і паста, телевізор, фотоапарат, одяг і станок для гоління.
тільки тоді ми будем сприймати серйозно твою історію про те, як на тебе не впливає реклама.
сім самураїв зараз поза форумом  
Подякував(ла):
volodyar (02.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 15:03 #1442708   #68
Prescout
 
Аватар для Prescout
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
чувак, перерахуй будь-ласка, яких торгових марок в тебе вдома зубна щітка і паста, телевізор, фотоапарат, одяг і станок для гоління.
тільки тоді ми будем сприймати серйозно твою історію про те, як на тебе не впливає реклама.
Хоч сказати я пішов і купив ці всі предмети бо побачив їх в рекламі??

Мені що зуби чистити руками? чи самому собі щітку робити? це і стосується всіх інших предметів які ти перечислив.
В одяг вдягаюсь такий який по тєлевізору чи інших буклетах не рекламують. Фотоапарата немаю.
Prescout зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2010, 15:13 #1442715   #69
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від Prescout Переглянути допис
Хоч сказати я пішов і купив ці всі предмети бо побачив їх в рекламі??

Мені що зуби чистити руками? чи самому собі щітку робити? це і стосується всіх інших предметів які ти перечислив.
В одяг вдягаюсь такий який по тєлевізору чи інших буклетах не рекламують. Фотоапарата немаю.
то ми почуєм бренди?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 05:24 #1443197   #70
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Ось трохи статистики:

Цитата 87% опитаних дізнаються новини завдяки телебаченню. 22% респондентів повідомили, що про останні події в країні та світі їм розповідають родичі, друзі та знайомі. З газет і журналів черпає інформацію 20%, по радіо новини дізнаються 19%. 13% респондентів повідомили, що читають новини в інтернет-виданнях, а 4% віддають перевагу форумам, блогам та соціальним мережам.
Цитата У тій же послідовності вибудовується і рейтинг довіри до джерел інформації. 71% опитаних найбільше вірить телебаченню. Всього 6% довіряють новинам, почутим від знайомих. 3% - за друкованою пресою, 4% - за радіостанціями і 4% - за новинними сайтами в Інтернеті. І лише 1% довіряє блогам і соціальним мережам.
http://ua.korrespondent.net/business/1112536

Як бачимо найбільша довіра у населення до "ящика." Така сама ситуація з рекламою. Народ більше довіряє продукції/сервісам і т.д. які показують саме по ТБ. "О, я про це бачив по телевізору"; або "по телевізору казали що..." - значить хороша/якісна річ. Хто такого не чув від людей? Люди просто ведуться на "тєлєк", щоб там не говорили і не показували. Саме тому уряд і хоче контролювати ТБ, бо це є надзвичайно переконливим середовищем для більшості народу. Чому прикривають деякі канали, чому не дають "свободи слова?" (трохи відійшов від теми, але суть та сама.)

Сперечайтесь далі що реклама по ТБ не є ефективною. Так, це не є дешево. Чому? (відповідь шукайте у попередніх абзацах.)

Коли починаєте рахувати скільки тисяч грн. в місяць коштує реклама, то відповідно і порахуйте дохід, який отримають від продажу продукції/сервісів через рекламу. Ось свіжий приклад: реклама моркви в штатах:
Цитата У рекламну кампанію Bolthouse Farms і близько 50 інших виробників моркви планують вкласти близько 25 мільйонів доларів. За даними видання, ринок моркви оцінюється в 1 мільярд доларів.
http://ua.korrespondent.net/business/1112447

Так що тих $25 млн. вартує тої реклами, якщо прирівняти до прибутків. Те саме в Україні: рекламодавці просто так не викидають десятки/сотні тисяч гривень на рекламу.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 09:00 #1443239   #71
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цікава статистика. опитано 165% хм... щось я не розумію. Я думав, якщо прирівнювати до відсотків, то сума повинна бути рівною цифрі 100.
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 09:04 #1443243   #72
Kija
Banned
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від volodyar Переглянути допис
Цікава статистика. опитано 165% хм... щось я не розумію. Я думав, якщо прирівнювати до відсотків, то сума повинна бути рівною цифрі 100.
Таке можливо коли респонденту дозволено вибрати два варіанти відповіді і більше, для прикладу "інтернет + телебачення"
Kija зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 09:06 #1443245   #73
volodyar
 
Аватар для volodyar
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Ясно
volodyar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 09:17 #1443253   #74
Gold_A
 
Аватар для Gold_A
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Самий ефективний тип реклами той - який попадає в цільове ядро твоєї споживацької спільноти, а яке медіа при цьому використовується, то вже питання наступне.
Gold_A зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Jet (16.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 16:01 #1443507   #75
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

є в Тернополі бабулька - яка ходить і кричить на все місто... вона собі рекламу сама зробила

впізнаваність бренду - 100%
advisor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.09.2010, 16:14 #1443517   #76
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
є в Тернополі бабулька - яка ходить і кричить на все місто... вона собі рекламу сама зробила

впізнаваність бренду - 100%
Це наш піар менеждер. У нас з нею контракт.
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 18:33 #1451364   #77
sclean
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Виходячи з власного досвіду,сфера діяльності - клінінг,по ефективності можу сказати наступне(по місцях):
1.Газети з оголошеннями,але тільки одна не не буду рекламувати (з трьох букв))),решта- марна трата грошей(
2.Рекомендації (треба якісно працювати)
3.інтернет: безкоштовні оголошення,довідники,сайт
4.стаття в газеті,в мене була безкоштовна,але можна і заказну
5.Прямі продажі
6.роздавачки,листівки,наклейки,(в мене подіяли десь через три місяці)візитки...
7.радіо(за2рази по 14 днів по 8 виходів) 2 замовлення
8.група в "контактах"
9.реклама в ліфтах( за 1 міс. 0 замовлень)
Це є результат за 1 рік
sclean зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 19:54 #1451433   #78
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата
Допис від sclean Переглянути допис
Виходячи з власного досвіду,сфера діяльності - клінінг,по ефективності можу сказати наступне(по місцях):
1.Газети з оголошеннями,але тільки одна не не буду рекламувати (з трьох букв))),решта- марна трата грошей(
2.Рекомендації (треба якісно працювати)
3.інтернет: безкоштовні оголошення,довідники,сайт
4.стаття в газеті,в мене була безкоштовна,але можна і заказну
5.Прямі продажі
6.роздавачки,листівки,наклейки,(в мене подіяли десь через три місяці)візитки...
7.радіо(за2рази по 14 днів по 8 виходів) 2 замовлення
8.група в "контактах"
9.реклама в ліфтах( за 1 міс. 0 замовлень)
Це є результат за 1 рік
можна питання - ви цю рекламу давали по черзі з тривалими інтервалами? чи в комплексі?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2010, 21:11 #1451520   #79
Socio
 
Аватар для Socio
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
можна питання - ви цю рекламу давали по черзі з тривалими інтервалами? чи в комплексі?
Або ще варіант на різні телефони.
Трохи більше мороки, але якщо мати бажання можна зробити.
Socio зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2010, 13:30 #1451921   #80
sclean
Типово Відповідь: Який тип реклами найефективніший?

як правило, то в комплексі,по 4-5 видів, а бувало і більше.
sclean зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:36.