Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Коте в квартирі. Що треба?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.12.2011, 15:09 #1827748   #21
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
ну вот, була невдала практика з пекінесом і мохнатим котом, всі решта коти-собаки жили і живуть довго і щасливо, і здихають (Пантера і ко читай помирають) своєю смертю.
Я взагалі не планував переходити на особистості і не очікував шо знайдуться фанати-зоофіли, які будуть вчити мене жити. Висловив свою думку, погодься або виклади свою, а не займайся дурницями
А я і виклала свою: Як бачу якогось нещасного собаку, чи кота, то думаю, якби мені попався той хто його на вулицю викинув, то я би його придушила.
Якщо б я завела собаку і побачила, що вона дурна і не розуміє, що таке машина, то я б її вигулювала на поводку, а не пускала б для експеременту під колеса. Така думка тобі зрозуміла?
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (13.12.2011), Ultra (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 15:16 #1827754   #22
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

А ніхто нікого не викидав, собака попросився на вулицю - випустили. І так бігав по вулиці деякий час. Через місяць рішив подружитись з машиною - не получилось. А траса від дому метрів за 300, то не дитина щоб контролювати кожен крок.
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А я і виклала свою
носом в пісочок: пост №16 - де межа між думкою і особистою образою
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 15:50 #1827783   #23
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Як бачу якогось нещасного собаку, чи кота, то думаю, якби мені попався той хто його на вулицю викинув, то я би його придушила.
нуу.а я взагалі відгодовую. ага. і живу в квартирі, але щодня виноситься їжа на котів зо 5. за цей рік виходила 2-ох таких, як в ультри в посиланні. але ясно шо я ненавиджу тварин, бо своєму дозволяю виходити на вулицю і гуляти( влітку спить під вікном на зеленій траві, а взимку вибігає на 10 хв провітритись).
шо казати про людей. ну викинули того кота на двір. а мої прокльони поможуть? нє. я ліпше шось їсти дам, бо такі домашні, що ніколи не бачили вулиці(пантера, ультра, я про ваших котів), а їх вигнали, спочатку узагалі живуть на мусорниках, бо там є їжа. вони узагалі не пристосовані - бояться навіть гулу машини. тому хазяйки, якщо вже не випускаєте, то точно не викиньте(буває, бо кіт старий і багато їсть).
kookla зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (02.01.2013), Сомбра (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2011, 00:12 #1828124   #24
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від kookla Переглянути допис
бо такі домашні, що ніколи не бачили вулиці(пантера, ультра, я про ваших котів), а їх вигнали, спочатку узагалі живуть на мусорниках, бо там є їжа. вони узагалі не пристосовані - бояться навіть гулу машини. тому хазяйки, якщо вже не випускаєте, то точно не викиньте(буває, бо кіт старий і багато їсть).
Дорогенька, свої погляди це добре мати, але перед тим як писати такі фразочки "якщо вже не випускаєте, то точно не викиньте(буває, бо кіт старий і багато їсть)" подумай трохи тим місцем, що на шиї тримається. В мене кіт живе покраще ніж деякі люди і не париться над тим, що надворі не гуляє. Пару разів випустили по необережності, потім лікували довго від всяких лишаїв, бліх і відмивали бідолагу. Про те, щоб викинути члена сім"ї на смітник мови бути просто не може, це все рівно, що викинути дитину чи батьків для мене.
Гуляє в тебе кіт - добре, я тебе по-моєму живодером не обзивала? Кожен сам вибирає найкраще для своєї тварини. А я не хочу одного разу знайти свого кота під колесами машини чи роздертого собаками, або лікувати від всяких болячок на старість років (йому з нового року 8 буде). Все, на цьому крапка, ще щось незрозуміло?
ПС: І під мінусами не завадило би підписуватись
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (14.12.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 16.12.2011, 02:19 #1829678   #25
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

насрало. прямо перед вхідними дверима. можливо воно таким чином хотіло донести всю глибину своїх поглядів на життя. при тому з дня створення цієї теми ходило виключно в свій котячий туалет. а може не добігло. зараза.
Speller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2012, 10:55 #1894015   #26
CrazyCherry
Учасник
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Я теж свою маленку не випускаю гуляти. Свіжим повітрям вона на балконі дихає а гратись їй є чим і вдома. На дворі вона може захворіти від лишаю до чумки. так що нікуди їх не треба випускати.
CrazyCherry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2013, 15:10 #2108308   #27
ALLINA
Учасник
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Хочу їхати в Польщу, треба брати кота із собою в машину.Може хто знає, які треба документи на кота??
ALLINA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2013, 16:43 #2108326   #28
Leolita
Учасник
 
Аватар для Leolita
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Стосовно тварин, на сайті польського консульства, у розділі здається (turystyka) має бути написано, якщо не помиляюсь.
Подруга розповідала, що мусила робити прививки коту, й виробляла спеціальний паспорт.
Leolita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2013, 16:46 #2108328   #29
Freefall
Активний учасник
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Туалет краще не з піском, чи наповнювачем, а з решіткою. Бо той наповнювач розноситься за лапами. І я проти того, що б випускати котів на вулицю. По перше, вони там лазять всюди, додому всяку заразу приносять. По-друге, на вулиці повно собак і людей, які одинаково небезпечні для котів (люди трошки більше) Ну і основне. До року кота треба стерлізувати. Спокій і собі і котові. (Для особливо чуттєвих нагадую, що оргазм відчувають тільки люди і дельфіни)
то для задоволення сексом займаються тільки люди і дельфіни, і деякі мавпи, а оргазм усі ссавці відчувають
Freefall зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2013, 16:34 #2108854   #30
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата
Допис від ALLINA Переглянути допис
Хочу їхати в Польщу, треба брати кота із собою в машину.Може хто знає, які треба документи на кота??
Скоріш за все треба робити паспорт міжнародного взірця і в ветеринарці довідку брати. Прививки само собою мають бути зроблені.
Я думаю вам зможуть підказати в нашому котячому клубі "Адель", якщо треба можу пошукати номер власниці клубу

Востаннє редагував Ultra: 02.01.2013 о 16:46.
Ultra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2013, 19:34 #2108909   #31
ALLINA
Учасник
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Скоріш за все треба робити паспорт міжнародного взірця і в ветеринарці довідку брати. Прививки само собою мають бути зроблені.
Я думаю вам зможуть підказати в нашому котячому клубі "Адель", якщо треба можу пошукати номер власниці клубу
Дякую за спрямування. Номер клубу "Адель" знайшла в інтернеті, зателефоную і виясню
ALLINA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2013, 11:31 #2112946   #32
ALLINA
Учасник
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Скоріш за все треба робити паспорт міжнародного взірця і в ветеринарці довідку брати. Прививки само собою мають бути зроблені.
Я думаю вам зможуть підказати в нашому котячому клубі "Адель", якщо треба можу пошукати номер власниці клубу
Дайте номер власниці клубу, будь-ласка. Цей що я знайшла- недоступний
ALLINA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 19:44 #2118438   #33
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

я зрозуміла, щоб тримати тваринку її треба дуже любити
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 19:52 #2118440   #34
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата
Допис від Olena123 Переглянути допис
я зрозуміла, щоб тримати тваринку її треба дуже любити
а також годувати смачною збалансованою їжею.
оксана2009 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 20:23 #2119158   #35
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

да ці киці такі вимогливі до їжі, пагане і не понюхають ковбаску можно перевіряти якщо киця їсть, то все добре
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2013, 16:11 #2246294   #36
deukbr
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Порадьте...який наповнювач для кота в лоток брати? І може десь знаєте магазин про прийнятних цінах на таке добро?
deukbr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2013, 18:44 #2246358   #37
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

своїм котам беру пушок. 15кг - 69 грн. для двох котів хватає десь на 5 тижнів. добре тримає запах і немає пилу. . перепробувала всього дуже багато але нічого не підійшло.
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deukbr (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 08:37 #2246497   #38
deukbr
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

У Вас лоток зверху решітка а вниз насипаєте наповнювач?
deukbr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 08:47 #2246502   #39
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Щоб не створювати нову тему, підкажіть будь-ласка
як зробити так - щоб кіт в під'їзж не заходив і падла не сцяв під двері. Вже пробував оцет розливати, перець червоний.

Як його вигнати,
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2013, 08:58 #2246510   #40
оксана2009
 
Аватар для оксана2009
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

deukbr, Ні звичайний лоток без решітки.Я дно лотка засипаю гранулами...
оксана2009 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
deukbr (25.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:36.