Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Як будувати та робити ремонт правильно?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.05.2016, 07:30 #2635180   #81
nikola32
Banned
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Подскажите пожалуйста как правильно утеплять пол водою? Из какого материала должны быть трубы? Просто сейчас дело дошло до утепления полов, и тогда ремонт будет практически готов.
nikola32 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ChuykoArchitect (01.06.2016)
Старий 18.05.2016, 11:04 #2635242   #82
XXIVek
Учасник
 
Аватар для XXIVek
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

пол новый или стары? в доме или квартире? и т.д. и т.п. вопрос в воздух...
в квартире обязательно перед вскрытием пола проверить детектором на наличие проводки! можно не просто соседей без света остаться, но и самому поджариться
XXIVek зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ChuykoArchitect (01.06.2016)
Старий 01.06.2016, 12:55 #2637398   #83
igor2699
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Привіт. Чи потрібно заливати монолітну подушку (чи просто з піску) під фундамент з блоків.
Будинок 1.5 цегли , 1.5 поверхи . (Потрібен підвал)
igor2699 зараз поза форумом  
Старий 01.06.2016, 13:08 #2637403   #84
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від igor2699 Переглянути допис
Привіт. Чи потрібно заливати монолітну подушку (чи просто з піску) під фундамент з блоків.
Будинок 1.5 цегли , 1.5 поверхи . (Потрібен підвал)
Треба знати які грунти.
А так то замість подушки можна класти той же блок, але лежачи. Але знову ж таки треба знати які грунти.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igor2699 (03.06.2016)
Старий 03.06.2016, 23:05 #2637873   #85
Kasl
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Здравствуйте дорогие гости! Делаю дома ремонт ну и все такое и тут я решился приобрести некоторые инструменты , так сказать обновить свой инвентарь ну и я хочу посоветоваться на счет лазерного уровня! Если кто-то пользуется то посоветуйте какой лучше приобрести!
Kasl зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
ChuykoArchitect (17.06.2016), leyo (18.06.2016), selb (03.07.2016)
Старий 17.06.2016, 21:48 #2640739   #86
Irik
Учасник
 
Аватар для Irik
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

На счёт ремонта, могу ценной информацией поделится Если меняете двери в квартире - сдайте их в Двери Белоруссии.
Мало того, что самим выносить не придётся, так вам ещё и скидку сделают на новые, допустим межкомнатные http://dveribelorussii.com.ua/catalog/interior/.

Востаннє редагував Irik: 30.06.2016 о 05:48.
Irik зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
ChuykoArchitect (17.06.2016), leyo (18.06.2016), selb (03.07.2016)
Старий 12.07.2016, 17:44 #2644285   #87
pvm
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

в старі хаті хочу приклеїти пінополістирольні касатони. Стеля побілена...Може хто робив таке? Обдирати вапно не хочу. Яка грунтовка поможе 100% ? Дякую.
pvm зараз поза форумом  
Старий 18.07.2016, 18:49 #2645026   #88
98735
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Магазины имеют огромный выбор строительных материалов и материалов для ремонта дома. И когда мы заходим в магазин - у нас глаза разбигаются, не только от цен, но и от большого выбора. Каждый специалист советует если не самое дорогое, то самое не качественное. Поэтому выбор стоит за нами. Мы не можем знать все о строительных материалах и как его делать - если в нас это впервые. Поэтому люди создают сайты, на подобие рему, где люди могут узнать все о строительных и отделочных материалах, но и о том как строить и делать ремонт.
98735 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ChuykoArchitect (24.07.2016)
Старий 25.07.2016, 09:10 #2645757   #89
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
в старі хаті хочу приклеїти пінополістирольні касатони. Стеля побілена...Може хто робив таке? Обдирати вапно не хочу. Яка грунтовка поможе 100% ? Дякую.
Перекриття яке? Якщо бетонне то касетони ще може й будуть триматись. Якщо дерев'яна - навряд чи.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pvm (25.07.2016)
Старий 25.07.2016, 11:56 #2645782   #90
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
в старі хаті хочу приклеїти пінополістирольні касатони. Стеля побілена...Може хто робив таке? Обдирати вапно не хочу. Яка грунтовка поможе 100% ? Дякую.
А віддирати вапно прийдеться. Не поможе ніяка грунтовка. Бо касатони власною масою повіддирають вапно від стелі, і посипляться донизу. Від бетонної поверхні вапно також добре відвалюється.
noname1 зараз поза форумом  
Старий 25.07.2016, 12:25 #2645787   #91
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від noname1 Переглянути допис
А віддирати вапно прийдеться. Не поможе ніяка грунтовка. Бо касатони власною масою повіддирають вапно від стелі, і посипляться донизу. Від бетонної поверхні вапно також добре відвалюється.
Наскільки я розумію маються на увазі касетони з пінопласту товщиною порядку 5-10 мм. Самі по собі вони не важкі, але на нерівну поверню їх приклеїти - ще те задоволення. Потім будуть відставати, не вирівняєш. Колись давно спробував таке робити - полишив ту марну справу.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 19.09.2016, 20:26 #2654194   #92
deko
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Скажіть, хто знає, чи можна в панельному будинку штрабувати в стінах рівці для приховання труб від індивідуального опалення???
deko зараз поза форумом  
Старий 20.09.2016, 09:24 #2654256   #93
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Скажіть, хто знає, чи можна в панельному будинку штрабувати в стінах рівці для приховання труб від індивідуального опалення???
Цю проблему можна вирішити по іншому-встановити радіатори з підєднанням трубок знизу.
П.С. Аналогічно і з кріпленням радіаторів-є з кріпленням до підлоги (зручно потім павутиння вимітати з-за радіаторів (батарей)

Востаннє редагував olligarh: 22.09.2016 о 08:51.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
ChuykoArchitect (21.09.2016), mhl (21.09.2016)
Старий 21.09.2016, 11:33 #2654411   #94
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від deko Переглянути допис
Скажіть, хто знає, чи можна в панельному будинку штрабувати в стінах рівці для приховання труб від індивідуального опалення???
В панельному будинку зі стінами бажано взагалі нічого не робити. Проштрабивши стіну ви знизите її несучу здатність на 10-15%. Уявіть собі чим це може закінчитись. З законами фізики грати я б не радив.

Тим не менше якщо дуже вже хочеться - необхідно радитись з спеціалістом, конструктором, архітектором.

Ось, стаття про панельні будинки
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 03.11.2016, 14:11 #2661389   #95
raviv
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Хороша стаття про енергоощадне будівництво. Необов'язково використовувати надсучасні технології щоб економити енергію.

Я бы сказал обязательно если это зеленый тариф в Украине http://solar-tech.com.ua/green-tariff.html
raviv зараз поза форумом  
Старий 22.12.2016, 09:15 #2669472   #96
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Привіт, друзі, допоможіть порадою.
Переселився в жовтні в новобудову з сімʼєю. Однокімнатна квартира, але площа велика 54 м2. Будинок цегляний. Почали жити. Помаленьку в квартирі ставало вогко, поки було тепло на дворі, відкривали вікна, провітрювали квартиру. В кінці листопада – в грудні почалися холоди, звісно вже квартиру не провітриш, включив опалення. В квартирі вологи почало набиратися ще більше. В кінці листопада почали помаленьку цвісти відкоси в кімнаті попри рамках вікна металопластикового. Зараз, на даний момент вже майже половина відкоса в деяких місцях в грибку. Витираю його що два-три дні, але толку мало. Товщина відкоса, тобто стіни 48 см. З вікна не дує все нормально, зовнішні відкоси я теж заробив, але постійно мокре, з вікна стікає волога (вода), був змушений поставити на підвіконних смугу тканини, щоб не текло на підлогу (ламінат). Зараз як заходиш в квартиру – чути вогкістю і неприємним запахом, очевидно грибком. В квартирі температура нормальна 20-22 градуси, не холодно, ну і не "Ташкент" звичайно.
Треба щось робити, бо це не жарти. Ще майже вся зима попереду, та й березень також завжди холодний.
Що можна зробити? Як вийти з ситуації????
Буду вдячний за розумну пораду.

Востаннє редагував SPO: 22.12.2016 о 09:28.
SPO зараз поза форумом  
Старий 22.12.2016, 09:37 #2669478   #97
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
Привіт, друзі, допоможіть порадою.
Переселився в жовтні в новобудову з сімʼєю. Однокімнатна квартира, але площа велика 54 м2. Будинок цегляний. Почали жити. Помаленьку в квартирі ставало вогко, поки було тепло на дворі, відкривали вікна, провітрювали квартиру. В кінці листопада – в грудні почалися холоди, звісно вже квартиру не провітриш, включив опалення. В квартирі вологи почало набиратися ще більше. В кінці листопада почали помаленьку цвісти відкоси в кімнаті попри рамках вікна металопластикового. Зараз, на даний момент вже майже половина відкоса в деяких місцях в грибку. Витираю його що два-три дні, але толку мало. Товщина відкоса, тобто стіни 48 см. З вікна не дує все нормально, зовнішні відкоси я теж заробив, але постійно мокре, з вікна стікає волога (вода), був змушений поставити на підвіконних смугу тканини, щоб не текло на підлогу (ламінат). Зараз як заходиш в квартиру – чути вогкістю і неприємним запахом, очевидно грибком. В квартирі температура нормальна 20-22 градуси, не холодно, ну і не "Ташкент" звичайно.
Треба щось робити, бо це не жарти. Ще майже вся зима попереду, та й березень також завжди холодний.
Що можна зробити? Як вийти з ситуації????
Буду вдячний за розумну пораду.

Проблема в тому що сучасна концепція ремонту це зробити з хати термос.
Щоб волога мала шанс втікти потрібна або самопроточна вентиляція або примусова, "не дує" це якраз не дуже добре.
Відкоси покриваються грибком бо вікна встановлені неправильно, тобто точка промерзання не на віконій рамі а зміщена у всередину приміщення, і відкоси мають бути утеплені (найпростіший медот у внутрішніх відкосах екструдований пінопласт замурований).
В себе наприклад проблему стоячого повітря вирішив просверлюванням отвору на балконі діаметром 2 см, над теплою підлогою висоти 10 см, щоб була різниця тисків, перестав утворюватись конденсат у всій квартирі.
dango зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (22.12.2016), SPO (22.12.2016)
Старий 22.12.2016, 10:11 #2669489   #98
SPO
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата бо вікна встановлені неправильно, тобто точка промерзання не на віконій рамі а зміщена у всередину приміщення,
А як визначити цю точку промерзання?? Де вона має бути?

Цитата просверлюванням отвору на балконі діаметром 2 см, над теплою підлогою висоти 10 см, щоб була різниця тисків,
Щось не дуже зрозуміло де мають бути ті отвори?
Тобто по Ваших словах мені потрібно чекати до літа, викидати вікно, руйнувати відкоси, вставляти туди пінопласт, знову заробляти і вставляти нове вікно з точним визначенням точки промерзання???
Спасибі, звичайно за пораду, але щось я не вірю в ті теорії з точками промерзання, точками роси і тд. і тп.
А може справа в тому, що навколо мене сусіди ще не живуть і стіни холодні?? Може таке бути?
Тому що в попередній квартирі, в панельному будинку, який був заселений повністю, коли я вставляв вікна з товаришем, то ми ніякої точки промерзання не відшукували і все було ОК після цього.
SPO зараз поза форумом  
Старий 22.12.2016, 10:34 #2669495   #99
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
А як визначити цю точку промерзання?? Де вона має бути?


Щось не дуже зрозуміло де мають бути ті отвори?
Тобто по Ваших словах мені потрібно чекати до літа, викидати вікно, руйнувати відкоси, вставляти туди пінопласт, знову заробляти і вставляти нове вікно з точним визначенням точки промерзання???
Спасибі, звичайно за пораду, але щось я не вірю в ті теорії з точками промерзання, точками роси і тд. і тп.
А може справа в тому, що навколо мене сусіди ще не живуть і стіни холодні?? Може таке бути?
Тому що в попередній квартирі, в панельному будинку, який був заселений повністю, коли я вставляв вікна з товаришем, то ми ніякої точки промерзання не відшукували і все було ОК після цього.
Точку промерзання не потрібно шукати вона вже давно визначенна до Вас
Так щоб було зрозуміліше металопластикові вікна РОЗРОБЛЕНІ під технологію встановлення, не навпаки, саме в такому порядку спочатку технологія встановлення а потім як могли зменшували товщину віконої рами щоб точка промерзання в акурат попадала на раму, тобто ззовні холодна всередині тепла.
95% вікон бариги вікон ставлять неправильно, вони про це добре знають, але просто витрати на правильне встановлення сутєво підвищують вартість продукту, бо в набір вікон крім монтажної піни добавляється ще купу няшних матеріалів, яких просто не видно після ремонтно-оздоблювальних робіт.

А нарахунок отвору, це я вам розказую готове рішення, заставити повітря рухатись, тобто для вентиляції має бути вхід і вихід, вхід щоб він був ефективний має бути над джерелом тепла, над батареєю, чи теплою підлогою (в мому варіанті вище 10 см зробив отвір).
Вікна в мене поставлені правильно, але з першим сезоном всерівно запотівали поки не пустив приток, бо ще не поставив рекуператорну примусову вентиляцію, то поки цю функцію виконує примітивний отвір.
dango зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (22.12.2016), SPO (22.12.2016)
Старий 22.12.2016, 10:39 #2669497   #100
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
А як визначити цю точку промерзання?? Де вона має бути?
...я не вірю в ті теорії з точками промерзання, точками роси і тд. і тп.
.
Можна і в гравітацію не вірити, але люди від того літати не почнуть..)
Будинок цегляний, товщина стін? утеплений чи ні? відкоси напевно не утеплені або не достатньо.. Знаючи з чого стіни можна приблизно порахувати де і при яких умовах буде промерзати і осідати волога (напр. тут http://теплорасчет.рф)
Можливо є проблеми з вентиляцією, перевірити чи працює витяжка (ванна, кухня..).. добре мати гігрометр щоб знати вологість (норма 40-60%..) провітрювати однозначно треба, особливо зранку, температура за 10хв сильно не впаде, а вологість так.
З.І. зробивши в себе вентиляцію домігся вологості 50-60% (було 80-90%) і набагато комфортніших умов (при ті й же температурі)
AMOROSO зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SPO (22.12.2016)
Відповідь

Мітки
архітектура, будівництво, ремонт, проектування, дизайн



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:16.