Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Що Ви читаєте?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2019, 17:01 #2745683   #3261
grigorenkosereg
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Полюбляю фантастику з елементами детектива.
Дуже раджу Макс Фрай "Хроніки Ехо" та "Лабіринти Ехо" і в тому ж дусі є дуже інтересні видання.
grigorenkosereg зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 17:38 #2745691   #3262
solomon87
Учасник
 
Аватар для solomon87
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Зараз в основному читаю книги пов'язані з моїм захопленням. Останні що читав: Муракамі - "Про що я говорю коли бігаю", Крістофер МакДугал - "Народжені бігати", Дін Карназес - "Той, що біжить без сну: Одкровення Ультрамарафонця".

Додано через 2 хвилини
Раніше читав в основному історичні або пригодницькі книги: Шантарам, книги: Денна Брауна та подібні до нього. Ще Шкляра: Елементаль та Залишинець

Востаннє редагував solomon87: 18.01.2019 о 17:38. Причина: Пізніше додано
solomon87 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.02.2019, 10:12 #2747801   #3263
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Ч.Буковски
«Самая красивая женщина в городе»
«Ее сестры говорили что она злоупотребляет своей красотой, что она набитая дура, но Касс была умна и с характером. Она писала красками, танцевала, пела, лепила фигурки из глины, а когда людям бывало больно, духовно или телесно, Касс сильно переживала за них. Ее ум просто был не таким как у всех. Ее ум просто был непрактичным. Сестры завидовали ей, потому что она отбивала их мужчин, и они бесились, потому что ей было на это наплевать. Она имела привычку быть ласковой с теми, кто пострашнее, так называемые красивые мужчины вызывали у нее отвращение.
- Кишка тонка, - говорила она. - Никакого размаха. Они выезжают на своих
изящных мочках и хорошо скроенных ноздрях... Сплошной фасад, а внутри пусто. Ее нрав был близок к безумию. Ее нрав многие называли безумием...»
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2019, 10:18 #2749205   #3264
lenok14
Учасник
 
Аватар для lenok14
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Дочитала "Гора між нами" автор Чарльз Мартін. Книжка дуже класна, мені дуже сподобалась. Після цього подивилась фільм, знятий по мотивам книжки. Як на мене, краще б фільм би тоді взагалі не знімали, навіть незнаю для чого було це робити.Якщо хтось читав чи прочитає книжку то зрозуміє мене.
lenok14 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2019, 15:09 #2750813   #3265
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Деколи нагода почитати з’являється тільки тоді, коли їдеш в поїзді...
«Он шел за ней, сжимая в руках букет, и смотрел на сильное, стройное тело, на алый шарф, повязанный вокруг талии и так хорошо очерчивающий округлые контуры ее бедер. Постепенно им овладевало чувство собственной неполноценности: даже сейчас он боялся, что она передумает и уйдет. Чистый воздух и зелень листвы пугали его. Еще на платформе при ярком майском солнце Уинстон почувствовал себя грязным и болезненным, каким-то комнатным созданием, все поры которого забиты лондонской копотью и пылью. Он подумал и о том, что она еще ни разу не видела его при дневном свете...
...— Теперь ты видишь, какой я на самом деле, тебе не противно смотреть на меня?
— Конечно, нет.
— Мне тридцать девять. У меня есть жена, от которой я не могу избавиться, варикозные вены и пять вставных зубов.
— Ну и что? — ответила девушка...»

«1984»
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2019, 13:42 #2751032   #3266
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Айн Ред "Атлант розправив плечі". Напевно найкраще з того, що читав. І єдина з тих яка точно заставила переосмислити ще раз деякі речі в житті.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.04.2019, 14:41 #2756372   #3267
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Знову, коли їдеш в поїзді...
«Если ты в меньшинстве — и даже в единственном числе, — это не значит, что ты безумен. Есть правда и есть неправда, и, если ты держишься правды, пусть наперекор всему свету, ты не безумен...»

«1984»
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.04.2019, 14:06 #2756521   #3268
minzdrav
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Побачив недавно, що Джордж Мартін в кінці минулого року випустив ще одну книжку — "Кров і полум’я". От її і почав читати. (Це не продовження, це типу приквел)
Поки-що десь чверть пройшов. Стиль не такий, як в попередніх книжках, тут більше похоже на вікіпедію ))
minzdrav зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.06.2019, 10:23 #2760624   #3269
OICHKA
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Айн Ред "Атлант розправив плечі". Напевно найкраще з того, що читав. І єдина з тих яка точно заставила переосмислити ще раз деякі речі в житті.
Якраз думаю, чи варто читати. Дуже багато позитивних відгуків)
OICHKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2019, 10:19 #2761150   #3270
OICHKA
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

До речі, знайшла добірку ну ДУЖЕ цікавих книг на літо.
OICHKA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2019, 11:26 #2761154   #3271
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Ґ. Майрінк
«Білий домініканець»

«І як тіло у невідомий тобі спосіб перетворює на іншу субстанцію земне повітря у твоїх грудях, так дух незрозумілим чудом якимось загортає тебе, немов у пурпурний королівський плащ, у своє власне дихання - мантію довершеності...»
Mona зараз поза форумом  
Подякував(ла):
OICHKA (19.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2019, 15:53 #2762296   #3272
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

«Читай книжки, не будь як Вовa»

Ю.Мамлеев
«Московский гамбит»

«— Патология — это вид современного романтизма, — любил говорить Ларион Смолин...
Это был гений патологического общения. Он превращал свои личные отношения с людьми в огненную поэму самоуничтожения, в экзистенциальный роман, в вид наркомании.
От его бесед, от его одиноких странных бесед, от одного их стиля и языка люди пьянели и уходили от земли. И вместе с тем от этих встреч плакали, бросались на Лариона с намерением задушить его, сами порывались вешаться. Это было потому, что он своим своеобычным умом как скальпелем проникал в самое подполье вашего сознания, в самые тайники человека, и беспощадно обнажал их. И всегда показывал их вам с неожиданной, часто болезненно-нелепой стороны, так, что страдало ваше самолюбие, самоценность и все устои. Вы рушились в собственных глазах. Ваш прежний, знакомый вам образ распадался, как карточный домик, и вместо этого вы часто видели нечто убогое, жалкое, больное и сумасшедшее. Это и было — по Смолину — ваше скрытое, внутреннее истинное существо, которое Ларион раскрывал.


И он обладал удивительной способностью пародировать его перед вами, изображая это ваше внутреннее истинное «я» в его интонациях, в его патологии, комплексах, бреде — и все это в сценках, в анекдотах, в ситуациях каких-нибудь, которые он мастерски и очень остро описывал.
Было от чего бросаться на Лариона!
И вместе с тем все это было не только беспощадно, но и окутывалось истерической романтикой, внутренней мистерией. Скрытый романтизм исходил от непередаваемой конструкции его фраз, от их «логического алогизма», от фонтана потайных мыслей, поэзии и полета внутрь. Мир становился невесомым; у собеседников кружилась голова, особенно когда Ларион бывал в ударе. Поэтому, кляня, к нему тянулись, как зачарованные, и некоторые даже любили его...»
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2019, 17:10 #2762303   #3273
Igor33
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

якщо не хочеш своїми словами - використовуй перекладач і виправ кілька слів потім.
Навіщо свино-собачим тут?
Igor33 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
idcomsomnom (28.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2019, 17:22 #2762306   #3274
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

А що таке тут? Святе місце? Тут навіть не здогадуються, що мова, це щось більше ніж просто спосіб спілкування...
До того ж це мовою оригіналу, покоління яке тут читає, якщо взагалі читає що-небудь здатне прочитати й російською.
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2019, 17:55 #2762315   #3275
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
А що таке тут? Святе місце? Тут навіть не здогадуються, що мова, це щось більше ніж просто спосіб спілкування...
До того ж це мовою оригіналу, покоління яке тут читає, якщо взагалі читає що-небудь здатне прочитати й російською.
ох бідний же ваш Хрест. Ніхто нічого не читає, тільки ВИ і все.
Руська- це не мова, орда лиш запозичила.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Igor33 (28.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.06.2019, 23:46 #2762334   #3276
Igor33
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Якщо людина читає багато(як я, до прикладу) - то я можу миттєво сказати іншою мовою. А вихвалятися читанням і в той же час тікати до "мови оригіналу" в час чергової агресії одвічного ворога?
Я розумію, можливо сперечатися про англійську часів Шекспіра, але свино-собаче нарЄчіє не надто змінилося.
Igor33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2019, 00:01 #2762343   #3277
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата
Допис від Igor33 Переглянути допис
Якщо людина читає багато(як я, до прикладу) - то я можу миттєво сказати іншою мовою. А вихвалятися читанням і в той же час тікати до "мови оригіналу" в час чергової агресії одвічного ворога?
Я розумію, можливо сперечатися про англійську часів Шекспіра, але свино-собаче нарЄчіє не надто змінилося.
я сі перепрошую, а як буде слово "рагуль" мовою окупанта?
таки ти ж багато читаєш ))
як не кажи, а деякі представники нашої нації не мають аналогів...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2019, 00:13 #2762344   #3278
Igor33
Учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

ти не володієш таким? Пора знати свій тип різними мовами
Igor33 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2019, 13:34 #2762354   #3279
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата
Допис від Igor33 Переглянути допис
Якщо людина читає багато(як я, до прикладу) - то я можу миттєво сказати іншою мовою. А вихвалятися читанням і в той же час тікати до "мови оригіналу" в час чергової агресії одвічного ворога?
Я розумію, можливо сперечатися про англійську часів Шекспіра, але свино-собаче нарЄчіє не надто змінилося.
Якби ти так само багато читав, як брешеш і ховаєшся тут на форумі, то тоді з тобою насправді було б про що поговорити, а не обмінюватися низькопробними «компліментами».
Далі, мова ворога. Як ти збираєшся його перемагати обзиванням, чи вдаванням, що його не існує, що його мови не існує, методом самообману?..
Ні, ти можеш тільки вивчивши його, зрозумівши, стати кращим, розумнішим і сильнішим за нього - тільки так ти можеш його перемогти.
«Так от, було сказано, що якщо ти знаєш своїх ворогів та знаєш себе, ти можеш перемогти у сотнях битв без єдиної поразки.
Якщо ти тільки знаєш себе, але не свого опонента, ти можеш як перемогти, так і зазнати поразки.
Якщо ж ти не знаєш ні себе ні свого ворога, ти завжди будеш створювати для себе небезпеку.»
«Мистецтво війни» Сунь Цзи
Mona зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2019, 14:28 #2762356   #3280
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Що Ви читаєте?

Цитата
Допис від Igor33 Переглянути допис
якщо не хочеш своїми словами - використовуй перекладач і виправ кілька слів потім.
Навіщо свино-собачим тут?
може мені хтось пояснити чому я маю платити за хліб в 5, за газ в 15 разів дорожче і не поїду Крим, бо гавнюк вирішив довести всім власне слабоуміє ??

і чому цей п1дарас не сидить в окопі під Луганском, а торгує їблом на форумі?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
книги, читання



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:16.