Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Довідка (Help)

Довідка (Help) Різноманітні довідки, запитання, допомоги, пошуки та інший напів-флуд/флейм


де в тернополі найдешевше золото???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.07.2009, 18:12 #987467   #1
111tolik111
 
Аватар для 111tolik111
Post де в тернополі найдешевше золото???

...

Востаннє редагував 111tolik111: 23.04.2023 о 14:08.
111tolik111 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2009, 18:26 #987476   #2
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

нда.... риторичне запитання....
в банку!
З.І. напиши точніше що має бути (вироби з вставками, обручки, лом, банківські злитки??)
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2009, 18:42 #987491   #3
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

постійно тарюся в магазині, що по вул.Шептицького (не доходячи до Ельдорадо)
вважаю цей магазинчик найдешевшим, порівняно з магазинами, по крайній мірі, що в центрі
вибір там афігенний і не такий як у всіх магазинах, де все повторюється
возять золото, здається зі Львова
ось так...
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2009, 18:51 #987501   #4
Summer time
Guest
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Автовокзал, навпроти 13ї платформи, магазин "Золото", ціна від 220 грн за грам і вище. Зара там ще й знижка є, раджу купувати там, і не лазити по магазинах в центрі, там золото нічим не краще від іншого а ціни космічні
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2009, 18:55 #987506   #5
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

останні 4 покупки золота були в різних магазинах - у кожного є свої переваги. У магазині що в центрі на зупинці золото з якогось буркіна-камянка (чи як там ) візуаьно виглядає більшим ніж важить. Тому аналогічні вироби в інших магазинах на око дорожчі. Обручки купував саме львівські - багато хто рекомендував - а ціну на грам отримав найкращув магазині на коперніка (в мені дали знайомі 3% карточку + 5 % зара акція = разом 8 що дало найкращу ціну на Львівське золоте (трошички дешевше 220 грн/грам.). А так середня ціна на вироби 230-290 грн/грам.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2009, 20:22 #987574   #6
Моська
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

в циган спитай мають знати))
Моська зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 08:22 #987883   #7
Sensey
Поза системою
 
Аватар для Sensey
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

можу познайомити людину яка продасть тобі золото по закупочній ціні( десь коло 190 грн за грам) по якій закупляють магазини, але він продасть тільки оптом! якщо цікавить то пиши в ПМ
Sensey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 14:00 #988188   #8
[RCT].(*P@vuk****)
Random processing unit...
 
Аватар для [RCT].(*P@vuk****)
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

можу познайомити з людиною, яка продасть ланцюжки, кулони, цепочки, і навіть мобілки з наушниками і з сімками )))
[RCT].(*P@vuk****) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2009, 21:54 #988612   #9
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата
Допис від SenseY_aka_Basshunter Переглянути допис
можу познайомити людину яка продасть тобі золото по закупочній ціні( десь коло 190 грн за грам) по якій закупляють магазини, але він продасть тільки оптом! якщо цікавить то пиши в ПМ
Плачу... Друже, тебе жорстоко розводять. Якщо ти думаєш, що золоті магазини заробляють 20-30 грн на грамі, то я сміюсь тобі в лице. Опт львівського ширпотрєба від 5кг 100-120 грн. Звичайно штучні речі дорожче
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2009, 00:23 #988731   #10
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Плачу... Друже, тебе жорстоко розводять. Якщо ти думаєш, що золоті магазини заробляють 20-30 грн на грамі, то я сміюсь тобі в лице. Опт львівського ширпотрєба від 5кг 100-120 грн. Звичайно штучні речі дорожче
ну можливо й так але магазини приймають лом золота по 160-170 грн/грам якщо брати в них на обмін якусь річ і ломбарди беруть золото по 120 - і якби у них не було можливості спихате те золото дорожче або вони могли б його купити дешевше без гемору то ніхто би не називав цифри 120 грн/грам
ІМХО
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2009, 12:16 #989835   #11
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

http://www.diamant.kiev.ua/ - тут золото по 155... цікаво....
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2009, 13:15 #989889   #12
піЛюля
 
Аватар для піЛюля
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

нещодавно купували обручки, то найдешевше получилось в магазині біля православної церкви в центрі (навпроти магазину "Супутник")
піЛюля зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2009, 14:33 #989929   #13
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
У магазині що в центрі на зупинці золото з якогось буркіна-камянка (чи як там ) візуаьно виглядає більшим ніж важить. Тому аналогічні вироби в інших магазинах на око дорожчі. Обручки купував саме львівські - багато хто рекомендував - а ціну на грам отримав найкращув магазині на коперніка (в мені дали знайомі 3% карточку + 5 % зара акція = разом 8 що дало найкращу ціну на Львівське золоте (трошички дешевше 220 грн/грам.). А так середня ціна на вироби 230-290 грн/грам.
Завжди перевіряй грами якщо порахувати на грами те золото яке виглядає за розмірами такеж як і унших магазинах то вони на ОДИН-ДВА грами дешевше а грам золоти у них виходить десь близько 250 грн. Це магазин щоб дешевше і більшим виглядало, але таке золото в мене викликало підозру. Аналогічні обручки я купив на 1,5 грн важчі хоча ззовні ніяких на перший погляд небуло відміностей. Думаю що там товщина стінки обручки менша...
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2009, 18:49 #990989   #14
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

на днях купив обручки в ЦУМі, перший поверх, праве крило, де колись був фокстрот. Обходив багато магазинів, тут запропонували львівське золото по 220грн за грам.
п.с. підходив зі знайомою того власника, то ще і знижку зробили. Але мова не про то. Самі продавці золота говорять (знайомі) що треба старатись купувати в людей, котрих знаєш. Бо навіть відомі розкручені магазини підсовують фуфло. Сам не розумію толком шо і як там, сплави різні і т.д., але кажуть шо мона лоханутись
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2009, 20:36 #999809   #15
Baxic
 
Аватар для Baxic
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата:
Допис від pomka Переглянути допис
Завжди перевіряй грами якщо порахувати на грами те золото яке виглядає за розмірами такеж як і унших магазинах то вони на ОДИН-ДВА грами дешевше а грам золоти у них виходить десь близько 250 грн. Це магазин щоб дешевше і більшим виглядало, але таке золото в мене викликало підозру. Аналогічні обручки я купив на 1,5 грн важчі хоча ззовні ніяких на перший погляд небуло відміностей. Думаю що там товщина стінки обручки менша...
трохи не второпав: маєш на увазі переважувати золото, чи ж просто дивитись кіко грам на ціннику пише?
Baxic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2009, 23:33 #999970   #16
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата:
Допис від Baxic Переглянути допис
трохи не второпав: маєш на увазі переважувати золото, чи ж просто дивитись кіко грам на ціннику пише?
Ну ще не зустічав щоб вага на ціннику відрізнялась від оригіналу тому достатньо перемножити і визначити ціну граму а не лише візуально вибирать
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2009, 15:48 #1000410   #17
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Так як тема вже вичерпана, вирішила трохи поофтопити... На 18 річчя купувала собі колечко (типу, подарунок від батьків). Звичайно, облазила весь Тернопіль, вибирала найгарніше, і не думала про те, що треба знайомих мати, чи місце вибираи стабільне. купила там де зараз наша кухня, костюми Вороніна продають... Коротше, там був ювелірний магазин. Вибрала колечко. в якому вісім камінчиків. От до тижня часув один камінчик і бзгубився. а там мені гарантію дали, що якщо ене підійде, то замінять на протязі 14 днів і ремонт у них на протязі року, вся фігня... Занесли в якусь книгу імя, фамілію, мені ж на руки нічого не дали.
коротше приходжу я через той тиждень - а там магазину вже нема. Якісь там в них проблеми, завозять інші прилавки, інший товар... Так що я десь рік часу методично обходила усі ювелірні майстерні, аж поки там зявився камінчик, схожий на той, який мені був потрібний, бо неохота було їхати в Київ, щоб знайти центральний офіс того магазину. От така історія. Щоправда, обійшлось недорого - гривень 20-30.
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2009, 16:44 #1000437   #18
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
і не думала про те, що треба знайомих мати, чи місце вибираи стабільне
ну мабуть тепер будеш думати )))
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.08.2009, 19:28 #1000525   #19
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

Цитата
Допис від Моська Переглянути допис
в циган спитай мають знати))
+1

циганів треба шукати на залізничному або автовокзалі, а також на Циганській горі
Proof зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.08.2009, 20:09 #1001323   #20
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: де в тернополі найдешевше золото???

на районе
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:18.