Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Футболки *слава богу шо я не москаль*

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.03.2007, 14:43 #296827   #21
Tamriel
 
Аватар для Tamriel
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Розумієш - ця вся рагульня рахує себе націоналістами(тобто тими хто любить свою батьківщини), а для неї вони ніхуя корисного не роблять і тільки ходять блатують цим.
а ти щось робиш корисного для своєї Батьківщини?
Tamriel зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 14:45 #296828   #22
Валік
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Совсем не прьот!!!!
Я з радісттю буду ходити в вишиваній сорочці по місту. Не "ходив би", а саме буду ходити, хай тільки потепліє. Це да. Таким чином можна виразити свою національну принадлежність, якщо ви цього хочите. І не обовязково при цьому пригноблювати іншу національність.
Але ці футболки, на мою думку, це вже .... тупо, якось. Ніколи не був прихильником расиських схильностей у будь-якому вигляді. А хто може сказти, що це не одна з відтечій расизму? Аналогічно: "Дякую тобі Боже шо я не негр".
Моє ставлення до цих футболок? Та мені якось однаково.
Не вважаю, що якщо люди в ній ходять - то вони дибіли!!!. Доречі, цим виразом ви просто повторюєте напис на футболках, але направлючи його просто в іншу сторону. Обратно. І чим ви тоді відрізняєтеся?
Сам в такій ходити не буду.
З.І. В америці таке колись було. Пригадуєте? Ну тіко там такі білі і високі капюшони надівали
Валік зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 14:54 #296836   #23
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Розумієш - ця вся рагульня рахує себе націоналістами(тобто тими хто любить свою батьківщини), а для неї вони ніхуя корисного не роблять і тільки ходять блатують цим.

В нормальній демократичній державі, якою наша країна хоче стати не повинні допускатись образи інших національностей, а наш тупорилий народ думає, якщо обісре когось, то стане кращим - це смішно.
Розумієш, за!бала вже рагульня, яка сидить на форумі, триндить шо націоналісти - то рагульня, навіть не знаючи що означає сам термін "націоналіст", не знаючи що ці націоналісти роблять, з якою меотю це робиться і які повинно мати наслідки
Національності тут ніхто не ображає, тут ти показав свою обізнаність у цій справі. Є поняття "росіянина" як національності і є поняття "москаля", якщо в чомусь не розумієшся, то краще навіть не пиши.
Є люди, які намагаються здобути владу, граючи на почуттях національної свідомості, це називається банальною категорією "популізм". А раз ти свій народ обзиваєш тупорилим, то ти і сам тупорилий, бо ти є частиною того народу.
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:12 #296844   #24
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Та до чого тут образа націй??? Люди, ви шо? Звичайного гумору не розумієте?)
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:14 #296847   #25
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Є поняття "росіянина" як національності і є поняття "москаля"
+1

і я з превеликим задоволенням ходила б у футболці з написом про негра.
кожен сам вибирає у я кому одягу і з якими написами, вишивками, розрізами ... йому ходити.
christina зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:17 #296851   #26
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
Та до чого тут образа націй??? Люди, ви шо? Звичайного гумору не розумієте?)
Ага, в когось комплекси і недорозвинене почуття гумору.

Хлопці, ви звідки??? Де є така національність як москаль???


От обзивати людей дибілами - це звичайно більш розумно, інтелект нища плінтуса.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:20 #296854   #27
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від +PaladiN+ Переглянути допис
Та до чого тут образа націй??? Люди, ви шо? Звичайного гумору не розумієте?)
В тому то й справа, шо не знаючі люди і політичних жартів не розуміють
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:25 #296857   #28
InnaF
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

ну такої як ти назвав я ше не бачила, але бачила міні спідничку такого типу. Йде дєвочка лєт 16і в джинсовій міні, а на попі великими золотими буквами Used )))))
ккажись дєффачка англійську не вчила, напевно її в той час юзали по полной )))
InnaF зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:52 #296884   #29
Валік
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Та ти певно і з таким же задоволенням носила б футболки і з фразами:
Цитата:
Допис від Youngster Переглянути допис
слава богу що я не @NYKey?!
Цитата Валік-дибіл
Мож такі доречі в "Крапці" і зробити.
Футболки для людей, з завишеною самооцінкую. Які живуть за принципом - праві всі, хто думають як я. Люба інша думка вже просто не можу бути правою, бо права моя!!!!
Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Хлопці, ви звідки??? Де є така національність як москаль???
Ох да. А тепер зїдемо до принципу:
"Ти що? Я немав нічого поганого, кажучи що ти уйоб*к! Де ти бачив в словнику таке слово то, хлопче?"
Боже. Якась гнила відмазка, а не аргумент. Люди, придумайте щось посуттєвіше. Ато навіть і нецікаво з вами так сперечатися. Побоююся що скоро буде фраза типу:
Цитата А ще одне слово напишеш і я скажу старшому брату. Він в мене лисий і сємєчки жрьот! І всьо тобі буде
Жарт є жартом, якщо він не зачіпає гідності людини. В іншому випадку - це вважається образою! Можете почитати конституцію, доречі.
Валік зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:52 #296885   #30
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Tamriel Переглянути допис
а ти щось робиш корисного для своєї Батьківщини?
Так я і не блатую що я нєв'єбатца націоналіст і не жену на інші національності тому що рахую такі вислови некорректними
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 15:56 #296887   #31
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Розумієш, за!бала вже рагульня, яка сидить на форумі, триндить шо націоналісти - то рагульня, навіть не знаючи що означає сам термін "націоналіст", не знаючи що ці націоналісти роблять, з якою меотю це робиться і які повинно мати наслідки
Національності тут ніхто не ображає, тут ти показав свою обізнаність у цій справі. Є поняття "росіянина" як національності і є поняття "москаля", якщо в чомусь не розумієшся, то краще навіть не пиши.
Є люди, які намагаються здобути владу, граючи на почуттях національної свідомості, це називається банальною категорією "популізм". А раз ти свій народ обзиваєш тупорилим, то ти і сам тупорилий, бо ти є частиною того народу.
Ти так не переживай а візьми *и об'ясни - кто - это???*
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:00 #296893   #32
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
В тому то й справа, шо не знаючі люди і політичних жартів не розуміють
Нормальне почуття гумору це добре, але коли людина по національності росіянин бачить на комусь футболку *слава богу шо я не москаль* - то, погодьтесь в неї це не викликає ніяких приємних вражень
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:03 #296896   #33
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Валік
пліз, посилання на конкретну статтю.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:05 #296898   #34
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Жарт є жартом, якщо він не зачіпає гідності людини. В іншому випадку - це вважається образою!
Блін, а я стільки написав, а ти в двох реченнях висловив основну суть моєї думки!
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:06 #296899   #35
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Нормальне почуття гумору це добре, але коли людина по національності росіянин бачить на комусь футболку *слава богу шо я не москаль* - то, погодьтесь в неї це не викликає ніяких приємних вражень
Блін, от доводиться спілкуватися з людьми із Росії, вони до речі, теж розуміють різницю між москалем і росіянином і не ображаються коли таке бачать
ПеСе. Зробіть хтось в Крапці футболку "Слава Богу, що я не Енікей", це буде дуже приємно для мого самолюбія
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:08 #296900   #36
MALINA
 
Аватар для MALINA
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Футболки такої немаю, є карцінко на моб.
В країні тип повна демократія - носи шо хош. Ставлюсь до цього, як до жарту і нічого більше - ніякого розпалення міжнаціонального конфлікту, етц
Щодо написів на футболках - на морі роки два тому, щоранку, збираючись на ринок, одягала з написом "Ющенко - мій президент" + його портрет. Чесно-кажучи уваги багато привертало, всі з усмішкою питалися, де таку можна взяти? =)
MALINA зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:08 #296901   #37
christina
 
Аватар для christina
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Валік
ти якось з півобороту завівся.
я б носила напис тільки з неграми, того що я расистка. всьо просто.
хтось расист, хтось християнин, у когось одні принципи, а в когось інші, ... а хтось не розуміє гумору, головне, щоб все це відбувалося в межах закону.
christina зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:09 #296902   #38
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Блін, от доводиться спілкуватися з людьми із Росії, вони до речі, теж розуміють різницю між москалем і росіянином і не ображаються коли таке бачать
ПеСе. Зробіть хтось в Крапці футболку "Слава Богу, що я не Енікей", це буде дуже приємно для мого самолюбія
Слухай поясни, бо може на футболках *слава богу шо я не москаль* йдеться не про росіян - ну то тоді інша розмова
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:10 #296903   #39
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Жарт є жартом, якщо він не зачіпає гідності людини. В іншому випадку - це вважається образою!
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:10 #296904   #40
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

А що хтось вважає себе москалем, що це зачіпає його гідність???
Не повірила зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:05.