Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Чи видає ДПІ довідку про доходи?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.08.2011, 15:15 #1712116   #1
natasha
Учасник
Типово Чи видає ДПІ довідку про доходи?

09.12.2010 року я був зареєстрований як фізична особа-підприємець. 13.07.2011 року – знятий з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців. Неодноразово звертався у ДПІ у Чортківському районі Тернопільської області для видачі довідки про доходи за 2011 рік. В чому мені було відмовлено. Чи правомірні дії ДПІ?
natasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2011, 16:46 #1712194   #2
Носоріг
Донор
 
Аватар для Носоріг
Типово Відповідь: Чи видає ДПІ довідку про доходи?

Правомірні. Видача такої довідки їхніми документами не передбачена.Я спеціально взнавав (до речі також по Чорткову).Хоча в Тернополі такі довідки дають без проблем.
Носоріг зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2011, 11:04 #1712707   #3
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Чи видає ДПІ довідку про доходи?

Довідка про доходи видається податковою, наскільки я знаю, у формі ДОВІДКИ ПРО ДОХОДИ ЗА ОСТАННІЙ ЗВІТНИЙ ПЕРІОД (РІК), одночасно з подачею декларації за рік. Але це все стосується більше банківської діяльності.
Тут або проси їх про видачу "нетипової" для них форми, або подавай копії своїх звітів,чи там декларацій за 2011 рік, де і є сума виплаченого доходу.
andrey_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:52.