Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.12.2014, 22:03 #2492171   #21
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата Для власної ж безпеки, я б замінив стару газову плиту на сучасну, з термопарою. При пропаданні полум"я термопара передає сигнал на механізм, який перекриває газ автоматично. Сучасні імпортні плити всі обладнані термопарою, про вітчизняні і з колишнього соцтабору, не знаю.
Дуже слушна рекомендація. Я вже думав про це.
Але, по-перше, це не так вже і дешево.
По-друге: а якщо бахне в сусіда?
Міняти плити всім разом? Як мінімум на два поверхи вниз-вгору?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 07:36 #2492234   #22
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Як мінімум для початку поставте сигналізатор газу , він буде пищати , коли відчує газ, на базарі є купа , в районі 250 грн ! Річ не сильно дорога але у вашому випадку може врятувати вам життя
http://sk-shop.com.ua/ctcat/bitovie-detektori-gaza.html
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 08:00 #2492238   #23
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата Як мінімум для початку поставте сигналізатор газу
По вашому посиланню ціна тих детекторів від 1200 грн (((
Я не думаю, що базарний детектор за 250 грн буде відповідної якості.
Крім того, ми вже самі (моя сім"я) привчилися працювати "детекторами" газу, тобто намагаємося постійно перевіряти що там з газом, чи не погас... життя привчило, бо це ж не перша зима в такому режимі.
Ясна річ, що це напружує нерви, але...
Більше тривожить те, як це відбувається у сусідів, бо не кожен сусід вважає це чимось страшним: "Гасне? Ну то й що? Ще раз запалю!" (((
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 08:07 #2492240   #24
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Більше тривожить те, як це відбувається у сусідів, бо не кожен сусід вважає це чимось страшним: "Гасне? Ну то й що? Ще раз запалю!" (((
Тоді краще ще розвішайте оголошення у вашому будинку про можливу небезпеку витоку газу, може тоді жильці будуть більш пильними.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 08:20 #2492245   #25
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Yarkop, та ж мешканці практично всі знають! На зборах прийняли рішення написати колективне звернення до керівництва Тернопільгазу та в міську прокуратуру. Листи написані, підписані половиною мешканців і відправлені.
Тернопільгаз, як завжди, відповів відпискою: "все нормально, причин для хвилювання нема", тобто виставив нас дурнями. Прокуратура поки-що мовчить.
Інша річ, що багато жильців просто легковажать проблемою і уявити собі не можуть, що можуть перетворитися на нежильців в одну мить, якщо хтось прогавить серйозний витік газу. Дехто взагалі не підписав листа, кажучи: "А нащо мені проблеми з Тернопільгазом?" Уявляєте? Для цих людей їхнє життя менш вартісне, ніж якісь "проблеми з Тернопільгазом"! Совок совком!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 14:21 #2492321   #26
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не думаю, що базарний детектор за 250 грн буде відповідної якості.
буде відповідної якості , поставив таких вже штук 100 працюють на ура малейший пропуск газу , або чадного газу пищить як дурний і взагалі то вам його мали встановити тоді коли робили опалення, бо зараз ніхто без нього не запломбує лічильника газу
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 14:27 #2492323   #27
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата:
Допис від Bax
буде відповідної якості , поставив таких вже штук 100 працюють на ура малейший пропуск газу , або чадного газу пищить як дурний
Проблем із надмірною чутливістю не було?
Бо в мене знайомий поставив і потім був змушений відключити (чи поміняв на інші не знаю), бо спрацьовували раз за разом, без причин.

В мене ще виникла ідея зняти на відео як гасне конфорка газової плити внаслідок коливань тиску, але чи буде таке відео достатнім доказом в суді?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2014, 16:55 #2492372   #28
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Проблем із надмірною чутливістю не було?
Ні не було , утечка газу або є або нема , порадьте знайомому шукати утечку газу
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2015, 16:14 #2492793   #29
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

В ці новорічні дні через низький тиск газу було невесело: газ на максимумі на плиті ледве горить, духовка гасне, спекти щось нереально. Душ прийняти можна лише пізно ввечері, коли більшість людей лягає спати і тиск чуть підіймається, інакше вода буде ледь тепла.
Бажаю працівникам Тернопільгазу, щоб вони в новому році теж відчули на собі подібне. Може тоді зрозуміють.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2015, 17:41 #2492809   #30
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Ситуація з замірами тиску газу нагадує ситуацію з замірами температури. Є норми температури в приміщенні в опалювальний сезон, і відповідно компенсація з опалення якщо температура нижча.

- Почитати про "нижню межу норми" при вимірюванні тиску. Можливо в якомусь гості чи типу того пише за яких умов має проводитись вимірювання (час доби чи якесь середньостатиситчне навантаження чи кілька разів в різний час доби);
- Викликати на заміри на верхі поверхи;
- Але і це не дуже допоможе, так як є велика ймовірність що манометер в чувачка "підкручений" в правильну сторону. Іменно так в колеги було коли приходили міряти температуру в кімнаті з своїм, "правельним" термометром.
- Можливо як варіант купляти власний манометер для газу (якщо він не дорогий), в якісь канторці яка має всі документи\сертифікати на нього (в тому ж міськгазі?), міряти самим при свідках і письмово документувати факти, і вже з цим колективно звертатись в міськгаз, з вимогою вимірювати іменно в пікові години.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2015, 17:57 #2492813   #31
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата:
Допис від Dao
Можливо як варіант купляти власний манометер для газу (якщо він не дорогий), в якісь канторці яка має всі документи\сертифікати на нього (в тому ж міськгазі?), міряти самим при свідках і письмово документувати факти, і вже з цим колективно звертатись в міськгаз, з вимогою вимірювати іменно в пікові години.
Я викликав одного разу спеціалістів із фірми, яка обслуговує мій котел. Вони наміряли тиск 60мм водяного стовпчика, що є нижче норми. Але задокументувати цього не наважилися, щоб не мати проблем із Тернопільгазом. Лише підкрутили щось в котлі, щоб він міг стартувати при низькому тиску газу.

Щодо вимог, в т.ч. і письмових до керівництва Тернопільгазу (прийти і виміряти тиск в час пік, в мороз), то вони ж собі не вороги, чи не так? Вони чхати хотіли на інтереси і вимоги мешканців будинку, вони захищають тільки власні інтереси. Саме тому їх не дочекаєшся в ті години, коли тиск падає нижче допустимого, а силою їх же не приведеш і не заставиш виміряти тиск?
От, годину тому погасла духовка, але вдома це вчасно помітили. Втім запалити її знову відразу не вдалося, тому святкові коржики пропали.

Зараз в мене є надія, що вдасться привернути увагу громадськості, ЗМІ, я написав вже пару листів в державні органи і дав там посилання на цю тему. Пізніше, після свят, буду писати на сайти різних ЗМІ, може хтось зацікавиться.

Було б також непогано, якби цією темою зацікавився якийсь юрист (справа виглядає безпрограшною в суді, хоча треба робити поправку на суддю) який зміг би чітко оформити позов до суду і довести справу до кінця.
Наскільки я пам"ятаю, можна висувати позов про компенсацію моральних збитків у сумі до 50 тис. грн. Ця сума (чи, вірніше, та, яку призначить суддя) і була б його гонораром за виграш справи.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2015, 21:06 #2492867   #32
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Тут суть в тому чого хочеться добитись. Відсудити компенсацію разово чи заміни труби?

Те що фірма відмовилась документувати результат вимірів мабуть не дуже добре.

Поідеї в ідеалі все має виглядати так:
- В кінцевого користувача не так працює прилад (камфорка) він звертаєтсья в сервісний центр (по гарантії чи без), СЦ дає заключення що з приладом все гаразд, а проблема швидше за все в тиску газу.
- *газ дає заключення, що з тиском все гаразд і відмовляється міряти в години пік *(відмову б якось юридично підтвердити)
- З цими бумажками ідеться в суд (хз який я не юрист) і через суд заставляється поміряти тиск газу в годину пік;

Якщо проблема в юристі - то мабуть варто таки іти до юриста в реалі. Так буде швидше. Форумних теоретиків багато а толку від них не дуже.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2015, 10:27 #2497315   #33
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Прошу допомоги у подоланні злочинного недбальства працівників Тернопільгазу!

Цитата:
Допис від Dao
Тут суть в тому чого хочеться добитись. Відсудити компенсацію разово чи заміни труби?
1. Компенсація розглядається як варіант оплати для юриста (якщо він виграє справу, то компенсація - це його оплата).
2. Заміна труб - це основна мета.

Щодо ваших звернень до сервісного центру і отримання папірця від них, то саме Тернопільгаз є тієї організацією, яка має видавати заключення і саме Тернопільгаз і ухиляється від виконання своїх функцій.
Зараз потепліло і стало трохи легше з газом.
А як мороз - то проблема, гасне чи не кожного дня.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:38.