Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Результати опитування: Як закінчиться бій Кличко - Хей ?
Перемогою Кличка (нокаут) 91 57.23%
Перемогою Кличка (по очках) 61 38.36%
Перемогою Хея (нокаут) 2 1.26%
Перемогою Хея (по очках) 5 3.14%
Голосували: 159. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Бокс та брати Кличко

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.08.2008, 09:29 #676614   #121
L1th
 
Аватар для L1th
Типово Відповідь: Виталий Кличко подписал контракт на чемпионский бой

Кличко виграє в Сэмюэла Питера
L1th зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2008, 16:29 #676881   #122
voha
Типово Відповідь: Виталий Кличко подписал контракт на чемпионский бой

Якщо Віталій не травмується під час підготовки до поєдинку, то Пітеру торба.
voha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2008, 14:02 #705850   #123
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Виталий Кличко подписал контракт на чемпионский бой

Цитата Питер: «Я срублю Кличко, как большое дерево»

Виталий Кличко во время телеконференции
Фото с сайта www.afp.com [FONT='Times New Roman',Times,serif]Чемпион мира в супертяжелом весе по версии WBC Сэмюэл Питер и «почетный» чемпион в этой же версии Виталий Кличко провели совместную телеконференцию, на которой обменялись очередной порцией высказываний в адрес друг друга.

«Кличко дерутся как роботы, — заявил Питер. — Как большие любители. Но я не робот. Я техничный боксер и панчер. Я докажу 11 октября, что являюсь настоящим чемпионом. Он хороший боксер, но не чемпион мира — я не понимаю, почему он заявляет, что является чемпионом. Я срублю его, как большое дерево».

«Прошу прощение, Сэмюэл, но не сейчас. Я собираюсь вернуть себе свой титул, — ответил на это Виталий Кличко. — Я не имею ничего против тебя лично, но я не терял свой титул в ринге. Сэм Питер сделал большую ошибку, когда согласился драться со мной».[/FONT]
Побачимо, хто кого!
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Torres (24.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.09.2008, 14:08 #705854   #124
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Виталий Кличко подписал контракт на чемпионский бой

Тренер Кличка, казав що Віталій в чудовій формі, попри те що вже довго не тренувався. Все йде чудово, І Кличко в чудовій формі. Думаю буде нокаут
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2008, 11:27 #706249   #125
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Виталий Кличко подписал контракт на чемпионский бой

Цитата
Допис від DEAD2008 Переглянути допис
Тренер Кличка, казав що Віталій в чудовій формі, попри те що вже довго не тренувався. Все йде чудово, І Кличко в чудовій формі. Думаю буде нокаут
Навряд чи. Думаю бій буде тягучим, і всі 11 раундів.
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Torres (24.10.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2008, 18:43 #709368   #126
Torres
 
Аватар для Torres
Arrow Бокс. Кличко -VS- Пітер

Скоро поєдинок. (11 жовтня). Хто що думає? Яке буде поверненя в бокс, нашого боксера? Як закінчиться бій?

Цитата Чемпіон світу в суперважкій вазі за версією WBC Семюел Пітер і "почесний" чемпіон у цій же версії Віталій Кличко провели спільну телеконференцію, на якій обмінялися черговою порцією висловів на адресу один одного.

"Клички б'ються як роботи, - заявив Пітер. – Як великі любителі. Але я не робот. Я технічний боксер і панчер. Я доведу 11 жовтня, що є справжнім чемпіоном. Він хороший боксер, але не чемпіон світу – я не розумію, чому він заявляє, що є чемпіоном. Я зрубаю його, як велике дерево".

"Прошу вибачення, Семюел, але не зараз. Я збираюся повернути собі свій титул, - відповів на це Віталій Кличко. – Я не маю нічого проти тебе особисто, але я не втрачав свій титул у рингу. Сем Пітер зробив велику помилку, коли погодився битися зі мною".
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2008, 21:44 #712472   #127
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Сэмюэль Питер - Виталию Кличко: "Моё! Ни за что не отдам!"

Цитата На прошедшей 6-го октября в торговом центре "Saturn" (Берлин, Германия) очередной пресс-конференции, посвящённой титульному поединку Виталия Кличко и Сэмюэля Питера, инцидентов отмечено не было. Оба боксёра излучали уверенность в своих силах и держались достойно. Примечательный эпизод произошёл во время совместной фотосессии с чемпионским поясом WBC по окончанию пресс-конференции: нигериец, лишь только фотографы закончили свою работу, внезапно нахмурился и весьма нервно выдернул из рук Виталия свой трофей, за что получил от нашего боксёра порцию успокаивающих слов.




Не нужно, мол, так переживать, - до 11-го октября никто посягать на твой пояс не станет. После этого тренер Питера заявил, что до самого выхода в ринг его подопечный больше не будет позировать перед обективами.

8-го октября состоится открытая (для прессы) тренировка боксёров, а 10-го - официальная церемония взвешивания.
Відео.
http://www.youtube.com/watch?v=sucbVDeoZUc
http://www.youtube.com/watch?v=iHsT-...eature=related

Востаннє редагував Torres: 06.10.2008 о 22:26. Причина: Знайшов відео.)
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2008, 00:15 #712600   #128
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

час покаже
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2008, 09:06 #712682   #129
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Віталій Кличко: Я вийду переможцем з поєдинку

Почесний чемпіон світу, суперваговик за версією WBC, українець Віталій Кличко на прес-конференції зазначив, що на сто відсотків готовий до бою з нігерійцем Семюелем Пітером.

"Підготовка до бою пройшла чудово. До поєдинку з Пітером я підійшов з діагнозом "здоровий як бик", - зазначив Кличко.

"Під час зборів не вдалося уникнути і неприємних моментів. Одному з моїх спаррінг-партнерів довелося виплатити компенсацію за нанесення фізичних пошкоджень, настільки сильно він був оброблений", - сказав український боксер.

"Поєдинок з Семом Пітером, безумовно, буде особливим. Тому що це буде бій між двома чемпіонами світу. Думаю, що я вийду переможцем з цього поєдинку. Я вже двічі бився за титули чемпіона. Цей бій стане вже третім, а Бог, як відомо, любить трійцю", - заявив Кличко.

Суперник українця Семюель Пітер у своїй промові висловив подяку всім організаторам цього бою, а також пообіцяв, що поєдинок буде цікавим.

"Це буде хороший бій. І всі зможуть переконатися в цьому 11 жовтня", - сказав нігерієць.

Тренер Семюеля Пітера Стейсі Маккінлі також запевнив, що українець Віталій Кличко в майбутньому бою з його підопічним не зможе тріумфально повернутися на ринг.

"Я впевнений у тому, що Сем поб’є Віталія. Усі боксери, які поверталися з пенсії, хотіли перемогти, але це їм не вдавалося. Після свого повернення на ринг у 1980 році Мохаммед Алі програв Ларрі Холмсу. Холмс, у свою чергу, повернувшись на ринг, програв Майку Тайсону. Думаю, що Сем нокаутує Віталія в шостому або сьомому раунді. У будь-якому випадку, це буде найбільший бій у суперважкій вазі з часів поєдинку Кличко – Льюіс", - сказав тренер Пітера.

Також на прес-конференції сталася невелика колотнеча між двома боксерами: після їдких зауважень на свою адресу Пітер спробував побити Кличка.

Раніше чемпіон світу за версіями IBF і WBO українець Володимир Кличко напередодні бою свого старшого брата Віталія розповів про особливості підготовки до чемпіонського поєдинку, а також про свою роль у цьому процесі.

Чемпіонський бій за титул WBC між Віталієм Кличком і Семюелем Пітером відбудеться 11 жовтня.
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2008, 02:08 #713442   #130
Vetal17
 
Аватар для Vetal17
Типово Відповідь: Виталий Кличко подписал контракт на чемпионский бой

прикол перед боєм
http://www.youtube.com/watch?v=H6cCkPRjf0s
Vetal17 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2008, 23:05 #715875   #131
Lolka
суперолька!
 
Аватар для Lolka
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

хотіла за Кличка проголосувати а вже зачинено!!!
сьоня попробую прокинутись і глянути
Lolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 08:34 #715963   #132
AIDONE
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

пітер як якийсь гном проти Кличка_))
AIDONE зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 09:33 #715984   #133
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Вчера в Берлине состоялась официальная процедура взвешивания Виталия Кличко и Сэмюэла Питера накануне их боя, который состоится в субботу.

Вес почетного чемпиона мира по версии WBC Виталия Кличко составил 112 кг, а вес действующего чемпиона мира по этой же версии Сэма Питера – 115 кг.


С возвращением, Виталий! + ВИДЕО взвешивания

Поединок Кличко - Питер состоится поздно вечером 11 октября в Берлине.

Востаннє редагував Torres: 11.10.2008 о 10:22.
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 09:35 #715987   #134
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Накаута сьогодні не буде...
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 10:44 #716016   #135
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Не хочу бути песимістом, але я думаю що Віталя програє цей бій і остаточно залишить бокс, а якщо і виграє то також остаточно залишить бокс.
Перший аргумент це вік, Віталік на 10років старший Пітера, другий аргумент це відстутність практики справжнього бою за остані 4 роки.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 10:58 #716022   #136
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

а кофф. то впав на на кличка два дня тому був 1.55 зараз 1.35
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 22:12 #716371   #137
Materacci
 
Аватар для Materacci
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

ждьом
Materacci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 22:21 #716377   #138
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Он-лайн http://www.inter.ua/ua/live.html
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 22:27 #716383   #139
espert
 
Аватар для espert
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

Цитата
Допис від slewels Переглянути допис
а кофф. то впав на на кличка два дня тому був 1.55 зараз 1.35
То ще нічого не говорить... Просто на Кличка більше ставлять, тож букмекери змушені це робити!
espert зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2008, 22:57 #716413   #140
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Бокс. Кличко -VS- Пітер

так так так ! Бокс Начинається ! КЛИЧКО ВПЕРЕД МИ З ТОБОЮ !!
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
бокс, кличко



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:20.