Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Макбуд і ЖК "Щастя"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.02.2018, 22:10 #2722134   #81
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
так ціна квартир в тому будинку вверхі піде і хто їх купить?хіба розрекламувати їх як ілітні,ВІП і тд.

нову площадку он вже засипають,прямо на сніг .самосвали їздили,бульдозер горнув.
вид з Тарнавського.
Вартість проектування близько 1-2% від вартості будівництва. Тим не менше грамотний проект, хай навіть він обійдеться дорожче, легко дозволить зекономити 10-15% на будові. Вигідно чи ні? Доречі грамотний (тобто дорожчий) проект більш важливий якраз для житла нижчого класу. Там треба закладати прості, якісні та недорогі рішення. А от у вищому сегменті можна і ризикувати грошами.
Щодо "елітності", "ВІП" та інших казок дідуся Панаса від маркетологів: все житло більш-менш однакове. Може десь краще місцерозташування бути. Дійсно високого класу житло просто в Тернополі мало хто зможе позволити, адже його квадратний метр вартуватиме 1000-1500$. А той хто володіє таким бюджетом збудує собі будинок.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Petro Ford (22.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.02.2018, 22:33 #2722138   #82
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата все житло більш-менш однакове
можливо у проекті так, але далі починаютсья реалії, і забудовник починає думати як зекономити, недокласти арматури і.т.п.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 04:25 #2722145   #83
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

на рахунок цін. київміськбуд, будинок зданий, 2 кімнатна, с/у роздільний, балкон з кухні, кімнати окремо, перший поверх і вид з вікна не дуж, район досить хороший, до метро на транспорті, але в проекті туди мають колись пустити гілку метро.

https://kmb.ua/ua/objects/21-zhk-vul...ka/64351-flat/
Головна > Київ > ЖК – «Новомостицько-Замковецький» > Поверх 1 > Квартира 6

2 кімнатна квартира
Проектна площа59.60 м2
Фактична площа59.68 м2
Житлова площа36.00 м2
Ціна по прайсу (без урахування знижки)17847 грн/м2
Знижка Будинок 3 - 10% (для 3-к. кв. та більше); - 8% (для 2-к. кв)

17847 грн/м2 / 27 Х 0,92 знижка = 608 долл/метр. Х 59,68 м2 = 36293 долл


особисто мені оцей жк сподобався по 800 долл, вид з 24 поверху на дніпро це не на зикинуту промзону, до метро близько.
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 12:01 #2722181   #84
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від igorslf Переглянути допис
можливо у проекті так, але далі починаютсья реалії, і забудовник починає думати як зекономити, недокласти арматури і.т.п.
Дешевий проектант, щоб не мучитись з розрахунками, дасть значний запас і не буде паритись, не вникне у всі деталі, зробить аби як. Якщо ж робити нормальний проект то можна зекономити набагато більше і раціональніше використати кошти.

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
на рахунок цін. київміськбуд, будинок зданий, 2 кімнатна, с/у роздільний, балкон з кухні, кімнати окремо, перший поверх і вид з вікна не дуж, район досить хороший, до метро на транспорті, але в проекті туди мають колись пустити гілку метро.

https://kmb.ua/ua/objects/21-zhk-vul...ka/64351-flat/
Головна > Київ > ЖК – «Новомостицько-Замковецький» > Поверх 1 > Квартира 6

2 кімнатна квартира
Проектна площа59.60 м2
Фактична площа59.68 м2
Житлова площа36.00 м2
Ціна по прайсу (без урахування знижки)17847 грн/м2
Знижка Будинок 3 - 10% (для 3-к. кв. та більше); - 8% (для 2-к. кв)

17847 грн/м2 / 27 Х 0,92 знижка = 608 долл/метр. Х 59,68 м2 = 36293 долл


особисто мені оцей жк сподобався по 800 долл, вид з 24 поверху на дніпро це не на зикинуту промзону, до метро близько.
- мені ось цей від КМБ подобається. Хороше гетто колись буде і майданчик для зйомки кримінальних фільмів.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 22.02.2018 о 12:10.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (22.02.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 13:28 #2722196   #85
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
мені ось цей від КМБ подобається. Хороше гетто колись буде і майданчик для зйомки кримінальних фільмів.
вони там про інсоляцію чули хоч.. перша думка була що на нижніх поверхах взагалі краще без вікон буде, поставити монітори на стіни і пейзажі показувати (але це трясця не смішно, там ж купа людей так жити буде)
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.02.2018, 19:18 #2722242   #86
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від AMOROSO Переглянути допис
вони там про інсоляцію чули хоч.. перша думка була що на нижніх поверхах взагалі краще без вікон буде, поставити монітори на стіни і пейзажі показувати (але це трясця не смішно, там ж купа людей так жити буде)
Так у Києві ще й не таке є — квартири по 15 кв.м, типу гуртожитків. Воно доречі і житлом не рахується, щось типу гуртожитку. Тобто колівінгу, тепер це так називається.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.02.2018, 11:21 #2722281   #87
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Макбуд обіцяв..
Для того є договір, де прописані терміни закінчення будівництва/здачі..
але нажаль забудовник на то "сваю забив", а клієнт переважно радий що хоч пізніше але добудували і судитись чи щось доводити немає ні часу ні грошей
AMOROSO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.02.2018, 13:41 #2722287   #88
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Що ж, хочу повернутись до своєї ж теми!) І про обіцянки тих забодовників! Коли думала про купівлю квартири, досить важливе місце займав і час, так от, Макбуд обіцяв що до травня місяця 5 підїзд буде готовий, тепер ж вони говорять що "надіяться" що до кінця року! А на відповідь чого ж так довго, я почула - А ви коли хотіли? Ну так дійсно, а я коли хотіла)
Якщо там коробка вже є готова і роблять комунікації то надії не марні. Якщо ж ще коробку не зробили то раніше наступного літа нічого не буде. Воду у не заселений хоча б мінімально під'їзд на зиму ніхто не включає.

Востаннє редагував igorslf: 25.02.2018 о 13:06.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2018, 08:52 #2722364   #89
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

в тернополі пів року до термінів здачі можна "докидати" зразу ж.
це ж по тернопільськи. підняти ціни щоб зробити вигляд "дорожає". потім сидіти без продаж бо лохів з грошима все менше. в ітозі затримка з будівництвом.
зробити знижки релігія тількидорожаю не дозволяє.

якщо "все добре йде" в києві за 3 роки вибудовують 25 поверхів, в тернополі за 3 роки плюс пів року-рік "запасу" щоб 10 поверхів збудували. повільніше будують - менше буде збудовано, більше шансів що куплять, підтримання "дефіциту", а роботи і гемору менше.)
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.02.2018, 12:58 #2722386   #90
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від louis50 Переглянути допис
в тернополі пів року до термінів здачі можна "докидати" зразу ж.
це ж по тернопільськи. підняти ціни щоб зробити вигляд "дорожає". потім сидіти без продаж бо лохів з грошима все менше. в ітозі затримка з будівництвом.
зробити знижки релігія тількидорожаю не дозволяє.

якщо "все добре йде" в києві за 3 роки вибудовують 25 поверхів, в тернополі за 3 роки плюс пів року-рік "запасу" щоб 10 поверхів збудували. повільніше будують - менше буде збудовано, більше шансів що куплять, підтримання "дефіциту", а роботи і гемору менше.)
Скорше звичайна неорганізованість, тобто розп*здяйство.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.02.2018, 12:17 #2722478   #91
louis50
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Скорше звичайна неорганізованість, тобто розп*здяйство.
також може бути. в тернополі в забудовників десь на всі 100% всі хоч мінімально керівні посади кум-брат-сват-друг-однокласник. а такий "колектив" після досягення критичної відмітки гарантовано веде до проблем. перевірено вже не одними "бізнесменами".
louis50 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 10:19 #2732732   #92
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Що ж, пройшло більше пів року, і я знов повертаюсь до теми, яка не дає мені спокійно спати. Які ж зміни відбулись по будівництві та що нового я дізналась, нижче по тексту:

1. Будівництво зараз проходить на 5 поверсі (12-ти поверхового під'їзду, причому, згідно документів у червні цього року повинні були вже його здати). Але тепер вони вже кажуть що здача планується на другий квартал 2019 року, при тому що самі працівники будівництва коли я повідомила їм про це, просто посміялись, з чого роблю висновок, що і ця дата не є останньою.
2. Враження склалось, що на цей під'їзд взагалі забили болт, оскільки заходила раза 3 за останні два місяці, і жодного з тих разів там нічого не робили працівники, а на питання чому, у них була відповідь - "немає грошей", тільки я так і не зрозуміла чому і в кого їх немає, толі їм грошей не платить шигінський, толі вони наші вкладені гроші вклали у наступну чергу, а і ще їхня улюблена відмазка - "немає цегли" (це я вже чула разів з 10).
3. Захожу на їхню розкручену сторінку фейсбуку кожен день, і що я бачу - все в них супер-пупер, друга черга будується, весь час відео і фіг знає що і заклики купляти квартиру, а що ж перша черга, а що ж наш 5 під'їзд? за нього ні словечка, та і зрозуміло чому, бо продавати там вже немає що. А також 3 рази, так саме 3, я помітила погані відгуки на їхній сторінці від людей таких ж як і я, які гроші заплатили і нічого не получили та чекають ще невідомо скільки, так от їхні обурення були видалені адміністрацією жк щастя в наступні хвилин так 5. А ще, окрім того, дуже смішно було спостерігати за позитивними відгуками працівників жк щастя, про даний житловий комплекс, а також і самим паном шигінським який пише, цитую: " Чудовий сучасний комплекс з новітніми енегоефективними технологіями, раціональним плануванням і красивими фасадами! Я з радістю придбав би там житло для сім'ї", і ні , це ще не саме смішне, ще смішніша їхня відповідь:" Запрошуємо відвідати нашу презентацію))) там чекає на Вас акційна ціна.!Щастя купити квартиру - тут)))))". Я так і не зрозуміла чи це шигінський сам в себе мріє квартиру купити, і вони ж свого директора запрошують відвідати його ж презентацію та купити квартиру в себе ж за акційною ціною? Брєд!

Отже, я не раджу нікому, ні за що купляти там квартиру!!!!!!!!! Одні нерви! А у відповідь брехня брехня і брехня!!!!!
Читайте договір, що там написано? Є терміни закінчення будівництва?
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.07.2018, 19:14 #2732758   #93
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Читайте договір, що там написано? Є терміни закінчення будівництва?
Я ще не чув щоби хтось здав будинок згідно договору...

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Отже, я не раджу нікому, ні за що купляти там квартиру!!!!!!!!! Одні нерви! А у відповідь брехня брехня і брехня!!!!!
Ви можете продати комусь свою дольову, це має бути дешево або й безкоштовно. І купити собі готову, як я всім і раджу.

До речі, Довженка 14, є ще пару квартир, ціна 13200грн/м (ціну отримав від людини яка оглядала квартиру вчора) це готовий будинок де люди вже роблять ремонт. Скільки коштувала там дольова? 12? ну не менше. Так для чого вкладати гроші і років 3-5 чекати щоб почати там жити? За цей час гроші можна примножити легко в 2 рази.
За даний будинок не агітую, бо це все одно дорого! Будинок не утеплений, місць для авто мінімум, все інше про комунікації я вже мільйон разів писав.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.07.2018, 10:40 #2732891   #94
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Радує що без нашого підїзда вони не зможуть заселити в 1-4 під'їзд. А ті жителі на них неймовірно тиснуть
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.07.2018, 11:23 #2733083   #95
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис

Ця дольова коштувала мені 9900 грн/м2, тому і вступила, по відношенню до інших дешевше, і звичайно, вірилось, що здадуть вчасно, ну або хоча б не з такою затримкою! Я коли Договір укладала, вони взагалі говорили що в квітні-травні має бути збудований. І до речі, моя знайома також брала квартиру в дольову, платила не набагато дорожче (10000 грн/м2) , правда на місяців 8 раніше за мене, її будинок з 2 підїздів 9 поверхів (для порівняння у нас 1 підїзд, 12 поверхів), в тому самому районі, обіцяли здачу також на 2 квартал 2018 року, так от зараз липень її будинок зданий, документи оформлені, чекає лише на ключі від квартири. Отже, є і нормальні забудовники.
Я думаю за таку ціну або й дорожче буде не проблема продати, тому не переживайте.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2018, 23:14 #2733213   #96
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Ті 4 підїзда здати можуть без проблем, але люди будуть у касках ходити до своїх підвалів бо йде будова, до яких захід тільки під 5 під'їздом. Так само з гаражами до яких заїзд тільки там. І виїзд для машин буде в небезпечній відстані від будови. Той під'їзд, поки не зробили заїзду з іншої сторони, стоїть на стратегічному місці і без нього 1-4 під'їзди не заселять.

Додано через 3 хвилини
Новий прікол. Тепер забудовник відхрещується від 1 черги))) почитайте коменти на їх сторінці у ФБ

Востаннє редагував MakDi: 26.07.2018 о 23:14. Причина: Пізніше додано
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2018, 08:19 #2733222   #97
zigorz
Активний учасник
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Не здадуть якщо 1-5 прописаний як перша черга будіництва!
zigorz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2018, 12:30 #2733364   #98
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Цитата
Допис від Anyska Переглянути допис
Звичайно, я читала Договір в якому чітко зазначено, що термін здачі другий квартал 2018 року, тобто в червні він вже мав бути зданий. І як зазвичай, там передбачена пеня за кожний день прострочки (не пам*ятаю зараз скільки, но сума не велика, напевно гривень 50).
Збирайте мешканців, готуйте колективний позов, привертайте увагу до себе.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2018, 11:44 #2736094   #99
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

Хто що чув нового? Будівництво 1 черги таке відчуття що завмерло)
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.09.2018, 14:29 #2736136   #100
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Макбуд і ЖК "Щастя"

ЖК "Щастя"
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:34.