Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.02.2014, 17:58 #2352902   #241
7e7R1$
 
Аватар для 7e7R1$
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

хтось знає щось про міжнародний центр еміграції на грушевського??
7e7R1$ зараз поза форумом  
Старий 17.03.2014, 19:30 #2364706   #242
abdyla
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Хто підкаже де можна дивитись чи виграв зелену карту?
https://www.dvlottery.state.gov/ якщо на цьому сайті то де саме?
abdyla зараз поза форумом  
Старий 17.03.2014, 19:51 #2364716   #243
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від abdyla Переглянути допис
Хто підкаже де можна дивитись чи виграв зелену карту?
https://www.dvlottery.state.gov/ якщо на цьому сайті то де саме?
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/...atusCheck.aspx
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
abdyla (17.03.2014)
Старий 17.03.2014, 20:01 #2364722   #244
sashula
Учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

добрий вечір,допоможіть будь ласка в нас така ситуація:чоловік виграв зелену карту, поїхав в агенцію а там йому сказали ,що для того щоб виїхати разом зі мною то спочатку потрібно розлучитися а потім знову одружитися і йому в паспорті щось підправлять.а роблять це у звязку з тим що чоловік коли подавав заявку був не одруженим..а щоб дитину взяти з собою то можна тільки через рік але знайомі кажуть що потрібно зразу брати а то потім важко і дорого.підкажіть хто зустрічався з такою ситуацією або щось знає про це.будем дуже вдячні!
sashula зараз поза форумом  
Старий 17.03.2014, 20:14 #2364729   #245
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від sashula Переглянути допис
добрий вечір,допоможіть будь ласка в нас така ситуація:чоловік виграв зелену карту, поїхав в агенцію а там йому сказали ,що для того щоб виїхати разом зі мною то спочатку потрібно розлучитися а потім знову одружитися і йому в паспорті щось підправлять.а роблять це у звязку з тим що чоловік коли подавав заявку був не одруженим..а щоб дитину взяти з собою то можна тільки через рік але знайомі кажуть що потрібно зразу брати а то потім важко і дорого.підкажіть хто зустрічався з такою ситуацією або щось знає про це.будем дуже вдячні!
як думаєте агенціі що від вас треба??? А чому не в травню 2013 вам сказали

Востаннє редагував pvm: 18.03.2014 о 08:09.
pvm зараз поза форумом  
Старий 23.03.2014, 19:33 #2367730   #246
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Всім Здоров! Готовий взяти фективний брак з дівчиною яка виграла карту. Оплачу всі витрати .якшо маєте якусь інформацію пишіть.
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 23.03.2014, 20:24 #2367755   #247
forum.te.ua
 
Аватар для forum.te.ua
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
Всім Здоров! Готовий взяти фективний брак з дівчиною яка виграла карту. Оплачу всі витрати .якшо маєте якусь інформацію пишіть.
ахахах думаєш один такий розумний)))
forum.te.ua зараз поза форумом  
Старий 23.03.2014, 20:32 #2367760   #248
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від forum.te.ua Переглянути допис
ахахах думаєш один такий розумний)))
Таки - так!
Цитата фективний брак

Востаннє редагував aleko2007: 23.03.2014 о 20:33. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 23.03.2014, 20:41 #2367772   #249
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Та не всі мають лишні 3000$ щоб виїхати. А ще є такі що не хочуть їхати. От і спитав всяке буває.
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 23.03.2014, 23:30 #2367886   #250
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Зараз треба бути повним дебілом щоб не знайти 3тис на грін кард. Деякі люди по 20 платять щоб виїхати.
Це я до чого - буду 2 на черзі за такою дівчиною
pberit зараз поза форумом  
Старий 24.03.2014, 08:29 #2367975   #251
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від bendi6 Переглянути допис
Всім Здоров! Готовий взяти фективний брак з дівчиною яка виграла карту. Оплачу всі витрати .якшо маєте якусь інформацію пишіть.
Шукай не тільки дівчину.Шукай і хлопця. Вже дозволили американці.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зараз треба бути повним дебілом щоб не знайти 3тис на грін кард. Деякі люди по 20 платять щоб виїхати.
Це я до чого - буду 2 на черзі за такою дівчиною
тре бути дебілкою щоб заключити фікт брак і отримати бан на все життя. Тернополяни які виграли грінкарт на форумах по імміграціі писали що до сусідів і родичив приїзжали з посольства і перевіряли інфо . Пару років тому коли була ще Варшава то знайома говорила що родичка їздила на спібесіду і в той день було щось 5 -10 відказів фіктивним сімьям з Тернопольщини.Бан на все життя вартує цього тому хто виграв ?

Востаннє редагував pvm: 24.03.2014 о 08:30. Причина: Пізніше додано
pvm зараз поза форумом  
Старий 24.03.2014, 08:39 #2367994   #252
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
тре бути дебілкою щоб заключити фікт брак і отримати бан на все життя. Тернополяни які виграли грінкарт на форумах по імміграціі писали що до сусідів і родичив приїзжали з посольства і перевіряли інфо . Пару років тому коли була ще Варшава то знайома говорила що родичка їздила на спібесіду і в той день було щось 5 -10 відказів фіктивним сімьям з Тернопольщини.Бан на все життя вартує цього тому хто виграв ?
Сестра вже 10 років в США завдяки фіктивному шлюбу. Ото дурна, нє?
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
forum.te.ua (25.04.2014)
Старий 24.03.2014, 08:44 #2368002   #253
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Сестра вже 10 років в США завдяки фіктивному шлюбу. Ото дурна, нє?
Янукович вкрав десятки млр дол в нас. Він дурний? То давай тішитись що ми такі мудрі. То що твоя сеста зробила то справа сестри . Як на то дивится закон США ти в курсі я думаю .
pvm зараз поза форумом  
Старий 24.03.2014, 09:06 #2368011   #254
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата
Допис від pvm Переглянути допис
Янукович вкрав десятки млр дол в нас. Він дурний? То давай тішитись що ми такі мудрі. То що твоя сеста зробила то справа сестри . Як на то дивится закон США ти в курсі я думаю .
Закон США якийсь такий самий не досконалий як і наш. От виграв цього року Грін Кард ще й мій дятько (скоро вся сім'я по ходу виїде), як подавали заявку було 2 дітей, зараз вже 3, получається відхреститись своєї дитини. І що поробиш як треба так треба, потім усиновлять.
pberit зараз поза форумом  
Старий 24.03.2014, 09:26 #2368024   #255
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Закон США якийсь такий самий не досконалий як і наш. От виграв цього року Грін Кард ще й мій дятько (скоро вся сім'я по ходу виїде), як подавали заявку було 2 дітей, зараз вже 3, получається відхреститись своєї дитини. І що поробиш як треба так треба, потім усиновлять.
Як дитина вже була а не включили в заявку-то візи не дадуть. Як візи получили-то збрехали в посольстві під присягою. Ви в курсі як потом усиновляють? Чи посередники сказали що проблем нуль. Посередникам до с..ки що буди потом ... А відносно законів США- вони нормальні для людей які не обманюють.
pvm зараз поза форумом  
Старий 24.03.2014, 12:27 #2368127   #256
bendi6
Активний учасник
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зараз треба бути повним дебілом щоб не знайти 3тис на грін кард. Деякі люди по 20 платять щоб виїхати.
Це я до чого - буду 2 на черзі за такою дівчиною
я знаю що треба заплатити 15 .20 тисяч за карту. ясно що не 3 штуки. це на білети і співбесіду і тд.
bendi6 зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 12:46 #2376371   #257
Barton
 
Аватар для Barton
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Закон США якийсь такий самий не досконалий як і наш. От виграв цього року Грін Кард ще й мій дятько (скоро вся сім'я по ходу виїде), як подавали заявку було 2 дітей, зараз вже 3, получається відхреститись своєї дитини. І що поробиш як треба так треба, потім усиновлять.
Чому зразу відрхреститись, потім всиновляти???
Якщо дитина народилась після подачі заявки на Green Card, то після виграшу заповнюються анкети DSP-122 і DS-230, де і вписується дитина
Barton зараз поза форумом  
Старий 19.04.2014, 05:14 #2381218   #258
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата я знаю що треба заплатити 15 .20 тисяч за карту
боже коли вже люди почнуть головою думати що лотерея безкоштовна.
п.с пишу з сша
creepy зараз поза форумом  
Подякували 2:
forum.te.ua (25.04.2014), pvm (28.04.2014)
Старий 19.04.2014, 07:39 #2381222   #259
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зараз треба бути повним дебілом щоб не знайти 3тис на грін кард.
Маю можливість поїхати значно дешевше, але не маю бажання, хоча й зелену карту вигравав(як усі - хтось там колись подав по мало не шкільним даним). Що не так? Тому я б не розкидався словами. Не усім потрібно в штати.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 24.04.2014, 19:24 #2383241   #260
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Маю можливість поїхати значно дешевше, але не маю бажання, хоча й зелену карту вигравав(як усі - хтось там колись подав по мало не шкільним даним). Що не так? Тому я б не розкидався словами. Не усім потрібно в штати.
Для чого граєш якщо їхати не збираєшся? Ти розумієш що забрав шанс у іншої людини?

Цитата:
Допис від Barton Переглянути допис
Чому зразу відрхреститись, потім всиновляти???
Якщо дитина народилась після подачі заявки на Green Card, то після виграшу заповнюються анкети DSP-122 і DS-230, де і вписується дитина
Там якісь нюанси, не вникав. По ходу получається так - дитина вже була на подачі заявки, тепер питання - чому вони їх не вписали? Просто фірма про це не знала.
pberit зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:20.