Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Хочу почати бізнес з продажу молока

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.06.2012, 12:51 #1962038   #21
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Багато критиків ідеї - але вся критика, як на мене , має рацію.
Воно то цікаво мати постійно свіже перевірене молоко, але в кожного по-різному буває. Як і молоко - в одних смачнюще - а в інших "коровою чути".
Так як дитина молоко споживає часто, його купуємо. Але джерела бувають різні: то одне село, то інше, то базар то магазин. Так що як мені, так і іншим, думаю, не проблема буде перейтися пару метрів чи подорозі з роботи для придбання молока.
Ідея цікава, але... я зрозумів, що основний критерій ставиться на якості. Скляна тара, свіже, перевірене. Але, самі розумієте, авторитет та постійних клієнтів потрібно заслужити. А в нас такі люди, як раз піде не то, - то більше не куплять та й сусідам розкажуть.
В любому випадку - удачі в будь-якому починанні
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (11.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 18:40 #1962356   #22
neodj
Активний учасник
 
Аватар для neodj
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Багато критиків ідеї - але вся критика, як на мене , має рацію.
часом дуже потрібно тверезий погляд зі сторони. взагалі багато яких речай зі сторони вигялдяють по інакшому.
neodj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 19:16 #1962384   #23
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Цитата
Допис від dembel Переглянути допис
Чи готові Ви платити 12 грн/літр з доставкою на дім
Даю 100 грн і підписуюсь.
Свій до свого по своє.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від mini-me-zee Переглянути допис
але потім забив, бо люди в більшій масі не готові платити замість 5 грн за молоко - 7 грн, чи замість 3 грн за хліб - 5 грн.
Так тобі не треба на маси давити.


Роблю підказку.
Шуруєш до доставщиків води в приватні будинки, береш базу і/або даєш флаєра з оголошеннями про свою контору.
Люди, що вибирають зручність (доставка води додому) перед затратами... твої клієнти, ну а далі тільки репутація.


Тай купа варіантів.... в мене сусіди косо дивляться, коли банальну піцу додому привозять.

Востаннє редагував mZiG: 11.06.2012 о 19:18. Причина: Пізніше додано
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 19:18 #1962396   #24
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

можна попроюувати, я би брав, якщо б було очищене без запаху.
Але мене наприклад немає постійно вдома, і не підстроюсь під когось, я люблю щоб мені було зручно.
А ви за кожним за 20грн. їздити не будете
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 19:53 #1962442   #25
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Оцініть будь-ласка !

Цитата
Допис від dembel Переглянути допис
Тару стирилізуватимемо, щоб не було проблем.
Репутація в цій справі перш за все. В перспективі запустимо сайт із можливістю обговорення нашої продукції, щоб бути відкритими для користувачів.
Щодо ціни на господарстві - я запропоную дещо вищу ціну від тієї яку пропонують молокозаводи. Це робиться з метою отримання найкращого молока і оперативної роботи на самому господарстві. Щоб з моїм молоком обходились краще ніж з рештою, звісно ж і контроль з моєї сторони буде жорстким, але виправданим.
Якщо закупівельна ціна буде тільки "дещо вищою" за ту яку платить молокозавод, виробники молока самі скинуться грішми на якісну лабораторію, яка є дуже дорогим задоволенням, ветеринарне обслуговування, яке теж не дешеве та на помірної ціни транспорт і послуги перекупки і самі простерилізують банки та металеві кришки для консервації.
Сьогодні репутацію виробників-одноосібників портить та мала їх частина, яка вряди-годи та й скаже: "а в нас лабораторія куплена", або ті виробники молока, в яких хтось з сім"ї перехворів, наприклад, на туберкульз(і всі знають, що хвороба вже минула, але бояться купляти молоко і в тих чиї корови пасуться поблизу корови тих людей.
Закупівельна ціна повинна відповідати тому, що виробник молока працює без вихідних.

Я би хотіла щоб ця дволітрова банка стерилізувалася заповнювалася молоком і охолоджувалася в одному гоподарстві, і щоби було вказане прізвище виробника, кличка однієї чи кількох корів, яких має виробник молока і прізвище лаборанта.

Востаннє редагував ТЕхнічна культуРА: 11.06.2012 о 20:06.
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.06.2012, 20:15 #1962476   #26
saymon
Guest
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Цитата:
Допис від neodj Переглянути допис
часом дуже потрібно тверезий погляд зі сторони. взагалі багато яких речай зі сторони вигялдяють по інакшому.
Лише у випадку якщо сторонній глядач знає про що пише

По темі: я - диванний теоретик у цій галузі, які і всі інші хто тут відписався, але скажу тобі так: не слухай нікого і пробуй робити. Навіть якщо нічого не получиться ти набудеш досвід. А досвід взаємодії із нашою бюрократичною машиною дуже цінний.
 
Подякували 2:
hunter07 (11.06.2012), Сомбра (16.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 09:05 #1962934   #27
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

На Східний вже більше року приїжджає мужичок і продає домашнє молоко - 12 грн за 3 л. Я вже рік купую у нього, але беру від одної і тої самої господині ( бо то молоко найжирніше). З трьох літрів кожного разу виходить 600 мл сметани, тому я за вказану топікастером суму не купувала, лиш через те, що є набагато дешевше. Крім того молоко буває різне. Ось, наприклад, у цього чоловіка, ціна молока однакова, а молоко від різних господинь. У деяких випадках молоко пахне "коровою". Для "несільських" пояснюю воно підсмерджує хлівом, ясно шо такого ніхто не хоче.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (12.06.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 12.06.2012, 20:45 #1963413   #28
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Молоко має бути перепущене через сепаратор-молокоочисник, гомогенізоване, дезодороване, термізоване і врешті охолоджене до 4 град. С. Кислотність і жирність має бути в нормі. За таке буде не шкода віддати і більше 12 грн/літр.
proton зараз поза форумом  
Подякував(ла):
neodj (14.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2012, 08:43 #1963698   #29
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Молоко має бути перепущене через сепаратор-молокоочисник, гомогенізоване, дезодороване, термізоване і врешті охолоджене до 4 град. С. Кислотність і жирність має бути в нормі. За таке буде не шкода віддати і більше 12 грн/літр.
Ага, на словах
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (17.06.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.06.2012, 09:46 #1963730   #30
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Домашнє молоко це добре.
Молоко фід сучасного фермермерського господарства ще краще.
Фермери зараз здають молоко на молокозаводи,але їм це не дуже добре по грошах.
Вихід у них один,йти напряму до споживача через ось такі сучасні апарати
Тому це питання часу
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.06.2012, 23:33 #1966665   #31
Adriano_Chelentano
Типово Відповідь: Оцініть будь-ласка !

Цитата:
Допис від ТЕхнічна культуРА Переглянути допис
Я би хотіла щоб ця дволітрова банка стерилізувалася заповнювалася молоком і охолоджувалася в одному гоподарстві, і щоби було вказане прізвище виробника, кличка однієї чи кількох корів, яких має виробник молока і прізвище лаборанта.
А я би хотів, щоб корова постійно знаходилась у вакуумі і не контактувала взагалі ні з чим, харчувалась тільки травою з східного схилу гори Фудзіяма. І доглядати її повинні тільки незаймані дівчата японки.
А поки й Молокія піде ..
Adriano_Chelentano зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2012, 18:14 #1974972   #32
Retroman1
Учасник
Типово Відповідь: Хочу почати бізнес з продажу молока

Теж колись цікавила дана тема,тільки в трохи іншому виконанні.Писав бізнес-план, робив розрахунки.Вот до якого висновку я дойшов.
Вигідно це робити в 2 варіантах:
1.Великий маштаб.
+ можна дати меншу ціну за рахунок меншої собівартості (ефект маштабу)
+ більша довіра людей
- великий стартовий капітал (порівняно великий)
- підходить для трохи великих міст
- літом йдем в мінус
2.Малий маштаб.
+ практично без великих стартових витрат,а отже без великого ризику
+ більша гнучкість
-+ як великого гравця вас ніхто не буде сприймати тому ніякі перевірки на вас Молокія не буде насилати. (не знаю плюс це чи мінус)


Але в будь-якому випадку пробуйте,робіть щось інакше не взнаєте.
А є гроші звертайтесь, зробим це в великому місті.
Retroman1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:22.