Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Перевірка підприємців антимонопольним комітетом

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.08.2012, 21:25 #2008602   #1
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Перевірка підприємців антимонопольним комітетом

Антимонопольний комітет взяв собі за звичку кожного року проводити перевірки моєї діяльності та моїх колег. Називається це у них "дослідженням ринку". Присилають лист з вимогою до певного числа надати їм досить велику кількість даних (у мене вийшло 38 сторінок) і так кожного року (мене вдруге, рівно через рік). Цікавить питання - вам також присилають такі листи? Хтось знає як часто вони можуть це робити?
Долучені зображення
Тип файлу: jpg Изображение.jpg (175.5 КБ, 26 переглядів)
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 08:03 #2012338   #2
yge0607
Типово Відповідь: Перевірка підприємців антимонопольним комітетом

суть усіх перевірок усіх служб,рад і іншої "наволочі" заключається в банальному викачюванні грошової маси з підприємців, тобто вони шукають як з тебе "збрити"(наложити на тебе штраф) ще трішки грошенят в бюджет (як і в державний так і в власний) .
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 10:06 #2012385   #3
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: Перевірка підприємців антимонопольним комітетом

Знаю декілька підприємств, яким за не подання достовірної інформації АМКУ призначив штрафи по 100 і більше тис. грн. Одним словом, досить небезпечна структура для кишені підприємця.
Alfasoft зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2012, 10:23 #2012394   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Перевірка підприємців антимонопольним комітетом

Цитата
Допис від yge0607 Переглянути допис
суть усіх перевірок усіх служб,рад і іншої "наволочі" заключається в банальному викачюванні грошової маси з підприємців, тобто вони шукають як з тебе "збрити"(наложити на тебе штраф) ще трішки грошенят в бюджет (як і в державний так і в власний) .
Так нікого не оштрафували, просто перевіряють і все.

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
Знаю декілька підприємств, яким за не подання достовірної інформації АМКУ призначив штрафи по 100 і більше тис. грн. Одним словом, досить небезпечна структура для кишені підприємця.
Штраф за не подання такого звіту здається 1-2% від обороту за рік. Може бути не велика сума якщо оборот не великий, а може бути досить відчутним.
В мене інше питання - от досліджує антимонопольний нас, щоб взнати чому саме такі ціни і т.д. А чому в одному магазині ковбаса дорожча в пів рази ніж в іншому?
У вас були схожі перевірки?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:20.