Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Результати опитування: Найкраща служба доставки
Нічний Експрес 13 9.22%
Нова пошта 102 72.34%
Автолюкс 21 14.89%
Сат 16 11.35%
Міст Експрес 13 9.22%
Делівері 10 7.09%
Ваш час 3 2.13%
Ін тайм 13 9.22%
Гюнсел 8 5.67%
Поштово-вантажний кур"єр 8 5.67%
Опитування з кількома варіантами відповіді. Голосували: 141. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Служби доставки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.08.2011, 16:07 #1727251   #21
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Інтайм.
В листопаді 2010р. відправляв через них iPhone з послугою «Пост-Сервис». Назад повинно було повернутися 950$. В результаті повертається розпакована пачка з китайцем. Звісно ніяких підписів про отримання не ставлю. Пишу письмову претензію на ім'я директора. В телефонному режимі з службою підтримки, службою безпеки пробували вирішити мою проблему. В грудні мені обіцяють повернути кошти. Але вже через тиждень дзвонять щоб повідомити, що ніхто нічого повертати не буде. Типу доказів ніяких в тебе немає, в суді нічого не доведеш.

На початку літа 2011р. подаю позов до суду на тов "інтайм". Спочатку приходить заперечення з Запоріжжя. Пишуть, що від вантажу отримувач відмовився, від мене жодних скарг не було.
На наступне судове засідання вже присилають лист в якому тов "інтайм" просить змінити відповідача на якогось підприємця. Виявляється в Тернополі ніякого інтайму немає. Є підприємець який здійснює свою діяльність під маркою інтайм.
На останнє засідання суду приходить працівниця інтайму яка приймала в мене телефон. Приходить як представник тов "інтайм" м.Запоріжжя. Стверджує, що перший раз мене бачить, телефон не приймала і взагалі безробітна.
Нічого путнього на запитання суді, адвоката відповісти не могла. Постійно повторювала, що її попросили прийти
Суд я виграв.

Зараз вони подали апеляцію.

Поки ваш вантаж доходить, все добре. Тут компанія показала своє справжнє лице.
Цим повідомленням хотів попередити інших продавців котрі користуються такою послугою при продажі своїх товарів.

PS:

- Як одна і та сама особа може видати чек від підприємця "Сластьонов Юрій Вікторович". Та дати рахунок на тов ін тайм м.Запоріжжя.
- Печатка "ін тайм для товаро-транспортних накладних" яку ставлять в Тернополі виявляється не має жодної юридичної сили.

Ще кілька фото тут: https://picasaweb.google.com/1131452...549193/aaZZQD#

Востаннє редагував KIgorS: 23.08.2011 о 16:56.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякували 7:
ALM (24.08.2011), andrey_ko (25.08.2011), Galyna (01.09.2011), pberit (23.08.2011), riznyk (23.08.2011), Romko_7 (23.01.2012), sl@yes (24.01.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2011, 19:39 #1727377   #22
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Служби доставки

Піпець повний... А на рахунок печатки то так багато хто робить! Є ТОВ Ін-Тайм яке наробило дофіга печаток і видало кому треба...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2011, 20:01 #1727385   #23
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від kajan Переглянути допис
Користуюся Автолюксом.
Але раз проблемка була - сперли три палки словацької смачнющої ковбаси! Як раз друзям на Харків передавав, вони були трошки засмучені такою пропажею.

ше би не бути розтроєним ............ тррриии п ппалкиии колллбааассииии сллллооовацкоїїїї.. я би цей автолюкс до фундаменту...........................
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2011, 20:02 #1727388   #24
yge0607
Типово Відповідь: Служби доставки

отримував вантаж сьогодні в Нова пошта , що на Руська 8,то вобше супер(і бистро і удобно ) .
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2011, 20:32 #1727425   #25
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Піпець повний... А на рахунок печатки то так багато хто робить! Є ТОВ Ін-Тайм яке наробило дофіга печаток і видало кому треба...
Так та печатка це взагалі фейк. На справжній печатці є код підприємства.
Але саме нею вони користують коли виписують рахунок на юр.особу.
На моїх документах немає жодної печатки.
Коли платиш їм готівку і вимагаєш чек, дають папірець з печаткою підприємця.
Пізніше виставлю копії відповідей які надходили до суду. Там повний бред.
KIgorS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (23.08.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.08.2011, 01:04 #1727697   #26
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від ОРДА Переглянути допис
ше би не бути розтроєним ............ тррриии п ппалкиии колллбааассииии сллллооовацкоїїїї.. я би цей автолюкс до фундаменту...........................
Та автолюкс ще досить дорогий! Навіть досить дуже дорогий)))))))))

Наприклад відносно Нової пошти чи того самого Ін-тайму
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2011, 19:55 #1731165   #28
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Служби доставки

Нова пошта останім часом дуже великі черги на оформленні документів.
Але мають відкрити ще третій склад. Думаю предбеми зникнуть.

Інтайм люблять бити вантаж, і підкрадають помаленьку. Хоча думаю не Тернопільські хлопці. А ще у них є хлопчина який дуже серйозно ставиться до роботи, як перевіряє документи то так дивиться на тебе, як на митниці не дивляться. Хоча баче тебе кожен день Псих мабудь

Всі інші мають або дорогі тарифи, або не зручне розташування.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2011, 20:42 #1731189   #29
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

гюнсел - єдиний варіант передати щось на вихідних із донбасу, термін доставки - 1 доба.
дуже довольний.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 00:19 #1731354   #30
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Служби доставки

мені на "Новій пошті" нещодавно дозволили з їхнього телефону подзвонити (бо мій сів) - дрібниця, але приємно
+ ніколи не попадала на черги - я приходжу після 17.00 - одна людина максимум
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2011, 00:32 #1731358   #31
Skinny)
Активний учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

Я зі службами доставки працюю більше 6 років по ходу роботи. Десь 6 років тому назад Автолюкс рулив - навіть не було чого муркати. Але вже десь рік працюю з Новою поштою - просто в якості дубляжа Автолюкса, але останнім часом НП тупо бере вгору, і на Автолюкс я вже йду в останню чергу.

Мій голос - за Нову Пошту.
Skinny) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2011, 10:02 #1732381   #32
•••KVINTA•••
 
Аватар для •••KVINTA•••
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
великий плюс нової пошти в тому, що вони першими здогадались відправляти смс при прибутті вантажу. дуже круто.
Скорше інтайм присилав, хоча в них це якось глючно працює.
•••KVINTA••• зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2011, 10:05 #1732386   #33
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Служби доставки

від Міст Експрес прийшла СМСка. Виправляють сервіс
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2011, 14:01 #1732562   #34
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Служби доставки

САТ смс-ки теж шле. Відправлений з Києва після обіду вантаж наступного ранку вже тут. Зручна можливість відслідковувати вантаж онлайн за номером декларації, хоча й не обов"язкова-автоматично приходить СМС. З "Новою поштою" особисто я проблем не мав теж ніколи, тому за них теж поставив галочку. На "нічному експресі" одного разу вантаж прийшов із мокрою та пошкодженою внаслідок замокання гофрокартонною упаковкою. На щастя, сам вантаж не пошкодився, тому проблем не було - відбулись вибаченнями (працівники складу сфотографували пошкоджену упаковку і цілісність вантажу перевіряли разом з ними у них в офісі. Ніби нічого значного, але репутацію НАДІЙНОГО перевізника собі таким чином "підмочили" для мене назавжди. Та й за додатково витрачений час шкода.)
Автолюкс - дорого, зверхнє ставлення до клієнтів.
Інтайм (в народі - інтім) - повільно
Поштово-вантажний кур"єр, Міст-експрес, Гюнсел - проблем не виникало, але користувався їх послугами мало. За інші не можу нічого сказати.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2011, 09:10 #1738668   #35
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Вчора до мене зателефонував підприємець Сластьонов Юрій Вікторович. Просив вибачення, обіцяв, що на днях тов інтайм забере позов з апеляційного суду. Далі через виконавчу повернуть мені гроші.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2011, 23:13 #1741079   #36
olegsi
 
Аватар для olegsi
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Вчора до мене зателефонував підприємець Сластьонов Юрій Вікторович. Просив вибачення, обіцяв, що на днях тов інтайм забере позов з апеляційного суду. Далі через виконавчу повернуть мені гроші.
напевно побачив на форумі голосування...)))))

а ти молодчина, що не опустив руки і не плюнув на все (як робить більшість), а пішов до кінця і тепер дуже близько до вирішення проблеми..
olegsi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KIgorS (10.09.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2011, 11:42 #1741257   #37
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Служби доставки

Теж проголосував за нову пошту. Швидко працюють і мають офіс в нормальному місці (центр). Ніяких проблем не було. Трохи фігово, що черги (але мабуть це популярність )))
Інтайм теж юзав не раз. Проблем не було, але враження від іх роботи не надто позитивне.
Іншими користувався епізодично. Проблем не було ні разу, але це в статистику не запишеш.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2011, 14:49 #1741369   #38
diodekiller
Учасник
Типово Відповідь: Служби доставки

Регулярно користуюсь послугами нової пошти в своему мicтi .
diodekiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2011, 15:05 #1741379   #39
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: Служби доставки

Цитата:
Допис від olegsi Переглянути допис
напевно побачив на форумі голосування...)))))

а ти молодчина, що не опустив руки і не плюнув на все (як робить більшість), а пішов до кінця і тепер дуже близько до вирішення проблеми..
В них були інші причини відкликати позов.

Востаннє редагував KIgorS: 11.11.2011 о 12:35.
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2011, 08:28 #1746872   #40
"PATRIOT"
 
Аватар для "PATRIOT"
Типово Відповідь: Служби доставки

Хто відправляє Новою Поштою рекомендую страхувати товар на ту суму, скільки він вартує.
Був в мене випадок, що забув таке зробити (в них мінімалка 200грн.), посилка була втрачена, а там товару на суму більше 2500грн.
Працівники звідси (м.Тернопіль) пояснили що і як зробити, щоб повернули гроші:
- написати заяву
- дати підтвердження, що дійсно там було і наа яку суму
- ия навіть дав роздруковку з Приват24, про поповнення картки від тої людини на ту суму

але Центральний офіс Нової Пошти відморозився, повернули тільки 200грн ((.
"PATRIOT" зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:04.