Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Питання по найманих працівниках

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.02.2017, 16:50 #2677425   #1
Andrik84
Активний учасник
Типово Питання по найманих працівниках

Власне стикнувся з таким питанням. Раніше всіх працівників просто реєстрував пп, Розумію, що переплата по податку, але мені так простіше бо працюю в кардинально різних сферах і просто не охота була заморочуватись зі звітністю. Зараз у деяких бажання отримувати субсидію більше за бажання працювати. От і ниють, щоб перевести їх у ранг найманих працівників.
Власне цікавить з чим я стикнуся окрім того що кожен місяць муситиму здавати звіт по соцстраху?
В мене друга група. Більшість працівників були на першій, у теперішніх умовах мені навіть вигідніше, щоб вони на ній і залишалися, але просять закритися тому і думаю чи не піти на зустріч.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 20:46 #2677451   #2
Jozefina
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Звіти, якщо є наймані працівники:

щомісяця ЄСВ
раз в квартал 1ДФ

Податки:

1) ЄСВ за найманого

2) Податок з доходів

3) Військовий збір
Jozefina зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (09.02.2017), roma22101987 (04.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 20:58 #2677459   #3
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

З доході я плачу єдиний податок по другій групі + ЄСВ 22% з мінімальної ЗП. А за наймайного на скільки я розумію тепер я податку не платитиму, а платитиму той же єсв 22% (правда уже з мінімальної ЗП, а не з прожиткового), що й платив раніше, плюс платитиму за нього військовий збір.
По останньому саме цікаво він сплачується на який окремий рахунок? Чи разом з ЄСВ? Звіти по ньому якісь здаються? Бо зараз я з підрпиємців його не сплачую.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 21:16 #2677466   #4
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Актуальне питання. Думаю саме простіше буде знайти якогось бухгалтера який за пару сотень гривень буде те все розчихляти. У мене один знайомий 19 підприємців обслуговує, вже навіть більше не бере.
Там ще є така можливість - неповний робочий день. Типу працівники тільки декілька годин працюють, при цьому оплачується повний ЄСВ, а на податку пару гривень економії... Але не можу зрозуміти цього - якщо людина працює на декількох роботах по пару годин в день, то що з кожного робочого місця за ньоо повний ЄСВ мають платити?
Стосовно підприємців так вони також можуть отримувати субсидії! Я зустрів під час роботи одного працівника ТМР каже приходь до мене оформлю тобі субсидії, я питаю - ну як? У мене оборот за рік майже мільйон, закордоном купу разів був і т.д.Він каже то все фігня, ми просто законів не знаємо, можна оформляти без проблем. А я ніяк часу не знайду, не так з ціллю економити, просто не віриться...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (09.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 22:01 #2677476   #5
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Актуальне питання. Думаю саме простіше буде знайти якогось бухгалтера який за пару сотень гривень буде те все розчихляти. У мене один знайомий 19 підприємців обслуговує, вже навіть більше не бере.
Там ще є така можливість - неповний робочий день. Типу працівники тільки декілька годин працюють, при цьому оплачується повний ЄСВ, а на податку пару гривень економії... Але не можу зрозуміти цього - якщо людина працює на декількох роботах по пару годин в день, то що з кожного робочого місця за ньоо повний ЄСВ мають платити?
Стосовно підприємців так вони також можуть отримувати субсидії! Я зустрів під час роботи одного працівника ТМР каже приходь до мене оформлю тобі субсидії, я питаю - ну як? У мене оборот за рік майже мільйон, закордоном купу разів був і т.д.Він каже то все фігня, ми просто законів не знаємо, можна оформляти без проблем. А я ніяк часу не знайду, не так з ціллю економити, просто не віриться...
На рахунок економії на податку то не розумію на якому саме? Там ще щось з того найманого сплачується окрім ЄСВ і військового?
Щодо субсидії, то їм там просто як підприємцям в дохід дві мінімалки рахують, а як будуть на ЗП то буде тільки одна.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 22:13 #2677479   #6
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

18% - ПДФО із ЗП
22% - ЄСВ на ЗП
1.5%- військовий збір
Із ЗП значить знімається з ЗП, по факту за рах працівника.
На ЗП значить за рах роботодавця.
Рахувати внески і податки менше ніж з мінімалки - фіговий варіант
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (09.02.2017), roma22101987 (04.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 22:22 #2677481   #7
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
18% - ПДФО із ЗП
О, дякую я про нього й забув. Але цей на стільки я розумію мав би сплачуватись мною з їхніх коштів. Тобто по логіці, якщо в нього ставка була б 3200 то б йому на руки мав віддати 3200*0,82=2624, а 576 віддати державі.
Хай тепер самі думають, раніше я за них повністю платив податки і єсв, а тепер хочуть субсидій буду кожен місяць з ЗП по 576 грн. вираховувати, хай рахують, що їм вигідніше субсидія чи 6912 грн. мінус з ЗП за рік.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 22:26 #2677483   #8
Jozefina
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Військовий збір сплачується на окремий рахунок, 1,5% від зарплати, нарахування по ньому звітуються разом з податком на доходи в формі 1ДФ

Податок на доходи - з/п х 18%, але там є свої умови що і як, тут докладно все описано http://chp.com.ua/all-news/item/4659...ikladi-vid-dfs
Jozefina зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (10.02.2017), roma22101987 (04.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 22:47 #2677485   #9
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

как бе ті самі граблі,якщо податки за найманих будуть йти з кармана роботодавця
за ФОПів:
ЄСВ 704 грн
Єдиний податок 640 грн
ітого 1344 грн

за найманих :
ЄСВ 704 грн
прибутковий 576 грн
військовий 48 грн
ітого 1328 грн
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Andrik84 (10.02.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 09.02.2017, 23:16 #2677489   #10
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Рахувати внески і податки менше ніж з мінімалки - фіговий варіант
Якась херня з цими новими зарплатами. Як треба ОСББ прибиральник який буде 2 рази в тиждень по 3 години прибирати то як можна за нього 1328грн податків і внесків сплачувати? Як його можна взагалі на повний день оформляти? Йому зарплати 1000 з головою вистачає за таку кількість роботи...
А якщо той прибиральник буде ще й в іншому ОСББ прибирати то за нього знову 1328грн сплачувати? Не задофіга податків як для прибиральника?
Можна було б йому стати підприємцем на 2 групі, але 2 група не може надавати послуги, понапридумують млять законів.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 14:37 #2680934   #11
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Там ще є така можливість - неповний робочий день. Типу працівники тільки декілька годин працюють, при цьому оплачується повний ЄСВ, а на податку пару гривень економії... Але не можу зрозуміти цього - якщо людина працює на декількох роботах по пару годин в день, то що з кожного робочого місця за ньоо повний ЄСВ мають платити?
тут є нюанси. Якщо ти, окрім основного місця роботи (де податки сплачуються з 3200), маєш ще якусь роботу за сумісництвом (зовнішній сумісник), то на тій роботі можна вже оплачувати пів ставки чи чверть.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якась херня з цими новими зарплатами. Як треба ОСББ прибиральник який буде 2 рази в тиждень по 3 години прибирати то як можна за нього 1328грн податків і внесків сплачувати? Як його можна взагалі на повний день оформляти? Йому зарплати 1000 з головою вистачає за таку кількість роботи...
А якщо той прибиральник буде ще й в іншому ОСББ прибирати то за нього знову 1328грн сплачувати? Не задофіга податків як для прибиральника?
Можна було б йому стати підприємцем на 2 групі, але 2 група не може надавати послуги, понапридумують млять законів.
як варіант, оформити прибиральницю за цивільно-правовим договором, з винагородою помісячно і сплатою податків щомісяця.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (04.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 14:43 #2680937   #12
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Це тема де ухиляються від податків?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 14:47 #2680938   #13
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це тема де ухиляються від податків?
швидше, як з мінімальними втратами вийти від взаємодії з державою-кидалом ))
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (04.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 14:56 #2680941   #14
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Та я то розумію.

Просто щось сильно багато останнім часом стало мудрих, які з Америки та інших іноземних країн почали активно вчити нас як треба жити і платити податок.
Плюс дадалися незначні сили "щирих українців", які самі мутять і ухиляються, але ближнього повчити завжди раді.

І це печально.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
into (03.03.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 15:33 #2680946   #15
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Це тема де ухиляються від податків?
Чому ухиляються. Сума податків за найманого дорівнює сумі податків з підприємця. Якщо чесно я навіть завжди думав, що я там щось переплачую. Єдина вигода це те, що замість того щоб здавати звіти щомісяця ти їх здаєш раз на рік.
Для найманого звичайно є свої мінуси, але хто хто, а держава тут не страждає точно.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 20:05 #2680983   #16
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Зараз у деяких бажання отримувати субсидію більше за бажання працювати. От і ниють, щоб перевести їх у ранг найманих працівників. .
Це не їх характеризує. а тебе. Бо ти такий работодавець задрипаний, що не можеш людям нормальну зарплату платити. Не годен отримувати прибутки то не мучай людей. Це сміх і гріх, щоб працююча людина ще мала субсидію отримувати. Може їм ще окрім субсидій треба по безробіттю допомогу давати при занятості повний робочий день на такого горе-підприємця як ти?
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.03.2017, 20:30 #2680988   #17
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Питання по найманих працівниках

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Це не їх характеризує. а тебе. Бо ти такий работодавець задрипаний, що не можеш людям нормальну зарплату платити. Не годен отримувати прибутки то не мучай людей. Це сміх і гріх, щоб працююча людина ще мала субсидію отримувати. Може їм ще окрім субсидій треба по безробіттю допомогу давати при занятості повний робочий день на такого горе-підприємця як ти?
Ім ніхто не заважає піти працювати кудись інше. Я тебе здивую, але на деяких роботах роботодавець заробляє набагато менше за працівника. Наприклад можна мати острівець в якомусь з супермаркетів, що торгує якимось дрібязком, в реальності коли відняти оренду, зп, податки, тобі на руки залишться гривень 300-500, які на слідуючий місяць взагалі може зжерти невдала торгівля, але особливих затрат твого часу він не потребує, от і тримаєш просто щоб не заморачуватись потім куди подіти обладнання. І якщо так реально розібратися то закривши його ти особисто нічого не втратиш, зате один-два продавця втратять своі 150-180 грн за зміну + %.
А тобі удачі в створені високоплачуваних робочих місць, може диви всі від горе-підприємців до тебе повтікають.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:04.