Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм > Інші "вічні" теми


Охарактеризуй окремо взятого користувача!

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 30.09.2010, 13:57 #1460980   #1
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Охарактеризуй окремо взятого користувача!

Пропоную гру (якщо так можна назвати). Обираєте користувача ФФМТ (надалі об'єкт опису).
Критерій відбору об'єкту опису - ви з ним ніколи не бачились , не зустрічались , не спілкувались по тел , вживу, можете судити про об'єкт, лише з його дописів на форумі, нікнейму, фото в темі НАШІ ФОТО та особистого враження.

Порядок опис ( Описуєте своє враження про користувача):

1) Імя та Прізвище (звичайно приблизно та можна декілька варіантів до 2-х макс.) Вік, дата народження, знак зодіаку
2) Інтереси, хоббі, вподобання, вид діяльності чим замається?
3) І головне. Постаратися якомога точніше (звичайно без мемуарів коротко та лаконічно) описати характер, вдачу і т.п. користувача.
Можливо ще щось на ваш розсуд...

Користувач якого описали читає судження про себе (правду підтверджує все інше спростовує) та оцінює опис балами від 0 до 100. (тобто за кожен пункт по 33 балів приблизно)

По результатам першим 3-ьом місцям від мене +1.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: писати образливі дописи судження про користувачів.

Передісторія винекнення теми! Я на форумі уже досить довго. На початках цікавив лише розділ Барахолка. десь 2007-2008 р. Десь близько рік півтора стабільно сиджу на форумі (тобто читаю цікаві теми) Здебільшого лише читаю адже вступати затяжні дискусії та спори (або відписувати багато тексту) немає часу. В мене особисто складається враження що декількох активних користувачів форуму знаю досить добре (тобто вдачу характер приблизно інтереси та ін. можливо помиляюсь) Тому цікаво як розбираються в людях наші користувачі.
Розумію що по лише одних дописах судити дуже важко, але зауважте що більшість користувачів в своїх дописах пишуть те що думають (по тих чи інших темах)

Буду мати час опишу і сам когось!
ANRY зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (30.09.2010), KOZHUH (30.09.2010), serafim123 (30.09.2010), songo (30.09.2010), Джалка (30.09.2010)
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:01.