Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Підкажіть як схуднути?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.04.2014, 20:01 #2376561   #21
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Мені здається,чи в тебе через пост присутні слова - дах,самогонка і сексотерапія?
про терапію лише 1 (Один) раз згадав

про холодець писав багато, але FortYear чомусь потер ((

а ти мабуть теж схуднути хочеш?
Стечкин зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
romz (08.04.2014)
Старий 08.04.2014, 22:46 #2376688   #22
wisper
Banned
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата про терапію лише 1 (Один) раз згадав

про холодець писав багато, але FortYear чомусь потер ((

а ти мабуть теж схуднути хочеш?
значить про дах мені правильно все здалося.
згадав,то ти вічно когось туда запрошуєш)))

хочу.
в мому випадку це лікується лише викиданням дивану)))
wisper зараз поза форумом  
Старий 08.04.2014, 23:56 #2376719   #23
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
значить про дах мені правильно все здалося.
згадав,то ти вічно когось туда запрошуєш)))

хочу.
в мому випадку це лікується лише викиданням дивану)))
ну не так шоб вже когось

переважно Пантеру ))
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 10.04.2014, 14:57 #2377449   #24
Pip
Учасник
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Phantom Переглянути допис
Я не дівчина, але можу підказати
Взагалі все дуже просто: менше їсти, більше рухатись
Я це й сама розумію, але ж мало часу для активного способу життя
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Дуже просто. Перестати робити оце http://forum.te.ua/showpost.php?p=2373674&postcount=148
А би ж це було так легко менше їсти, я взагалі дуже люблю готувати
Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Щоб успішно схуднути, варто трошки теорії вивчити, це допомогло мені позбутись 17см пивного пуза, думаю для дівчини принцип той ж

Основні поняття, з якими треба подружитись, це калорійність і глікемічний індекс. Якщо про калорії всі багато говорять, то про глікемічний індекс чомусь забувають. По простому, чим менший глікемічний індекс, тим довше продукт перетворюється на енергію (глюкозу), це як в рекламі тук, вуглеводи що повільно вивільняються

І так,перше, щоб худати, потрібно їсти менше калорій, чим спалюєш. Тобто або менше жрать, або більше рухатись. Потрібно контролювати добове споживання калорій, для не дуже фізично активної дівчини при бажанні похудати 1700-1800ккал на добу достатньо.

Друге, потрібно їсти продукти з низьким глікемічним індексом (ще називають повільні або складні вуглеводи), це каші, овочі-фрукти, нежирне мясо і т.п., продукти повинні бути максимально простими в складниках і мінімально термічно оброблені. Високий глікемічний індекс мають всі солодощі, смажені продукти, продукти, що піддаються тривалій термічній обробці, випічка, хліб, маянезік, пельмені і т.п, кароч все що смачне. Коли їсиш вкусняшку з високим глікемічним індексом і мало рухаєшся, то глюкоза перетворюється в жир швидше, чим витрачається, тому всякі шоколадки можна собі позволити тільки перед фітнесом-пробіжкою-городніми роботами

Третє, ПОВНІСТЮ замінити хліб на хлібці для діабетиків (в сільпо 3-4 грн пачка, на 2 дні достатньо, так що питання ціни не стоїть), солодощі замінити на сухофрукти.

Ну і останнє, придумати собі систему компенсації за надмірні вкусняшки. Наприклад коли в обід хаваю смажену картоплю з свинним стейком, то ввечері 7-8 км пробіжка парком

І не забувати про рух, якщо не хватає терпцю бігати чи багато гуляти пішки, запишись на фітнес чи аеробіку
Дуже дякую, хліб треба буде обов"язково хлібцями замінити.

Цитата:
Допис від Носоріг Переглянути допис
Я вже це раз писав, але продублюю ще раз. Може якраз підійде.
Почну з теорії. Для того, щоб похудати треба споживати енергії менше, ніж витрачати. Для цього є два шляхи:
1) Зменшити споживання
2) Збільшити використання
А тепер відповідь на запитання: «Я пішов (пішла) в спортзал, але не похудала?»
Після того, як людина приходить в зал і каже «Я хочу похудати» – тренер їй випише бігову доріжку, орбітрек або велотренажер. А ось тут і починається велике «АЛЕ»: біг ДУЖЕ сильно збільшує апетит. Як результат: Ви збільшили використання енергії, але і збільшили споживання, а тому вийшли на 0. В 16 років я пішов працювати вантажником, робочий день був по 10 годин, ледве доходив додому - але я не похудав НІ НА ОДИН кілограм, бо і жер як вовк.
Тепер висновки з історії похудання з 96 кг до 76 кг.
Головна проблема в скиданні ваги сучасної людини: відсутність часу для нормального харчування і (або) спортивних занять.
Стосовно спорту – виявляється в добі є такий час, як сьома година ранку  - особисто я ходив в «Раяну» на 7.45 – тренера тоді ще немає, але це не проблема. Одна ремарка: похід в зал (або інше збільшення рухливості) є бажаним, але НЕ ОБОВ’ЯЗКОВИМ, тому що збільшує навантаження на Вашу боротьбу зі шлунком.
Тепер про харчування: Ви точно читали, що рекомендують їсти часто, але потроху. І думали, що в сучасному житті це нереально. Зараз я напишу свій графік харчування, подумайте, що з цього нереально :
8.00 – вівсяна каша
9.00 – прихід на роботу – кава (в тренувальний день, перший прийом іжі був в 9.00, і це було молоко)
10.00 – зелений чай
11.00 – 1 яблуко (грейпфрут, апельсин, персик або будь що по сезону) або 0.5. літра молока (для тих, хто не переносить молока – кефір або йогурт)
12.00 – зелений чай
13.00 – обід (шматок м’яса або риби з гарніром)
14.00 – кава
15.00 – зелений чай
16.00 – 1 яблуко (грейпфрут, апельсин, персик або будь що по сезону) або 0.5. літра молока
17.00 – зелений чай
18.00 (перед походом додому) – горішки
20.00 – шматок м’яса або риби без гарніру
22.00 – творог (без нічого – 100 грам)
Перед сном – ложка лляної олії (хоча, якщо чесно, довше, ніж тиждень я ту олії пити не міг – гидота рідкісна).

Як бачите все абсолютно реально. Головна задача – зменшити розмір шлунку, щоб він не вимагав їжі. Я для цього один раз в тиждень нічого не їв взагалі (хоча це не обов’язково). Тут є ще один сезонний момент – не слухайте байки про те, що яблука, капусту, кропиву, салату або будь-що ще можна їсти відрами – сьогодні Ви з’їсьте відро капусти, а завтра вже відро бараболь.
Ага, до речі про картоплю – її споживання не обмежував. В табу попали тільки солодощі, хлібобулочні і алкоголь. Це я до того, що якщо немає змоги постійно купляти мнєсо, рибу, грепфрути – спокійно заміняйте їх макаронами з твердих сортів, картоплею, огірками і помідорами.

Усьо.

P.S. Я не є дипломованим дієтологом – розказав те, що спрацювало на мені, і що є, як на мене, правильним.
Я взагалі намагаюсь їсти частіше, але малими порціями, а повністю сидіти на дієті це не для мене. Я чула що від кількість прийому їжі залежить вага, ві не знаете це правда?
Цитата:
Допис від Melinda Переглянути допис
Pip
А що це у вас за робота така, що вагу зайву набрали? І взагалі що ви вже робите, для того, щоб схуднути? Спорт, дієта, пробували? І те, що ви менше солодкого їсте це звичайно добре, але мабуть все одно вживаєте більше калорій, чим витрачаєте. Тому вам однозначно пайок потрібно урізувати. Коли я худнула після других пологів, теж до речі наіла не один зайвий кг, а мені ще і насилу дається худнути, так от окрім спорту і правильного харчування пила ще XLS. Але все одно, що не говори але їсти потрібно менше. І обов'язково займіться фітнесом, бігом, ну загалом що вам до душі..
Сиджу цілий день за компьютером на роботі, от і вагу зайву набрала. Дієти, це не для мене. Инколи, можу декілька днів посидіти на дієті, але це не надового. Багато ваги не скидаю. А скільки ви ваги набрали під час вагітності? Скільки ви змогли скинути під час схуднення? Що це за препарат? Яке у вас було самопочуття під час прийому цього препарату?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
питання в тому, чи реально вам допомагають ті вправи в спортзалі. Тим більше лиш два рази в тиждень.
Колись теж записалась в спортзал, бо займатись самій скучно, та й легше себе заставити туди піти, ніж вдома. Ходила через день (так найбільш правильніше для занять спортом), займалась в повну силу, але за пів року не отримала навіть одного скинутого кіло. І це при тому, що було і правильне харчування, і дієти. Я сама офігівала. А іншим дівчатам, що зі мною займались, чомусь допомагало.
Тому я закинула це все і сама знайшла собі вправи в неті. Дуже допомагають, хоча заставити себе все таки важко буває.
А ви можете підказати, де можна прочитати про ці чудодійні вправи?
Pip зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 22:46 #2378204   #25
Melinda
Учасник
 
Аватар для Melinda
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Мені помагали присідання. Помалу дойшов до 1200 разів. Ціла година йшла. І прес по 100 раз 6 разів. Можна їсти вже що хоч тоді, всерівно будеш худати.
Ого це за один прийом 1200 разів? И пресс теж так само за один підхід 100 раз?
Да у вас там мабуть гора мускулів.

Цитата
Допис від Pip Переглянути допис

Сиджу цілий день за компьютером на роботі, от і вагу зайву набрала. Дієти, це не для мене. Инколи, можу декілька днів посидіти на дієті, але це не надового. Багато ваги не скидаю. А скільки ви ваги набрали під час вагітності? Скільки ви змогли скинути під час схуднення? Що це за препарат? Яке у вас було самопочуття під час прийому цього препарату?
Ну зрозуміло, сидяча робота. І не обов'язково вам на дієтах сидіти, можна просто дотримуватися деяких правил в живленні і все. Я під час вагітності набрала 15 кг, з пологового будинку прийшла залишалося 6, а потім доки у нас ГВ було так ще стільки ж набрала..Зараз від всіх зайвих кг позбавилася, тепер лише за живленням стежу і 2 рази в тиждень в зал ходжу, а XLS це повністю натуральний препарат, я пила його і жодних проблем не було.
Melinda зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 22:54 #2378211   #26
romz
Активний учасник
 
Аватар для romz
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата Ого це за один прийом 1200 разів? И пресс теж так само за один підхід 100 раз?
Да у вас там мабуть гора мускулів.
якраз наоборот. при кількості і витривалості, мязи ростуть набагато повільніші. кількістю сушетеся.
romz зараз поза форумом  
Старий 11.04.2014, 23:17 #2378233   #27
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата
Допис від Pip Переглянути допис
Я це й сама розумію, але ж мало часу для активного способу життя
1 години в день тоже нема?На тупі серали мабуть часу хватає?
Значить так хочете похудати.

Цитата
Допис від Pip Переглянути допис
А ви можете підказати, де можна прочитати про ці чудодійні вправи?
В ютубах
http://www.youtube.com/results?searc...B5%D1%81%D1%81
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 12.04.2014, 00:01 #2378251   #28
samsobi
Banned
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

не флудіть!
меньше жри і більше рухайся!
samsobi зараз поза форумом  
Старий 15.04.2014, 22:58 #2379830   #29
Gonga
Учасник
 
Аватар для Gonga
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
питання в тому, чи реально вам допомагають ті вправи в спортзалі. Тим більше лиш два рази в тиждень.
Колись теж записалась в спортзал, бо займатись самій скучно, та й легше себе заставити туди піти, ніж вдома. Ходила через день (так найбільш правильніше для занять спортом), займалась в повну силу, але за пів року не отримала навіть одного скинутого кіло. І це при тому, що було і правильне харчування, і дієти. Я сама офігівала. А іншим дівчатам, що зі мною займались, чомусь допомагало.
Тому я закинула це все і сама знайшла собі вправи в неті. Дуже допомагають, хоча заставити себе все таки важко буває.
А що ві за вправи робите?
Так аби ж часу більше було. Мені тільки на дорогу до спортзалу та додому годину витратити треба.Зрозуміло, що краще б я цю годину зайву дома займалася, але дома постійно відволікають, то тому те треба, то тому інше, от і віходить що повноцінних занять не получаеться. Да і заставити себе дома важче... Можливо і вправду сппробувати таблетки, ті ж самі XLS наприклад, я подивилася відгуки про них дуже такі непогані, результативні.
Gonga зараз поза форумом  
Старий 15.04.2014, 23:00 #2379832   #30
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата Можливо і вправду сппробувати таблетки, ті ж самі XLS наприклад, я подивилася відгуки про них дуже такі непогані, результативні.
Вірите в чудодійну силу таблеток?Сидіти на дивані і їсти таблетки то похудаєте,ага.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 16.04.2014, 08:19 #2379879   #31
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Перед тим як пити таблетки треба читати інструкцію. А в інструкціях до таких таблеток завжди зазначено фізнагрузки і обження в їжі. А це і козлу понятно, що з фіз нагрузками і обмеженням в жратці людина худне, то для чого тоді труїти організм. Мій досвід 8 кг за 2,5 місяця. Досягнуто так як і у всіх - менше їла і три рази на тиждень в зал. Головне це бачити ціль і не відходити. Харчування я взяла звідси - http://www.smachno.ua/dir/diets/13383.html. Це для лінивих, щоб не задумуватися скільки і чого можна з'їсти, меню розписане на місяць, мені було дуже зручно. Щодо тренувань - головне не халтурити. Якщо 45 хв на доріжці, то 45, а не 20. Я тренувалася у пн, ср, і пт, якщо за якихось причин я пропускала один день, то графік про трохи посовувався, але не зводився до 2 тренувань. І найголовніше, що зрозуміла я - не гнатися за швидким результатом, бо як він швидко прийде, так він швидко і зникне.
П.С, Вижитися і замірювати об'єми раз в тиждень - не частіше, бо вага може день від дня трохи скакати, а за тиждень якраз результат можна побачити.
Jane Doe зараз поза форумом  
Старий 16.04.2014, 08:36 #2379887   #32
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата Дівчата підкажіть як можна схуднути? Вже скоро літо, а я пропрацювавши на новій роботі маю зайву вагу. І що робити не знаю. Вже намагаюсь солодкого менше їсти, але ж мені це не допомагае. Може якісь чаї ефективні підкажете попити. Чи може таблетки спробувати, які є ефективні, щоб не нанесли шкоди здоровью. Буду дуже вдячна за допомогу.
Жіночий організм схильний до утворення жиру. Тому що жінка має родити. У Вашому запитанні і відповідь криється - їсти менше солодкого. А взагалі до кожної дівчини треба фюрера приставляти - тільки тоді буде ефект )))
romatrader зараз поза форумом  
Старий 16.04.2014, 10:05 #2379931   #33
micro
 
Аватар для micro
Thumbs up Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Добрий супчик для схуднення рецепт ТУТ
micro зараз поза форумом  
Старий 16.04.2014, 12:29 #2380035   #34
wifiwifi
Новачок
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Цитата Я це й сама розумію, але ж мало часу для активного способу життя
Ходіть на роботу і з роботи пішки, якщо відстань між роботою і домом не надто велика і не дуже мала, оптимально по моему 2-4км.
wifiwifi зараз поза форумом  
Старий 13.05.2014, 11:42 #2391681   #35
kraski
Banned
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

якщо не виходить схуднути звичайними методами можливо спробуйте медичним шляхом! я маю на увазі ліпосакцію, з'явлися новітні методи зараз! Взагалі кому цікаво можна тут почитати - http://sinovets.com.ua/ , мені будо цікаво дізнатися, можливо й сам на це піду, якщо будуть подібні проблеми)
kraski зараз поза форумом  
Старий 17.05.2014, 11:59 #2393817   #36
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

якшо хочете схуднути - йдіть на роботу на SEBN)
я коли пішов на роботу по змінах, то за 3 місяці схуд з 80 до 70 кг, фізична робота + режим харчування і т.д.. ше й гроші платять)))

а якшо серйозно, то я думаю так
1. Спорт! Біг/велосипед/теніс/плавання/спорт зал і т.д.... багато рухатись, спалювати калорії.
2. на рахунок таблеток не дуже згідний з вами всіма, є наприклад L-Карнітин + Хром, який є абсолютно безпечним, натуральним, і активним жироспалювачем. Прийнявши 1 таблетку/10мл цього препарату перед тренуванням, ви на багато пришвидшите спалювання зайвої ваги... це не реклама, це власний досвід.
3. Правильне харчування, фрукти, каші, багато пити, менше їсти, не їсти на ніч і т.д... Але ні в якому разі не можна не їсти взагалі... бо це стрес для організму, і потім він навпакти набирає ше більші запаси на випадок наступної голодухи...
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (18.09.2014)
Старий 24.07.2014, 00:06 #2423476   #37
Vortunfir
Учасник
 
Аватар для Vortunfir
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

Бывают моменты, когда классические способы похудения к сожалению не работают. А походы в зал превращаются в пустую трату времени. В таком случае стоит преодолеть психологический барьер и обратиться к грамотному пластическому хирургу, например к этому. Главное чтобы это был специалист в своем деле, а не врач, который захочет просто пустить вас под нож.

Востаннє редагував Vortunfir: 27.07.2014 о 16:46.
Vortunfir зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Don Kihot (24.07.2014)
Старий 29.08.2014, 11:11 #2439493   #38
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

головне реальне бажання схуднути і трохи стійкості в цьому процесі. Зрештою - просто змінити деякі звички назавжди - тоді буде результат.
regman зараз поза форумом  
Старий 15.09.2014, 18:47 #2446195   #39
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Підкажіть як схуднути?

конкретно про таблетки для схуднення:

 
Старий 15.09.2014, 21:00 #2446250   #40
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Підкажіть як схуднути?

блін - вічна проблема - "щоб то таке з'їсти щоб похудати?"
В якійсь темі писав, "зайва вага " = "з'їдене"-"витрачена енергія".
Якщо не можете більше фізично працювати - меньше жріть. Не можете відмовитись меньше жерти - більше рухайтесь.
Або як казав колись Жванецкий - хочете швидко похудати - віддайте всі гроші мені.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Niusa (15.09.2014), orest5 (28.10.2014)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:57.