Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.06.2013, 12:19 #2220228   #361
Valera
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Зацікавило наше українське спортивне харчування Power Pro, можливо хтось купляв?
Valera зараз поза форумом  
Старий 24.06.2013, 18:28 #2230291   #362
Zenya
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Valera Переглянути допис
Зацікавило наше українське спортивне харчування Power Pro, можливо хтось купляв?
чув про цю фірму від знайомого, він пив цієї фірми протеїн, казав що якість нормальна і на смак сподобалось
Zenya зараз поза форумом  
Старий 27.06.2013, 17:47 #2231962   #363
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Десь зустрічав обговорення, але не можу знайти.
Друг цікавиться, десь в Тернопільському районі виготовляють протеїн, Кременець здається, які відгуки про нього, ціна і варіанти де придбати?
zaharys зараз поза форумом  
Старий 28.06.2013, 16:22 #2232378   #364
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Десь зустрічав обговорення, але не можу знайти.
Друг цікавиться, десь в Тернопільському районі виготовляють протеїн, Кременець здається, які відгуки про нього, ціна і варіанти де придбати?
Бучач, в двох словах, в Україні КСБ 70-80% не виготовляється, як мені пояснили таке обладнання нехіло дороге, є тільки 60% і меньшої концентрації, вони його позиціонують вроді як 80% шо вже не може відповідати дійсності
olexiy зараз поза форумом  
Старий 28.06.2013, 18:40 #2232455   #365
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
Десь зустрічав обговорення, але не можу знайти.
Друг цікавиться, десь в Тернопільському районі виготовляють протеїн, Кременець здається, які відгуки про нього, ціна і варіанти де придбати?
Вже дохавую банку .
Мінусом його є те що він без смаку і приходиться купляти какао Несквік шоб надати йому хоть якись смак (бо без смаку він настільки вїдається шо противно його пити)
Masquerade зараз поза форумом  
Старий 28.06.2013, 19:10 #2232471   #366
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
Вже дохавую банку .
Мінусом його є те що він без смаку і приходиться купляти какао Несквік шоб надати йому хоть якись смак (бо без смаку він настільки вїдається шо противно його пити)
результат відчули? Я зїв банку - що їв, що не їв А смак, це окрема тема, без добавок його взагалі неможливо пити, як згадаю цей жах, досі тошнить. Єдина перевага - ціна, і віра що там великий % білку.
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 28.06.2013, 19:22 #2232480   #367
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
результат відчули? Я зїв банку - що їв, що не їв А смак, це окрема тема, без добавок його взагалі неможливо пити, як згадаю цей жах, досі тошнить. Єдина перевага - ціна, і віра що там великий % білку.
Смак це канєшно окрема тема , я його брав на "сушку" ,так шо прибавок в мене і не могло бути .
Masquerade зараз поза форумом  
Старий 16.07.2013, 20:14 #2242044   #368
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
результат відчули? Я зїв банку - що їв, що не їв А смак, це окрема тема, без добавок його взагалі неможливо пити, як згадаю цей жах, досі тошнить. Єдина перевага - ціна, і віра що там великий % білку.
Який результат може бути від їжі? Якщо їжа якісна, то результат буде 0, якщо не якісна, то можуть бути проблеми із травленням, отруєння і т.д.
Якщо є лишні гроші на лікування холецеститу. панкреатиту та інших захворювань повязаних із травленням, то запитайте себе для чого це вам.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 17.07.2013, 15:57 #2242563   #369
Valera
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

взяв на пробу все таки цей протеїн http://www.powerpro.in.ua/portfolio-view/gainerchoko/, на смак подобається
Valera зараз поза форумом  
Старий 18.07.2013, 10:25 #2243118   #370
VTY
Активний учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

взагалі то це гейнер...)
VTY зараз поза форумом  
Старий 18.07.2013, 16:41 #2243346   #371
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

170 грн за гейнер, зроблений в Україні, це вони мягко кажучи ох..ли, гейнери взагалі не купую, але якшо брати велику тару хорошого брендовго проту, Штатівського чи Канадського то він вийде в таку ціну за 1кг або чуть дорожче як цей сраний гейнер, люблю я Український менталітет, ше гірші від євреїв....
olexiy зараз поза форумом  
Старий 18.07.2013, 21:46 #2243495   #372
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
170 грн за гейнер, зроблений в Україні, це вони мягко кажучи ох..ли, гейнери взагалі не купую, але якшо брати велику тару хорошого брендовго проту, Штатівського чи Канадського то він вийде в таку ціну за 1кг або чуть дорожче як цей сраний гейнер, люблю я Український менталітет, ше гірші від євреїв....
Нє, ну справа в тому, що в одному штаті продається більше спортивного харчування ніж у всьому СНД, тому вартість обладнання вони відбивають оборотом, а в нас накруткою (це при тому що у вартість Штатівського СХ входить вартість розмитнення). Тому вітчизняне СХ завжди було, є і буде дорожчим за Штатівське.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 19.07.2013, 01:51 #2243577   #373
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Нє, ну справа в тому, що в одному штаті продається більше спортивного харчування ніж у всьому СНД, тому вартість обладнання вони відбивають оборотом, а в нас накруткою (це при тому що у вартість Штатівського СХ входить вартість розмитнення). Тому вітчизняне СХ завжди було, є і буде дорожчим за Штатівське.
не в тому справа, до прикладу в Євросоюзі також купа найменувань їхнього виробництва по доступних цінах, яке вже зараз також деякі умілці привозять і продають вже по нехілих цінах))), навіть та сама відстаюча від решти Європи - Польща, виробляє Трек, Олімп і Фітмакс, які в них коштують також вагомо дешевше, моя думка - в цій дирі третього світу дешевше від цін розвинених країн постійно буде тільки бухло і цигарки.
Фортоген доречі Україна теж клепає, але він дешевий, мало того, він в таку ціну шо хто соображає і орієнтується в цінахи оптових на якісний КСБ, стає відразу ясно що за таку ціну в ту банку не можуть запхати якісний КСБ, в так званому протеїні 80% -ків, більшість складу мальта. І ше така фішка, щодо обладнання, в Україні немає жодного молокозаводу який може вклепати КСБ 80%, знаю дуже точно, бо свого часу треба було взнати, цікавився, були певні ідеї, сказала то мені людина знаюча, тобіш щодо обладнання, це взагалі обладнання тільки для фасування, шо взагалі для брендів спортхарчування не є чимось дивним чи страшним, дорогий Штатівський бренд Muscletech, наскільки я чув теж немає ніяких особливих обладнань, йому все роблять на замовлення... Відхилився від теми, до чого веду, якшо бренд український, максимум на шо він тратиться це обладнання для фасування і запечатування, і тару з етікеточками, тара не так дорого обходиться навіть на індивідуальне замовлення форми, також добре знаю. Тому в випадку якщо вони не жлоб'яри, і дійсно пхають туди якісний КСБ чи ізолят то везуть вони його з-за кордооонууу. В Україні виробляються тільки протики для сирів і йогуртів і тд. з відсотком 20-40-60 не більшее.

Востаннє редагував olexiy: 19.07.2013 о 02:09.
olexiy зараз поза форумом  
Старий 09.10.2013, 21:50 #2281551   #374
Mexico
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Хтось взагалі пє передтреніки? А то в мене складається враження, що люди бояться... Ну хто що пробував - відпишіть враження! ДІВЧАТА, не соромимось як на рахунок енергетиків, жироспалювачів? Є досвід?
В мене в одному спортзалі ніяк не хотіли брати їх... От коли розпробували, то тепер зовсім інша історія....
Mexico зараз поза форумом  
Старий 16.10.2013, 22:58 #2286265   #375
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
Хтось взагалі пє передтреніки? А то в мене складається враження, що люди бояться... Ну хто що пробував - відпишіть враження! ДІВЧАТА, не соромимось як на рахунок енергетиків, жироспалювачів? Є досвід?
В мене в одному спортзалі ніяк не хотіли брати їх... От коли розпробували, то тепер зовсім інша історія....
незнаю як хто. В мене дешевий варіант. Кофеїн-бензонат в таблетках.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 07.11.2013, 15:32 #2296647   #376
BonD
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Привіт.незабаром в Тернополі відкривається інтернет- магазин спортивного харчування "Sport & Health". ціни найдешевші в Тернополі. працює доставка по всій Україні. приєднуйся до нас, запитуй про всі товари, які тебе цікавлять. У нас знайдеться все

"Sport & Health" - тренуйся з нами та будь найкращим!
З повагою
магазин спортивного харчування
"Sport & Health" 😃

http://vk.com/sport_n_health
www.sport-n-health.com.ua
BonD зараз поза форумом  
Старий 05.12.2013, 17:36 #2311024   #377
Annica
Учасник
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Мені дуже допоміг сік аккаї від ньювейсу ...дійсно енергетичний напій)))
Та й протеїнові коктейль в них є от зараз випробовую
Annica зараз поза форумом  
Старий 17.05.2014, 12:48 #2393840   #378
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата Мені от іньше цікаво... невже в нас ніхто не користується передтренувальними добавками, енергетиками, жироспалювачами? Таке враження що крім протиків більше нічого не вживають
я собі купив Л-карнітин, 2-3 рази в день, по 1 таблетці, і одну з них обов"язково перед тренуванням, за пів години http://ankor.od.ua/catalog/327/l_kar..._40_elit_farm/

Але скоро вже доп"ю, вот думаю шо взяти в замін, але шось краще, думаю чи брати таблетки знову чи краще в рідині? шо порадиш?
http://strong-men.com.ua/kupit-bio-t...ntrate-500-ml/
чи
http://strong-men.com.ua/kupit-biote...chrome-500-ml/
чи шукати в таблетках?
таблетки ІМХО зручніші, але в рідині має бути кращий ефект...

ну і взяв собі протеін Кубік, український
http://strong-men.com.ua/power-pro-cube-1000g/
такий нічо, але трохи задорогий
як доїм, треба буде шось інше брати, шо порадите?
взяти знову наш, але простий
http://strong-men.com.ua/power-pro-protein-mix-1000g/
чи шось імпортне але до 200грн/кг?

ну і розкажіть шось про Креатин, варто чи ні?
якшо протеін і л-карнітин якось впевнено вживаю без страху, то до Креатину якесь змішане відчуття...
http://strong-men.com.ua/kupit-biote...e-ph-x-90-kap/
ось цей наприклад...

дякую)
Sasha зараз поза форумом  
Старий 17.05.2014, 13:05 #2393851   #379
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Колись радився з тренером, що краще для сушки на старт брати.
Порадили взяти Гідроксикат хардкор, ось таке, заміняє л-карнітин і ще шось не пам"ятаю вже.
Правда так і не придбав я його.

Хтось може користувався? Які поради по данному препарату?
zaharys зараз поза форумом  
Старий 17.05.2014, 13:12 #2393860   #380
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Спортивне Харчування \ Добавки \ Стероїди \ Дієта \ Режим Харчування

Цитата Колись радився з тренером, що краще для сушки на старт брати.
Порадили взяти Гідроксикат хардкор, ось таке, заміняє л-карнітин і ще шось не пам"ятаю вже.
Правда так і не придбав я його.

Хтось може користувався? Які поради по данному препарату?
шось я почитав, як на мене то страшна хімка.... пів сторінки протипоказань.... я б стремався таке пити....

краще довше але безпечним л-карнітином....
ІМХО...
Sasha зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:57.