Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.12.2018, 22:16 #2742996   #21
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата а на вірне тлумачення поняття "воскресіння Христа". Та бачу, що воно - не ваша їжа: зубки ще не виросли.
У апостолів Ісуса Христа з розумінням все було гаразд, чи в них теж "зубки не виросли"? ))
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2018, 09:44 #2743021   #22
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
У апостолів Ісуса Христа з розумінням все було гаразд, чи в них теж "зубки не виросли"? ))
Розмова про вас, а не про апостолів, мови яких ви теж не розумієте.Апостол Петро вам пише чітко: "Христос помер тілом, а воскрес духом...". Та й сам Христос, як визначає "воскресіння"?

Востаннє редагував jasvami: 25.12.2018 о 17:18.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 08:54 #2743101   #23
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Розмова про вас, а не про апостолів, мови яких ви теж не розумієте.Апостол Петро вам пише чітко: "Христос помер тілом, а воскрес духом...".
То Ісус воскрес чи ні?
Коли являвся учняв після воскресіння, то являвся в воскреслому тілі чи ні?

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Та й сам Христос, як изначає "воскресіння"?
"визначає" мабуть?
Ну, розкажіть, послухаю.
Чи про воскресіння Ісуса Христа чи про воскресіння з мертвих, про яке говорили апостоли і якого самі вони очікували.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2018, 17:35 #2743141   #24
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То Ісус воскрес чи ні?
Коли являвся учняв після воскресіння, то являвся в воскреслому тілі чи ні?
Ісус не воскресав.
Застосувавши слово ""являвся", мали б знати, що являтись можуть лихе духовні безтілесні сутності(духи).



Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну, розкажіть, послухаю.
Чи про воскресіння Ісуса Христа чи про воскресіння з мертвих, про яке говорили апостоли і якого самі вони очікували.
Я розказати можу багато чого, та належало б вам самому прискіпливо дослідити найбільш важливі місця.
А Христос Ісус сказав, що воскреслі не женяться й заміж не виходять бо тіл не мають, перебуваючи в якості Янголів(бо ж людина є втіленим Янголом).
"Воскреснути з мертвих" = звільнитись з померлих тіл. В широкому розумінні воно включає в себе й наступне втілення того ж Янгола в інше тіло.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.12.2018, 09:26 #2743180   #25
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Ісус не воскресав.
17 Коли ж бо Христос не воскрес, тоді віра ваша даремна, ви в своїх ще гріхах,
(1Кор.15:17)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Ісус не воскресав.
Застосувавши слово ""являвся", мали б знати, що являтись можуть лихе духовні безтілесні сутності(духи).
39 Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю.
(Лук.24:39)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Я розказати можу багато чого, та належало б вам самому прискіпливо дослідити найбільш важливі місця.
Наразі я бачу, що Ви:
1. Заперечуєте саму суть приходу Ісуса Христа, не приймаєте Його.
2. Залишаєтеся у стані людини, для якої Жертва Ісуса Христа і її наслідки ще не задіяні, тому Ви ще у духовній могилі людства, яке відійшло від Бога і приєднується тільки усиновленням, через Жертву Ісуса Христа.
3. Проповідуєте речі, які суперечать словам Ісуса Христа, зате йдуть в руслі ідей антихриста.


Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
А Христос Ісус сказав, що воскреслі не женяться й заміж не виходять бо тіл не мають, перебуваючи в якості Янголів(бо ж людина є втіленим Янголом).
Сказані Ісусом слова стосуються тих людей, які "досягнуть воскресіння з мертвих і ЖИТЯ МАЙБУТНЬОГО ВІКУ" (Лук.20:34-37)
Ви ж ще поки мертві у своїх гріхах, бо не прийняли усиновлення через Ісуса Христа, не народилися згори.
І це стосується не тілесного народження, а духовного.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 07:41 #2743278   #26
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
17 Коли ж бо Христос не воскрес, тоді віра ваша даремна, ви в своїх ще гріхах,
(1Кор.15:17).
Ми вели розмову про Ісуса, а не про Христа.



Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
39 Погляньте на руки Мої та на ноги Мої, це ж Я Сам! Доторкніться до Мене й дізнайтесь, бо не має дух тіла й костей, а Я, бачите, маю.
(Лук.24:39).
Лука ретранслює "глупість проповіді " від апостола Павла.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Наразі я бачу, що Ви:
1. Заперечуєте саму суть приходу Ісуса Христа, не приймаєте Його.
2. Залишаєтеся у стані людини, для якої Жертва Ісуса Христа і її наслідки ще не задіяні, тому Ви ще у духовній могилі людства, яке відійшло від Бога і приєднується тільки усиновленням, через Жертву Ісуса Христа.
3. Проповідуєте речі, які суперечать словам Ісуса Христа, зате йдуть в руслі ідей антихриста.
Ви, як віруюча людина, не маєте ні права, ні здатності щось стверждувати, бо здатні лишень вірити в чиїсь тлумачення чужих тверджень.



Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Сказані Ісусом слова стосуються тих людей, які "досягнуть воскресіння з мертвих і ЖИТЯ МАЙБУТНЬОГО ВІКУ" (Лук.20:34-37).
Сказані Ісусом слова стосуються процесу воскресіння всіх померлих організмів.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 09:21 #2743292   #27
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Ми вели розмову про Ісуса, а не про Христа.
Ісус Христос (Єшуа Машиах) - це людське ім'я + титул.
Ісус (Єшуа) - ім'я людини, а Христос (Машіах, Месія) - титул.
Це ім'я було дано йому батьками.
На Небі Він показаний апостолом Іваном як Логос (Слово), Яким, через Якого і для Якого все створено, що створено.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Лука ретранслює "глупість проповіді " від апостола Павла.
Глупість - це простота (проповіді), не в мудрості людській, а в силі Божій.
Для того, щоб пізнати і прийняти Ісуса Христа мала можливість кожна людина.
Дивно, але ті, хто шукає мудрості, откровень величезної глибини, часто відкидають Ісуса Христа, тому і написано:

20 Де мудрий? Де книжник? Де дослідувач віку цього? Хіба Бог мудрість світу цього не змінив на глупоту?
21 Через те ж, що світ мудрістю не зрозумів Бога в мудрості Божій, то Богові вгодно було спасти віруючих через дурість проповіді.
22 Бо й юдеї жадають ознак, і греки пошукують мудрости,
23 а ми проповідуємо Христа розп'ятого, для юдеїв згіршення, а для греків безумство,
24 а для самих покликаних юдеїв та греків Христа, Божу силу та Божую мудрість!
25 Бо Боже й немудре розумніше воно від людей, а Боже немічне сильніше воно від людей!
26 Дивіться бо, браття, на ваших покликаних, що небагато-хто мудрі за тілом, небагато-хто сильні, небагато-хто шляхетні.
27 Але Бог вибрав немудре світу, щоб засоромити мудрих, і немічне світу Бог вибрав, щоб засоромити сильне,
28 і простих світу, і погорджених, і незначних вибрав Бог, щоб значне знівечити,
29 так щоб не хвалилося перед Богом жадне тіло.
(1Кор.1:20-29)


Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Ви, як віруюча людина, не маєте ні права, ні здатності щось стверждувати, бо здатні лишень вірити в чиїсь тлумачення чужих тверджень.
По-перше, віра базується на певних знаннях, як почутих від інших людей, так і від Бога.
По-друге, віра завжди трансформується у досвід, в даному випадку у практику пізнання Бога, ходіння з Богом.
Тому і сказано, що "віра без діл є мертвою", іншими словами "віра завжди приносить наслідки".
Тому я говорю про те в що (Кого) вірю на підставі того, що я знаю і що пережив в процесі особистого богопізнання.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Сказані Ісусом слова стосуються процесу воскресіння всіх померлих організмів.
Та ну! )))
Починаючи з амеб?
Чи з комах? )))

Ви в курсі, що число останніх по масі перевищує людство в багато разів?
А за весь час існування Землі їх маса набагато перевищує масу планети Земля.
В курсі?

Читайте Біблію, там написано чітко для кого Бог призначив майбутній вік.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 17:17 #2743331   #28
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
.
1.Ісус (Єшуа) - ім'я людини Це ім'я було дано йому батьками.


2.Глупість - це простота (проповіді),.
1. А раніше ви стверджували, що Ісус прийшов з Неба.
2. Така ж, як і казочка про журавликів, що приносять діток.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 19:51 #2743342   #29
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
1. А раніше ви стверджували, що Ісус прийшов з Неба.
Того, хто прийшов з Неба, названо людським іменем Єшуа (Ісус).
Втім, я ж вже пояснив це.
А то так ми ще скотимося до питань "хто дав ім'я Богові?" ))

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
2. Така ж, як і казочка про журавликів, що приносять діток.
Ви плутаєте казочки (вигадки) із простотою (невибагливістю) проповіді про смерть і воскресіння Ісуса Христа.
Проповіді, яка відкрита для розуміння і яку вже не відкинеш як відкидають щось надто мудре і незбагненне для простих смертних.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2018, 21:17 #2743349   #30
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1.Того, хто прийшов з Неба, названо людським іменем Єшуа (Ісус).
2.Ви плутаєте казочки (вигадки) із простотою (невибагливістю) проповіді про смерть і воскресіння Ісуса Христа.
1.Людським іменем називають людей, а з Неба прийшла хіба людина?
2.Якби ви знали значення слова "гріх", та розуміли неможливість відкуплення гріхів кимсь стороннім(що й за Законом Божим є беззаконням), то змогли б відрізнити казку від реалій. На сьогоднішній день, той віртуальний образ беззаконника, що ви приписали Христу Ісусу, вже зруйнований Христом другого пришестя. Та до дуже твердолобих то ще не дійшло.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 10:41 #2743416   #31
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
1.Людським іменем називають людей, а з Неба прийшла хіба людина?
З Неба прийшов Логос, Той, Ким, через Кого і для Кого все створено.
Він став тілом (людиною), народившись від жінки і Йому було дано людське ім'я, Єшуа.

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
2.Якби ви знали значення слова "гріх", та розуміли неможливість відкуплення гріхів кимсь стороннім(що й за Законом Божим є беззаконням), то змогли б відрізнити казку від реалій.
Я знаю значення слова "гріх", ба, навіть викладав цю тему на біблійній шкілці. ))
Також я знаю постанови Закону Мойсея про жертви (тварин) за гріхи, дані євреям.
Також я знаю те, що Ісус названий Жертовним Ягням, Останньою і Завершальною Жертвою за гріхи всього людства.
Цей факт (що Ісус Христос помер, згідно волі Божої, за гріхи людей) і є основоположним фактом, на якому заснований Новий Завіт між Богом і людством в особі Ісуса Христа.
Завдяки Жертві Ісуса Христа відкритий шлях до Бога, у нове народження, для прийняття нового духа, від Бога.


Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
На сьогоднішній день, той віртуальний образ беззаконника, що ви приписали Христу Ісусу, вже зруйнований Христом другого пришестя. Та до дуже твердолобих то ще не дійшло.
Це Ви приписали Ісусу Христу те, що "Він помер через свої справи", а я наголосив Вам, що Ісус Христос був безгрішним і саме тому, як Безвадне Ягня, міг взяти на Себе плату за наші гріхи, стати Досконалою Жертвою.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2018, 16:50 #2743468   #32
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
З Неба прийшов Логос, Т
Він став тілом (людиною),
Не "став", а зодягнувся/втілився, бо слово "став" можливо тлумачити й як перетворився, тоді як той дух/логос залишився таким як і був.


Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я знаю значення слова "гріх", ба, навіть викладав цю тему на біблійній шкілці. ))я наголосив Вам, що Ісус Христос був безгрішним і
Твердження вами безгрішности Христа Ісуса свідкує, що сутності "гріха" ви незнаєте, Насправді, "гріх" - будь-яка помилка, а без помілок ніхто не може прожити. Крім того, в діях Ісуса мають місце й явні гріхи ним самим визначені як такі: розбійницьке насилля над мінялами в храмі, обзивання фарисеїв "дітьми сатани", сумісні трапези з митарями та блудницями .

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Також я знаю постанови Закону Мойсея про жертви (тварин) за гріхи, дані євреям.
Також я знаю те, що Ісус названий Жертовним Ягням, Останньою і Завершальною Жертвою за гріхи всього людства.-
.. .
І якщо добре знайомі з Біблією, то пошукайте у пророка Ісаії спробу Бога відучити своїх діток від безкорисних жертвоприношень Богу Його ж Творінь - тварин. А ще пошукайте відповідальність кожного за свої дії: чи перекладаються грихи батьків на дітей або навпаки?та й самі моглиб здогадатись з шкільної практики: свої помилки в домашніх завданнях, можете виправити тільки ви самі, бо знання мусять/можуть бути тільки власними.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 16:14 #2743578   #33
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

jasvami, схиляюсь до того що у вас немає мозку. ви ж не можете довести протилежне?))) логічного ходу думок не бачу, мудрості в словах ваших не бачу і знань у вас також не бачу. значить мозку немає))) і довести протилежне ви не можете)))

Додано через 5 хвилин
Цитата розбійницьке насилля над мінялами в храмі
тобто ви не маєте права захищати свої інтереси, свою сімю в своєму домі коли приходять злочинці і насильники і вбивають ваших дітей, бо це є насильством проти них? ваш маразм крепчал)

Додано через 11 хвилин
Цитата А ще пошукайте відповідальність кожного за свої дії: чи перекладаються грихи батьків на дітей або навпаки?
духовно дитина не несе відповідальність за гріхи батьків, але тілесно може пожинати наслідки гріхів батьків (різні хвороби і т.д.) Коли Адам з Євою згрішили то гріх ввійшов в цей світ і тому зараз маємо тягу людини до гріха з маленьких літ як тільки дитина починає себе хоч якось усвідомлювати як особистість. А жертва Ісуса якраз має ту силу щоб покрити гріх (заплатити за гріх) кожної людини проти Бога (людини яка прийняла цей подарунок від Бога).

Востаннє редагував pharaon: 29.12.2018 о 16:14. Причина: Пізніше додано
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 17:14 #2743583   #34
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від pharaon Переглянути допис
схиляюсь до того що у вас немає мозку.
Зелений ще, щоб твоя схильність могла щось коштувати.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 20:00 #2743610   #35
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата Твердження вами безгрішности Христа Ісуса свідкує, що сутності "гріха" ви незнаєте, Насправді, "гріх" - будь-яка помилка, а без помілок ніхто не може прожити. Крім того, в діях Ісуса мають місце й явні гріхи ним самим визначені як такі: розбійницьке насилля над мінялами в храмі, обзивання фарисеїв "дітьми сатани", сумісні трапези з митарями та блудницями .
Ваша спроба зробити Ісуса Христа грішним є промовистим свідченням про той дух, який Вас наповнює.

Як вже було сказано раніше:

21 Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!
(2Кор.5:21)

5 І ви знаєте, що Він був з'явився, щоб гріхи наші взяти, а гріха в Нім нема.
(1Iван.3:5)

22 Не вчинив Він гріха, і не знайшлося в устах Його підступу!
23 Коли був лихословлений, Він не лихословив взаємно, а коли Він страждав, не погрожував, але передав Тому, Хто судить справедливо.
24 Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися.
(1Петр.2:22-24)

9 І з злочинцями визначили Йому гроба Його, та Його поховали в багатого, хоч провини Він не учинив, і не було в Його устах омани...
(Iс.53:9)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 20:37 #2743618   #36
pharaon
Активний учасник
 
Аватар для pharaon
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
Зелений ще, щоб твоя схильність могла щось коштувати.
знову ж в словах твоїх брехня. цей вірш про вас "Безумний говорить у серці своїм: Нема Бога! Зіпсулись вони, і несправедливість обридливу чинять, нема доброчинця!..." Пс52:2
pharaon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.12.2018, 22:05 #2743631   #37
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ваша спроба зробити Ісуса Христа грішним є промовистим свідченням про той дух, який Вас наповнює.
- Дух Правди, що просвіщає всякого хто приходить в цей світ!
І як би ви не совали ногами зараз, в ваші мізки вже посіяні зерна правди, що проростуть незабаром.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 20:57 #2743771   #38
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
- Дух Правди, що просвіщає всякого хто приходить в цей світ!
І як би ви не совали ногами зараз, в ваші мізки вже посіяні зерна правди, що проростуть незабаром.
То це "дух правди" котить бочку на Ісуса Христа і намагається Його очорнити? )))
Ну Ви і дивак!
Дивак, що вірите в таке і ще і намагаєтеся інших в цю маячню "посвятити".
Я дуже добре знаю (і не тільки зі слів апостолів Ісуса Христа, але і з власного досіду) ким є ті, які діють проти Христа, хто намагються Його обплювати, Його Жертву применшити чи навіть взагалі звести нанівець.
Такі були і в той час, коли Ісус Христос ходив по цій землі, є такі і зараз. Духовна темрява не спить і свої потуги продовжує.
Але правдиве Світло вже світить і темрява не охопить Його.
І в цьому Світі нема ні тіні неправди, і це Світло - Ісус Христос.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2018, 22:23 #2743896   #39
jasvami
Активний учасник
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
То це "дух правди" котить бочку на Ісуса Христа і намагається Його очорнити?
- Не на Ісуса Христа, а на ваше казкове уявлення про нього. Реального Христа, релігія(і ви в т.ч.), не знає.
jasvami зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2019, 09:49 #2744300   #40
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: беззаконник, якого Господь Ісус знищить духом своїх уст (2 Фессалонікійців 2:8)

Цитата
Допис від jasvami Переглянути допис
- Не на Ісуса Христа, а на ваше казкове уявлення про нього. Реального Христа, релігія(і ви в т.ч.), не знає.
Ви очорнюєте те, що апостоли, учні Ісуса Христа, яких Він Сам обрав, повідомили людству про Ісуса Христа.
І це є правда, бо досить порівняти Ваші слова і їх слова і все відразу стає зрозумілим.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:46.