Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Результати опитування: Чи існує пропаганда гомосексуалізму?
Так 19 38.00%
Ні 13 26.00%
Не знаю 3 6.00%
Мені всерівно 15 30.00%
Голосували: 50. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Пропаганда гомосексуалізму

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2014, 12:01 #2340567   #81
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А як ти собі уявляєш почути про геїв в селі? Знаєш, що буде з мужиком, який живе в селі, коли він скаже що він гей? Отож бо й воно)) А геї є всюди не залежно від місця проживання. Просто бояться вони, бо такі як ти, їм жити не дадуть.

А ти думаєш скільки часу потрібно, що б відродилася інтелігенція? З 30 років то вже дуже багато часу?
Директор фірми, чи викладач це ще не обовязково інтелігент, і англійська не допоможе.
Як часто буваєш у селах і скільки їх об'їздила, що таке стверджеєш?
Пояснюю: Людина, що народилась у селі і її від дитинства вчили, що є мама і тато, що так має бути. показували живий приклад, просто не може бути геєм чи лесбіянкою. Все решта - це відхилення - типу якихось психічних травм, дитячих страхів або жорстокості.

Зараз багато є вихованих та інтелігентних людей у селах, я то знаю добре повір.

Що для тебе означає інтелігент? Якими рисами володіє ця особа?
І взагалі кого можна такими назвати?

П.С. Щоб відродити інтелігенцію достатньо 20-30 років, а з того часу вже пройшло зо 3 покоління інтелігенції...
Чи інтелігент - то вихована людина 50-60 років, з гарними манерами і мовою?Не може бути інтелігент у 20-30 років?
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 12:28 #2340586   #82
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Як часто буваєш у селах і скільки їх об'їздила, що таке стверджеєш?
Ти уявляєш про що пишеш? Ти по зовнішньому вигляді можеш сказати чи людина гей, чи ні?
Ідеш по селу і рахуєш?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 15:09 #2340705   #83
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Ти уявляєш про що пишеш? Ти по зовнішньому вигляді можеш сказати чи людина гей, чи ні?
Ідеш по селу і рахуєш?
Пропоную заспокоїтись)
Сам виріс у селі і чудово знаю всі особливості життя там. Всі - підкреслюю - про усіх все знають: хто зарплату отримав і скільки; хто коли прийшов, і де був поки не прийшов; з ким спить; і де живе коханка сусіда через 5 хат,і навіть як звати її маму і т.д. і т.п.
Тому гея у селі викрити є справою 5 хвилин.
Ще раз повторю, ніколи навіть не чув про геїв у селах. НЕ кажу що їх НЕМАЄ зовсім. Може десь і є...але в селах Західної України наврядше...

Дивно читати твої пости з натяком на те, що в селі геї - то ледь не звичне явище...

Пантеро, а ти маєш достовірну інформацію про геїв у селах? Цікаво було б дізнатись...

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
бо такі як ти, їм жити не дадуть.
А це до чого???

Дай відповідь стосовно твого бачення інтелігента будь ласка. Може підкажеш як відрізняти їх.

Востаннє редагував Sviatiko: 03.02.2014 о 15:09. Причина: Пізніше додано
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 15:41 #2340722   #84
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Чи є в західноукраїнських селах геї?, - безглузде питання, - правильна відповідь, звичайно є)) більшість приховують!!! Дехто, якщо випадає нагода виїжджає з села, - або робить всі кроки, щоб після закінчення інституту туди не повернутись. Я сам гей, і сам родом з класичного тернопільського села, - більшість моїх друзів, які теж геї і зараз проживають в тернополі теж родом з сіл( ну, специфіка нашого обласного центру така)))... і повірте, в більшості перший "нетрадиційний" контакт, був саме вдома з сусідом, другом, однокласником.... можливо це вас шокує, та кожне суспільство має, - приблизно одинаковий відсоток, того, що Ви називаєте "збоченями"... воно не міняється, - в деяких суспільствах тільки прийнято робити вигляд, що цього немає....
demian зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 16:12 #2340738   #85
wisper
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата правильна відповідь, звичайно є)
Звідки знаєш? ДОкази ?

Потенційні звичайно є,але в умовах відсутності пропаганди гомосексуалізму,виростають нормальними людьми.

В селі багато часу провів і зараз правцюю по рацонах,в селах дуже часто,не зустрічав ніодного!

Додано через 1 хвилину
Цитата Я сам гей,
а як ти зрозумів,шо гей?
З чого це почалося?

Востаннє редагував wisper: 03.02.2014 о 16:12. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 16:47 #2340764   #86
demian
 
Аватар для demian
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

як не стараюсь, не можу зрозуміти, що таке пропаганда гомосексуалізму. Якщо я заявляю, що я є, - я пропагую щось? стосовно себе, я завжди знав, - принаймні в початковій школі навіть, я чітко розумів, що мені подобається, - звичайно я не до кінця розумів, що це як це називається, і чи це нормально... та життєвий досвід розставив все на свої місця, - у нас зараз реально існує не пропаганда гомосексуальності, - а чітка пропаганда гомофобії, - усі "масні" діалоги, які зводять хто "під..ас", а хто ні, - обговорення в нейтральній розмові, що потрібно з ними всіма робити, - приводить тільки до того, що люди ховаються, - і не проявляють себе. А обовязкова вимога для всіх чоловіків певного віку одружитися і т.д. постійно відповідати очікуванням "нормальності" хіба не приводить до того, що руйнуються людські долі, примушуються до вічної брехні і лицеміря не тільки чоловіки, а й жінки, які по долі випадку опиняються поруч. Хіба це не жорстоко стосвоно усіх цих людей, вганяти усіх в рамки, які навіть природа не створює?... суспільство дуже складна субстанція, - нікому не повинні подобатися геї тільки через те, що вони існують, - але всі зобовязані сприймати право інших людей бути такими, якими вони створені.
demian зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (06.02.2014), Dinara (07.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 17:35 #2340786   #87
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
як не стараюсь, не можу зрозуміти, що таке пропаганда гомосексуалізму. Якщо я заявляю, що я є, - я пропагую щось? стосовно себе, я завжди знав, - принаймні в початковій школі навіть, я чітко розумів, що мені подобається, - звичайно я не до кінця розумів, що це як це називається, і чи це нормально... та життєвий досвід розставив все на свої місця, - у нас зараз реально існує не пропаганда гомосексуальності, - а чітка пропаганда гомофобії, - усі "масні" діалоги, які зводять хто "під..ас", а хто ні, - обговорення в нейтральній розмові, що потрібно з ними всіма робити, - приводить тільки до того, що люди ховаються, - і не проявляють себе. А обовязкова вимога для всіх чоловіків певного віку одружитися і т.д. постійно відповідати очікуванням "нормальності" хіба не приводить до того, що руйнуються людські долі, примушуються до вічної брехні і лицеміря не тільки чоловіки, а й жінки, які по долі випадку опиняються поруч. Хіба це не жорстоко стосвоно усіх цих людей, вганяти усіх в рамки, які навіть природа не створює?... суспільство дуже складна субстанція, - нікому не повинні подобатися геї тільки через те, що вони існують, - але всі зобовязані сприймати право інших людей бути такими, якими вони створені.
А для чого заявляти всім хто ти? Якщо я наприклад є, то я не заявляю всім, хто я і що я. Для чого театр.
Повір, неприязнь і неприйняття до гей-субкультури чи як то називай почалась після отакого надмірного визнання і заявляння. ті ж паради і т.д., фільми, яких ще кілька років тому не було, ЗМІ..ну тут пояснювати не треба. Пасивна пропаганда існує - і особисто мене це нервує найбільше!
Схиляюсь до думки. що кожен хай робить те, що хоче. Однак лише за дверима спальні чи квартири. Коли починається показуха - природно вона викликає опір нормальних людей. Не треба виносити сміття з хати як кажуть.
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 17:45 #2340792   #88
wisper
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата принаймні в початковій школі навіть, я чітко розумів, що мені подобається
і шо ш тобі подобалось?
в початковій школі,це скільки років?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 17:49 #2340797   #89
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата руйнуються людські долі
І в сім ї порушуються роль чоловіка і жінки, що виховує нових гомосексуалістів
Цитата А для чого заявляти всім хто ти?
Любиш "виправдану" брехню?
Цитата неприйняття до гей-субкультури
Ти про яку іменно субкультуру говориш? Кожен сам оприділяється до якої субкультури належить... Є "субкультура" геїв-мужланів, але ти ж про це не чув
Цитата природно вона викликає опір нормальних людей
Консервативна позиція
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 19:21 #2340864   #90
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2014, 21:34 #2340940   #91
samtuivodurniy
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис
Цитата
А для чого заявляти всім хто ти?
Любиш "виправдану" брехню?
я не люблю брехню. я не хочу знати з ким і як ти спиш. слово таке - інтим.
samtuivodurniy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sviatiko (04.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 07:34 #2341027   #92
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від TarasLabiak Переглянути допис

Любиш "виправдану" брехню?

Консервативна позиція
Не люблю вискочок і надмірного цинізму, а також манії величності.

В якійсь мірі консервативна, але це моя позиція, як і більшості людей.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
Чи є в західноукраїнських селах геї?, - безглузде питання, - правильна відповідь, звичайно є)) більшість приховують!!! Дехто, якщо випадає нагода виїжджає з села, - або робить всі кроки, щоб після закінчення інституту туди не повернутись. Я сам гей, і сам родом з класичного тернопільського села, - більшість моїх друзів, які теж геї і зараз проживають в тернополі теж родом з сіл( ну, специфіка нашого обласного центру така)))... і повірте, в більшості перший "нетрадиційний" контакт, був саме вдома з сусідом, другом, однокласником.... можливо це вас шокує, та кожне суспільство має, - приблизно одинаковий відсоток, того, що Ви називаєте "збоченями"... воно не міняється, - в деяких суспільствах тільки прийнято робити вигляд, що цього немає....
Ще маю питання? А чи до цього Нетрадиційного контакту було хоча б кілька Традиційних контактів з дівчиною?

Востаннє редагував Sviatiko: 04.02.2014 о 07:34. Причина: Пізніше додано
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2014, 14:33 #2341278   #93
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Не люблю вискочок і надмірного цинізму, а також манії величності.

В якійсь мірі консервативна, але це моя позиція, як і більшості людей.
В тебе вже питання про геїв і село відпало? Прикинь, тобі не доложили хто з ким спить.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 13:13 #2341829   #94
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
як не стараюсь, не можу зрозуміти, що таке пропаганда гомосексуалізму. Якщо я заявляю, що я є, - я пропагую щось? стосовно себе, я завжди знав...
Ніхера ти не знав.Ти знав те що було модним у твому середовищі.Як у мому на кінці 80-тих,вся школа молилась на фотки-постери Рембо,Арнольда з кулеметом,і Брюса Лі з Вандамом-джекічаном.Головні теми були та спори були (інколи до бійок),це хто б зних кого віддубасив,зведи їх разом)) І це все відбулось під впливом відеопрокатів,відіків.Теж свого роду пропоганда сили,брутальності,насильства.От такими подивившись ті фільми,мріяли бути мої друзі,і я) Тепер молодь переконують що файно бути "дімою біланом".Фарбувати чуба,колоти сережки,а в попу давати так вобше,вершина моди. Чи ше не переконують? Бо відстав я від молодьожі)) Але знаю що пропаганда то є велика сила.
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sviatiko (05.02.2014), Дєцко (05.02.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
cheesy (06.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 13:44 #2341844   #95
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ніхера ти не знав.Ти знав те що було модним у твому середовищі.
Яке середовище? Хлопець виріс в селі. Інший хлопець з цієї теми доказував, що в селі геїв немає і бути не може. То про яке "модно" ти говориш?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 14:39 #2341886   #96
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Тепер молодь переконують що файно бути "дімою біланом"
Не всі ж такі жертви моди як ти
Та найди хлопця який дасть в моду тільки тому що, як ти стверджуєш, це "модно")))

Востаннє редагував TarasLabiak: 05.02.2014 о 14:41. Причина: Пізніше додано
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 15:58 #2341923   #97
Sviatiko
Учасник
 
Аватар для Sviatiko
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
В тебе вже питання про геїв і село відпало? Прикинь, тобі не доложили хто з ким спить.
))смішна ти)
Про село не відпало, а залишилося відкритим, бо не можна стверджувати, що у всіх або через одному селі є геї.
А якщо кілька вихідців із сіл заявляють, що вони геї, то не значить шо всі такі!
І тут питання чи вони в селі живуть чи зараз у місті. А я говорив,що тих які постійно в селі живуть майже немає. Надто сильний тиск суспільства і моралі.
Важко жити 20-30 років у селі і бути геєм. Звідси закономірність - найчастіше геї існують в містах, там легше це приховати і розчинитися у масі.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Яке середовище? Хлопець виріс в селі. Інший хлопець з цієї теми доказував, що в селі геїв немає і бути не може. То про яке "модно" ти говориш?
От навіщо впадати у крайнощі і неадекватно висловлюватись?
Ніхто тут нічого не доводив, а всі вели дискусію. Це по-перше.
По-друге - особисто я не 'доказував' і не стверджував, що у селах геїв немає і бути не може.
Казав, що може і є десь, але мені про це невідомо. І що в Західній Україні наврядше їх часто у селах зустрінеш!

П.с. Пантеро, ти так і не відповіла стосовно інтелігентів?Немаєш аргументів чи що?Впевненй, що маєш

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від demian Переглянути допис
стосовно себе, я завжди знав, - принаймні в початковій школі навіть, я чітко розумів, що мені подобається, - звичайно я не до кінця розумів,
Цікаво-цікаво)в початковій школі. Звідки такі розуміння?

Шановні геї не виправдовуйте себе типу розуміння, відчуття, зв'язок з космосом і т.д.
Все має свою назву - патологія - значить патологія, відхилення, значить відхилення і не придумуйте собі казок, що це нормально. Це не нормально.
Якщо чесно, то мені чуть-чуть жаль вас,на відміну від жорстких хлопців, що за пропаганду і показуху підерастії на вулиці таким зразу морду товчуть.

Востаннє редагував Sviatiko: 05.02.2014 о 15:58. Причина: Пізніше додано
Sviatiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 20:23 #2342080   #98
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від Sviatiko Переглянути допис
Все має свою назву - патологія
Навіть якщо опустити всяке словоблудство... І шо з того?
1) Це не лікується
2) Це нікому не мішає, окрім шовіністів і латентних гомосексуалістів
3) Це дає можливість виховатись в сім ї дітям, які в інтернаті

Востаннє редагував TarasLabiak: 05.02.2014 о 20:23. Причина: Пізніше додано
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 20:28 #2342092   #99
wisper
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата виховатись в сім
Не загинай,це не сімї!
wisper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (05.02.2014), Sviatiko (05.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2014, 21:39 #2342133   #100
TarasLabiak
Banned
Типово Відповідь: Пропаганда гомосексуалізму

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Не загинай,це не сімї!
Запам ятай: несім ї - це там де батька насрать на дітей
TarasLabiak зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
гомофобія



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:42.