Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.12.2019, 10:09 #2771462   #41
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Слухайте, не перебільшуйте. 150$ за кв.м робота і матеріали то виходить нормальний середньостатистичний ремонт після якого можна заносити меблі і "вішати штори". Так, це буде ламінат, а не паркет і церсаніт, а не якась дорогуща іспанська сантехніка. Пишу з власного досвіду, думаю за три роки мало що змінилося. Можна і в 100$ за метр вкластися і на голій підлозі спати не будете. Кожен міряє по своїй кишені.
Звичайно коли є дурні гроші то можна і по 300-500$ за метр викласти і всім доводити що лише так ОК а все інше гівно.

П.с.повторюся, 150 $ за метр це з врахуванням в тому числі розводки води і електрики, опалення, теплих підлог, засклення балкону, заміна вхідних дверей. Тобото від і до...
Дивіться, 150$ це реально, але це етап що називається Core&Shell. Якщо простіше - це інженерія та опоряджувальні роботи. Додайте сюди кухню, меблі, сантехніку, люстри-розетки-вимикачі, побутову техніку. Так от там ще стільки ж легко набіжить. І це все буде просте, по низу ринку. З такою логікою можна сказати що можна купити задешево авто, ну і що, що воно без коліс та мотору, та не їде - головне що зекономили.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
класно в Європі
вода вже розведена
опалення є
теплі підлоги (водяні) робити не можна
а електричні не вигідно
ну і балкони склити не можна
і двері вхідні антивзломні і т.д... по всіх стандартах безпеки ЄС, включаючи пожежну безпеку

купив меблі в ікеї, постелив лінолеум і живеш ))))
Яка вартість за кв.м. там?

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 09.12.2019 о 10:09. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 09.12.2019, 11:06 #2771465   #42
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Дивіться, 150$ це реально, але це етап що називається Core&Shell. Якщо простіше - це інженерія та опоряджувальні роботи. Додайте сюди кухню, меблі, сантехніку, люстри-розетки-вимикачі, побутову техніку. Так от там ще стільки ж легко набіжить. І це все буде просте, по низу ринку. З такою логікою можна сказати що можна купити задешево авто, ну і що, що воно без коліс та мотору, та не їде - головне що зекономили.

Додано через 3 хвилини


Яка вартість за кв.м. там?
Акуєть, кричали гості
Цитата Слухайте, не перебільшуйте. 150$ за кв.м робота і матеріали то виходить нормальний середньостатистичний ремонт після якого можна заносити меблі
Цитата Дивіться, 150$ це реально, але це етап що називається Core&Shell. Якщо простіше - це інженерія та опоряджувальні роботи. Додайте сюди кухню, меблі, сантехніку, люстри-розетки-вимикачі, побутову техніку.
Тобто виходить, насрали 100500 сторінок, тому, що для когось ремонт - це просто ремонт, а для когось з меблями і технікою??? Та ви знущаєтесь??? Ми ваших "консерваторіїв" не закінчували, в нашому робоче-селянському розумінні ремонт це опалення підлога, проводка і стіни, а ну ще вікна-двері
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 09.12.2019, 16:12 #2771505   #43
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата Яка вартість за кв.м. там?
все залежить....
від 1650$/м.кв на окраїні Кракова
до 5500$/м.кв майже в центрі над Віслою (не на ринковій площі звичайно ж.... там ціни взагалі хворі....)
але стандарти всюди одинакові
тобто чи за 1650 чи за 5000, всюди буде стан такий як я написав, просто залежить від ціни землі під будинком і т.д....
недавно біля Галерії Краковської продали ділянку 9 соток, за 600 000 $
уявляю які будуть ціни в будинку який там збудують ))))))))
Sasha зараз поза форумом  
Старий 09.12.2019, 21:33 #2771531   #44
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Дивіться, 150$ це реально, але це етап що називається Core&Shell. Якщо простіше - це інженерія та опоряджувальні роботи. Додайте сюди кухню, меблі, сантехніку, люстри-розетки-вимикачі, побутову техніку. Так от там ще стільки ж легко набіжить. І це все буде просте, по низу ринку. З такою логікою можна сказати що можна купити задешево авто, ну і що, що воно без коліс та мотору, та не їде - головне що зекономили.

Додано через 3 хвилини


Яка вартість за кв.м. там?
Ну так я це і написав, що 150$/кв м це до стану щоб заносити меблі і техніку. Ви неуважно читаєте, або перекручуєте.
zumnuj зараз поза форумом  
Старий 06.02.2020, 14:07 #2774308   #45
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
все залежить....
від 1650$/м.кв на окраїні Кракова
до 5500$/м.кв майже в центрі над Віслою (не на ринковій площі звичайно ж.... там ціни взагалі хворі....)
але стандарти всюди одинакові
тобто чи за 1650 чи за 5000, всюди буде стан такий як я написав, просто залежить від ціни землі під будинком і т.д....
недавно біля Галерії Краковської продали ділянку 9 соток, за 600 000 $
уявляю які будуть ціни в будинку який там збудують ))))))))
Ну так от, будете готові заплатити 1500-3000$\кв.м., от тоді і побачимо таке житло як там у нас.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Ну так я це і написав, що 150$/кв м це до стану щоб заносити меблі і техніку. Ви неуважно читаєте, або перекручуєте.
Я не перекручую, я уточнюю.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 06.02.2020 о 14:07. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 06.02.2020, 14:28 #2774310   #46
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата Ну так от, будете готові заплатити 1500-3000$\кв.м., от тоді і побачимо таке житло як там у нас.
Заплатити діло нехитре.
Вот коли в нас навчаться будувати хоча б як в речпосполітій, міський ландшафт будуть робити не чинуші за відкати від диванних дізігнерів та всяких, мяко кажучи, вчорашніх бандюків, тоді і поговоримо за ціну.

Те що ти свою роботу ціниш вище ринкової ніяк не означає що всі дурні, а ти один дартаньян. Це всього лиш ЧСВ, не більше. Скочити вище голови міг Сергій Бубка, наприклад, в прямому сенсі цього виразу. Але тобі, містечковому проектанту, розказувати що якби мені заплатили то я би зробив ОГОГОГО!!111 то це як мінімум не личить.

Не зробив би ти нічого.
saymon зараз поза форумом  
Старий 06.02.2020, 15:03 #2774316   #47
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата Ну так от, будете готові заплатити 1500-3000$\кв.м., от тоді і побачимо таке житло як там у нас.
все відносно
ціна така - яку готові за неї заплатити люди

пам"ятаю як були часи коли моя 2-ка на БАМі коштувала 50-60к баксів
так само пам"ятаю коли вона коштувала 5-7к баксів
а зараз шось середнє між тими двома крайнощами

якшо ціна в польщі така, то і оренда відповідна, 2-ка в Кракові в норм районі коштує 500 баксів +/-, + комуналка 100 баксів +/-

Середня зарплата в районі 1000 баксів

тобто все 2-3 рази більше (дорожче) ніж в Україні


то саме наприклад з путівками
ми завжди їдемо або свом ходом або якшо по путівці то через Українські тур. фірми

тому шо вже море разів було, порівнювали той самий готель, ті самі дати, навіть той самий тур.оператор
в Україні тур - 800баксів
в Польщі тур - 1600 баксів
в Німеччині тур - 3000 баксів

чому? бо люди можуть стільки заплатити, і тому така ціна
Sasha зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (06.02.2020), vitja2002 (06.02.2020)
Старий 11.02.2020, 11:11 #2774566   #48
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Заплатити діло нехитре.
Вот коли в нас навчаться будувати хоча б як в речпосполітій, міський ландшафт будуть робити не чинуші за відкати від диванних дізігнерів та всяких, мяко кажучи, вчорашніх бандюків, тоді і поговоримо за ціну.
У нас (не в Тернополі) є хороше житло, з якісним дизайном та благоустроєм. Наприклад той же Львів, якщо вже так рівняють з Краковом. Ціна за нього буде від 1000-1500$\кв.м. на котловані за сирець (додати сюди ще вартість ремонту), і це не буде центр міста. Так. робота у нас дешевша (хоча наші забудовники зараз починають конкурувати за будівельника з поляками), матеріали місцеві дешевші трохи, але всеодно значна складова будматеріалів імпортується, особливо опоряджувальних.
Наприклад:
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6...B2%D1%96%D0%B2
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6...B2%D1%96%D0%B2
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B6...B2%D1%96%D0%B2
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B2...B2%D1%96%D0%B2
https://novostroyki.lun.ua/uk/%D0%B0...B2%D1%96%D0%B2 - Львів, ціна 66-80 тис. грн/кв.м. Це 2500-3000$. Хоча це вже може бути і з ремонтом.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Те що ти свою роботу ціниш вище ринкової ніяк не означає що всі дурні, а ти один дартаньян. Це всього лиш ЧСВ, не більше. Скочити вище голови міг Сергій Бубка, наприклад, в прямому сенсі цього виразу. Але тобі, містечковому проектанту, розказувати що якби мені заплатили то я би зробив ОГОГОГО!!111 то це як мінімум не личить.

Не зробив би ти нічого.
Чоловіче (напевно), я бачу тобі в насолоду ходити по форуму і приставати до людей, особливо коли тебе не питають, нібито самостверджуючись. Це всього лиш ЧСВ, не більше. . Якщо ти мене особисто не знаєш, то нема й чого розписуватись за те де і що я роблю, і оцінювати мою цінову політику. Якщо тобі потрібні мої послуги - звернись особисто, ми обговоримо, зазвичай в розумних межах з адекватними людьми я знаходжу порозуміння. А з неадекватними не маю справи.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Sasha Переглянути допис
все відносно
ціна така - яку готові за неї заплатити люди

пам"ятаю як були часи коли моя 2-ка на БАМі коштувала 50-60к баксів
так само пам"ятаю коли вона коштувала 5-7к баксів
а зараз шось середнє між тими двома крайнощами

якшо ціна в польщі така, то і оренда відповідна, 2-ка в Кракові в норм районі коштує 500 баксів +/-, + комуналка 100 баксів +/-

Середня зарплата в районі 1000 баксів

тобто все 2-3 рази більше (дорожче) ніж в Україні


то саме наприклад з путівками
ми завжди їдемо або свом ходом або якшо по путівці то через Українські тур. фірми

тому шо вже море разів було, порівнювали той самий готель, ті самі дати, навіть той самий тур.оператор
в Україні тур - 800баксів
в Польщі тур - 1600 баксів
в Німеччині тур - 3000 баксів

чому? бо люди можуть стільки заплатити, і тому така ціна
Ринок трохи перегрітий, це так. Хоча вже починає стабілізуватися і вирівнюватись. Доречі в Тернополі житло переоцінене. Ефект заробітчан, чи що? Рівняти Тернопіль до Кракова не варто, все ж різний масштаб. Якщо вже Краків, то зі Львовом рівняти. Тернопіль можна з якимось Жешувом рівняти.

Востаннє редагував ChuykoArchitect: 11.02.2020 о 11:11. Причина: Пізніше додано
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 11.02.2020, 12:03 #2774574   #49
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис

. Доречі в Тернополі житло переоцінене. Ефект заробітчан, чи що? .
Хочеш сказати у Франківську заробітчан менше???
Petro Ford зараз поза форумом  
Старий 11.02.2020, 12:19 #2774576   #50
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хочеш сказати у Франківську заробітчан менше???
Складно сказати, статистики я не бачив. Але візуально і з розмов - з Тернополя та області набагато більше виїхало. Франківськ більш розвинений. Там дух якийсь інакший, сильний місцевий патріотизм (це не про вишиванки і хресні ходи). Знаю багато людей які повертались з великих міст та з закордону, щоб жити та працювати у Франківську. Інфраструктуру там розвивають досить серйозно, громадські простори є такі що здається ніби ти в Німеччині чи Нідерландах. Хоча звичайно і факапів вистачає. Житлове будівництво там досить масштабне. Це і велика кількість новобудов, і масштаб, тобто забудовують десятками гектарів. Ціна при цьому досить невисока, 450-600$, при непоганій якості як будівництва так і благоустрою.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 11.02.2020, 20:38 #2774611   #51
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата матеріали місцеві дешевші трохи
Вся суть диванних ікспертів.
Цитата Чоловіче (напевно), я бачу тобі в насолоду ходити по форуму і приставати до людей, особливо коли тебе не питають, нібито самостверджуючись.
Ти собі шось накручуєш. Я тебе не знаю і тим більше не переслідую, а просто цитую пости і пишу у відповідь. В цьому і полягає головна суть форуму. Стверджуватися за твій авторитет я неможу впринципі, ібо ти ноунейм, який немає ніякого авторитету. Так що узбагойся. Ніхто за тобою не ходить. Можеш не озиратися.
Цитата Якщо ти мене особисто не знаєш, то нема й чого розписуватись за те де і що я роблю, і оцінювати мою цінову політику.
Я буду розписуватися і оцінювати все що вважаю за потрібне. А оскільки я дійсно тебе не знаю, то буду судити по твоїх постах. І вони (пости) мені кажуть що ти максимум ладшафтний дизайнер, і в будівницві і ціновій політиці розумієшся приблизно так, як я в балеті.
Цитата Доречі в Тернополі житло переоцінене. Ефект заробітчан, чи що?
Чи що.
Але вот у Львові, наприклад, який вже рівняють з Краковом... Далі по тексту.
Цитата Якщо тобі потрібні мої послуги - звернись особисто, ми обговоримо, зазвичай в розумних межах з адекватними людьми я знаходжу порозуміння.
Я не гей. Вибач, якщо розчарував.
Цитата А з неадекватними не маю справи.
Як же ти тоді уживаєшся зі своїім крихким внутрішнім світом?
Цитата Складно сказати, статистики я не бачив. Але візуально і з розмов - з Тернополя та області набагато більше виїхало. Франківськ більш розвинений.
Сусід Петро в розмові згадав, і звідси робимо статистичні висновки.
Ніц не бачив, шось там чув і всьо! Я іксперт з УРБАНІСТИКИ!!11 А містобудування то взагалі такого нема.

Все це звісно смішно, але виглядає так, що це і є наше нове покоління, яке буде будувати державу. Кракову пощастило що в них таких спеців не було. Тернопіль походу приречений...
saymon зараз поза форумом  
Старий 13.02.2020, 11:01 #2774709   #52
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Вся суть диванних ікспертів.

Ти собі шось накручуєш. Я тебе не знаю і тим більше не переслідую, а просто цитую пости і пишу у відповідь. В цьому і полягає головна суть форуму. Стверджуватися за твій авторитет я неможу впринципі, ібо ти ноунейм, який немає ніякого авторитету. Так що узбагойся. Ніхто за тобою не ходить. Можеш не озиратися.

Я буду розписуватися і оцінювати все що вважаю за потрібне. А оскільки я дійсно тебе не знаю, то буду судити по твоїх постах. І вони (пости) мені кажуть що ти максимум ладшафтний дизайнер, і в будівницві і ціновій політиці розумієшся приблизно так, як я в балеті.

Чи що.
Але вот у Львові, наприклад, який вже рівняють з Краковом... Далі по тексту.

Я не гей. Вибач, якщо розчарував.

Як же ти тоді уживаєшся зі своїім крихким внутрішнім світом?

Сусід Петро в розмові згадав, і звідси робимо статистичні висновки.
Ніц не бачив, шось там чув і всьо! Я іксперт з УРБАНІСТИКИ!!11 А містобудування то взагалі такого нема.

Все це звісно смішно, але виглядає так, що це і є наше нове покоління, яке буде будувати державу. Кракову пощастило що в них таких спеців не було. Тернопіль походу приречений...
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dodge (14.02.2020)
Старий 13.02.2020, 17:14 #2774729   #53
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Нда... Бачу твоє ЧСВ зашкалило аж настільки, що ти раптом вирішив наче в тебе є хейтери.

Братюня, для того щоб в тебе були хейтери які гона хейт, тобі ще працювати непокладаючи рук довго і нудно
saymon зараз поза форумом  
Старий 10.03.2020, 06:43 #2776064   #54
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

50 y.e метр квардратний
майстер робить все - розетки і електрику також
після того просто заносити меблі
dodge зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Tamriel (20.03.2020)
Старий 14.03.2020, 17:21 #2776298   #55
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата 50 y.e метр квардратний
майстер робить все - розетки і електрику також
після того просто заносити меблі
Це називається "Баяніст. Тамада. Послуги." Був колись такий мем, старий настільки, що тоді навіть терміну "мем" ще не використовували.

Ще раз поясняю. Метраж потрібен виключно для того, щоб прикинути кількість матеріалу, а не для оцінки роботи. Якщо вам хтось втирає про "50 баксів за квадрат", в плані роботи, то ви вже попадаєте на додатковий виклик електрика, сантехніка і спеца по опаленню/кондиціонуванню.
Чому попадаєте? Тому що переробити за кимось є завжди дорожче ніж зробити з нуля.
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vuyiko (14.03.2020)
Старий 16.03.2020, 07:31 #2776346   #56
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
кщо вам хтось втирає про "50 баксів за квадрат", в плані роботи, то ви вже попадаєте на додатковий виклик електрика, сантехніка і спеца по опаленню/кондиціонуванню.
Чому попадаєте? Тому що переробити за кимось є завжди дорожче ніж зробити з нуля.
Васілій - ця людина що я особисто його знаю і особисто бачив як він сусідню квартиру зробив
50у.е. це входить все - і електрика і сантехніка- просто чувак тупо робить все - занось меблі і все
dodge зараз поза форумом  
Старий 18.03.2020, 20:28 #2776478   #57
kuzka
Активний учасник
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

може бути 50 у.е. тільки при врахуванні площі стін разом з площею квартири
kuzka зараз поза форумом  
Старий 18.03.2020, 21:39 #2776479   #58
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата
Допис від kuzka Переглянути допис
може бути 50 у.е. тільки при врахуванні площі стін разом з площею квартири
незовсім розумію шо то таке
я мислю про простому - квартира 40 кв
40кв *50 у.е- м2=2000 у.е. людині треба дати за ремонт від а до я
чи це дорого чи ні - незнаю відпишіть ті хто має до цього ближче відношення
dodge зараз поза форумом  
Старий 19.03.2020, 22:13 #2776522   #59
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
незовсім розумію шо то таке
я мислю про простому - квартира 40 кв
40кв *50 у.е- м2=2000 у.е. людині треба дати за ремонт від а до я
чи це дорого чи ні - незнаю відпишіть ті хто має до цього ближче відношення
це без електрики сантехніки і опалення
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 19.03.2020, 22:21 #2776523   #60
zigorz
Активний учасник
Типово Відповідь: Вартість ремонту новобудови за 1 м. кв.

Це без вищевказаних електрики,сантехніки,опалення і міжкімнатних дверей.Це нормально на сьогодні!
zigorz зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:19.