Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Правий сектор

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.02.2014, 10:24 #2352636   #1
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Exclamation Правий сектор

Власне, для мене то темнувата конячка. А я до такого підозріло ставлюся. Що нам відомо про цю організацію вцілому та про їх лідера? Я замислилася над цим питанням після публікації про зустріч Яроша з Януковичем у "чорний четвер". Не можу сказати, що беззаперечно повірила даній інформації, але Найєма я поважаю як журналіста, тому не думаю, що він би публікував брехливу інформацію. Другий дзвіночок був вчора ввечері, коли до чоловіка, як завжди зателефонував його брат і вході розмови повідомив, що до нього задзвонив його товариш з Луцька і пропунував йому вступити в Правий сектор. Брат чоловіка сказав, що в нього робота, йому двох дітей кормити треба - він подумає, запитав, а чим треба буде займатися, що саме робити? Той відповів, що зараз вони готоються до перед виборчої компанії, "трусять" в Луцьку чиновників, і це небезкоштовно. Брат чоловіка одразу сказав, що "ні, я політикою займатися не хочу" і більше подробиць не розпитував. Ці всі події заставили мене замислитися. Хто такий Ярош взагалі? В інеті я знайшла інформацію лише про його громадську позицію, але сім'ї з 5 чоловік щось і їсти треба, то чим він заробляв на життя? Коли був створений "Правий сектор" вже на самих барикадах чи за довго до цього? Ну і питання по лідеру, адже країні чи уряду чи будь-якому мінестерству потрібен лідер. А я вважаю лідером не того хто роздає накази, нехай навіть будучи дуже харизматичним, а того хто йде разом зі своїми людьми. Так ось чи приймав Ярош сам участь у бойових діях чи лише їх координув на безпечній відстані?
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Leopold (26.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 11:34 #2352683   #2
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Правий сектор

наскільки я володію інформацією , ПС не має політичних амбіцій , принаймні поки що. І взагалі це революційний рух , який офіційно не зареєстрований . Є в неті більше інформації про Яроша , яякщо цього мало , в хлопців на Театральному майдані можна взяти газетку почитати , там буває багато відповідей на ваші питання . Щодо правдивості інформації , яку "один брат мого брата сказав своєму співробітнику ... " ставлю під великий сумнів , тому що останнім часом через їх діяльність ПС дуже старанно дискредитиють , про що свідчать нещодавні події в Підволочиську . Навіть в суді свідчення з чужих слів не є доказом.
На мою скромну думку , наразі в Україні надії на ВР і політикум вцілому нема , тому що почались щурячі перегони і боротьба за крісла. Правий Сектор і Спільна Справа - чи не єдині на кого можна надіятись . Тому що та сама Свобода вже себе проявила , свою "радикальність" та дієвість. Решту додумуйте самі . Є офіційні пабліки та сайти Правого Сектора , за браком інформації можете читати її з першоджерел .
eugenia зараз поза форумом  
Подякували 6:
Dinara (26.02.2014), Distemper (27.02.2014), erazel (26.02.2014), ОРДА (26.02.2014), TUR17 (26.02.2014), v.igor (26.03.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 12:18 #2352702   #3
Pet
Активний учасник
 
Аватар для Pet
Типово Відповідь: Правий сектор

от їх сайт http://banderivets.org.ua , тут можна почитати багато цікавого
Pet зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (26.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 13:05 #2352720   #4
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Ну якщо ПС не налажає то має НУ ДУЖЕ ВЕЛИКІ шанси на народну підтримку. Вже від кількох форумчан чув що вони починають цікавитися ПС. Зауважу що ці форумчани не юнаки 15 літні з гормонами і без мізків, а 30+ і досить скептичних світоглядів.
Тобто ПС дали досить родючу землю, і що вони там посіють залежить тільки від них. Якщо підуть по шляху Свободи - гасел, оголтілого націоналізму і русофобії то злиються швидко. А якщо ж в національному питанні будуть "Свого навчайтесь і чужого не цурайтесь"(дозволю собі змінити оригінал) тобто без оголтілої русофобії, але з україно-філією, а в політичному/економічному(якщо будуть займати якісь посади) пробувати щось міняти то зможуть швидко отримати авторитет у людей

Додано через 6 хвилин
Особисто я очікую просто лавину провокацій проти ПС, особливо від Свободи(просто Форті, але така моя думка ) тому що вони грають на одному полі. Будьмо чесними, Свобода прийшла до влади не завдяки економічній програмі, а завдяки націоналістичним гаслам. А тут вилазить ще одна права сила котра позбулась ярлика радикалів-неадекватів(Тризуб у всіх чомусь асоціювався з надмірно радикальними діями) але залишила за собою статус "людей дії". Причому , скоріш за все, багато простих ідейних людей почнуть переходить з Свободи в ПС. Ну бо Свобода це не тільки політична верхівка а й прості люди "за ідею". І якщо таке трапиться то керівництву ПС потрібно буде сильно постаратися щоб відсіяти від серед ідейних тих хто просто переметнувся до партії з кращими шансами. А таких є багато хто тільки краще місце шукає.
Можливо тому ПС і мовчить зараз про політику щоб уникнути отакого "нашестя щурів".

Ну але це все має зміст якщо ПС дійсно ті за кого себе видають і не є чиємось вмілим політпроектом, або не підуть по слідах "Пори"

Востаннє редагував erazel: 26.02.2014 о 13:05. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dinara (26.02.2014), eugenia (26.02.2014), Jane Doe (26.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 14:14 #2352763   #5
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Я слабо шарю в діяльності правого сектора, але в мене особисто враження, що це явно не політична сила.
Визначення "силовий блок" для них підходить куди більше.

Додано через 7 хвилин
Цитата Якщо підуть по шляху Свободи - гасел, оголтілого націоналізму і русофобії
Вважаю, що ці питання мають бути відкладені в довгий ящик, якщо не назавжди.
Перша і головна проблема України - це корупція і тісні взаємозвязки влади і криміналу. І не лише в донбасі, в нас - теж, я практично впевнений... І якщо донбас може зараз і прочухається і не проголосує за тих, кого завжди запихував в владу - то ми за наших "переможців" скоріш за все проголосуєм. І хрін вони правила гри в країні захочуть міняти.
Цікаво, чи правий сектор здатний буде оголосити тепер війну криміналу, і тим, хто його кришує.

Востаннє редагував switch: 26.02.2014 о 14:14. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (26.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 14:43 #2352787   #6
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Цікаво, чи правий сектор здатний буде оголосити тепер війну криміналу, і тим, хто його кришує.
А ніхто не буде оголошувати. Захочуть то по тихому приберуть.
Але чого всі так надіються що хтось зробить нашу роботу за нас. Завжди чекають месію. САМИМ треба все робити на місцях, САМИМ. Як не ми то хто...
erazel зараз поза форумом  
Подякували 2:
eugenia (26.02.2014), MSL (05.04.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 15:06 #2352801   #7
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата САМИМ треба все робити на місцях, САМИМ
самим ми можем депутатів контролювати, на мозги їм капати і т.д. і т.п.
ну і зрештою просто можем нарешті стати нормальними людьми - не ломитись в автопуси розписаючи ліктями всіх, не гадити де попало, не хамити людям, не паркувтаись на тротуарах, не бикувати, не робити вигляд що не бачим, коли над нами стоїть жінка чи старша людина, що місце не звільняти і т.д. і т.п.
А от з криміналом - ну я хотів би подивитись як ти особисто воювати будеш...
З криміналом можуть і мали б боротись всі ці спецпідрозділи по боротьбі з організованою злочинністю. Вот тільки їм на те має бути дана команда, і не має бути перешкоджання розслідуванню. А отут якраз спроби кришування "своїх" почнуться 100 відсотків.
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
AHgpyxa (26.02.2014), eugenia (26.02.2014), Jane Doe (26.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 15:22 #2352814   #8
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
З криміналом можуть і мали б боротись всі ці спецпідрозділи по боротьбі з організованою злочинністю. Вот тільки їм на те має бути дана команда, і не має бути перешкоджання розслідуванню. А отут якраз спроби кришування "своїх" почнуться 100 відсотків.
А ти знаєш як Бацька боровся? Тупо дав наказав відстрілювати. Ніяких посадок і кримінальних справ - одразу відстрілювати. Як бачиш помогло. Інше діло що якщо це буде здійснено звичайними громадянами то будуть судити як за вбивство нормальної людини .
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 15:32 #2352820   #9
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

ПУБЛІЧНА ПРОПОЗИЦІЯ ДМИТРА ЯРОША

УГОДА ПРО СПІВПРАЦЮ

Сторона 1: Державна служба охорони при МВС України (надалі “ДСО”);
Сторона 2: Правий сектор (надалі “ПС”).

Преамбула:

Враховуючи те, що ДСО України під час масових протестів в м. Києві та інших містах України, не брало участі та не надавало допомогу силовим структурам у протидії та припиненні мирних зібрань громадян, не брало участі у розгоні Майдану чи переслідуванні його активістів, та з метою відновлення нормальної роботи ДСО щодо охорони особливо важливих об'єктів, майна, вантажів, інкасації, перевезення, тимчасового зберігання валютних цінностей, забезпечення особистої безпеки громадян та співробітників ДСО, технічного захисту інформації, а також задля вдосконалення взаємодії сторін щодо належного режиму охорони об'єктів державної та інших форм власності, сторони узгодили наступне:
1. Разом протидіяти і запобігати діям направленим на порушення правопорядку на об'єктах, які знаходяться під охороною ДСО.
2. ПС буде сприяти припиненню будь-яких протиправних дій направлених на нанесення шкоди здоров'ю чи життю працівників ДСО, вилученню зброї, спеціальних засобів, іншої екіпіровки працівників ДСО, транспортних засобів, адмінбудівель, об'єктів що знаходяться під охороною ДСО, чи їх знищенню представниками ПС, іншими громадськими угрупуваннями, або правопорушниками.
3. Сприяти поверненню під контроль ДСО захоплених об'єктів та об'єктів, що зазнали ушкоджень під час мирних демонстрацій та відновленню їх нормальної роботи.
4. Спільно координувати дії утворених груп щодо припинення правопорушень та злочинних посягань на об'єкти, що охороняються ДСО.
5. Взаємно і оперативно обмінюватися важливою інформацією, яка буде сприяти відновленню правопорядку.
6. Протягом трьох днів призначити відповідальних осіб за координацію дій між сторонами.
7. Шанувати взаємні права та обов'язки сторін перед громадянами.
Nightly зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 15:52 #2352831   #10
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Не поняв ,а причому тут ДСО , і який стосунок ПС до нього? ДСО це комерційна структура по охороні обєктів, не більше.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 15:55 #2352834   #11
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Правий сектор

Ну вже треба під когось лягти
romatrader зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
eugenia (26.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 16:01 #2352837   #12
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Правий сектор

Не знаєте чому діти , які збирають кошти на цю організацію ,досі в чорних масках?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 16:27 #2352854   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата ДСО це комерційна структура по охороні обєктів, не більше.
Державна служба охорони - це комерційна структура?
не ця служба хіба займається охороною посадовців і приміщень органів державної влади?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 16:56 #2352873   #14
eugenia
 
Аватар для eugenia
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата Не знаєте чому діти , які збирають кошти на цю організацію ,досі в чорних масках?
наскільки я знаю , вони не хочуть світити своїх облич , є сміливці , які ходять без балаклав , але тільки вдень . Специфіка в них така ...

Додано через 2 хвилини
до речі , для тих , кому цікаво , вк є офіційний паблік ПС http://vk.com/public62043361
зараз останнім часом як гриби після дощу з"являються сторінки псевдоярошів та Правого Сектору , будьте уважні .

Востаннє редагував eugenia: 26.02.2014 о 16:56. Причина: Пізніше додано
eugenia зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 16:58 #2352877   #15
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

"Правий сектор починає співпрацю з профспілками України

Останнім часом, попередня влада, за допомогою корумпованих суддів та силовиків, грабувала профспілкові організації, та зазіхала на їх майно! Ми дамо рішучий опір грабіжникам, не допустимо розкрадання майна народу та Федерації профспілок України!
Ми не лише організували штаб опору в будинку Профспілок, а в рамках Майдану працювали пліч-опліч з самими профспілками. Тому зараз, коли в країні відбуваються зміни, ми знаємо, якими вони повинні бути!
Наша організація показала не словом, а ділом, що здатна боронити інтереси Майдану, а тому захищає інтереси працюючих громадян!
Ми вимагаємо, щоб Профспілки України стояли на захисті українського народу, а не були іграшкою в руках олігархічної еліти. Тому від сьогоднішнього дня ми почали активну співпрацю і кожен наступний крок в діяльності Профспілок України буде під нашим пильним контролем."
Nightly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
eugenia (27.02.2014)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 19:41 #2352970   #16
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Державна служба охорони - це комерційна структура?
не ця служба хіба займається охороною посадовців і приміщень органів державної влади?
Не кОхаю, але те що вона у нас в тернополі охороняє ЗА ПЛАТУ квартири і магазини то точно.

Додано через 3 хвилини
Ги, ПС не дають спокою лаври НСДАП(в хороших їх начинаннях). Вони вирішили стати такими собі "мязами народу". Хз чи не перегнуть палку. Походу починають "кришувати" пів України. Якщо вони дійсно ІДЕЙНІ а не ламають комедію то походу таки "жить станет лучше, жить станет веселей". Бо щось я не памятаю великої злочинності і корупції у країнах з "міцними мязами ідеології" типу Німеччини

Востаннє редагував erazel: 26.02.2014 о 19:41. Причина: Пізніше додано
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 21:22 #2353032   #17
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Правий сектор

Ну, ось, згідно погодженого Майданом кабінету міністрів, Ярош буде заступником міністра РНБОУ. От і політичні амбіції.
П.С. Найбільше мене цікавить чи приймав Ярош безпосередню участь у бойових протистояннях чи ні? Цього на офіційному сайті нема.
Jane Doe зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (27.02.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 21:37 #2353048   #18
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата:
Допис від Jane Doe Переглянути допис
П.С. Найбільше мене цікавить чи приймав Ярош безпосередню участь у бойових протистояннях чи ні? Цього на офіційному сайті нема.
Я десь читав що в нього в той час раптово якийсь там інсульт схопив ))

А ПС молодці. Які б вони не були але показали кулак владі і запах перемоги. Головне щоб правоохоронні органи не оговтались і не почали знову качати права і виставляти ПС як розбійників чи щось таке.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 21:44 #2353054   #19
Nightly
Активний учасник
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата Ну, ось, згідно погодженого Майданом кабінету міністрів, Ярош буде заступником міністра РНБОУ. От і політичні амбіції.
П.С. Найбільше мене цікавить чи приймав Ярош безпосередню участь у бойових протистояннях чи ні? Цього на офіційному сайті нема.
Це злочин? Ваша цікавість наводить на думку, що ви гнила людина.
А ви брали безпосередню участь у бойових протистояннях?

А ще гляньте хто увійшов в уряд від майдану. Чи в політику мають йти виключно козли? Звідки ви знаєте по яких причинах та чи інша людина йде в політику? В правовій державі не можливо діяти радикальними методами. Тому йти в політику правильно.

Додано через 2 хвилини
Цитата Я десь читав що в нього в той час раптово якийсь там інсульт схопив ))
То Парубія наче б то схопив. Не Яроша.

Востаннє редагував Nightly: 26.02.2014 о 21:44. Причина: Пізніше додано
Nightly зараз поза форумом  
Подякували 3:
AHgpyxa (26.02.2014), eugenia (27.02.2014), SPASuka (07.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2014, 22:00 #2353063   #20
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Правий сектор

Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Це злочин?
Чому? Звісно, що ні.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Nightly Переглянути допис
Це злочин? Ваша цікавість наводить на думку, що ви гнила людина.
Не бачу зв'язку між цікавістю та гнилої натурою.

Додано через 5 хвилин
На сайті ТСН з'явилася інформація про, те що Ярош підтвердив свою зустріч з Януковичем у "чорний четвер". Правда зі слів Яроша вона не відбувалася під час активних дій "Беркуту", а після них.

Востаннє редагував Jane Doe: 26.02.2014 о 22:00. Причина: Пізніше додано
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:57.