Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Стерилізація тварин - небайдужість.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.09.2013, 20:21 #2266096   #1
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Стерилізація тварин - небайдужість.

Хочу ще раз підняти тему стерилізації тварин. Останнім часом дуже часто стикаюся з людьми, які любими методами стараються пристроїти кошенят, цуценят. І їм всерівно в які руки і що далі буде з тими тваринами.
Як на мене це дуже невідповідально і навіть жортоко, адже в тих кошенят/цуценят через пів року буде потомство, яке, скоріш за все поповнить армію бродячих тварин.
Якщо ваші улюбленці, не породисті і не представляють собою ніякої цінності в популяції породи, то, будь-ласка, стерилізуйте/каструйте їх. Вам буде менше клопоту з пристроюванням потомства і, основне, тільки таким чином можна позбутися бродячих тварин на вулиці.
Розводити тварин можна тільки в розплідниках, і продавати за гроші. Хай невеликі, але хоч так людина перед тим як завести тварину, хоч трошки задумається.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 9:
cadaver (22.11.2013), Don Kihot (08.09.2013), оксана2009 (08.09.2013), ilko (08.09.2013), Сомбра (07.09.2013), фрі (12.09.2013), ScottishAngel (08.09.2013), Tamash (09.09.2013), thebestsobaka (08.09.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.09.2013, 15:03 #2268245   #2
AVANAR
Типово Відповідь: Стерилізація тварин - небайдужість.

Мало того, багато власників кицьок, які живуть на поверхах і не мають можливість випускати тварин на вулицю щоб ті "зустрічались" з котами коли їм це потрібно, починають нашпіговувати їх таблетками для зриву тєчки, замість того щоб зробити стерилізацію. Пояснюють просто: "Не хочу мучати тварину". А те що вона з розуму зходить від природнього потягу, чомусь до уваги не беруть.
За своє життя мав 2-х стерилізованих ротвейлерів (після 5-и років) і одну кицьку.
AVANAR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 08:25 #2295255   #3
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Стерилізація тварин - небайдужість.

а ви кажете що ті хто піднімає тему усунення бродяг з вулиць жорстокі. А тут ось вона справжня жорстокість зі сторони самих так званих поціновувачів котиків і собачок. Вони ж не усвідомлюють, що своїми безвідповідальними діями фактично сприяють поширенню чисельності псячих/котячих бродяг на вулиці. Чим вони думають - я не знаю, але явно не головою. А потім аж піна з роту льється, коли хтось намагається убезпечити себе від присутності в дворі агресивних псячобродяг. Егоїсти чортові. Давайте не будемо лицемірити і визнаємо, що ви берете до хати маленького песика чи котика на тому, що вам їх шкода, а лише для того щоб позадовольняти своє "его", не більше. А потім виганяєте на вулиці, бо вони, бачте, стали занадто великі і незручні в догляді. Не вмієте займатись тваринами від А до Я - не беріться за цю справу, не маєте почуття відповідальності за власних колишніх улюбленців - не беріть їх! Майте совість! Ви в результаті псуєте життя не тільки своїх колишнім домашнім тваринкам, але й іншим людям, що страждають від їх неконтрольованої та агресивної поведінки.
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ilko (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2013, 09:09 #2295289   #4
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Стерилізація тварин - небайдужість.

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
А тут ось вона справжня жорстокість зі сторони самих так званих поціновувачів котиків і собачок.
Людина, яка може вигнати тварину на вулицю, ніяк не можу бути "поціновувачем котиків і собачок".
Тому мене так нервують всі теми на форумі про роздачу кошенят і цуценят. Я розумію десь там колись раз не услідили, але регулярно раз в півроку?
А тих, що викидають тварин на вулицю, треба садити за жорстоке поводження з тваринами.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
ilko (06.11.2013), regman (07.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:38.