Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Дональд Трамп - 45-й президент США

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.09.2017, 15:21 #2706516   #241
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ага, тільки по твоїй логіці від того шо дібіли виїзджають в країні в загальному мало б ставати все краще і краще, а ти постійно ниєш шо все гірше, шось тут пішло не так
Ти так пишеш, нібито я всіх заганяю в депресію.
Насправді в нас все ОК. Все краще і краще. Все іде так.

Менше з тим.
Цитата 28-річна екс-модель офіційно очолила прес-службу Трампа
Ну, як на мій смак, ця модель так собі. Але сам факт як Трам ламає устої, а заодно підриває пукани консерваторів, це прикольно.

Чоткий мужик. Як не крути.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2017, 18:07 #2706526   #242
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Ти так пишеш, нібито я всіх заганяю в депресію.
Насправді в нас все ОК. Все краще і краще. Все іде так.

Менше з тим.

Ну, як на мій смак, ця модель так собі. Але сам факт як Трам ламає устої, а заодно підриває пукани консерваторів, це прикольно.

Чоткий мужик. Як не крути.
Такий самий чьоткий як надя Попездіти і показкати шоу, популіст одним словом. Вже рік скоро при владі а ше не зміг сформувати команду. А вибирали його не для того шоб він підривав пукани консерваторів - а для того шоб він впроваджував обіцянки своєї передвиборної компанії - поки результату нуль.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2017, 20:20 #2706581   #243
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Такий самий чьоткий як надя Попездіти і показкати шоу, популіст одним словом. Вже рік скоро при владі а ше не зміг сформувати команду. А вибирали його не для того шоб він підривав пукани консерваторів - а для того шоб він впроваджував обіцянки своєї передвиборної компанії - поки результату нуль.
Сказав гастер якого не стосується виборче право в США і який любить Україну із відстані у кілька тисяч кілометрів.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2017, 06:11 #2706598   #244
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Сказав гастер якого не стосується виборче право в США і який любить Україну із відстані у кілька тисяч кілометрів.
Сказав підар який трошки йобнутий на голову, і який пісяє кампотом то від наді, то від міхо, то від трампа, а всьо через то шо вони популісти! І який також не має права голосу в США! Але сере в цій темі навіть не зважаючи на то шо навіть не живе в США
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2017, 11:01 #2706610   #245
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Сказав підар який трошки йобнутий на голову, і який пісяє кампотом то від наді, то від міхо, то від трампа, а всьо через то шо вони популісти! І який також не має права голосу в США! Але сере в цій темі навіть не зважаючи на то шо навіть не живе в США
Аргументи сильні.

Але тут є один невеличкий ньюанс: ти не живеш в Україні, а там де живеш - не маєш права голосу. І це факт.
А я написав літери на форумі, що теж є фактом, але я не був помічений коли пісяв компотом від наді, міхо чи трампа, яких ти вважаєш популістами (а твоя думка дуже важлива!).
Помоєму це з різних опер.

І так, я не живу в Америці і не маю там права голосу. В цьому немає нічого поганого, я цього не соромлюся. Втім, бути гастером у найкращій країні світу, якою є Америка, теж нічого поганого немає. Не розумію, чому ти цього соромишся.

Ну і щоб не відходити від теми. От ти, як великий спеціаліст в американській політиці і взагалі житті, можеш мені навести 1 (один) приклад що стало погано в Америці, після того як президентом став Трамп?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2017, 15:02 #2706621   #246
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Аргументи сильні.

Але тут є один невеличкий ньюанс: ти не живеш в Україні, а там де живеш - не маєш права голосу. І це факт.
А я написав літери на форумі, що теж є фактом, але я не був помічений коли пісяв компотом від наді, міхо чи трампа, яких ти вважаєш популістами (а твоя думка дуже важлива!).
Помоєму це з різних опер.

І так, я не живу в Америці і не маю там права голосу. В цьому немає нічого поганого, я цього не соромлюся. Втім, бути гастером у найкращій країні світу, якою є Америка, теж нічого поганого немає. Не розумію, чому ти цього соромишся.

Ну і щоб не відходити від теми. От ти, як великий спеціаліст в американській політиці і взагалі житті, можеш мені навести 1 (один) приклад що стало погано в Америці, після того як президентом став Трамп?
Мене можна назвати емігрантом, чужинцем, може ше якось і я цього не соромлюсь - бо так воно і є, якби гастеру теж нема чого соромитись, но я не гастер а от бути хворим на шизофренію підаром - як оце ти, як на мене соромно. І не просто соромно, а ще й потребує лікування.

Ну і крім того ти ще й брехун, бо від надіньки ти пісяв кампотиком, казав шо на відміну від шоколадного вона не просто так в ОРДЛО їздила, а звільнить купу наших хлопців і покаже як ото треба.

На рахунрк трампа - знаєш, є одна дуже погана зміна, цей дібіл щоб виграти вибори грав на дуже негарних відчуттях певинх червоношиїх верств населення, а саме расисм, ксенофобія і тд. Це привело вже навіть до смертей, бо один псіхований реднек сів в машину в протаранив мітинг. А дібільні реднеки далі утверджуються в своїй вірі в то що вони втратили роботу через наплив мігрантів, а не через технічний прогрес і свою дрімучу неосвідченість. Хоча насправді в місцях де живуть в основному реднеки - ніяких мігрантів майже нема, вони всі концентрують на узбережжях, де реднеків нема і з економікою все ок.

З точки зору мого життя - не змінилось нічого, бо в США перзидент це не цар, як собі напевно думав Трапм, і навіть не голова корпорації, а існують інші гілки влади і система, як вияволось досить ефективна і робоча, тому дібільні потуги трампа просто акуратно нівельовуються.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.09.2017, 17:14 #2706764   #247
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
но я не гастер
Дурень думкою багатіє.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
а от бути хворим на шизофренію підаром - як оце ти, як на мене соромно. І не просто соромно, а ще й потребує лікування.
Ай, не соромся. Шо ти як маленький.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і крім того ти ще й брехун, бо від надіньки ти пісяв кампотиком
Я хз звідки в тебе фантазія про пісяння компотиком, але раз тебе так сильно пече процес сечовипускання особи твоєї статі та ще й у формі компоту, то слова
Цитата хворим на шизофренію підаром
ти походу не тій людині припусуєш.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
На рахунрк трампа - знаєш, є одна дуже погана зміна, цей дібіл щоб виграти вибори грав на дуже негарних відчуттях певинх червоношиїх верств населення, а саме расисм, ксенофобія і тд.
Твоя субєктивна думка на чому грав Трамп нікого не колише.
Є просте питання: що поганого зробив Трамп для Америки. По пунктах.
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
З точки зору мого життя - не змінилось нічого, бо в США перзидент це не цар, як собі напевно думав Трапм, і навіть не голова корпорації, а існують інші гілки влади і система, як вияволось досить ефективна і робоча, тому дібільні потуги трампа просто акуратно нівельовуються.
Ну то про що ти тут кукурікаєш? Є Трамп, нема його. Яка різниця? Все ж нормально в США. Які претензії?
Нє, я звісно розумію твою лють через той факт що "дебільні реднеки" мають право голосу, а ти весь такий із себе грамотний але живеш на птічіх правах, і тебе в любий момент можуть турнути назад, тому що любий індус зможе тебе замінити за половину ціни. Це все зрозуміло.
Я мабуть теж би нервував з цього приводу. Але ж питання не в тому що означає для Америки один енікейщик з бананової республіки, питання в тому що поганого в Америці, якою вже довший час рулить пАганий Трамп.
Відповідь проста: нічого. А навіть навпаки. От і вся історія.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2017, 19:57 #2707124   #248
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США



В Стівена досі бомбить, що Трам забанив його у своєму твітері
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.09.2017, 15:32 #2707736   #249
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Президент США Дональд Трамп в Індіанаполісі представив плани податкової реформи, пообіцявши "історичне зниження податків для американського народу".

"Наша нинішня податкова система є величезним тягарем, що перешкоджає економічному зростанню в Америці", - заявив він. Трамп пообіцяв "знизити податки для середнього класу, спростити податкове законодавство і зробити його більш справедливим для простих американців". "Ми збираємося повернути назад робочі місця і добробут, які, як думають багато американців, назавжди покинули нашу країну", - сказав глава Білого дому
via
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2017, 14:36 #2707949   #250
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США



какбе вопрошають "ну шо, популіст, зробив вже Америку великою знову?"
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2017, 14:52 #2708207   #251
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата США спростили процес працевлаштування іноземців
via

Трампу - геть!
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 12:09 #2709556   #252
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

У США потрібно працювати до напівсмерті, щоб придбати житло

США щедро подбають про людей пенсійного віку

Питання до ікспертів: де тут маніпуляція та популізм?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2017, 15:43 #2709618   #253
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
У США потрібно працювати до напівсмерті, щоб придбати житло

США щедро подбають про людей пенсійного віку

Питання до ікспертів: де тут маніпуляція та популізм?
Чувак, перестань читати цей дурний сайт про штати, вони пишуть це виключно шоб отримати трафік на свій сайт і покащати тобі банер.
А тепер просто очевидні речі:
1. Заголовок "У США потрібно працювати до напівсмерті, щоб придбати житло" - а в статті "Нове дослідження стверджує, що ви повинні бути завзятим трудоголіком, щоб дозволити собі купити будинок в Майамі"; Чувак, Маямі - це не США, це по перше, по друге чуть відїхати від маямі - і там просто дуже дешеве житло, а ше в маямі популярні апартменти а не будинки. Так є декілька міст де житло дуже дороге, і там зараз американцю з середнім доходом нема чого ловити в плані будинку (а є ше й квартири), ці міста це Нюйорк, Санфранциско, в меншій мірі Лосанджелес і Маямі. + Центральна частина будь-яких місь досить дорога всюди, через то більшість американців живуть в так званих "сабарбс", передмістях міст, там і життя спокійніше і ціни дешевші, і вилка цін дость сильно міняється в залежності від шкіл, розміру дрорів, якості забудови і тд. От я наприклад живу в місці де можна і за 150К будинок знайти а можна і за 2мільйони.

2. У звіті стверджується, що щомісячні платежі за будинок, вартістю $ 449 000 c 30-річної іпотекою під 3,57%, складуть $ 1 627. - це теж не зовсім так, бо $1627 це тільки тіло кредиту і відсотки, крім того є ще виплати обовязкові повязані з володінням будинку, ще біля $1000 в місяць власник заплатить податків на нерухомість, +ще баксів $200-$300 страховки.

3. "США щедро подбають про людей пенсійного віку" - збільшення виплат на 2-3% це щедро? Я вже тут десь писав, на бенефітах жити нікому не побажаю, при тутешніх цінах це дуже мало і зняти житло і прохарчуватись на то ледве вистачить.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2017, 14:22 #2710135   #254
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

How To Make Six Figures A Year And Still Not Feel Rich – $200,000 Income Edition

saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (23.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2017, 15:55 #2710161   #255
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Класна стаття, ну і ясен пень шо в каліфорнії на 200К ти не будеш почуватись багатим, бо наскільки я знаю сімя з 4х з доходом менше 100К там вже вваєається бідною - моде предендувати на допомогу держави. І як видно найбільші витрати то

1. Іпотека
2. садік
3. відпустка 2 рази в рік
4. Чувак пише шо $18К відкладається на 401К(на пенсію), а далеко не всі відкладають максимум.

Ще можу додати шо вони шось з кредитом на машину не дорахували, або вважають шо в каліфорнії достатньо одної машини на двох. Бо я шост сумніваюсь шо люди які роблять 200К будуть їздити на дешевій машині (хоча хз).

Но, це Каліфорнія! Якщо поїхати в Чікаго, чи Фенікс, чи Даллас чи Остін чи Хюстон чи Денвер (а у всіх цих містах дуже навіть реально робити на сімю 200К) то там все набагато веселіше:
1. Виплата по іпотеці буде як мінімум в 2 рази менша (а то і більше якщо взяти аналог того шо в статті приведено), в півтора якщо взяти реально великий будинок за пів ляма!
2. Садіки дешевші
3. Відпустка звичайно однаково, але йолі палі, якщо ти не стягуєш з фінансами, то якого фіга їздити 2 рази по 4К відпочивати? Можна просто взяти на роботі відпустку і поїхати рибу половити, поїздити на конях, покемпити в лісі - то всьо буде дуже сильно дешевше. Тим більше в Калі - де в кілька годинах їзди можна в той самий вікенд і купатись в океані і їздити на лижах і відвідати дісней парк чи юніверсал студіо.

І того 36/2 + 24/2 + 8-2 = 36К лишається в рік більше в жителя не каліфорнії і не нюйорка То при тотму шо ти можливий максимум відкладаєш на 401К! І крім пониження рівня відпустки особливо не страждаєш! Напевно того так багато зараз з каліфорнії переїзджають в Техас

Але то ше не всьо - в клаліфорнії 200К на сімю - це по 100 на одного, а 100К в Калі це ніразу не велика зп, є сімї де чоловік, наприклад робить 200 а жінка 150. Звичайно є й такі шо на двох роблять менше 100.

А висновок такий - в штатах багатіє не той хто робить в рік 200К і більше, а той хто вміє частину з свого заробітку відкласти і інвестувати правильно. А хто не вміє то він і з 500К буде відчувати себе бідним.
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (01.11.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2017, 15:40 #2710534   #256
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (26.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2017, 13:53 #2710941   #257
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

О як завертілося
Цитата WASHINGTON — Paul Manafort surrendered to federal authorities Monday morning, after a person close to the case said the first charges were filed in a special counsel investigation.
https://www.nytimes.com/2017/10/30/u...-indicted.html

Нагадаю, манафорт екс-голова передвиборчої кампанії трампа.
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2017, 15:57 #2710957   #258
Ektalion
 
Аватар для Ektalion
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Цитата Колишньому керівнику президентської кампанії Дональда Трампа та політтехнологу Партії регіонів Полу Манафорту пред'явили звинувачення за 12 пунктами.

Серед іншого, Манафорта звинувачують у змові проти Сполучених Штатів, змові з метою відмивання грошей, у виконанні незаконних послуг агента для іноземних замовників, брехливі заяви та відмови подавати звіти про іноземні банківські та фінансові рахунки.

Зокрема, йдеться в документі, у період з 2006 по 2015 роки Манафорт і його бізнес-партнер Річард Гейтс приховували від США свою діяльність у якості агентів уряду України, Партії регіонів та її правонаступниці партії "Опозиційний блок". Вони просували інтереси політичних партій України та їхніх лідерів, зокрема Віктора Януковича, і отримували за це десятки мільйонів доларів.


Тиждень почався зі спеки!

п.с. Де Саймон?

п.п.с. Представники "Окупаційного блоку" вже напружили пукани.

Востаннє редагував Ektalion: 30.10.2017 о 16:02.
Ektalion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mam (30.10.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2017, 16:01 #2710959   #259
mam
Активний учасник
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

Вазеліну в студію )))
mam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2017, 20:00 #2711227   #260
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Дональд Трамп - 45-й президент США

В звязку з терактом в Нюйорку який вчинив узбек який приїхав через грінкард, саймонів кумир трамп, знов почав відміняти лотерею через твітер

http://www.foxnews.com/us/2017/11/01...a-program.html

Ану подивимся чи він не пездун, а то він вже і реформу медецини зробив і податки знизив через твітер.
(впринципі досить понятно чого саймон так фапає на трампа, це його споріднена душа, саймон теж расист і теж всі проблеми пробує вирішити через дописи на форумі то шо трамп багатий пезлабол а саймон пездабол на бляхах )

Востаннє редагував vanco2: 01.11.2017 о 21:38.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:37.