Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Увага! Вилов тварин.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.05.2010, 09:38 #1348742   #81
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

http://noivkovcheg.com.ua/gallery/
особливо рекомендую галерею "допомога тваринам"
а також статтю "Вона не думала про себе... Собака, яка здатна на самопожертву! 26.04.2010"
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 10:46 #1348826   #82
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Smaila в своему районі ніхто нікого не кусає, а ви пройдіться з своє собакою в мене в районі так побачите як вони не кусаються. До речі на Симоненка є собака, яка кусає людей які йдуть з собакою і вона не кусає собак, а людей. Я йшла мій собака її прогнав і ми пішли а вона вернулась і гризанула мене за ногу. І я не одна пострадавша людина є від цієї собаки. Так яке виправдування ви знайдете для цієї собаки? А якшо завтра там буде йти дитина з пекінесиком ця собака роздере як і дитину так і собаку!
Вот фото з якою дворовою дружим і не тіки з нею. Якшо ви пройдетесь з своєю собакою дворова кинеться і всі за нею і якшо ви спробуєте їх налякати вони невідступають, вони стають ше більше агресивнішими. Я тоже люблю цих собак і підкормлюю но якшо вони кидаються на людей то виправдання нема їм ніякого.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg DSCF7407.JPG (72.8 КБ, 3 переглядів)
Тип файлу: jpg DSCF7424.JPG (63.2 КБ, 3 переглядів)
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Подякував(ла):
scorpik (27.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 12:01 #1348911   #83
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

А ви не задумувались чому вони кидаються саме на собак із господарями і на самих господарів?......
Smaila зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
regman (28.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 12:11 #1348927   #84
Divx
 
Аватар для Divx
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Маю такого песика породи стафордширський терєр ДУЖЕ ефективний в бородьбі з бродячими собаками
Divx зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 12:40 #1348959   #85
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Divx Переглянути допис
ДУЖЕ ефективний в бородьбі з бродячими собаками
і не тільки собаками....
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 13:50 #1349029   #86
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Smaila вони кидаються даже на простих людей які йдуть самі. Вот я гуляла вечером і йшов якись хлопець тай одна на нього кинулась і гризанула за ногу. Я розумію шо ви дуже любите собак і хочите найти виправдання в любому випадку. Но якщо в Україні тисяці людей в рік страждають від дворових собак так думаю нема смислу замислюватись для чого вони це роблять, а треба щось робити!
Divx согласна з вами. Тре заводити тіки великих і сильних собак щоб могли захистити!
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 15:08 #1349110   #87
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
Smaila вони кидаються даже на простих людей які йдуть самі. Вот я гуляла вечером і йшов якись хлопець тай одна на нього кинулась і гризанула за ногу. Я розумію шо ви дуже любите собак і хочите найти виправдання в любому випадку. Но якщо в Україні тисяці людей в рік страждають від дворових собак так думаю нема смислу замислюватись для чого вони це роблять, а треба щось робити!
Divx согласна з вами. Тре заводити тіки великих і сильних собак щоб могли захистити!
Гаразд, я з вами погоджуюсь, треба щось робити. Що ви пропонуєте?
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 15:39 #1349144   #88
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Свої пропозиції я вже говорила. Вот в вас є пітомнік но звичайно в вас немає грн на утримання бездомних. Люди які мають собак нехай кожен місяць оплачують по 20-30 грн.(це не є велика сума) і я думаю в місяць буде достатня сума шоб отримувати дворових собак. Я не говорю всіх собак але більшість. Але ця сума має йти вам в руки, а не сплачувати жеку, а потім невідомо де ці грн. Зато в місті буде набагато менше собак і буде спокійніше і собакам буде набагато краще. І я думаю багато людей які немають собак би згодилися даже по 10 грн кожен місяць сплачувати але щоб дворових небуло.
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 15:47 #1349151   #89
WakS
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
Гаразд, я з вами погоджуюсь, треба щось робити. Що ви пропонуєте?
Нічого вона не запропонує. просто флудить. Дітям боятись потрібно не собак. Люди несуть не менше інфекції. Коли мама допускає, що дитина бере до рота сміття з клумби, в цьому вина собаки? Коли я гуляю зі своєю собакою, я більше остерігаюсь не "дворняжок", а стафів і пітів, а вірніше , їх хворих на голову господарів. Divx, як твій стаф розрізняє вуличного пса від того, який має господара? Smaila, питання до Вас, як до компетентної людини. В Тернополі хтось контролює порядок співіснування собак та людей? Конкретніше: хто накаже власника, який в громадських місцях та місцях відпочинку (парках, скверах) вигулює свого собаку без поводка, та намордника (якщо для даної породи це необхідно)? Куди звернутись у випадку, коли собака, яка має господаря нанесла тілесну шкоду людині та іншій собаці? Чи маю право застосувати методи механічного захисту (шокер, газовий пістолет) до агресивного пса та не менш агресивного господара? Казок про міліцію просьба не розповідати. (Уявляю фізіономію чергового МВС: "ало, міліція? мого пікінеса (мопса, таксу.....) загриз амстаф. приїжджайте, накажіть....").

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
Свої пропозиції я вже говорила. Вот в вас є пітомнік но звичайно в вас немає грн на утримання бездомних. Люди які мають собак нехай кожен місяць оплачують по 20-30 грн.(це не є велика сума) і я думаю в місяць буде достатня сума шоб отримувати дворових собак. Я не говорю всіх собак але більшість. Але ця сума має йти вам в руки, а не сплачувати жеку, а потім невідомо де ці грн. Зато в місті буде набагато менше собак і буде спокійніше і собакам буде набагато краще. І я думаю багато людей які немають собак би згодилися даже по 10 грн кожен місяць сплачувати але щоб дворових небуло.
Хто тобі заважає зробити це ВЖЕ ЗАРАЗ? Потрібен Указ президента?

Востаннє редагував WakS: 27.05.2010 о 15:47. Причина: Пізніше додано
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (27.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 16:04 #1349170   #90
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

WakS я запропонувала, але не сказала що я цим буду займатись! До агресивного пса ви маєте право застосувати газовий балончик точно. Після того як мене вгриз дворовий собака, я гуляю з своїм собакою тіки з балончиком! Також є відпугувач собак но його ціна 600 грн я взнавала спеціально для себе. Согласна нащот міліції. Вот будьласка історія: гуляв один хлопець з підбульом без намордніка і паводка і підійшли до нього міліція і каже собаку вже в наморднік або паводок або забере. На то їм хлопець відповів: забирайте і пішов. І шо ви думаєте вони стали, розвернулися і пішли.
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 16:24 #1349176   #91
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
Свої пропозиції я вже говорила. Вот в вас є пітомнік но звичайно в вас немає грн на утримання бездомних. Люди які мають собак нехай кожен місяць оплачують по 20-30 грн.(це не є велика сума) і я думаю в місяць буде достатня сума шоб отримувати дворових собак. Я не говорю всіх собак але більшість. Але ця сума має йти вам в руки, а не сплачувати жеку, а потім невідомо де ці грн. Зато в місті буде набагато менше собак і буде спокійніше і собакам буде набагато краще. І я думаю багато людей які немають собак би згодилися даже по 10 грн кожен місяць сплачувати але щоб дворових небуло.
Зараз у місті розміщаються 10 скриньок для пожертв безпритульним тваринам-"Марципан", "Арс-Кераміка", "Пет-Хаус" що на валовій, ще декілька зоомагазинів на ринку. Планується також розміщення скриньок у супермаркетах "Сільпо" та ТЦ "Подоляни". Крім того є можливість перераховувати кошти на р/р 26003786478881 в Хмельницькій обласній філії АКБ УСБ МФО 315018. Таким чином, не тільки власник домашніх тварин, але і усі бажаючі можуть допомогти безпритульним тваринам, і кошти потраплять безпосередньо в організацію.

Додано через 14 хвилин
WakS, на рахунок моєї компетентності ви дещо перебільшуєте. Я і сама 5 років назад зіткнулась із такою проблемою, на мою собаку напав кавказець, власник був за метрів 500 від собаки, а мому тоді ще і року не було. Захищалася сама. На рахунок контролюючого, чи регулюючого органу, можу тільки підтвердити слова Rugudzylka@yandex.ru. Хоча саме міліція повинна таким займатись. Та про що я говорю... Міліція.... та ще й чимось займатись.... Я думаю що шокер чи балончик ви у праві застосувати (на рахунок ефективносі останнього не впевнена, кажуть може ще більше роздратувати собаку), принаймні буде вплив на господаря. В парку Шевченка, власник мопса гуляє з пневматичним пістолетом. На власні очі бачила, як агресивний кобель до них пристав, то власник як тільки побачив пістолет-швидесенько забрав собаку. Деяким власникам підбулів чи амстафів тільки таким методом можна щось пояснити. А дворові собаки нас не кусали, погиркати можуть-стадний інстинкт, але не нападають.

Востаннє редагував Smaila: 27.05.2010 о 16:24. Причина: Пізніше додано
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 16:25 #1349187   #92
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Smaila Я з своїм гуляла і раз мені один чоловік каже: нашо заводите тих псів, та вони всі ... , я б їх всіх перестріляв. Я стикалася з тим шо на мене міліцію хотіли викликати бо мій французский бульдог гуляє без намордніка і паводка. Багато людей не поважають собак, важають що всі собаки загрожують їхньому життю. На скіки мені знайомі розказували, що зара платять в жек податок вроді 7 грн. Вот це таке саме потрібно ввести щоб воно було обов'язковим!
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 16:42 #1349204   #93
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Податки вводяться на загальнодержавному рівні, відповідними законопроектами, або принаймні на місцевому-теж законодавчо. Це зробити дуже важко. Організація ніяк не може добитися від міської влади здати в експлуатацію притулок, підключити світло, воду, а ви говорите податок ввести. Проте благодійні внески ще ніхто не заборонив.
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2010, 17:10 #1349221   #94
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Smaila тоді незнаю
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2010, 07:54 #1349618   #95
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

блін, всяким Smaila'м немає чого відписуватись у цій тем і фукати на всяке раціональне вирішення цієї проблеми. Жінкам взагалі протипоказано залучатися чи звертати увагу на вирішення "гуманних" проблем, бо вони ніхрена головою не мислять у таких випадках, поки їх самих за дупу файно не вкусять. Вони би все рятували і спасали, якби навіть і трісли від цього. Задрали вже, гуманісти хрєнові блін. Тіштєся, грінпісовці курчі, поки вас та ваших дітей не те що покусали, а не погризли. Тоді я з превеликою радістю подивився би на вашу хвальону терпимість і гуманність до подібних псів. Як можна тупо захищати подібні речі, коли такий псячий "бєзпрєдєл" твориться??

Турбує доля песиків бездомних?? Тоді нема чого тут "фукати"!! Ноги в руки і вперед забирайте собі їх додому чи власноруч організовуйте притулок. Затрахали вже, чесне слово.

Ваші балачки до одного місця тут. Ніхто толком і нічого робити не буде, втямте це вже нарешті!!!!
regman зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Divx (28.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2010, 08:10 #1349630   #96
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від regman Переглянути допис
блін, всяким Smaila'м немає чого відписуватись у цій тем і фукати на всяке раціональне вирішення цієї проблеми. Жінкам взагалі протипоказано залучатися чи звертати увагу на вирішення "гуманних" проблем, бо вони ніхрена головою не мислять у таких випадках, поки їх самих за дупу файно не вкусять. Вони би все рятували і спасали, якби навіть і трісли від цього. Задрали вже, гуманісти хрєнові блін. Тіштєся, грінпісовці курчі, поки вас та ваших дітей не те що покусали, а не погризли. Тоді я з превеликою радістю подивився би на вашу хвальону терпимість і гуманність до подібних псів. Як можна тупо захищати подібні речі, коли такий псячий "бєзпрєдєл" твориться??

Турбує доля песиків бездомних?? Тоді нема чого тут "фукати"!! Ноги в руки і вперед забирайте собі їх додому чи власноруч організовуйте притулок. Затрахали вже, чесне слово.

Ваші балачки до одного місця тут. Ніхто толком і нічого робити не буде, втямте це вже нарешті!!!!
От таким як ти тут точного нема чого робити, бо ти не те що головою не думаєш, в тебе мабуть і дупа для цього не годиться... Яке , за перепрошинням, вирішення ти вважаєш раціональним??????? Будьласка обгрунтуй його раціональність!!! Чи тобі на це мізків не хватає??? А писати всяку.... тобі хватає. Мені не дивно якщо тебе кожна дворняга кусає, я би ісама такого покусала. І до твого відома- цією проблемою займаються, є люди яким хватає мізків, щоб підійти РАЦІОНАЛЬНО до проблеми безпритульних. Та ти мабуть толком і не знаєш значення такого слова.
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2010, 08:53 #1349665   #97
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Smaila Переглянути допис
От таким як ти тут точного нема чого робити, бо ти не те що головою не думаєш, в тебе мабуть і дупа для цього не годиться... Яке , за перепрошинням, вирішення ти вважаєш раціональним??????? Будьласка обгрунтуй його раціональність!!! Чи тобі на це мізків не хватає??? А писати всяку.... тобі хватає. Мені не дивно якщо тебе кожна дворняга кусає, я би ісама такого покусала. І до твого відома- цією проблемою займаються, є люди яким хватає мізків, щоб підійти РАЦІОНАЛЬНО до проблеми безпритульних. Та ти мабуть толком і не знаєш значення такого слова.
чергове підтвердження мого посту вище. Купа емоцій. Здається тут вже давним давно вирішення даної проблеми знайдено. Є гроші - забирайте песиків або в притулок, або до себе додому, раз такі гуманні. Немає грошей - приспати, а потім або закопати чи спалити. Третього не дано. Стериалізація - абсолютно не убезпечує того, що вас не покусають і якусь заразу не передадуть. Крапка. Опустились до того, що йде примітивна боротьба за виживання між псами та людьми, що з ними стикаються. А вам все метелики "співчуття" до братів менших порхають в голові....

Востаннє редагував regman: 28.05.2010 о 09:01.
regman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2010, 09:08 #1349680   #98
WakS
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

В нас не хватає коштів на утримання безпритульних людей. Може, і їх... приспати та спалити? А ти, часом, не фашист?
WakS зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (28.05.2010)
Сказав(ла) Фууу!:
regman (28.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2010, 09:09 #1349681   #99
Smaila
 
Аватар для Smaila
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Як я уже писала, і напишу ще раз, саме відлов стерилізація з подальшим поверненням на попереднє місце перебування дає результати у боротьбі з безпритульними тваринами. А те про що ти говориш-це жорстокий, безглуздий і абсолютно не ефективний метод для вирішення цієї проблеми. Але ж таким як ти подобається дивитися як собака б"ється у передсмертних конвульсіях... ти отримуєш від цього задоволення... Із цим вже ніц не поробиш, закінчаться собаки, перейдеш на котів ("котячий безпредел" задрали вже свої м"явканням під вікнами), хом"ячків, голубів яку сруть по вікнах ("голуб"ячий безпредєл") і т.д. Привід ми знайдем, бо буба в голові... Чи не так???????... Читаємо ще раз :"якщо собаку "забирають" з вулиці (маю на увазі і відстріл і інші "методи"), то з"являється пуста ніша, і на її місце вже підростають у сусідньому дворі цуценята (зауважте не стерилізовані, які продовжують давати потомство і влаштовують собачі весілля). Це не вирішує проблему. Зараз у місті є стільки собак, скільки воно може "прогодувати", інші відсіюються методом природнього відбору і відсутністю їжі. Стерилізовані тварини тримають свою територію, не пускаючи на своє місце молодняк, дотого ж вони стають абсолютно не агресивні і дають час відловити усіх собак із міста та простерилізувати, доживуть свій положений час і помруть-хто під колесами автомобіля, хто від старості, хто від хвороби, а хто від жорстокості чи голоду.
п.с. Стерилізованим собакам роблять прививки від усіх інфекційних хвороб.
Smaila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.05.2010, 09:16 #1349695   #100
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Благі справи - то дуже добре.
Але припиніть створювати ідентичні або схожі теми! Це грубе порушення правил форуму!
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:26.