Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.11.2010, 17:06 #1508526   #341
zigorz
Активний учасник
Post Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Дай Бог здоров"я і бажання високопосадовцям ДОПОМОГТИ у позитивному вирішенні питання введення в експлуатацію вищевказаних будинків!
zigorz зараз поза форумом  
Подякували 2:
Колобок (25.11.2010), Sergyjko (24.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2010, 12:03 #1510916   #342
ABCD
 
Аватар для ABCD
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Прокурор міста впритул зайнявся “Будівельником” Щепановського

http://zz.te.ua/?p=8501


http://nter.net.ua/main/7468-pid-cha...ernopolya.html
ABCD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.11.2010, 21:21 #1511234   #343
zigorz
Активний учасник
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цілком погоджуюсь
zigorz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2010, 17:07 #1511689   #344
13jaric
 
Аватар для 13jaric
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Немав можливості попасти на сьогоднішні збори по Львівській 1 , хтось може сказати як справи і що нового по будові.
13jaric зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2010, 19:46 #1512638   #345
Ramadan
 
Аватар для Ramadan
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

підскажіть якийсь осередок людей по львівські 2
а то у нас скоро яма під фундамент обсипеться))
Ramadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 11:19 #1513029   #346
irunad
Guest
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Привіт всім! Я є дольвик по Корольова, 3, блок "Б". Оплачено 30%, а дальше написали відмову від хати (і щоб повернули гроші), а толку ніякого. Скільки ще прийдеться чекати, хотяби на якийсь результат!!!!!!!!!????????
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 14:44 #1513183   #347
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від irunad Переглянути допис
Привіт всім! Я є дольвик по Корольова, 3, блок "Б". Оплачено 30%, а дальше написали відмову від хати (і щоб повернули гроші), а толку ніякого. Скільки ще прийдеться чекати, хотяби на якийсь результат!!!!!!!!!????????
Будеш в черзі поки що крайнім.
Ти не один! Тримайся!
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2010, 18:55 #1513364   #348
13jaric
 
Аватар для 13jaric
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Не думаю що це вихід з ситуації , чомусь не віриться що хтось (Щепановський) поверне гроші, но і дарувати не хочеться . Цікаво коли це очікування на чудо закінчеться , я думаю раніше весни ніхто нічого не дізнається , прийшла зима , морози , є нова відмазка чому нема будови.
13jaric зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2010, 12:00 #1513888   #349
Ramadan
 
Аватар для Ramadan
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата:
Допис від Ramadan Переглянути допис
підскажіть якийсь осередок людей по львівські 2
а то у нас скоро яма під фундамент обсипеться))
е хтосб по Львівській 2????
Ramadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 13:02 #1514973   #350
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Нарада з питань узаконення будівництва
http://www.rada.te.ua/news/view/3552

1 грудня відбулась нарада з питань узаконення будівництва, яке ведеться підприємствами корпорації «Укрбудінвест», за участю міського голови Сергія Надала, заступника міського голови з питань містобудування Богдана Бойка, начальника управління містобудівного та архітектурного комплексу Вадима Захарчука, начальника інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області Сергія Авдоніна, президента корпорації «Укрбудінвест» Зіновія Щепановського, директора ПП «Тербудпроект» І.Воєводи, а також мешканців-дольовиків будинків на вул. Довженка, вул. Юності, вул. Головацього та вул. Корольова.

Присутні заслухали інформацію про фінансовий стан корпорації «Укрбудінвест» та роботи, які необхідно виконати для здачі в експлуатацію об’єктів, що будуються даною будівельною організацією. Так, за словами Зіновія Щепановського, у будинку на вул. Білогірській, 17 необхідно завершити благоустрій, зовнішні мережі (каналізація і водопостачання), малі архітектурні форми (дитячий майданчик), виготовити інвентарну справу, страхування, провести виконавчу зйомку. На вул. Пулюя, 23 потрібно здійснити такі роботи: встановлення вікон і дверей, внутрішня штукатурка, зовнішні мережі, благоустрій територій, малі архітектурні форми (дитячий майданчик), інвентарна справа, страхування, виконавча зйомка. На вул. Глибокій, 25 - зовнішні мережі (газ, телефон), благоустрій території, малі архітектурні форми (дитячий майданчик), інвентарна справа, страхування, виконавча зйомка. На вул. Березовій - малі архітектурні форми (дитячий майданчик), виконавча зйомка. На вул. Тютюнника, 12 - влаштування контейнера для сміття, містобудівні умови і обмеження, експертиза проекту (крім санстанції та пожежної інспекції), дозвіл на будівництво (ДАБК), виконавча зйомка. На вул. Кривоноса, 12 - благоустрій (а/б покриття), малі архітектурні форми (дитячий майданчик), заміна трансформаторної підстанції, виконавча зйомка.

Сергій Авдонін повідомив про можливість здачі в експлуатацію будинку за адресою вул. Березова шляхом отримання дозволу у Міністерстві регіонального розвитку та будівництва України або зміни проектної документації та добудови ліфтів.

Зі свого боку Зіновій Щепановський, доповів про спроможність виконання з 12.12.2010 р., (неділя, колись завжди обіцяв з понеділка) всіх зобов’язань щодо продовження будівельних робіт та оформлення документації із здачі в експлуатацію будинків «Укрбудінвесту».

Міський голова Сергій Надал наголосив, що міська влада всебічно сприятиме у вирішенні питань здачі в експлуатацію проблемних об’єктів , які будуються корпорацією «Укрбудінвест». Водночас, Сергій Віталійович розповів про шляхи вирішення здачі в експлуатацію вищезазначених будинків у випадку невиконання зобов’язань даної корпорації перед дольовиками.

За підсумками робочої наради, міський голова доручив президенту корпорації «Укрбудінвест» Щепановському З.В. до 14.12.2010 р. вирішити питання фінансового забезпечення для виконання всіх зобов’язань щодо продовження будівельних робіт та оформлення документації із здачі в експлуатацію будинків, які будуються корпорацією «Укрбудінвест», а також встановити чіткі строки здачі в експлуатацію будинків цієї будівельної організації. Крім цього, Сергій Надал звернувся до правоохоронних органів контролювати дотримання законодавства корпорацією «Укрбудінвест» у своїх відносинах з дольовиками та іншими учасниками будівельного процесу.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 17:51 #1515246   #351
ksyxa
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

y mene e kvartura na Korol'ova 3a, ya proponyy zburatusya ysim pauovukam iz riznux vyluc' razom pered oblasnoy radoy ta straukyvatu, xto mene pidtrumye??????
ksyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Колобок (02.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2010, 17:54 #1515248   #352
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від ksyxa Переглянути допис
y mene e kvartura na Korol'ova 3a, ya proponyy zburatusya ysim pauovukam iz riznux vyluc' razom pered oblasnoy radoy ta straukyvatu, xto mene pidtrumye??????
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2010, 18:30 #1516078   #353
ABCD
 
Аватар для ABCD
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Зі свого боку Зіновій Щепановський, доповів про спроможність виконання з 12.12.2010 р., (неділя, колись завжди обіцяв з понеділка) всіх зобов’язань щодо продовження будівельних робіт та оформлення документації із здачі в експлуатацію будинків «Укрбудінвесту».


та ні його улюблений день п*ятниця (кінець робочого тижня). Завжди мені обіцяє: " В п*ятницю"
ABCD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 19:28 #1516914   #354
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Всім привіт,
маю відношення до будинку на Довженка.
Сьогодні телефонували з попередньої квартири, яку колись знімав і сказали, що хтось просив передати повідомлення про збори 05.12 в 16-й школі.
Хтось може детальніше сказати, що то за збір?
Дякую.
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 19:32 #1516919   #355
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата:
Допис від matros_ua Переглянути допис
Всім привіт,
маю відношення до будинку на Довженка.
Сьогодні телефонували з попередньої квартири, яку колись знімав і сказали, що хтось просив передати повідомлення про збори 05.12 в 16-й школі.
Хтось може детальніше сказати, що то за збір?
Дякую.
В мене квартира з блоку Б.Міг би сказати детальніше про блок Б. Яка ваша адреса? Мені невідомо нічого про блок А і чогось думаю що то їхні збори.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 19:56 #1516929   #356
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
В мене квартира з блоку Б.Міг би сказати детальніше про блок Б. Яка ваша адреса? Мені невідомо нічого про блок А і чогось думаю що то їхні збори.
В нас буд. на Довженка, блок А, 4-й поверх.

В принципі залишили ще якийсь номер телефону, але вже пізно телефонувати то хіба завтра наберу. Просто хотів уточнити чи це дольовики збираються чи це Будівельник вирішив виступити на людях
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 20:40 #1516960   #357
film
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата:
Допис від matros_ua Переглянути допис
В нас буд. на Довженка, блок А, 4-й поверх.

В принципі залишили ще якийсь номер телефону, але вже пізно телефонувати то хіба завтра наберу. Просто хотів уточнити чи це дольовики збираються чи це Будівельник вирішив виступити на людях
Я також є дольовик і моя порада не ігнорувати такі зібрання чи це дольовиками чи будівельником ініційовані ,тому що якщо будете пасивними то взагалі нічого недобєтесь,бо дивлюсь по своїй вулиці дзвонять ініціативні групи до дольовиків ,організовують зустрічі ,а прийде чоловік 20 ,а всі остальні потім дзвонять "ну шо там рішили ,я була занята бараболі копала ,затопило...і.теде.і тп.".Хіба таким відношенням можна чогось добитись.Хоча дивлюсь і такими зборами нічого путнього вирішити неможливо,але щось робити треба.
film зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2010, 21:02 #1516978   #358
matros_ua
 
Аватар для matros_ua
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата
Допис від film Переглянути допис
Я також є дольовик і моя порада не ігнорувати такі зібрання чи це дольовиками чи будівельником ініційовані.
Вибачте за флейм, але я теж притримуюсь такої думки. А тут я просто запитав, щоб уточнити що саме за збір і можливо ще якісь є додаткові деталі.
На жаль раніше не було можливості брати безпосередню участь в таких зібраннях.
matros_ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 09:04 #1519755   #359
Ramadan
 
Аватар для Ramadan
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

які результати зборів? я правда зі Львівськойї2 і не с Тернополя (наші чомусь мовчать пайовики((),але дуже цікавить будь яка інформація
Ramadan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2010, 10:27 #1519825   #360
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Дольовикам Тернопільської фірми "Будівельник""

Цитата:
Допис від Ramadan Переглянути допис
які результати зборів? я правда зі Львівськойї2 і не с Тернополя (наші чомусь мовчать пайовики((),але дуже цікавить будь яка інформація
Правда в тому, що дольовики в більшості розслабились - в казочки повірили. Тому відписувати їм нема що або просто ліньки. Такі в нас люди.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:47.