Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.06.2008, 21:08 #641128   #1
DAVIS
 
Аватар для DAVIS
Типово Чи варто купляти китайський телефон????


Бачив сьогодні в одному магазині досить солідний телефончик, з величезним сенсорном екраном, підтримує 2sim карти одночасно, тєлік по ньому можна дивитись.ловить канали, стоять два потужних динаміка, дві камери, перша на 2мп, друга на 3.2, виглядає класно, ціна: 1800грн. варто брати чи ні???, продавці кажуть, що телефончик нормальний, дають гарантії 6міс.
DAVIS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2008, 21:48 #641161   #2
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Ти б хоча б марку і модель телефона вказав. Бо на форумі зара нема телепатів. На море всі поїхали, так шо звиняй
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2008, 22:08 #641183   #3
<32lose
 
Аватар для <32lose
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від DAVIS Переглянути допис
Бачив сьогодні в одному магазині досить солідний телефончик, з величезним сенсорном екраном, підтримує 2sim карти одночасно, тєлік по ньому можна дивитись.ловить канали, стоять два потужних динаміка, дві камери, перша на 2мп, друга на 3.2, виглядає класно, ціна: 1800грн. варто брати чи ні???, продавці кажуть, що телефончик нормальний, дають гарантії 6міс.
Там камера точно не 3.2. максимум 2. а та шо 2 - 0.3 або 1.3. А взагалі телефони такого типу досить навіть непогані. В багатьох китайських телефонів динаміки набагато кращі ніж в стандартних фірмових тел.
Вирізано модератором. Такі пропозиції в приват. Комерція в цьому розділі заборонена

Востаннє редагував paravozz: 19.06.2008 о 22:12.
<32lose зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2008, 22:46 #641217   #4
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Теми дібільні пішли останнім часом. Всьо про китайські підробки...

Сорі за офтоп
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2008, 22:50 #641223   #5
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

НІ!!!
Зазвичай в китайців все зроблено через ж...
Саме краще почитай огляди про нонейм телефони китайського виробництва.
одним словом - це гавно, не варте уваги і грошей, чисто понт для тих, хто не може купити нормальний. Більшість функцій мають чисто номінальний функціонал.
Не хочу повторюватись ось
ще стаття про порівняння ноки н95 та її китайського "брата"
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
igor_3 (13.01.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2008, 23:08 #654146   #6
kadeem
 
Аватар для kadeem
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
НІ!!!
Зазвичай в китайців все зроблено через ж...
брехня.... якби в них було всьо через ж... то там би не було стіко населення )))))))

а взагалі я вважаю, що 1800 - занадто дорого... ціна йому новому максимум 900 ... але це моя особиста думка....
kadeem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KreLker (03.03.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2008, 11:18 #654307   #7
dima
 
Аватар для dima
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від kadeem Переглянути допис
брехня.... якби в них було всьо через ж... то там би не було стіко населення )))))))
Правильно вони там мають все нормльної якості ті телефони ну любу техніку а вот на Україну возять переважно г.мно.
dima зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.06.2008, 23:19 #641242   #8
Yurik_7_
 
Аватар для Yurik_7_
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Народ, Китайці штампують продукцію на весь світ!!! Тільки чомусь в різні країни різна якість, китайськи авто в Європі не продають, а українці беруть на ура, так і с телефонами, якщо їхні телефони продають наприклад в штатах і в європі і ті самі в україні то на смак хоч не хоч, но я би особисто собі не відважився!!!
Yurik_7_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 09:27 #641345   #9
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Ну... Був в мене китаєць. Впринципі тел був нормальний тільки до компа його підключити як модем не виходило. А якщо чесно то за 1800грн. краще візбми якусь нормальну Nokiу і користуйся собі нею на здоров'я.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.06.2008, 09:52 #641366   #10
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

китай штампує для всього світу (і підробки під фірмові і фірмові до речі теж)
так що ДАЛЕКО не все через жопу в них роблять.
Тут я так зрозумів питання не так про країну виробника а про нонейми китайські.
вже якщо саме китайський нонейм хочеш то ІМХО краще вже нонейм брати (хоть знаєш що береш за відповідну ціну)
ніж китайські підробки під N95 і тому подібні за завищеною ціною

Востаннє редагував Delf: 20.06.2008 о 09:56.
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2008, 10:05 #653287   #11
GreGoRIO
 
Аватар для GreGoRIO
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

В мене була нокЛа 6300, телефон працював стабільно, хотя камера 0,3 а пише 2... Що цікавого це то шо там процесор від LG G1800, простенького старенького тіліфоно з памятю 64мб!!! Ще один + ще то шо небуло компаунда(тобто мікросхеми не в клею) тобто ремонтувати його більш-менш нормально! Тільки от проблеми в китайців основні напевно то дисплеї... побєш, буде дуже важко знайти, на гуртовнях їх нема, хіба з другого такого самого найти по майстрах!!!
GreGoRIO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2008, 12:58 #654358   #12
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Перестаньте бути дітьми, ви прекрасно розумієте, про що я. А якщо не розумієте - ваші проблеми.
Я говорю про китайські номейм-телефони та китайські підробки під телефони, а не про всю китайську промисловість.
У Китаї є прекрасні заводи, що виробляють якісну техніку під світовими брендами, а також свої високотехнологічні підприємства.
А є підпільні цехи по виробництву усілякого гавна, яке ми тут і обсуждаємо
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2008, 15:10 #655583   #13
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

варто-сама купувати зібралася
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.09.2008, 23:42 #692869   #14
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kendy Переглянути допис
варто-сама купувати зібралася

Все, купила!!!! Ось він мій гарнюній!!!!
Долучені зображення
Тип файлу: jpg мені.jpg (82.6 КБ, 69 переглядів)
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.12.2008, 23:03 #766540   #15
stepanida
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від Kendy Переглянути допис
Все, купила!!!! Ось він мій гарнюній!!!!
Ого то цей чудо телефон називається Bluetooth? Ну напевно класний бо такий весь червоний))) і заду всроєно два сабуфера))) на шо ви ведетеся? Ти кажеш що в знайомого вже пів року і немає проблем а пів року це хіба показник ці телефони живуть до року часу а потім в кращому випадку він просто не включиться а в гіршому може стати загрозою для здоровя і ви нікому нічого не предявите бо ніхто навіть такої фірми ще не чув а в майстерні за такі апарати ніхто братися не буде, тут є майстер от він вап підтвердить.От ще є пару класних фірм (NOKLA,NCKIA,NoKiA) і тоже вони виробляються в Китаї в підвалах там само де був зроблений цей телефон шо називається Bluetooth Digital Camera.Такої фірми напевно не чув ше ніхто.
stepanida зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 16:28 #791094   #16
Candy
 
Аватар для Candy
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від stepanida Переглянути допис
Ого то цей чудо телефон називається Bluetooth? Ну напевно класний бо такий весь червоний))) і заду всроєно два сабуфера))) на шо ви ведетеся? Ти кажеш що в знайомого вже пів року і немає проблем а пів року це хіба показник ці телефони живуть до року часу а потім в кращому випадку він просто не включиться а в гіршому може стати загрозою для здоровя і ви нікому нічого не предявите бо ніхто навіть такої фірми ще не чув а в майстерні за такі апарати ніхто братися не буде, тут є майстер от він вап підтвердить.От ще є пару класних фірм (NOKLA,NCKIA,NoKiA) і тоже вони виробляються в Китаї в підвалах там само де був зроблений цей телефон шо називається Bluetooth Digital Camera.Такої фірми напевно не чув ше ніхто.

Все чудово робе!! УРА!!!
Candy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2009, 17:54 #791156   #17
<32lose
 
Аватар для <32lose
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від stepanida Переглянути допис
Ого то цей чудо телефон називається Bluetooth? Ну напевно класний бо такий весь червоний))) і заду всроєно два сабуфера))) на шо ви ведетеся? Ти кажеш що в знайомого вже пів року і немає проблем а пів року це хіба показник ці телефони живуть до року часу а потім в кращому випадку він просто не включиться а в гіршому може стати загрозою для здоровя і ви нікому нічого не предявите бо ніхто навіть такої фірми ще не чув а в майстерні за такі апарати ніхто братися не буде, тут є майстер от він вап підтвердить.От ще є пару класних фірм (NOKLA,NCKIA,NoKiA) і тоже вони виробляються в Китаї в підвалах там само де був зроблений цей телефон шо називається Bluetooth Digital Camera.Такої фірми напевно не чув ше ніхто.
Живуть, живуть до пів року. Саме так. Загрозою для всього людства.
Сумніваюся, шо ви б шось комусь пред*явили, якшо б будь-який телефон якось подіяв на ваше здоров*я.
В вашій майстерні ваші майстри точно не будуть братися.
А може не в підвалах, а на горищі?
З написаного вами посту видно, що ви далекі в темі про мобільні телефони, а тим більше про китайські.
<32lose зараз поза форумом  
Подякував(ла):
... (27.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.04.2009, 06:47 #894171   #18
BARON8888
Guest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Candy Переглянути допис
Все, купила!!!! Ось він мій гарнюній!!!!
Приветик,и как тебе он в работе?Подскажи где купила и за сколько,если сможеш то опиши подробно,буду безмерно благодарен Вам!Master-klas@Ukr.net
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.07.2008, 11:23 #656601   #19
.RAiN.
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Найкраще що може зробити китаєць - це ще одного китайця)
.RAiN. зараз поза форумом  
Подякували 5:
fbbt (10.03.2011), KreLker (03.03.2009), natalo4ka (09.05.2009), org100h (17.02.2009), smidt (10.09.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.07.2008, 10:04 #657163   #20
Sensation2102
 
Аватар для Sensation2102
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Можна купляти 100% китайські телефони ! в мене вже рік є їхній телефон Fly v50 і всьо нормально з ними по-пяній кидав його вжк певно 20 раз - хоть би шо !!

Востаннє редагував Sensation2102: 07.08.2008 о 12:33.
Sensation2102 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:04.