Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.07.2016, 13:58 #2645488   #21
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

чуєш, а як там в тебе з кіберспортом?

по чутках дуже розвиває біомеханіку пальців рук - дуже допоміжно для онанізму

бо якщо мислити державно, то таким як ти недоумкам треба законодавчо заборонити секс з справжніми дівчатами, бо можуть бути діти, а в твоєму випадку це реальна загроза генофонду нашої багатостраждальної нації

саме краще шо їдь в Австралію - там кенгуру є...
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 3:
idcomsomnom (23.05.2017), Ingenue (30.07.2016), Хтось_дивний (12.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 20:20 #2645517   #22
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 21:23 #2645532   #23
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Напевно, просто я трохи старший за тебе, і тому бачив, як є причиною незадоволення один одним у деяких парах такі дрібнички, як те, що один у парі ніде не працює.
А тобі бажаю, щоб ти не була в стані закоханості і не робила помилок, як будеш приймати серйозні рішення у стосунках, і не мала болючих розчарувань.
причиною незадоволення може бути погано закритий тюбик зубної пасти . а те, що ти на початковій стадії стосунків і мав би думати про метелики і кайфувати від одного погляду, а тебе турбує її мама, яка не працювала і вона, щоб не часом не опинилась без роботи. почувши таке я би подумала, що ти жлоб. можливо ще б трохи поволочилась, бо любов і всі діла, але хто хоче собі в чоловіки скупердяя ? а ще старшого
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (23.07.2016), Niusa (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.07.2016, 23:02 #2645539   #24
Mojito
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
То не проблема, але якщо вона дивиться на тебе і її не рве на куски від того що вона хоча тобі дати, то навряд чи я чимось зараджу.
Бо при вигляді мужчини якому я дала вперше в мене виникали саме такі думки, хоча до нього було купа які колядували, але так нічого і не вколядували))
А скільки часу, якщо не таємниця, колядувати ті, які нічого не вколядували?))

Цитата:
Допис від Niusa Переглянути допис
То вже схоже на якісь дитячі балачки Так, познайом її з цілим Тернополем дівчат, жінок для певності вже... Хлоп без сексу може вмерти, на відміну від дівчини, нє? А на такі старі , як світ розводити на "тево" дівки вже давно не ведуться , после тебе подалі, тільки всього. І про ніяку вже довіру не говоритиме...Як любиш її, то поставився з розумінням і терпінням до її страхів, емоційної неготовності , переживань, а як ні, то питай надалі досвідчених форумчан...
Ти проігнорувала моє запитання, яке мало б показати, об'єктивна чи упереджена ти)

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис


Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
причиною незадоволення може бути погано закритий тюбик зубної пасти . а те, що ти на початковій стадії стосунків і мав би думати про метелики і кайфувати від одного погляду, а тебе турбує її мама, яка не працювала і вона, щоб не часом не опинилась без роботи. почувши таке я би подумала, що ти жлоб. можливо ще б трохи поволочилась, бо любов і всі діла, але хто хоче собі в чоловіки скупердяя ? а ще старшого
Може, ти не знала, але від того, працюють обоє в парі чи тільки хтось один, у тих країнах залежить:
  1. скільки часу хлопець і дівчина зможуть проводити разом (якщо недостатньо грошей, приходиться винаймати житло на околиці і витрачати кожного дня по декілька годин на дорогу на роботу і назад);
  2. буде твоя дитина вчитися у дорогому приватному коледжі чи у безкоштовній громадській школі, разом з дітьми з неблагополучних сімей, що не хочуть чи не можуть вчитися і тому будуть знущатися над твоєю дитиною, якщо вона захоче вчитися, щоб мати якусь нормальну професія;
  3. будете ви мати доступ до якісної приватної медицини чи ні;
  4. будете ви святкувати ювілеї у місцевій кафешці чи зможете організувати гарний романтичний тур;
  5. ще багато чого.
Я розумію, що простіше не працювати самій, а знайти багатого папіка, а всіх, хто не є такими, називати жлобами.
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 01:58 #2645542   #25
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис

Може, ти не знала, але від того, працюють обоє в парі чи тільки хтось один, у тих країнах залежить:
  1. скільки часу хлопець і дівчина зможуть проводити разом (якщо недостатньо грошей, приходиться винаймати житло на околиці і витрачати кожного дня по декілька годин на дорогу на роботу і назад);
  2. буде твоя дитина вчитися у дорогому приватному коледжі чи у безкоштовній громадській школі, разом з дітьми з неблагополучних сімей, що не хочуть чи не можуть вчитися і тому будуть знущатися над твоєю дитиною, якщо вона захоче вчитися, щоб мати якусь нормальну професія;
  3. будете ви мати доступ до якісної приватної медицини чи ні;
  4. будете ви святкувати ювілеї у місцевій кафешці чи зможете організувати гарний романтичний тур;
  5. ще багато чого.
Я розумію, що простіше не працювати самій, а знайти багатого папіка, а всіх, хто не є такими, називати жлобами.
Вона розділяє з тобою ці бажання ? Можливо їй достатньо жити в будиночку в сосновому лісі, збирати трави і співати пісень ? Чи на березі холодного моря з кудлатим псом пишучи картини ? А не в орендованій хаті ближче до центру.
Це абсолютно нормально, коли жінка працює і прагне до чогось, але не коли на цьому наполягає чувак, який ще не встиг труси понюхати, а вже розказує по скільки будемо скидатись на хліб.

я би вийшла за генерала та генералів чомусь так мало
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 3:
Andrik84 (23.07.2016), Niusa (23.07.2016), Tommygun (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 07:42 #2645545   #26
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
А скільки часу, якщо не таємниця, колядувати ті, які нічого не вколядували?))
Самий наполегливий десь 2,5 місяці, а потім поняв шо то гібле дєло)
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 11:33 #2645558   #27
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Самий наполегливий десь 2,5 місяці, а потім поняв шо то гібле дєло)
ти, підступа зрадниця, чому не прийшла вночі на цвинтар ???
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 15:32 #2645592   #28
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

тема-срач
пассани поможіть, дівка не дає.ааааа!!!! може перконаєте дати, а??? )))))))))
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 16:47 #2645598   #29
Mojito
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Вона розділяє з тобою ці бажання ?
Розділяє. Мене точно не зацікавила б дівчина, яка, не переймаючись, віддала б свою дитину на поталу дітям з проблемних сімей, якій було б байдуже, як її чи її хлопця полікують у випадку серйозних проблем із здоров'ям, яка думала б, що чим менше мене бачить, тим краще.

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
я би вийшла за генерала та генералів чомусь так мало
Я так і здогадувався, що тобі міг би бути цікавий тільки принц, або як мінімум генерал, тобто в мене з тобою жодних шансів)))

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Самий наполегливий десь 2,5 місяці, а потім поняв шо то гібле дєло)
Зрозуміло)

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
тема-срач
пассани поможіть, дівка не дає.ааааа!!!! може перконаєте дати, а??? )))))))))
Я тему створив, щоб почути об'єктивні конструктивні думки і поради, які можуть виявитися корисними не тільки мені.
Що я можу зробити, що тема перетворилася в срач, так як частина дописувачів пише не по темі або хоче не поставити себе на місце протилежної статі і допомогти, а переходить на особистості.
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 16:58 #2645599   #30
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

як вже стало розуму виставити на загальне обговорення питання, яке вирішується лише самостійно (якщо не кончений даун) - то вже для повної картини додай фото свого чоловічого достоїнства - звичайно, якщо є шо фоткати...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 17:52 #2645601   #31
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Розділяє. Мене точно не зацікавила б дівчина, яка, не переймаючись, віддала б свою дитину на поталу дітям з проблемних сімей, якій було б байдуже, як її чи її хлопця полікують у випадку серйозних проблем із здоров'ям, яка думала б, що чим менше мене бачить, тим краще.

Я так і здогадувався, що тобі міг би бути цікавий тільки принц, або як мінімум генерал, тобто в мене з тобою жодних шансів)))
Зараз всі багаті і знамениті одівають потріпані штани і виходять на екскурсії поміж людей, а хто взяв в кредит ленд крузера, то вже зловив бога за бороду )
Чим загальні школи погані для дітей ? Я б навпаки відправила, а не тримала в теплиці. Нехай бачить , що є проблемні сім*ї, а у випадку відставання найняла репетитора.

мені цікаві люди без виєбонів, а принци вони чи коні, які їх возять немає різниці .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (24.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 18:10 #2645602   #32
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата Я тему створив, щоб почути об'єктивні конструктивні думки і поради, які можуть виявитися корисними не тільки мені.
Тоді може краще, як я вже згадував, перенести дискусію на ...припустимо ...Театральний майдан. Там сторонні не тільки вислухають, порадять і підкажуть, але й "на пальцях" можуть показати аргументи різних думок і позицій )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
leyo (23.07.2016), Стечкин (23.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 19:06 #2645603   #33
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Тоді може краще, як я вже згадував, перенести дискусію на ...припустимо ...Театральний майдан. Там сторонні не тільки вислухають, порадять і підкажуть, але й "на пальцях" можуть показати аргументи різних думок і позицій )))
імхо то місце для диспутів йобарів-тєаретиків ніби сі кличе "Майдан імені героїв майдану" - назва ідеально підходить для сексуально стурбованих , потерпаючих від нєдотраха.
чи йа вже знов щось пропустив і наші вже до влади повернулися і назад майдан перейменували? )
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 19:06 #2645604   #34
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Ця тема нагадує Реаліті Шоу )) Гріх обійти боком

Розділяю погляд Карамельки на ситуацію - якщо дівчина не дає і не обговорює одруження (допускаю що дівчина релігійна і цнотна), значить чекає на другого. Вибач що так грубо і безпардонно, ніби серпом по ..... Але раз ти виставив тему на обговорення, будь готовий отримати відверту відповідь.

Така моя думка, хоча допускаю що можуть бути і другі причини, але не думаю що це вплив чи настанова мами. Метелики в животі не підконтрольні мамам.

Востаннє редагував ats295: 23.07.2016 о 19:14.
ats295 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
karamel856 (24.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 19:29 #2645608   #35
dionisss
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

вставлю і я своїх 5 копійок. Як каже моя дружина, немає дівчат які не дають, а є хлопці які не вміють просити.

А якщо серйозно, що ти зробив для того щоб вона тобі дала? Ниття і прохання "дай" не рахується. Запропонуй десь провести вихідні разом, відпочинок, наприклад в гори, організуй романтичний вечір і тд а там гляди і само получиться при правильному підході. Із власного досвіду свою дружину вламав після 2-ох тижнів знайомства (хоча спочатку нівяку)
dionisss зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (25.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 19:53 #2645612   #36
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
вставлю і я своїх 5 копійок. Як каже моя дружина, немає дівчат які не дають, а є хлопці які не вміють просити.

А якщо серйозно, що ти зробив для того щоб вона тобі дала? Ниття і прохання "дай" не рахується. Запропонуй десь провести вихідні разом, відпочинок, наприклад в гори, організуй романтичний вечір і тд а там гляди і само получиться при правильному підході. Із власного досвіду свою дружину вламав після 2-ох тижнів знайомства (хоча спочатку нівяку)
вот тут стєчкін як раз в Карпати збирається - він тебе там хорошому навчить

пару років тому йа навіть карпатского бика мало не згвалтував - добре, в групі були чоловіки і жінки с зеленим пісом - відстояли бідолашну тварину...
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.07.2016, 22:48 #2645633   #37
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
вставлю і я своїх 5 копійок. Як каже моя дружина, немає дівчат які не дають, а є хлопці які не вміють просити.
А якщо серйозно, що ти зробив для того щоб вона тобі дала? Ниття і прохання "дай" не рахується. Запропонуй десь провести вихідні разом, відпочинок, наприклад в гори, організуй романтичний вечір і тд а там гляди і само получиться при правильному підході.
Ось це в точку. Якби не перша частина посту, то обов'язково подякував би. А так ніколи не треба просити, потрібно просто створити такі обставини, щоб вона сама цього захотіла.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 01:04 #2645638   #38
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
вставлю і я своїх 5 копійок. Як каже моя дружина, немає дівчат які не дають, а є хлопці які не вміють просити
Не хочу нагнітати, якби я таке почув від товариша - ок, але від дружини...я б задумався, ненадовго)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 8:
Freeboy (24.07.2016), Ganabis (26.07.2016), Пантера (24.07.2016), ion (24.07.2016), Niusa (25.07.2016), Стечкин (24.07.2016), Prodigy (24.07.2016), zumnuj (30.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 10:51 #2645658   #39
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис

Що порадите?

беги !

а якщо серйозно, закинь свою фотку, подивлюсь, можливо ти дійсно не викликаєш у неї довіри )


а взагалі, варіантів є безліч, від того, що ти запасний і вона трахається з іншими до ...

я бачу , взагалі, проблема не в ній , а в тобі


ти хочеш на ній женитись, чи лише пройти тестдрайв ?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Я казав їй, що у стосунках з нею для повного щастя мені не вистачає сексу
та ти халявщик ) ... вирішив добре пристроїтись ? )

Додано через 48 секунд
женитись вже пропонував ?

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Mojito Переглянути допис
Зустрічаюся із дівчиною більше 3 місяців.
тобі секс раз у три місяці потрібний ? ... а ти темпераментний мужчина )

Востаннє редагував qazwsx321: 24.07.2016 о 10:51. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2016, 14:25 #2645675   #40
Mojito
Учасник
Типово Відповідь: Дівчина не хоче привнести секс у стосунки

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Чим загальні школи погані для дітей ? Я б навпаки відправила, а не тримала в теплиці. Нехай бачить , що є проблемні сім*ї, а у випадку відставання найняла репетитора.
Тим, що там вчиться достатньо контингенту, який вживає і продає наркоту, займається вимаганням і грабіжництвом, і знущається з тих, хто хоче вчитися (якщо тоді тебе тільки згвалтують, то тобі ще пощастить). Це не Україна. Репетиторство може обійтися так ж, як і приватний коледж.

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Тоді може краще, як я вже згадував, перенести дискусію на ...припустимо ...Театральний майдан. Там сторонні не тільки вислухають, порадять і підкажуть, але й "на пальцях" можуть показати аргументи різних думок і позицій )))
Хоч тут менша аудиторія, але тут можна бути анонімним.

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Ця тема нагадує Реаліті Шоу )) Гріх обійти боком
Радий, що тобі цікаво читати тему))

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Розділяю погляд Карамельки на ситуацію - якщо дівчина не дає і не обговорює одруження (допускаю що дівчина релігійна і цнотна), значить чекає на другого. Вибач що так грубо і безпардонно, ніби серпом по ..... Але раз ти виставив тему на обговорення, будь готовий отримати відверту відповідь.

Така моя думка, хоча допускаю що можуть бути і другі причини, але не думаю що це вплив чи настанова мами. Метелики в животі не підконтрольні мамам.
Дякую за відверту пораду. Мабуть, у будь-якому випадку треба мені простіше ставитися до цих стосунків, дивитися на них як на тимчасове приємне проведення часу, а не на як побудову стосунків з майбутньою супутницею життя.

Цитата
Допис від dionisss Переглянути допис
вставлю і я своїх 5 копійок. Як каже моя дружина, немає дівчат які не дають, а є хлопці які не вміють просити.

А якщо серйозно, що ти зробив для того щоб вона тобі дала? Ниття і прохання "дай" не рахується. Запропонуй десь провести вихідні разом, відпочинок, наприклад в гори, організуй романтичний вечір і тд а там гляди і само получиться при правильному підході. Із власного досвіду свою дружину вламав після 2-ох тижнів знайомства (хоча спочатку нівяку)
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Ось це в точку. Якби не перша частина посту, то обов'язково подякував би. А так ніколи не треба просити, потрібно просто створити такі обставини, щоб вона сама цього захотіла.
Коли ми ввечері залишалися в мене в дома, на самому початку 'прелюдії' вона: 'Вже пізно, треба додому'. Мені здалося, що вона не в настрої продовжувати, раз думає про те, що вже треба йти.
Але, мабуть, треба буде пробувати ще)

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
ти хочеш на ній женитись, чи лише пройти тестдрайв ?
Додано через 48 секунд
женитись вже пропонував ?)
Я вже писав, що говорив з нею про заручини, але вона каже, що їй ще рано про таке навіть думати…
Mojito зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
секс



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:20.