Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2013, 21:14 #2157586   #81
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

pberit, питання для власного розвитку, по вашим товарам і категоріям. Звиняйте за оффтоп.
Як веде себе система, коли в двох різних категоріях буде по одному однойменному товару?
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2013, 21:40 #2157604   #82
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
pberit, питання для власного розвитку, по вашим товарам і категоріям. Звиняйте за оффтоп.
Як веде себе система, коли в двох різних категоріях буде по одному однойменному товару?
Та немає в мене однойменних товарів, це походу якийсь глюк VM2. Якщо забрати з головної сторінки домашню сторінку VM то всі глюки зникають. Ось навіть тема є http://joomlaforum.ru/index.php/topi...1.new.html#new
Але тими порадами забрати ці дублі не вдалось. Задовбав вже цей VM вже пів цього компонента переробив, ніби нарешті все як хотів, так на тобі купа дублів.
На іншому сайті підтвердження моїх думок:
Цитата Важная инфа!
Удалось найти ошибку из-за которой не выдается 404 страница. Ребята собираемся и ищем решение.

Пришлось поднять с нуля Joomla с VirtueMart. Накатом поочередно заливались таблицы.
Ошибка была найдена неожиданно: в Главной VirtueMart.
Из-за того, что мы в качестве главного пункта меню выбираем шаблон главной страницы VirtueMart, не работает 404. Если выбрать материал, любой, вот она 404.

Предположение такое: Неправильно работает роутер самого VirtueMart.

Ребята нужна помощь в решении проблемы.

Востаннє редагував pberit: 10.03.2013 о 21:54.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2013, 21:27 #2159207   #83
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Цитата:
Допис від pberit
Я так зрозумів що проблема в наступному - що б не написав після назви домену не появляється сторінка 404 а просто порожня яка в принципі може індексуватися. При включеному сеф плагіні все працює добре але його використання вкрай не бажане бо він безліч інших дублів створює. Питання - чому не працює 404 сторінка, яка існує?
Постав sh404sef і не парся. Дублікати, як правило, вміє з'єднувати (в любому випадку можна з'єднати дублікати). Зручний для SEO.
А те, що стандартний SEF не показує 404 - питання: в урлі вказаний id товару?

P.S. Хочеш нормальний сайт? Забудь про Joomla.

Востаннє редагував promouter: 12.03.2013 о 21:27. Причина: Пізніше додано
promouter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (12.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2013, 22:39 #2159282   #84
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Постав sh404sef і не парся. Дублікати, як правило, вміє з'єднувати (в любому випадку можна з'єднати дублікати). Зручний для SEO.
А те, що стандартний SEF не показує 404 - питання: в урлі вказаний id товару?

P.S. Хочеш нормальний сайт? Забудь про Joomla.
Поставив одразу як побачив дублі. Але виключив бо є ньюанси. Справа в тому що в самій новій версії sh404sef немає підтримки ВИ 2.х. Працює він правда нормально але не зовсім мені підходить по декільком пунктам, наприклад декілька ссилок не переводить в латинецю, не можу налаштувати щоб добавлялась назва категорії, знову ж таки нові дублі і нова війна з ними і т.д.
Занадто багато часу витрачено щоб добитись нормальних ссилок стандартними методами якось хотілося б довести діло до кінця...
В урлі ід не вказаний. Справа не в тому, все ідеально якщо на головній не домашня сторінка ВМ. Від цього компонент плющить, а чого по ходу ніхто не знає.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2013, 21:49 #2160010   #85
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Поставив одразу як побачив дублі. Але виключив бо є ньюанси. Справа в тому що в самій новій версії sh404sef немає підтримки ВИ 2.х. Працює він правда нормально але не зовсім мені підходить по декільком пунктам, наприклад декілька ссилок не переводить в латинецю, не можу налаштувати щоб добавлялась назва категорії, знову ж таки нові дублі і нова війна з ними і т.д.
А якщо вручну прописати SEF посилання для тих, що не перевелися?
Цитата Занадто багато часу витрачено щоб добитись нормальних ссилок стандартними методами якось хотілося б довести діло до кінця... В урлі ід не вказаний. Справа не в тому, все ідеально якщо на головній не домашня сторінка ВМ. Від цього компонент плющить, а чого по ходу ніхто не знає.
Подай оголошення на freelancer'і. Думаю, хтось знайдеться підлатати стандартний SEF.
promouter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (13.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2013, 22:20 #2160032   #86
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис

Подай оголошення на freelancer'і. Думаю, хтось знайдеться підлатати стандартний SEF.
Та мабуть так і робитиму, цікаво скільки це коштуватиме? Обідно з часом хтось напише на форумах як це вирішити, хоча дуже дивно що стандартний глюк ще ніхто не вирішив, вірніше ніхто рішенням не поділився.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2013, 10:04 #2268837   #87
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Хелп! Проблеми з joomla 1.5

Хочу зробити двомовність для інтернет магазину на joomla 2.5. В даній версії фактично є все що для цього потрібно, але сайт вже проіндексований тому не хочеться щоб всі сторінки заново переіндексовувались через те що добавиться /ua/ до кожної сторінки. Російська версія нехай би мала /ru/ але якось би головну, тобто українську версію цього позбавити. Порадьте щось, бо не можу такого рішення знайти!
Гугл транслейт вже стоїть але це не те, я хочу щоб користувачі знаходили мій сайт по російським запитам. Зробити повністю аналогічний але російський сайт на піддомені чи що?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:25.