Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Як схуднути після прийому гормонів?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2013, 16:48 #2233278   #1
tabakov
Учасник
Типово Як схуднути після прийому гормонів?

Доброго дня шановні форумчани! Прошу вашої поради. Є знайома, яка дуже хоче схуднути. Все життя стабільно важила 52-53 кг при рості 162 см, Зараз їй 22. Але два роки тому, після прийому гормонів почала набирати різко вагу і зараз важить 70 кг. Багато не їсть, не їсть також солодощів, мучних виробів. Уже десь місяців чотири ходить на фітнес, 3 рази на тиждень, плюс біг на біговій доріжці практично кожного дня. Пробувала приймати до тренувань і Л-карнітін і навіть метідрін(хто незнає, це жироспалювач, замовляла з США). Результату практично нема.
Може хтось мав такі проблеми, і знає як зними боротись.
І найбільше цікавить, чи не знаєте ви хорошого спеціаліста, який би міг допомогти в вирішені цієї проблеми,
і взагалі до кого треба звертатися у таких випадках.
Буду дуже вам вдячний за відповіді! Дякую!
tabakov зараз поза форумом  
Старий 30.06.2013, 20:53 #2233341   #2
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Схуднення після прийому гормонів

Цитата
Допис від tabakov Переглянути допис
Доброго дня шановні форумчани! Прошу вашої поради. Є знайома, яка дуже хоче схуднути. Все життя стабільно важила 52-53 кг при рості 162 см, Зараз їй 22. Але два роки тому, після прийому гормонів почала набирати різко вагу і зараз важить 70 кг. Багато не їсть, не їсть також солодощів, мучних виробів. Уже десь місяців чотири ходить на фітнес, 3 рази на тиждень, плюс біг на біговій доріжці практично кожного дня. Пробувала приймати до тренувань і Л-карнітін і навіть метідрін(хто незнає, це жироспалювач, замовляла з США). Результату практично нема.
Може хтось мав такі проблеми, і знає як зними боротись.
І найбільше цікавить, чи не знаєте ви хорошого спеціаліста, який би міг допомогти в вирішені цієї проблеми,
і взагалі до кого треба звертатися у таких випадках.
Буду дуже вам вдячний за відповіді! Дякую!
Все елементарно просто. Підйом в 5 ранку, крос 3 км на час. Бажано вкладатись десь в 20 хв (я колись вкладався в 14-15 хв). І так - через день. Якщо є бажання бігати частіше, то ласкаво просимо. За місяць-півтора часу таких тренувань буде важити, як раніше. Причому їсти можна все, не обмежуючи себе. Весь фокус в тому, що під час такого інтенсивного бігу спалюється більше калорій, ніж організм отримує з їжею. Є ризик схуднути аж занадто. Але щоб себе заставити бігати, треба мати неабияке бажання і силу волі. Звісно, набагато легше, надивившись реклами, жерти за шалені гроші якусь хімію, лежачи на дивані перед телевізором і надіятись на позитивний результат, але так не буває. Накопичені жирокалорії треба спалювати фізичними навантаженнями.
phenix зараз поза форумом  
Старий 30.06.2013, 21:32 #2233368   #3
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Схуднення після прийому гормонів

Цитата
Допис від tabakov Переглянути допис
Все життя стабільно важила 52-53 кг при рості 162 см
Слова все життя мене вразили після

Цитата
Допис від tabakov Переглянути допис
Зараз їй 22.

Цитата
Допис від tabakov Переглянути допис
Але два роки тому, після прийому гормонів почала набирати різко вагу і зараз важить 70 кг
А вживання гормонів з чим повязано?
Цитата
Допис від tabakov Переглянути допис
Пробувала приймати до тренувань і Л-карнітін і навіть метідрін(хто незнає, це жироспалювач, замовляла з США). Результату практично нема.
В спортзал їй треба , там спалювати свої запаси а не пити всяку хрень
Цитата:
Допис від phenix Переглянути допис
Підйом в 5 ранку, крос 3 км на час. Бажано вкладатись десь в 20 хв (я колись вкладався в 14-15 хв). І так - через день. Якщо є бажання бігати частіше, то ласкаво просимо. За місяць-півтора часу таких тренувань буде важити, як раніше.
Ось тобі і відповідь, щоденна фізична праця і вставати з за столу трошки недоївшою
Цитата
Допис від tabakov Переглянути допис
Багато не їсть, не їсть також солодощів, мучних виробів.
Якшо організм до цього був врівноважений до мучного , той зараз не мав би. Мені вже трохи є в роках. Я стараюсь не переїдати, за рідкими вийнятками (свята , день нарордження), їм все шо хочу. В день фізичні навантаження до 9-10 тон крім вихідних.
Ітого при рості 174 постійна вага 71 кг вже останніх 25 років, курю, випиваю рідко, але часом мітко))
Сомбра зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:48.