Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2013, 21:44 #2118537   #61
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
надивились фільмів про безстрашних рятувальників?
і про корумпованих політиків

цікаво ,чому в кіно навпаки не показують корумпованих рятувальників і безстрашних політиків?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 21:57 #2118554   #62
alextretij2
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

прочитав назву теми...

наступний етап це коли ти сам "розчехлишся", а чому ще авторитетні лікарі їздять лікуватися і робити операції в Ровно, Київ, Донецьк

і третій етап - це коли там побачиш своїх знайомих, які вже 3-5 років туди їздять, бо там не потрібно платити за лікування і воно дає результат.

P.S.
Я порядок потрібно робити з себе.
"Але це наша Батьківщина Синочку" - анекдот.
alextretij2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2013, 22:54 #2118637   #63
Inn@Lapo4k@
 
Аватар для Inn@Lapo4k@
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

всі - про наболіле, і я про наболіле розкажу.
Було діло цієї весни. В моєї доці (їй тоді було 11 міс.) на борідці, з"явилася висипка. Показала це дільничій. Вона сказала шо це алергія на цитрусові, порекомендувала гормональну мазь - Сінафлан. Я нею мастила дитині ті місця тижнів зо два, але ефекту не було. Тоді пішла з дитиною в шкірвендиспансер, мене направили до дитячої шкірної, вона подивилась сказала шо це подразнення від соски (хоча моя дитина з соскою тіки засинала в ночі) прописала мазь за 150 грн. сказала мастити два тижні і все пройде. Я мастила тижнів зо три тою мазю, а в той час висипка ще більше поширювалась по личку. Тоді мені порадили піти в дитячу обласну, там приймає дитячий дерматолог вищої категорії. Він взагалі діагнозу не міг встановити, понавиписував мазів гормональних, я до нього місяців два ходила бо нічого не проходило, тіки поширювалось по лиці. А в кінці він взагалі сказав шо це я дитину чимось нагодувала. Після цих слів я зрозуміла шо він такий спеціаліст як я. Я вже не кажу скльіки горшей, нервів і сліз моїх пішло.
Але на щастя світ не без добрих людей. Попала я до однієї шкірної врачихи (по сьоднішній день їй вдячна). Вона єдина хто встановив діагноз дитині - пероральний дерматит, який сам по собі з"являється, без всяких на то причин. Вона понадавала мені мазів, причом абсолютно безкоштовно, кожен тиждень я до неї їздила на огляд і контроль лиця дитини. І вона нас вилікувала. Тай взагалі всі її хвалили не тіки як врача але як людину. Маленьких діток приймає без черги, направлень чи запису. Я їй дуже вдячна.
Тепер на власному досвіді переконалася - більшість врачів поняття не мають шо лікують і чим. Але і справжні спеціалісти бувають, просто їх тепер - одиниці.
Inn@Lapo4k@ зараз поза форумом  
Подякували 5:
atwinny (19.01.2013), dolya (18.01.2013), Max Jr. (20.01.2013), qazwsx321 (19.01.2013), satyrn (17.02.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 08:41 #2118769   #64
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
цікаво ,чому в кіно навпаки не показують корумпованих рятувальників і безстрашних політиків?
тому що народ більше "хаває" історії про те, що він (народ) хароший і тільки політики покидьки. Правда про те, що політика - це віддзеркалення суспільства не котірується.
FortYear зараз поза форумом  
Подякували 3:
Any (21.01.2013), pberit (19.01.2013), semteacher (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 11:35 #2118831   #65
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Аяяяяяй як плавно переводимо все в політику. Напишу лише одне один раз тут про політику. Інспектор який ходить і перевіряє (бриє) офісні приміщення і являється частиную політичної корупційної ланки і пожежник який рятує життя людей немаючи жодного матеріального зацікавлення крім офіційної З/П зовсім різні люди. І не потрібно розказувати про політиків-робінгудів які крадуть у держави і роздають малозабезпечиним без піару!
pomka зараз поза форумом  
Подякували 3:
Ingenue (19.01.2013), lapochka dochka (20.01.2013), SMB (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 11:43 #2118837   #66
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
тому що народ більше "хаває" історії про те, що він (народ) хароший і тільки політики покидьки. Правда про те, що політика - це віддзеркалення суспільства не котірується.
те що політики , та представники інших непорядних професій виходять з народу ніхто й сперечається.Але кожен сам собі обирає дорогу по можливостях та вподобаннях, внаслідок чого відбувається селекція та поділ на розумних і не дуже,сміливих і боягузів,брехливих та чесних,працьовитих і лінивих,злодіїів та порядних і т.д. Тому говорити що в кожній професії одинаково у відсотках хороших та поганих за визначенням невірно.До прикладу ви ж не скажете що серед монахинь стільки ж розпусних жінок як і серед повій,бо всі вийшли з народу і одні одних відзеркалюють?
Такі чесноти як совість та жага справедливості відсіюють порядних людей із лав непорядних професій ,де треба брехати ,підтасовувати факти ,закривати очі на правду , говорити на чорне біле і брати хабарі .
Даішника або митника , який не братиме хабар просто виживуть ,бо він повинен здати план і передати певну суму вище.Тому порядна людина обере собі якусь іншу професію .А непорядна навпаки прикладе всіх зусиль щоб туди потрапити.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 3:
pberit (19.01.2013), petruccio (19.01.2013), qazwsx321 (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 12:14 #2118857   #67
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

от тут всі такі розумні тут, про людей все знаєте, про лікарів-пажарніків-палітіків.

а скажіть мені, чи було хоч раз в Україні притягнено до кримінальної відповідальності лікаря? можете навести статистику в порівнянні з державами заходу, наприклад?
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 12:30 #2118873   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
% покидьків/хабарників/дурнів в кожній професії однаковий
це проблема суспільства в цілому, а не медицини зокрема
Так але не можна ставити знак рівності між різними професіями! Я, знаючи що я поганий радіотехнік не берусь ремонтувати техніку яку можу вивести з ладу, навіть за гроші! Чому ж медики які нічого не тямлять хочуть працювати за спеціальністю? Не можна відробляти витрачені гроші таким чином!
До чого може призвести моя не компетентність, до поламаного телевізора? Як це можна порівнювати з смертю людини?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
а скажіть мені, чи було хоч раз в Україні притягнено до кримінальної відповідальності лікаря? можете навести статистику в порівнянні з державами заходу, наприклад?
Рука руку миє! Те що лікар зробив помилку може встановити лише інший, толковіший лікар. У нас вони не спішать це робити, самі такого бояться...

Востаннє редагував pberit: 19.01.2013 о 12:32. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (19.01.2013), Jura_B (23.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 12:36 #2118880   #69
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
от тут всі такі розумні тут, про людей все знаєте, про лікарів-пажарніків-палітіків.

а скажіть мені, чи було хоч раз в Україні притягнено до кримінальної відповідальності лікаря? можете навести статистику в порівнянні з державами заходу, наприклад?
Професії що входять до системи правосуддя в Україні були виключені із списку прийнятних для мене ще в школі ,саме тому що не відповідають своєму прямому призначеннюю. А шкода ,можливо, з мене вийшов би непоганий прокурор адвокат чи слідчий .

По тій же причині мій чоловік свого часу відхилив запрошення працювати в кдб .
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 15:05 #2118989   #70
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Inn@Lapo4k@ Переглянути допис
.......... Але і справжні спеціалісти бувають, просто їх тепер - одиниці.
И все они как правило пенсионного возраста.
Пержиток совка.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякували 2:
aleko2007 (19.01.2013), Wild Orchid (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 15:15 #2118991   #71
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

всі хороші лікарі з якими доводилось пересікатись,якраз відносно молоді та прогресивні
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
dolya (19.01.2013), pberit (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 21:26 #2119191   #72
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

а тепер порівняйте стоматологію з рештою медицини: стоматологи давно вирвались з совкових лікарень і повідкривали власну практику. здобули ім"я та репутацію. і довольних клієнтів.

а що в цей же час лікарі? далі варяться в тому совку...
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
Dentist (19.01.2013), Max Jr. (20.01.2013), pberit (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 21:43 #2119202   #73
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Це зробила конкуренція і перспектива хорошого заробітку .Інакше вони б так само сиділи на совкому обладнанні в державних поліклініках і не розвивались .

Додано через 5 хвилин
вважаю що якісні медичні послуги тим більше в приватній клініці гідні високої оплати

але в державній -лікарі не мають права вимагати ,а тим більше придумувати людям хвороби з метою збагачення ,не думаю що це шлях до розвитку

Востаннє редагував Ingenue: 19.01.2013 о 21:43. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (20.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 21:46 #2119210   #74
aser77
Активний учасник
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Шановні дописувачі усі" погані" медики до обіда працюють у державних медичних закладах, а після у приватних медустановах Вам вибирати ))))).
aser77 зараз поза форумом  
Подякували 2:
dango (19.01.2013), Пантера (20.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 21:50 #2119215   #75
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
а тепер порівняйте стоматологію з рештою медицини
Однобічне порівняння-одразу тільки в місті приходять в голову слідуючі галузі
узі дослідження
лабораторні аналізи
глазніки
венерологи
дерматологи
гінекологи
народна медицина.
Думаю що більшість професорів-доцентів мають за собою відповідно до свого фаху
клініки -кабінети-практику.
хамід зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 22:00 #2119219   #76
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата
Допис від aser77 Переглянути допис
Шановні дописувачі усі" погані" медики до обіда працюють у державних медичних закладах, а після у приватних медустановах Вам вибирати ))))).
не всі
Ingenue зараз поза форумом  
Подякували 2:
aser77 (19.01.2013), riznyk (20.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 22:05 #2119221   #77
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
а скажіть мені, чи було хоч раз в Україні притягнено до кримінальної відповідальності лікаря? можете навести статистику в порівнянні з державами заходу, наприклад?
Було. Я думаю що кожного року в Тернопільській області притягують до криміналки декілька лікарів. Як мінімум через те що план потрібно виконувати. Або тих що ппц безстрашними стали. А за статистикую зверніть до УМВС України в Тернопільській області!
pomka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aser77 (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 23:38 #2119253   #78
Dentist
Ваш стоматолог
 
Аватар для Dentist
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
а тепер порівняйте стоматологію з рештою медицини: стоматологи давно вирвались з совкових лікарень і повідкривали власну практику. здобули ім"я та репутацію. і довольних клієнтів.

а що в цей же час лікарі? далі варяться в тому совку...
як добре, що свого часу, я пішов вчитись на стоматолога)))
а то б зараз полетіло в мене купа.. докорів!!!=)

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Це зробила конкуренція і перспектива хорошого заробітку .Інакше вони б так само сиділи на совкому обладнанні в державних поліклініках і не розвивались .
є частина стоматологів, які сидять в державних клініках з примітивним обладнанням та матеріалами... таке поняття як курси, семінари і.т.д. для них це все фігня... бо головне - це вал пацієнтів! Ціни звичайно нижчі, про якість не буду говорити... але все перекривається, бажанням людей отримати дешево та швидко!
Dentist зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aser77 (19.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.01.2013, 23:53 #2119254   #79
Wild Orchid
 
Аватар для Wild Orchid
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
И все они как правило пенсионного возраста.
Пержиток совка.
Такі наприклад, як лор - Партика, старший чоловік, на ,, диво - без маразму, про нього говорять багато років, він лікує вже не одне покоління, і він сам колись, на одному з прийомів казав, що не одне покоління вчив, але ні одного учня наслідника, толкового не має, він з таким жалем це говорив, ніколи не призначає дорогих розрекламованих ліків, а звичйні, котрі виготовляють в 103 чи в полвклінічних аптеках і ці краплі, мазі, мастики на велике диво лікують ефективнішеі швидше, шкода що таких лікарів залишається все меньше...
Wild Orchid зараз поза форумом  
Подякували 6:
Манюня (20.01.2013), Ingenue (20.01.2013), Punisher-x3m (21.01.2013), qazwsx321 (20.01.2013), Svet (22.01.2013), vanco2 (20.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2013, 00:03 #2119258   #80
stanley
Типово Відповідь: Тернопільські лікарі - спікулянти і шарлатани

Просте питання до стоматолога: чому пломба, яку мені поставили безкоштовно ще в радянському шкільному кабінеті трималася років майже 20, а ті, які ставлять навіть в дуже дорогих кабінетах професіонали сучасної стоматології -- витримують 4-5 років і вилітають з зуба. Чи не тому в нас аптек і стоматкабінетів по 3-4 на квартал?
Зробив недавно експеримент: знайшов по рекомендації родичів лікарку в державній стоматполіклініці біля старого парку, підремонтував там пару зубів (поставили пломби на місце тих, що висипалися) , офіційно заплатив за матеріали (найдорожчі із трьох запропонованих варіантів), і ще половину названої суми поклав лікарці до кишені як вдячність за (сподіваюсь, якісну) роботу і турботливе ставлення. загальна сума лікування вийшла в 2.5 рази дешевша, ніж у середньостатистичному тернопільському стоматкабінеті. До слова, конкретно ця лікарка бере участь і в семінарах, і в наукових конференціях, і не думаю, що вона там одна така, бо досить різного віку там є лікарі, і я не бачив, щоб хтось з них там байдикував -- всі крісла були зайняті постійно, а в коридорі черга...
Тепер чекаю, коли випадуть ці пломби -- через 4-5 років чи , не дай Боже, скоріше. Тоді напишу тут...

Востаннє редагував stanley: 20.01.2013 о 00:10.
stanley зараз поза форумом  
Подякували 2:
Punisher-x3m (21.01.2013), qazwsx321 (20.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:57.