Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Поборимо "свідків Єгови" разом!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.04.2017, 10:30 #2686575   #181
Vityab
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, Ви дійсно ще не прокинулися?
Наводити Вам знову купу біблійних прикладів, які вже були Вам наведені?
Я ж Вам згадав і про Давида і про Ісуса Навина, можу ще купу прикладів навести. Все залежить від контексту.
Навіть наказ каменувати своїх, який мали євреї, походив від Єгови і виконувати цей наказ повинні були всі дорослі євреї, кожен повинен був кинути свого каменя. Але, повторюю, всюди важливим і вирішальним є контекст, який визначається в кожному конкретному випадку. Коли Ісус Навин чи Давид, отримували від Ісуса вказівку винищити ту чи іншу групу людей то для цього була відповідна підстава, а не просто так. При цьому діяла також заповідь "Не вбий!" яка теж була дана Єговою і яка теж мала певну сферу застосування і не була абсолютною. Бо якби євреї виконували тільки цю заповідь і не брали б до рук зброї для захисту, то були б давним давно знищені.
Невже це важко зрозуміти?



То про що далі говорити, якщо Ви, будучи дорослою людиною, не знаєте для чого переливають кров при гострій масивній крововтраті, а сліпо вірите своїм керівникам, які кажуть Вам, що таким чином відбувається харчування в лікарнях?
Стів Гердс. Ми ніколи не забудемо

Востаннє редагував Vityab: 04.04.2017 о 14:02.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2017, 11:40 #2686588   #182
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Вітябе, Ви, будучи дорослою людиною, не знаєте для чого переливають кров при гострій масивній крововтраті, а сліпо вірите своїм керівникам, які кажуть Вам, що таким чином відбувається харчування в лікарнях?
Так?
Віддаючи на смерть своїх (в т.ч. і невіруючих) дітей, не даючи лікарям перелити їм кров у випадку, коли мова йде про життя або смерть і час йде на лічені хвилини, ви вважаєте себе, свою організацію, найкращими людьми на Землі?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2017, 14:13 #2686626   #183
Vityab
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, Ви, будучи дорослою людиною, не знаєте для чого переливають кров при гострій масивній крововтраті, а сліпо вірите своїм керівникам, які кажуть Вам, що таким чином відбувається харчування в лікарнях?
Так?
--Новаку, мені набридло щось доводити людині, котра не намагається навіть вникати, чому Бог хоче навчити нас, людей через своє слово Біблію, а слухає тільки те, що скажуть не зрозуміло чиї голоси. Перечитайте тему про переливання крові ще. Може щось вас змусить, все таки, хоч трішки довіряти Богу, а не голосам.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Віддаючи на смерть своїх (в т.ч. і невіруючих) дітей, не даючи лікарям перелити їм кров у випадку, коли мова йде про життя або смерть і час йде на лічені хвилини, ви вважаєте себе, свою організацію, найкращими людьми на Землі?
--Не турбуйтесь, за наших дітей, вони отримають кращу медичну допомогу за інших, бо безкровна медицина це медицина майбутнього. І не потрібно тут скиглити, що ви тут переймаєтесь чиїмись дітьми. Йдіть краще, допожіть дітям чимсь, у яких не має батьків. А то там де треба то не лізете, а там де обішлися б без вас - лізете.
Vityab зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (04.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2017, 19:04 #2686665   #184
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Може щось вас змусить, все таки, хоч трішки довіряти Богу, а не голосам.
Вітябе, я якраз довіряю Богу, а Ви - голосам. Голосам керівників вашої організації.
Коли ваші керівники оголосили, що Ісус повернеться у певні роки (більше ста років тому), то вони ж правду сказали, чи не так? Вірне було їх бачення і правдивим був їх голос? Будинок для воскреслих патріархів побудували... потім продали чомусь.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Не турбуйтесь, за наших дітей, вони отримають кращу медичну допомогу за інших, бо безкровна медицина це медицина майбутнього.
Мова про теперішній час. І про вказівку керівників вашої організації, яка для вас важливіша за Слово Боже.
Мова про ситуацію, коли зараз ви носите із собою записки "ніякої крові", щоб лікарі випадково не перелили вам кров, бо ваше керівництво вважає цей акт актом поїдання крові.
Мова про те, що отакий свідок не тільки щодо себе так поводиться, але і своїй невіруючій дитині не дозволить перелити кров у невідкладному стані, навіть якщо вона помиратиме.
І, дивлячись на свою дитину, яка згасає, такий свідок вважатиме себе членом найкращої у світі організації, а своїх керівників, які дали вказівку "ніякої крові!" - найкращими серед найкращих.
А тепер ще дещо: отакий свідок, який себе і своєї дитини не пожаліє, щоб догодити керівний раді організації, при цьому, одночасно, залюбки поїдає кров у їжу разом із м"ясом чи печінкою!
То що виходить? Де тут кращість і мудрість?
Себе чи власну дитину, заради заповіді Божої щодо невживання крові У ЇЖУ такі "свідки Єгови" готові занапастити, а кров у м"ясі та внутрішніх органах поїдають без проблем!
Отака вона - ситуація в секті. Що керівники сказали - це і є найважливіше. Бо як їх слово порушиш, то тебе виженуть, та ще й лякатимуть тим, що Бог тебе зненавидів. А якщо керівництво передумає (як було із забороною пересадки органів, яку керівництво певного часу прирівняло до канібалізму), тоді зі спокійним сумлінням можеш робити те, від чого раніше гидився.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 07:15 #2686721   #185
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата для воскреслих патріархів
Новак, подивись які небилиці ти пишеш.
Будинок для воскреслих побудували. І що потім тих воскреслих хтось виселив звідти???

Додано через 5 хвилин
Цитата та ще й лякатимуть тим, що Бог тебе зненавидів.
Хто б говорив, Новак!
Єдине що я тут постійно від тебе чую, то те що ти особливий, а всі інші мертвяки. То хто тут кого лякає, як не ти всіх??? Це що Єгова тобі наказав говорити: що ти особливий, а всі інші мертвяки? Подивися на свої вчинки "живяк". Де твої плоди святого духа, про якого ти тут заявляєш ??? Твоя поведінка вихваляння свідчить що ніякий ти не "живяк", як ти тут пишеш, бо це не вчинки від святого духа Єгови, а від егоїстичного духа. І звідки я це знаю, бо якщо б від Єгови ти був, то твої вчинки і ставлення до інших показували б це, а в тебе одне на умі: критика і ненависть до інших. Тобі самому практично допомогти неможливо, то що ти можеш дати іншим, коли сам не маєш???

Додано через 3 хвилини
Цитата залюбки поїдає кров у їжу разом із м"ясом чи печінкою!
Ми ж не ти, щоб таке робити. Ми їмо знекровлене м'ясо. Так що не переживай так за нас сильно.

Додано через 1 хвилину
Цитата як було із забороною пересадки органів,
А хто нам заборонить м'ясну (без крові) плоть пересаджувати ???

Додано через 2 хвилини
Цитата "ніякої крові!"
Зате "всі кровозамінники". А що не можна ?

Додано через 5 годин 19 хвилин
Цитата Отака вона - ситуація в секті.
Вам видніше, я ж не можу знати що відбувається серед особливих сектантів- "живяків", хоча ні, відео про Вас таки попадає в ютюб. Там дуже чудово видно фейкову особливість вашу з демонічного неба, звідки (з вище ваше походження- це також небо, тільки старе, яке буде знищенно) і всі ваші чуда від цього ж старого демонічного неба (з вище, або від вищих сил, які проти Єгови). Тому поведінка у Вас така ж як у тих хто Вас породив.

Додано через 25 хвилин
Цитата (як було із забороною пересадки органів, яку керівництво певного часу прирівняло до канібалізму)
І саме тому для цього потрібна згода родичів померлого, або живого, який хоче віддати свій орган іншому. От так просто і взяти собі чужу плоть (ЇЇ ЧАСТИНУ) навіть не в кожній країні дозволено. Але як може "не сектант" це знати, навіщо йому вникати в законодавство різних країн, коли він такий особливий ???

Додано через 46 хвилин
Цитата А ця секта заборонена в Росії вже давним давно.
В Росії тільки одна істинна секта- це православіє.
Всі решту бендерівці, сектанти... Ласкаво просимо в інтернети, от тільки як запросити в інтернети росіян, коли в них доступи до інтернетів блокують ???

Додано через 4 хвилини
народитися знову, перейти від смерті до життя.

А якщо народитись з неба від демонічного неба, тоді такий спасеться, якщо не покається і не втече від демонів до сховку від Бога, щоб таке демонічне народження від вищих сил більше не мало впливу на особу ??? Як такий спасеться, коли він під демонічним впливом вищих сил ???

Востаннє редагував Ychen: 05.04.2017 о 07:16. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 08:49 #2686734   #186
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Новак, подивись які небилиці ти пишеш.
Будинок для воскреслих побудували. І що потім тих воскреслих хтось виселив звідти???
Учень, не прикидайтеся дурником, бо Ви ним не є.
Ніхто нікого не виселяв. Патріархи мали (за словами ваших керівників) воскреснути, але не воскресли. Тому будинок, побудований вашими керівниками за гроші адептів організації, залишився порожнім.
Ну а потім, щоб він не був зримим нагадуванням про промах ваших керівників і їх лжедату приходу Ісуса Христа, той будинок продали.
Логіка дій ваших керівників зрозуміла?




Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Хто б говорив, Новак!
Єдине що я тут постійно від тебе чую, то те що ти особливий, а всі інші мертвяки.
Знорву прикидаєтеся неписьменним? Таке не личить свідку Єгови.
Повторюю, щоб зупинити Вашу брехню. Повторюю не свої слова, а Ісуса Христа та апостолів:
1. Кожен, хто вірує, що Ісус то Христос, родився від Бога.
Слово кожен Ви бачите? Розумієте його значення?
2. Кожен, хто народився від Бога, перейшов від смерті до життя.
Відповідно, хто не прийняв нового життя від Бога, той ще залишається у смерті.
Основа християнства, звістка, яку приніс Ісус - це вічне життя, це нове народження, яке Бог дарує КОЖНОМУ, хто вірує в Ісуса Христа вже зараз. Хто прийняв Ісуса Христа - вічне життя той має.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це що Єгова тобі наказав говорити: що ти особливий, а всі інші мертвяки?
Ні, це "Єгова" наказав вам, свідкам, говорити, що ви є найкращими людьми на землі. Це ви цим постійно тут хвалитеся )))
Я - один із нікчемних людей, грішників, який нічого не вартий, спасти яких прийшов Ісус Христос. І я прийняв Його та спасіння, подароване Богом. Мені нема чим хвалитися (як ви це робите), а говорю і хвалюся лише Ісусом Христом і Божою милістю та благодаттю, явленою Ним.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тобі самому практично допомогти неможливо, то що ти можеш дати іншим, коли сам не маєш???
Я говорю про те, що подароване мені Богом. А Ви, чуючи слово від Бога, яке я Вам цитую з Біблії, можете або прийняти це Боже слово, або відкинути. Я прийняв і маю наслідки. Ви не хочете? Це Ваша справа, але і це також має наслідки. Хочете залишатися у смерті, у Ваших гріхах? Ну що ж, це Ваш особистий вибір, за вподобанням Вашого серця.
Хваліться і далі собою, своїми керівниками.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вам видніше, я ж не можу знати що відбувається серед особливих сектантів
Інфа з перших уст, від того ж Леоніда, якого недавно звільнився від рабства керівників Ващої секти, від інших, хто покинули рабство вашої організації.
Зрештою, Ви сам, хочете чи ні, є яскравим прикладом того що робить зі людиною перебування у організації свідків.
Ви, який постійно очорнюєте християн, постійно богозневажаєте Дух Єгови і Його працю у світі та у Церкві Христовій - Ви дитя вашого керівництва, яке не кориться Божому Слову. Ну а ваше керівництво і саме не прийняло Ісуса Христа і інших не допускає.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Там дуже чудово видно фейкову особливість вашу з демонічного неба
Не маю жодного стосунку до Ваших відео, вже не раз про це Вам говорив. Як і про те, що цілком очевидно, що Ви і коринтян записали б до демонічно одержимих людей. І вважали б це доброю річчю. Тільки от як було б на Божому Суді з цими Вашими словами? Уявляєте? Дітей Єгови, помазанців, взяли і, не стримавшия язика, записали до одержимих... нічого собі. А Ви це робите частенько. І протверезіння та покаяння поки не видно за Вами. Так можете і до Суду прийти зі всім цим Вашим "скарбом" Вашого язика. Перекинете там свою провину на керівників? Скажете, що вони Вас так навчили робити?






Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
звідки (з вище ваше походження- це також небо, тільки старе, яке буде знищенно) і всі ваші чуда від цього ж старого демонічного неба (з вище, або від вищих сил, які проти Єгови). Тому поведінка у Вас така ж як у тих хто Вас породив.
Повторюю, Вам на свідчення: Ісус Христос є мій Господь і Спаситель. Я вірю Йому і Його слову і прийняв Його та подароване Ним спасіння, коли Дух Єгови покликав мене із могили гріха, в якій я перебував. Тому тим що мене подароване Єговою - прощенням гріхів, виправданням і новим народженням, я не собі завдячую, а Богу, від Якого я все це і прийняв.
Ви можете скільки завгодно насміхатися над працею Духу Єгови в цьому світі, над Церквою Христовою, але пам"ятайте одне: що людина посіє, те і жатиме.
Тому і молюся до Єгови, щоб Він Вас помилував і відвернув від Вас плату за те, що Ви тут наговорили про Нього, про Його Святий Дух і про християн.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А якщо народитись з неба від демонічного неба, тоді такий спасеться, якщо не покається і не втече від демонів до сховку від Бога, щоб таке демонічне народження від вищих сил більше не мало впливу на особу ??? Як такий спасеться, коли він під демонічним впливом вищих сил ???
Думайте що і про кого говорите. Життя і смерть у владі язика. Одне діло, коли Ви проклинаєте людей, але Ви тут несете чорноту проти Духу Єгови, Який щодня приводить людей до покаяння і народжує до нового життя, вводить в Церкву Христову.
Хто тягне Вас за язика це робити, здогадуєтеся?

Востаннє редагував Новак: 05.04.2017 о 08:51. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 09:51 #2686755   #187
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата Скажете, що вони Вас так навчили робити?
Ні, Новак, не перекину, бо я знаю від кого Ви.

Додано через 2 хвилини
Цитата Його Святий Дух
Єгова взагалі немає Духа Святого, тому будьте спокійні.
Бо Єгова має духа святого що належить Йому, а не Духа Святого.

Додано через 2 хвилини
Цитата Хто тягне Вас за язика це робити, здогадуєтеся?
Не тільки здогадуюсь: дух святий Єгови, який каже, що Дух Святий не Його. Тепер бачите різницю між джерелами ???

Додано через 6 хвилин
Цитата той будинок продали.
Продали, чи не продали той будинок і чий це був будинок Ви не знаєте, а просто хочете вірити в те, про що самі не знаєте як було.Для того щоб щось говорити треба мати документ куплі- продажу, хто продав і кому продав. А то так можна подумати все що завгодно на любий будинок.

Додано через 20 хвилин
Цитата несете чорноту проти Духу Єгови
Це Вам тільки здалось так- це Ваша звична практика, тільки одні погрожували видуманим пеклом від Імені Бога, а Ви видуманим Духом Святим (який відтроєний від Бога Єгови і не належить Йому, бо є Третім), а не є нероздільним духом святим Єгови.
Тому не переймайтесь так дуже що я не признаю Духа Святого не Єгови, бо знаю що справжній дух святий Єгови є Його невід'ємною частиною. Різницю між духом святим Єгови, що належить Єгові і тим Духом Святим, що є окремим Третім бачите? Знаєте хто ховається за Духом Святим і є тим окремим Духом не Святим (Третім), хто від Єгови відокремився, збунтувався пішовши проти Батька ??? Але в ньому, що пішов проти Єгови нічого святого не залишилось і нічого від духа святого він в собі немає, хоч дуже пнеться представитись Духом нібито Святим, морочачи Вам голову, а Ви в свою чергу іншим, бо цей Дух не Святий може багато чого чинити- він не немічний і могутній, приступав з пропозиціями надприродніх чуд до самого ХрИста. Звісно ХрИстос від таких чуд відмовився, а Ви ні, не відмовляєтесь. То й тіштеся демонічними чудами від Духа не Святого.
Як думаєте, Новак, чому Ісус ХрИстос каже, що ваші чуда є беззаконням???

Востаннє редагував Ychen: 05.04.2017 о 10:17. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 14:40 #2686822   #188
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Єгова взагалі немає Духа Святого, тому будьте спокійні.
Бо Єгова має духа святого що належить Йому, а не Духа Святого.
Ду-у-уже глибока думка.
Ваші керівники Вам її навіяли?
Коли Вам говорю про Святого Духа, то говорю про Утішителя, прихід Якого обіцяний Ісусом Христом перед вознесенням. Про Того, Хто є Вчителем апостолів, а також усіх християн, Церкви Христової. Про Того, Хто приводить людей (грішників) до віри в Ісуса Христа і спасіння, Хто народжує людей до нового життя.
Також Він будує Церкву Христову, в т.ч. і уділюючи духовні дари, кодному з християн зосібна, як Він хоче, і також Він плодоносить у житті кожного християнина, змінюючи людину зсередини, все більше і більше уподобнюючи її Ісусу Христу.
Вам зрозуміло про Кого мова? Я розумію, що Ви Його не прийняли, бо Ви ще не християнин, але цитати такі в Біблії Вам траплялися, я сподіваюся?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не тільки здогадуюсь: дух святий Єгови, який каже, що Дух Святий не Його. Тепер бачите різницю між джерелами ???
Ого! Як у Вас все заплутано! То засновники Вашої організації з якого духа отримали натхнення проголошувати неправдиві роки приходу Ісуса Христа, порушуючи записану в Біблії вказівку Ісуса Христа?
Хто штовхає людей до порушення слів Ісуса Христа? Здогадуєтеся?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому не переймайтесь так дуже що я не признаю Духа Святого не Єгови, бо знаю що справжній дух святий Єгови є Його невід'ємною частиною.
Я сповідую Духа Єгови, Який є невід"ємною частиною Єгови. Вам зрозумілі ці слова?
Не моя вина, що Ви вірите у виггадки ваших керівників і їх тут повторюєте, ба, щей приписуєте мені.

Нагадаю Вам, бо У Вас (і вітяба також) чомусь буває дивна забудькуватість.
Нагадаю про плоди діяльності Святого Духу Божого.
За останні п"ятдесят років, тільки в одному Китаї, Бог, Духом Своїм Святим, привів до віри в Ісуса Христа і до спасіння від могили гріха більше 80 мільйонів людей.
Більше 80 мільйонів! В умовах комуністичного ладу, гонінь і переслідувань, коли тисячі християн були вбиті комуністами.
Оце праця Святого Духу Єгови в одній із найбільших країн світу.
Вам радісно від цього? Чи Вас бере прикрість і хочеться відразу очорнювати, говорити про те, що то не Єгова це робить, а якісь демонічні духи?
То як? Що у Вас всередині виникає, коли чуєте про цю працю Єгови, про десятки мільйонів людей, які перейшли від смерті до життя через віру в Ісуса Христа?
Я маю радість і дякую Єгові. А Ви?

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Як думаєте, Новак, чому Ісус ХрИстос каже, що ваші чуда є беззаконням???
Маю чудо від Єгови: я був мертвий у гріхах, безсилий будь-що змінити і падав ще глибше, а Він мене врятував, дарував усвідомлення моєї гріховності, вказав на Ісуса Христа і спасіння в Ньому, дозволив прийняти Ісуса Христа як мого Господа і Спасителя, дарував прощення гріхів, виправдання і усиновлення через народження від Святого Духу.
Це не чудо? Ще й яке! Неймовірно велике!
Ви занадто гордий щоб це прийняти від Єгови? Ділами своїми хочете виправдатися і гріхи свої прикрити? Надієтеся на таке чудо, що Єгова прийме Ваші діла і обміняє на спасіння, здобуте Кров"ю Його Сина?
Навіть не надійтеся на це, Бог осміяний бути не може.
Читайте Біблію, лист до Римлян, там все ясно апостол показав. Вірте Богу, а не керівникам Вашої організації, які говорять неправду від початку, від лжедат приходу Ісуса Христа. Які і самі не прийняли нового народження і інших не пускають.
Мільйони людей тільки за останні десятиліття Єгова врятував і перевів в сім"ю Божих дітей.
І за це вся слава і вдячність Йому, Єдиному правдивому Богу!

Востаннє редагував Новак: 05.04.2017 о 14:43. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 16:34 #2686852   #189
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата Чи Вас бере прикрість і хочеться відразу очорнювати, говорити про те, що то не Єгова це робить, а якісь демонічні духи?
Чому очорнювати, просто розрізняти і робити висновки: не все що зве себе від Єгови справді таким є тільки тому, що когось багато і він твердить що від Бога.

Додано через 5 хвилин
Цитата Які і самі не прийняли нового народження і інших не пускають.
Мільйони людей тільки за останні десятиліття Єгова врятував і перевів в сім"ю Божих дітей.
А Біблія каже що таких загальне число становить 144 000 осіб.
То хто тоді цих породив??? Вони собі можуть родитися ще в більшій кількості, тільки яке це має до народження тих що є ХрИстовими братами, їхнє число становить 144 тис.
Як я можу в це вірити, якщо це не Біблійне твердження??? Що ж поробиш, Новак, що Біблія сама дає відповідь чому існує така велика кількість лжепомазанців. Чи Ви думаєте що Бог вирішить зробити не одне Царство (Уряд) Небесне, а багато все нових Царст, кожен раз коли хтось твердить що належить до 144 000? Тоді для тих міліонів Ваших помазанців потрібно на кожних 144 000 по Ісусу ХрИсту, а де ся візме, хіба що самопровозглашонних хрИстів набрати для очолення кожного окремого Царства (144 000). То скільки по вашому таких Царствів Небесних буде і навіщо Богові ділити своє Царство на Царства ???

Востаннє редагував Ychen: 05.04.2017 о 16:46. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 16:43 #2686859   #190
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Учень, я Вам задав просте і пряме запитання: Які почуття у Вас викликає інформація про те, що за останні десятиліття, в умовах комуністичного Китаю, незважаючи на гоніння, 80 млн. людей навернулися до Єгови, увірували в Ісуса Христа.
У мене ця звістка викликає радість і вдячність Богові за Його працю. Я цим тішуся.
А Ви? Ви радієте чуючи про такі справи Єгови?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Чому очорнювати, просто розрізняти і робити висновки що не все що зве себе від Єгови справді таким є тільки тому, що когось багато і він твердить що від Бога.
Тут Ви праві, не все, що називає себе "організацією Єгови", відповідає назві. Ну але ж навіть у вашій, оцій невеличкій організації, Єгова ж рятує хоч когось, чи не так?
Не всі ж там є рабами керівництва і сліпими виконавцями волі кервної ради. Є і такі, які щиро вірять в Ісуса Христа і шукають правду, я в цьому не сумніваюся. Бачать, що керівництво помилялося і помиляється, але не знають куди йти, не знають про великі справи Єгови, про мільйони християн, яких Бог привів останнім часом у Церкву Христову. Може взнають і таки полишать рабство людей, навернуться до Єгови, приймуть нове народження. Можливо хтось у вашій організації вже отримав нове народження, по вірі в Ісуса Христа, але поки так і залишається немовлям. Бог, з часом, все розставить на свої місця.
Тільки от де будуть ті, які свідомо очорнювали працю Святого Духу Єгови, приписуючи дію Духу Єгови демонічним духам?

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Біблія каже що таких загальне число становить 144 000 осіб.
Прочитайте уважніше наведені Вам раніше цитати.
І про те, що КОЖЕН, хто вірує в Ісуса Христа, той родився від Бога.
І слова самого Ісуса Христа, що люди є мертвими і їм необхідно народитися згори.
І, зрештою, і про число людей, які будуть з Богом в Його храмі і які будуть день і ніч Йому служити... ну, ось, читайте уважно:
Цитата 9 Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття.
10 І взивали вони гучним голосом, кажучи: Спасіння нашому Богові, що сидить на престолі, і Агнцеві!
11 А всі Анголи стояли навколо престолу та старців і чотирьох тих тварин. І вони на обличчя попадали перед престолом, і вклонилися Богові,
12 кажучи: Амінь! Благословення, і слава, і мудрість, і хвала, і честь, і сила, і міць нашому Богу на вічні віки! Амінь!
13 І відповів один із старців, і до мене сказав: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили?
14 І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...
15 Тому то вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать. А Той, Хто сидить на престолі, розтягне намета над ними.
16 Вони голоду й спраги терпіти не будуть уже, і не буде палити їх сонце, ані спека яка.
17 Бо Агнець, що серед престолу, буде їх пасти, і водитиме їх до джерел вод життя. І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре!
(Об.7:9-17)

Востаннє редагував Новак: 05.04.2017 о 16:46. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.04.2017, 18:03 #2686865   #191
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата 9 Потому я глянув, і ось натовп великий, що його зрахувати не може ніхто, з усякого люду, і племен, і народів, і язиків, стояв перед престолом і перед Агнцем, зодягнені в білу одежу, а в їхніх руках було пальмове віття.
А чому Ви цього не побачили, що йде перед цим?
Тобто спочатку мова йде про 144 000 (ті що народжені згори- народжені від води і духу), а потім вже про тих, кого не можна порахувати (ті що не народжені з гори- народжені тільки від води, але також народжені, тому туди потрапити не можуть, бо тільки від води) які перед престолом Агнця. Бачите ті що їх багато не на престолі, а перед престолом, бо 144 000 на престолі Агнця, а не перед.

Додано через 3 хвилини
Цитата І про те, що КОЖЕН, хто вірує в Ісуса Христа, той родився від Бога.
Родитися від Бога, щоб творити Божі діла і служити Богові:1) як земна особа, 2)чи від небесного, будучи ще на Землі- одне, бо й ті , і ті служать Богу, і ті що перед престолом, їх незлічена кількість і ті що після свого Земного життя на престолі, їх 144 000 і ті, і ті роджені від Бога;
а родитися з вище заново (як нове створіння, неземне, те чим народжені 144 000 для того щоб царювати в Небеснім Царстві з ХрИстом)- це різні речі.
Тому родяться від Бога і ті, і ті, тобто кожен, інакше б вони були дітьми Диявола.

Додано через 1 годину 6 хвилин
Цитата Які почуття у Вас викликає інформація про те, що за останні десятиліття, в умовах комуністичного Китаю, незважаючи на гоніння, 80 млн. людей навернулися до Єгови, увірували в Ісуса Христа.
Що їх треба навчати що таке народження від води, а що таке від духа.

Додано через 2 хвилини
Цитата Прочитайте уважніше наведені Вам раніше цитати.
Бачите прочитав, а Ви чому цього не зробили ???

Востаннє редагував Ychen: 05.04.2017 о 18:03. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 07:36 #2686990   #192
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Родитися від Бога, щоб творити Божі діла і служити Богові:1) як земна особа, 2)чи від небесного, будучи ще на Землі- одне, бо й ті , і ті служать Богу, і ті що перед престолом, їх незлічена кількість і ті що після свого Земного життя на престолі, їх 144 000 і ті, і ті роджені від Бога;
а родитися з вище заново (як нове створіння, неземне, те чим народжені 144 000 для того щоб царювати в Небеснім Царстві з ХрИстом)- це різні речі. Бачите ті що їх багато не на престолі, а перед престолом, бо 144 000 на престолі Агнця, а не перед.
Не вигадуйте і не перекручуйте Біблію, Слово Боже.
Я розумію, що Ви це робите не за власним розумом, а за поданням від керівної ради вашої організації, яка вклала перекручене Вам у голову від початку, але ж маєте Біблію, маєте? Тоді читайте і робіть висновки.
А слова Ісуса прості: є стан мертвої людини і є необхідність у новому народженні, яке людина сама вчинити не в силі, бо мертва.
І є задум Божий - дарувати людям нове народження, щоб спасти їх від смерті.
І оце нове народження дарується КОЖНОМУ хто вірує в Ісуса Христа і прийняв Його.
А 144000 - це той останок юдеїв (Об'явлення 7:4-8 ), про який сказано, що він спасеться (Рим.9:27), хоча весь Ізраїль відкинув свого Месію.

До того ж, Ви неуважні, пишучи оце своє "оті перед престолом, а 144000 на престолі".
Читайте:
Цитата 1 І я глянув, і ось Агнець стоїть на Сіонській горі, а з Ним сто сорок чотири тисячі, що мають Ім'я Його й Ім'я Отця Його, написане на своїх чолах.
2 І почув я голос із неба, немов шум великої води, і немов гук міцного грому. І почув я голос гуслярів, що грали на гуслах своїх,
3 і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.
(Об.14:1-3)
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 07:39 #2686993   #193
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.
Тільки вони викуплені від Землі до Небесного Царства.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 07:44 #2686994   #194
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Що їх треба навчати що таке народження від води, а що таке від духа.
То Ви радієте з того факту, що Єгова, Духом Своїм Святим, за останні десятиліття привів до віри в Ісуса Христа, виправдав і перевів від смерті до життя десятки мільйонів людей по всьому світові? Радієте чи ні?

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тільки вони викуплені від Землі до Небесного Царства.
Небесне Царство - це майбутній вік, це коли "Бог буде у всьому все". 1Кор.15:28
Всі, хто досягнуть життя майбутнього віку, будуть подібні анголам, вже не будуть терпіти спраги, не матимуть потреби у їжі, не будуть женитися і заміж виходити, бо отримають нематеріальні тіла. Час бо матеріальних тіл - у цьому віці. Лук.20:34-36

Читайте Біблію, Слово Боже і довіряйте Богу, а не вигадкам ваших керівників, які перекрутили Слово Боже.

Востаннє редагував Новак: 06.04.2017 о 07:52. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 07:52 #2686998   #195
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата Радієте чи ні?
На жаль вони, як і Ви потребуєте духовної допомоги. За такий їхній стан не можу радіти, бо їм потрібно прийняти Правду (повну Правду), а для цього потрібно їхнє навернення і покаяння. От наприклад за Вас зовсім немає чого радіти, якщо вони такі самі і не каяться, не навертаються до повної Правди, то Бог радіє таким ???
То чому я маю мати інакші почуття ніж в Єгови і ХрИста, коли я перебуваю з ними в єдності ???

Додано через 5 хвилин
Цитата Читайте Біблію, Слово Боже і довіряйте Богу, а не вигадкам ваших керівників, які перекрутили Слово Боже.
Не переживайте так сильно, Новак, за мене, бо я Вашим вигадкам не вірю.

Востаннє редагував Ychen: 06.04.2017 о 07:52. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 08:02 #2687002   #196
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
На жаль вони, як і Ви потребуєте духовної допомоги. За такий їхній стан не можу радіти, бо їм потрібно прийняти Правду (повну Правду), а для цього потрібно їхнє навернення і покаяння.
Ну от і ваша правда.
Ви не радієте із результатів праці Єгови та Його Святого Духу, а кажете "на жаль".
А я тішуся. І діти Єгови тішаться по всьому світові.
Бо Єгова звершує чудо: піднімає мертвих і оживлює, приводить до покаяння і прийняття Ісуса Христа і народжує Своїх дітей.
А для Вас це "на жаль" і Ви не розумієте, що це Вам необхідно навернутися від людських тенет і народитися згори. Щоб жити.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не переживайте так сильно, Новак, за мене, бо я Вашим вигадкам не вірю.
Проаналізуйте оцей свій стан.
Тільки-що, на прикладі вживання Вами слів "перед престолом" і "на престолі", я наочно показав Вам, що Ви вірите у вигадки. Я показав Вам, що 144000 спасенного остатку юдеїв є ПЕРЕД престолом, хоча Ви писали, що "НА перестолі". Ви прочитали цитату з Об"явлення, яку я Вам надав?
То хто вірить у вигадки?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
3 і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.
(Об.14:1-3)

Востаннє редагував Новак: 06.04.2017 о 08:06. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 08:09 #2687008   #197
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата 3 і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями.
Старці (144 000) не стоять перед престолом, перед ними стоіть великий натовп людей (не ангелів). Читайте, дочитуйте до кінця.

Додано через 1 хвилину
Цитата І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.
Тільки старці, яких 144 000 викуплені від землі, всі решту на Землі.

Додано через 1 хвилину
Цитата і Ви не розумієте, що це Вам необхідно навернутися від людських тенет
Якраз Ви цього не розумієте і це дуже сумно, бо Ви не приймаєте пояснення утішителя, Ви противитесь цьому.

Востаннє редагував Ychen: 06.04.2017 о 08:11. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 08:14 #2687013   #198
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Старці (144 000) не стоять перед престолом, перед ними стоіть великий натовп людей (не ангелів). Читайте, дочитуйте до кінця.
Може таки Ви дочитаєте?
Там написано "НА престолі" (як Ви писали) чи ПЕРЕД престолом"?
Хто вірить у вигадки?
Чому Ви вірите у перекручене слово з Об"ялення і не приймаєте те, що там насправді написано? Хто Вас так навчив?
Чи не ті люди, які від початку відкинули застереження Ісуса Христа не шукати дату Його повернення, але шукали і знаходили та проголошували фальшиві роки Його приходу?
А тепер вони (їх послідовники) виявляють себе як перекручувачі Слова Божого і як ті, які самі не прийняли Ісуса Христа і нове народження, але і іншим не дають прийняти. Мова про Вашу організацію, звісно ж, про ті 7 чи 8 мільйонів людей, які там.
Бо десятки мільйонів тільки за останні десятиліття таки прийняли Ісуса Христа і народилися від Бога. Це вже я про християн говорю.
То Ви хочете бути з вашими керівниками чи з Ісусом Христом?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 10:59 #2687047   #199
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата То Ви хочете бути з вашими керівниками чи з Ісусом Христом?
А Ви тут до чого ??? Ви хто такий ???

Додано через 2 хвилини
Цитата Там написано "НА престолі" (як Ви писали) чи ПЕРЕД престолом"?
Ті що на престолах і перед престолом- це різні види осіб. На престолах духовні нові створіння, перед престолом фізичні земні особи- ті що не викуплені від Землі.
Дочитуй , Новак, дочитуй: http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...%2C5%2C10%2C11

А тепер дивись ті що навчились співати нову пісню, окрім 144 000 ніхто не навчився, ті що викуплені від Землі, ось про них:http://wol.jw.org/uk/wol/bl/r15/lp-k...F%205%3A9%2C10
Вони царюватимуть над Землею з престолів.


Дочитуй, Новак, дочитуй і ще раз дочитуй.

Додано через 20 хвилин
Цитата Хто вірить у вигадки?
Ви вірите у всілякі вигадки про фальшиві дати.
Люди просто чекали і надіялись не пропустити приходу Ісуса ХрИста, а так як дата невідома, то багато сторож потрібно було пильнувати: "може цієї сторожі, а може цієї", тобто може цього року, може цього і так доки він не прийде, щоб не спати дрімучим сном і не пропустити Молодого. А все решту- це Ваші вигадки, а точніше вигадки і заготовки, які вклали Вам ваші писарчуки, "заготовки", які Ви взяли зі своїх шпаргалок.

Востаннє редагував Ychen: 06.04.2017 о 11:00. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2017, 12:16 #2687082   #200
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Поборимо "свідків Єгови" разом!

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дочитуй, Новак, дочитуй і ще раз дочитуй.
Можемо спробувати ще раз заглянути в Біблію (якщо вона для Вас авторитет):
Цитата 3 і співали, як пісню нову перед престолом і перед чотирьома тваринами й старцями. І ніхто не міг навчитися пісні, окрім цих ста сорока чотирьох тисяч, викуплених від землі.
(Об.14:1-3)
Ви там що бачите? Перед престолом чи на престолі?

Розумієте в чому різниця у Вашому підході і моєму?
Я покладаюся на Слово Боже, Біблію. І, відповідно, я цитую Вам з Біблії.
Ви, невідомо звідки (а звідки?) цитуєте мені інше слово, як і в даному випадку: замість написаного в Біблії цитуєте взяте Вами звідкись інакше.
В цьому кардинальна різниця.
Я намагаюся пізнавати Боже Слово і вірити в сказане ним, а Ви вірите в щось інше.
Тому ми і не можемо зійтися до спільної думки, бо фундаменти у нас різні.
Поставте Слово Єгови у фундамент і матимете впевненість, бо Єгова стоїть за Своїм Словом і здвйснює те, що обіцяв. А слова якихось людей, які від початку порушували вказівки Ісуса Христа і пророкували фальшиві роки Його повернення, Єгова не здійснював і не буде.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:05.