Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.08.2007, 17:19 #402077   #161
DDD&bluz
 
Аватар для DDD&bluz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Був ґ оце в ПАВІ, вирішив накатати, що я про це думаю. 1. Співвідношення продукції ціна-якість, просто СУПЕР! мну не повірив, що та піца вартує 10 грн. Перепитав - все так. ЇЇ реальна ціна - 15 грн. Але не вздумати піднімати ціну, я жінку поведу туди на піцу, хай оцінить 2. Інтерєр, столики і т.д. -хороші. Не сподобалось дуже звучний перегляд футболу (не фонад ). Але то таке - не можуть ж усі дивитись те що подобаєтьсяґ мені одному. 3. Тепер до самого наболілого - якість обслуговування. Серйозних притензій теж немає. не хамили, ставились ввічливо. П.С, Бурчик - пиати по три рази, чи я розумна людина - не варто. Але за пояснення - дякую. а так, прийду туди ще, тай взагалі взяв на замітку, як хороша кухня за малу ціну. Ще б горілку наливали - було б супер.
DDD&bluz зараз поза форумом  
Старий 24.08.2007, 18:24 #402110   #162
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Бував частенько.
До згорівшої піци - +1, замовляв разів 7-8, половину з них була пригорівша (ну не повертати ж її, не 5 зірочок, вино безкоштовно не дадуть, просто корочки лишав на тарілці, але осадочок лишився), тепер вирішив не брати взагалі.
Іріска - привіт, думав ти чи не ти, наступного разу побачу - поздороваюсь таки
Sect0r зараз поза форумом  
Старий 24.08.2007, 19:06 #402130   #163
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Бував частенько.
До згорівшої піци - +1, замовляв разів 7-8, половину з них була пригорівша (ну не повертати ж її, не 5 зірочок, вино безкоштовно не дадуть, просто корочки лишав на тарілці, але осадочок лишився), тепер вирішив не брати взагалі.
Іріска - привіт, думав ти чи не ти, наступного разу побачу - поздороваюсь таки
От і правельно Пава це не європа і нема чого розраховавати на незнати що + ціна якість проско клас . За таку піцу,на дровах можуть здерти реально 15 гр , а то і більше . мені здається що за таку ціну тебе нігде не нагудують а якщо нагодують то один раз

Було б класно як би ще і квас був.
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 24.08.2007, 22:41 #402189   #164
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
От і правельно Пава це не європа і нема чого розраховавати на незнати .
жрите шо дают!
Nata зараз поза форумом  
Старий 24.08.2007, 23:08 #402193   #165
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис

Було б класно як би ще і квас був.
замовляєш піцу сіціліану, береш номер, ставиш на стіл, береш гаманець, піднімаєшся на 3-тій поверх, береш квас, приходиш до столу на якому твій номер, сідаєш, чекаєш пару хвлн. (в залежності від напливу людей) тим часом попиваєш квас, і чекаєш піцу
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 25.08.2007, 06:58 #402235   #166
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ната +1

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
От і правельно Пава це не європа і нема чого розраховавати на незнати що + ціна якість проско клас .
Та для тебе і Пава занадто фешенебельний заклад. Купи собі мівіни, накриши туда ліверної ковбаси і залий хлорованим кип"ятком з крану - в самий раз! А хулє, не Європа ж А слоникслоникслоник нам Європа з таким кобиловолоківським мисленням ? Напиши листа в федерацію футболу, що Євро-2012 нам нафіг не треба, бо ми не Європа, ми можем і на полі-пасовищі ґонзиляки покопати замість м"яча.
gsv зараз поза форумом  
Старий 25.08.2007, 07:38 #402237   #167
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
жрите шо дают!
та якщо тобі так подобається то бутьласка .
але я не про те , я про те що ви хочете піцу по 5 грн і шоб підійшли і сказали чи погодились ви зїсти цю піцу а так шановні небуває, але попри все постійно відвідуєте Паву
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 25.08.2007, 07:53 #402241   #168
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис



Та для тебе і Пава занадто фешенебельний заклад. Купи собі мівіни, накриши туда ліверної ковбаси і залий хлорованим кип"ятком з крану -.
я вже Наті написав ще і тобі напишу буть трошки оптимістом а то твій писимізм вже надоїїв постійно ходиш , зависаєш і постійно тобі погано ото проблема як таке може бути взагалі , це тільки галімі українці можуть все їм неподобається , а зробити щось своє розуму нама , а жаба давить.
Тебе обслужать скажуть смачного просто супе , а кому неподобається персонал може попробувати попрацювати (gsv) для кращого ефекту без кондиціонера . Попробуй буде круто . А ше клієнти яким все неподобається.
А про "Європу " це я не проту говорив , я про ресторан . не потрібно порівнявати Паву з "Старим млином" чи "Європою" бо зовсім різні заклади і спрямовані на інших відвідувачів

Просто непотрібно так драматизувати за такі ціни я важаю все на 100% де тебе нагодують за 20 грн , +_ тепер і кондиціонер , та на Дружбі більше такого закладу нема , а той в Тернополі.

Востаннє редагував vfdgtyz: 25.08.2007 о 10:06. Причина: висвітлення думки
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 25.08.2007, 08:05 #402250   #169
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від stas2855 Переглянути допис
замовляєш піцу сіціліану, береш номер, ставиш на стіл, береш гаманець, піднімаєшся на 3-тій поверх, береш квас, приходиш до столу на якому твій номер, сідаєш, чекаєш пару хвлн. (в залежності від напливу людей) тим часом попиваєш квас, і чекаєш піцу




і таке буває
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 25.08.2007, 12:17 #402507   #170
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
та якщо тобі так подобається то бутьласка .
але я не про те , я про те що ви хочете піцу по 5 грн і шоб підійшли і сказали чи погодились ви зїсти цю піцу а так шановні небуває, але попри все постійно відвідуєте Паву
але попри все ми її не відвідуєм
Nata зараз поза форумом  
Старий 26.08.2007, 12:24 #403637   #171
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
але попри все ми її не відвідуєм
То звідки так багато інформаційї негативної, може через плітки , один раз була і того достатньо щоб зробити висновок . Спочатку треба оцінити те що там було недуже гарно , але зараз прикольно + супер прохолода що неможе нерадувати.І якщо потрібно зробити якесь зауваження чи підказку , то вона не повина бути в такій "українській формі" "жрите шо дают!" , а просто Ви б могли звернути увагу на піци , бо мені здаєься що вони прохи підгорілі (це приклад) а не в такій грубій хамській формі .
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 26.08.2007, 13:06 #403672   #172
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
То звідки так багато інформаційї негативної, може через плітки , один раз була і того достатньо щоб зробити висновок . Спочатку треба оцінити те що там було недуже гарно , але зараз прикольно + супер прохолода що неможе нерадувати.І якщо потрібно зробити якесь зауваження чи підказку , то вона не повина бути в такій "українській формі" "жрите шо дают!" , а просто Ви б могли звернути увагу на піци , бо мені здаєься що вони прохи підгорілі (це приклад) а не в такій грубій хамській формі .
власне кількох разів вистачає що б зробити висновки. і поміть, я написала позитивний відгук, до поки невмішалися офіціанти і не почали хамити. але то таке.
Nata зараз поза форумом  
Старий 26.08.2007, 15:14 #403776   #173
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
власне кількох разів вистачає що б зробити висновки. і поміть, я написала позитивний відгук, до поки невмішалися офіціанти і не почали хамити. але то таке.
то вже через те потрібно було робити такий кіпіш, Офіціантів теж можна зрозуміти після цілого дня в тій жарі ,
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 26.08.2007, 16:25 #403836   #174
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
то вже через те потрібно було робити такий кіпіш, Офіціантів теж можна зрозуміти після цілого дня в тій жарі ,
шо за совківський менталітет?
але блін, наша пєсня хорошо. набридло одне і теж писати. скажу одне, коли тобі за твої ж гроші офіціанти хамлять (навіть на форумі) то це совок і не інакше.
всьо.
Nata зараз поза форумом  
Старий 27.08.2007, 04:57 #404273   #175
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
я вже Наті написав ще і тобі напишу буть трошки оптимістом а то твій писимізм вже надоїїв постійно ходиш , зависаєш і постійно тобі погано ото проблема як таке може бути взагалі , це тільки галімі українці можуть все їм неподобається , а зробити щось своє розуму нама , а жаба давить.
Тебе обслужать скажуть смачного просто супе , а кому неподобається персонал може попробувати попрацювати (gsv) для кращого ефекту без кондиціонера . Попробуй буде круто . А ше клієнти яким все неподобається.
А про "Європу " це я не проту говорив , я про ресторан . не потрібно порівнявати Паву з "Старим млином" чи "Європою" бо зовсім різні заклади і спрямовані на інших відвідувачів

Просто непотрібно так драматизувати за такі ціни я важаю все на 100% де тебе нагодують за 20 грн , +_ тепер і кондиціонер , та на Дружбі більше такого закладу нема , а той в Тернополі.
О всебачущий і всезнаючий психоаналітико-психотерапевт-провидець, ви цього разу помилились з своїм діагнозом. Я абсолютно щаслива і всім задоволена людина. Мої коментарі тут, які доречі, тобою не були прочитані, писались виключно на прохання топікстартера.

Якщо ти терпиш хамство взамін дешевих цін, тобто тебе за кілька копійок і слоникслоникслоник%й можна послати?, то я цього не терплю, не дивлячись ні на які ціни і умовності. Як же розібратись випадковому іноземецю цінах/обслуговуванні і місцевих замутах?

Нам варто піднімати планку сервісу, а не опускати її, щоб гість з сусідньої області чи навіть країни, який випадково попав в дешевий заклад, мав бажання повернутись, а не ставив штамп бидла на всіх тернополян.
Доречі, навіть в Хмельницьку, Львові, Франківську, не говорячи вже про Київ та міста мільйонери, планка сервісу суттєво вища за тернопільську, незважаючи на гламурність закладу. І щоб підняти цю планку, варто споживачам не терпіти неякісного сервісу.
gsv зараз поза форумом  
Старий 27.08.2007, 07:08 #404296   #176
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

gsv[
, про хамство , скільки разів я був мені ніхто не хамив , може це через то що я нікому на хамив
а ще про шмат бидла я взагалі бидла там небачив дуже прикольні молоді люди зміни може самооцінку з десяткової до двійкової .
не варто плювати в креницю з якрї будеш пити воду потім , або пиви.Ти я бачу чи нічог не розумієш чи ,,,,,,,,,,,,,,
Пава не може бути "старим млином "може так буде зрозуміло, порсто в Обідню перерву дуже багато народу і потрідно обслужити всіх . Зрозумій ти накінець Пава не може вирости до "Європи"(мається наувазі ресторан).
а нарахунок Львова ти загнув взагалі , за сервіс тре платити і то нормально там шоб похарчуватись 100 так собі а якшо ти хочеш сервісі то ще трохи більше , просто якшо в Паві поставити таку ціну ніхто туда непіде , буде так як до того , може хоть так поймеш.
можна зробити ще так якщо ти готовий платити за супер сервіс то я думаю ти затросто можеш звернутись до власників і вони можуть тобі організавати офіціанта за додоткові копійки як ти говорив , ну ти ж розумієш це небагато десь за 700грн в місяць,

Востаннє редагував vfdgtyz: 27.08.2007 о 07:40.
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 27.08.2007, 07:15 #404303   #177
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
.
почитай нище
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 27.08.2007, 08:22 #404338   #178
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від vfdgtyz Переглянути допис
gsv[
, про хамство , скільки разів я був мені ніхто не хамив , може це через то що я нікому на хамив
а ще про шмат бидла я взагалі бидла там небачив дуже прикольні молоді люди зміни може самооцінку з десяткової до двійкової .
не варто плювати в креницю з якрї будеш пити воду потім , або пиви.Ти я бачу чи нічог не розумієш чи ,,,,,,,,,,,,,,
Пава не може бути "старим млином "може так буде зрозуміло, порсто в Обідню перерву дуже багато народу і потрідно обслужити всіх . Зрозумій ти накінець Пава не може вирости до "Європи"(мається наувазі ресторан).
а нарахунок Львова ти загнув взагалі , за сервіс тре платити і то нормально там шоб похарчуватись 100 так собі а якшо ти хочеш сервісі то ще трохи більше , просто якшо в Паві поставити таку ціну ніхто туда непіде , буде так як до того , може хоть так поймеш.
можна зробити ще так якщо ти готовий платити за супер сервіс то я думаю ти затросто можеш звернутись до власників і вони можуть тобі організавати офіціанта за додоткові копійки як ти говорив , ну ти ж розумієш це небагато десь за 700грн в місяць,
про це вже писалось раніше
Я так розумію, що ти є працівником Пави.
Розвернемо ситуацію другим боком: я прихожу в Паву, замовляю обід, ти підходиш за розрахунком, а я починаю тобі плакатись, як це робиш ти, на малі зарплати, на велику кварплату і дорогий бензин і я не маю можливості оплатити в повному обсязі замовлення. Ти напевно скажеш "Друже, мене не єб%%ть твої проблеми, плати за те, що замовив", так чому клієнти мають читати твої соплі, якщо вони оплачують все по прейскуранту, та ще може і чаєві залишають? Вловив хід моїх думок?

А щодо європи чи млина, то якщо людина буде працювати в паві, і буде свідомо хамити клієнту, через те, що мало платять грошей, то ніякі млини з жирними чаєвими тому офіціанту світити не будуть.

Якщо колись доростеш до власника аля Пави, то напишеш табличку при вході: "Ми мало платимо працівникам, то не ображайтесь, якщо вас випадково пошлють на х%й, в нас в обід великий наплив клієнтури і офіціянти нервовоневрівноважені" Напевно будеш мати великий успіх

Якщо шукаєш розуміння на рахунок малої зарпалти, то поплачся краще в сорочку свому шефу. Клієнти ж не будуть випрошувати більше платити тобі, через те, що ти класний такий пацан, ну і доплачувати за соплі самі особисто навряд чи будуть

Востаннє редагував gsv: 27.08.2007 о 08:26.
gsv зараз поза форумом  
Старий 27.08.2007, 09:01 #404364   #179
vfdgtyz
 
Аватар для vfdgtyz
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
про це вже писалось раніше
Я так розумію, що ти є працівником Пави.
Розвернемо ситуацію другим боком: я прихожу в Паву, замовляю обід, ти підходиш за розрахунком, а я починаю тобі плакатись, як це робиш ти, на малі зарплати, на велику кварплату і дорогий бензин і я не маю можливості оплатити в повному обсязі замовлення. Ти напевно скажеш "Друже, мене не єб%%ть твої проблеми, плати за те, що замовив", так чому клієнти мають читати твої соплі, якщо вони оплачують все по прейскуранту, та ще може і чаєві залишають? Вловив хід моїх думок?
ти глибоко помиляєшся я не є працівником пави я просто клієнт який частенько там буває ,і про зарплану я не знаю . просто по твоїй поведіньці дивлюсь .
Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
А щодо європи чи млина, то якщо людина буде працювати в паві, і буде свідомо хамити клієнту, через те, що мало платять грошей, то ніякі млини з жирними чаєвими тому офіціанту світити не будуть.
і знов ти про своє ггггггг...
неможе такого бути люди не хамлять а сервісу такого небуде як в європі і не причіпляй більшее бо це різні заклади і орієнтовані на різних клієнтів скільки можна пояснявати
тебе послухати то всі тобі хамлять , а ти такий пухнастий і білий ,а може ти всім х.........?

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Якщо колись доростеш до власника аля Пави, то напишеш табличку при вході: "Ми мало платимо працівникам, то не ображайтесь, якщо вас випадково пошлють на х%й, в нас в обід великий наплив клієнтури і офіціянти нервовоневрівноважені" Напевно будеш мати великий успіх
Я то може і доросту але ти якшо будеш колись мати такий заклад і так напишеш то я глибоко сумніваюсь що хтось до тебе прийде і взагалі до чого тут ти приліпив зарплату я ніяк не зрозумію мабуть тобі грошей постійно бракує .

знаєш яка най легша робота ?
дивитись як хось працює , а найважча з Ду........говорити

В цій темі взагалі то пишуть відгуки пропозиції і поради , а якщо слухати твої поради то явно до добра не дійдеш .

Востаннє редагував vfdgtyz: 27.08.2007 о 09:06.
vfdgtyz зараз поза форумом  
Старий 27.08.2007, 09:54 #404406   #180
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

vfdgtyz
дякую, повеселив
gsv зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:24.