Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Залежність інтелекту від релігійности

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.01.2012, 01:55 #1840334   #181
leopoldyk
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви неуважні.




--Ті народи були засуджені Богом до винищення. Бо творили страшні речі. У тих містах відбувалось щось схоже, що відбувалось у Содомі і Гоморі у дні Авраама. Чи може, по вашому, Содом і Гомору теж не треба було знищувати?

Прихований текст: Релігія в місті Ваала 
Пропонуєте піти св"яшенною війною проти невірних, проти содомлян та ідолян нашого часу??
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2012, 07:08 #1840344   #182
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від leopoldyk Переглянути допис
Пропонуєте піти св"яшенною війною проти невірних, проти содомлян та ідолян нашого часу??
--А що перемога буде?
Вже тут, на форумі, не раз звертав увагу, що потрібно починати воювати із собою, тобто треба починати із себе змінювати Світ.

--Потім багато, хто погодиться, що змінити Світ без Божої допомоги неможливо. Тобто, коли Бог встановить Своє Царство, тоді все на Землі зміниться.

--Потім Християни справжні не повинні воювати із зброєю у руках. Християни мають вести духовну війну, а не фізичну. Ісус не вчив своїх послідовників убивати людей.

Римлянам 12:
17 никому не воздавайте злом за зло, но пекитесь о добром перед всеми человеками.
18 Если возможно с вашей стороны, будьте в мире со всеми людьми.
19 Не мстите за себя, возлюбленные, но дайте место гневу Божию. Ибо написано: Мне отмщение, Я воздам, говорит Господь.
20 Итак, если враг твой голоден, накорми его; если жаждет, напой его: ибо, делая сие, ты соберешь ему на голову горящие уголья.
21 Не будь побежден злом, но побеждай зло добром.

Ефесянам 6:
10 Наконец, братия мои, укрепляйтесь Господом и могуществом силы Его.
11 Облекитесь во всеоружие Божие, чтобы вам можно было стать против козней диавольских,
12 потому что наша брань не против крови и плоти, но против начальств, против властей, против мироправителей тьмы века сего, против духов злобы поднебесных.
13 Для сего приимите всеоружие Божие, дабы вы могли противостать в день злый и, все преодолев, устоять.
14 Итак станьте, препоясав чресла ваши истиною и облекшись в броню праведности,
15 и обув ноги в готовность благовествовать мир;
16 а паче всего возьмите щит веры, которым возможете угасить все раскаленные стрелы лукавого;
17 и шлем спасения возьмите, и меч духовный, который есть Слово Божие.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2012, 18:42 #1840483   #183
leopoldyk
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви неуважні.
ні, це ви неуважні.


Цитата:
Допис від bodiks
Аміна це все лиш деталі ... А тобі я хочу сказати що віра приходить від слухання Божого слова . Тому раджу читати Біблію там написано про все . Пізнай істину і вона зробить тебе вільним ....
Цитата:
Допис від Amina
Так я читала... я не вмію сліпо вірити, в Біблії дуууже багато протиріч....
Цитата:
Допис від Amina
Ще раз повторюю - там дуже багато протиріч....
Цитата
Допис від Vityab
-Можете навести приклад хоч одного?
Цитата
Допис від Допис від Vityab
--Можете навести приклад хоч одного?
Цитата
Допис від leopoldyk;1840290"[quote="Допис від Vityab
--Можете навести приклад хоч одного?
Цитата
Допис від leopoldyk Переглянути допис

Заповідь НЕ вбий, але воювали і вирізували цілі міста.

Гоїв можна вбивати, чи не так?

Заповідь НЕ вбий, але воювали і вирізували цілі міста.

Гоїв можна вбивати, чи не так?[/quote]
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2012, 19:57 #1840502   #184
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від leopoldyk Переглянути допис
ні, це ви неуважні.
--Уважний, думаю. Бо відповідав на конкретний допис про християн.

Цитата
Цитата Допис від Amina
Ще раз повторюю - там дуже багато протиріч.... А якщо ще взяти історію християнства, а якщо ще взяти цитати від Євангеліє... Біблія спрямована на "сліпу віру", а я хочу знати в що я вірю, чи не вірю!
--Можете навести приклад хоч одного?
--То я, наприклад, знаю у що я вірю. А ви знаєте?

Цитата
Допис від leopoldyk Переглянути допис
Заповідь НЕ вбий, але воювали і вирізували цілі міста.

Гоїв можна вбивати, чи не так?
--На решту вже відповів.

Цитата --А що перемога буде?
Вже тут, на форумі, не раз звертав увагу, що потрібно починати воювати із собою, тобто треба починати із себе змінювати Світ.

--Потім багато, хто погодиться, що змінити Світ без Божої допомоги неможливо. Тобто, коли Бог встановить Своє Царство, тоді все на Землі зміниться.

--Потім Християни справжні не повинні воювати із зброєю у руках. Християни мають вести духовну війну, а не фізичну. Ісус не вчив своїх послідовників убивати людей.

Римлянам 12:
17 никому не воздавайте злом за зло, но пекитесь о добром перед всеми человеками.
18 Если возможно с вашей стороны, будьте в мире со всеми людьми.
19 Не мстите за себя, возлюбленные, но дайте место гневу Божию. Ибо написано: Мне отмщение, Я воздам, говорит Господь.
20 Итак, если враг твой голоден, накорми его; если жаждет, напой его: ибо, делая сие, ты соберешь ему на голову горящие уголья.
21 Не будь побежден злом, но побеждай зло добром.

Ефесянам 6:
10 Наконец, братия мои, укрепляйтесь Господом и могуществом силы Его.
11 Облекитесь во всеоружие Божие, чтобы вам можно было стать против козней диавольских,
12 потому что наша брань не против крови и плоти, но против начальств, против властей, против мироправителей тьмы века сего, против духов злобы поднебесных.
13 Для сего приимите всеоружие Божие, дабы вы могли противостать в день злый и, все преодолев, устоять.
14 Итак станьте, препоясав чресла ваши истиною и облекшись в броню праведности,
15 и обув ноги в готовность благовествовать мир;
16 а паче всего возьмите щит веры, которым возможете угасить все раскаленные стрелы лукавого;
17 и шлем спасения возьмите, и меч духовный, который есть Слово Божие.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2012, 20:20 #1840508   #185
leopoldyk
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Уважний, думаю. Бо відповідав на конкретний допис про християн.
мова йшла про біблійні непорозуміння,,,,,

Ви так і не сказали як Можна знищувати цілі міста і при цьому виконувати сьому заповідь
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2012, 20:37 #1840517   #186
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від leopoldyk Переглянути допис
мова йшла про біблійні непорозуміння,,,,,

Ви так і не сказали як Можна знищувати цілі міста і при цьому виконувати сьому заповідь
--Я ж кажу, що ви неуважні. Бо вже відповів ось тут.

Цитата --Ті народи були засуджені Богом до винищення. Бо творили страшні речі. У тих містах відбувалось щось схоже, що відбувалось у Содомі і Гоморі у дні Авраама. Чи може, по вашому, Содом і Гомору теж не треба було знищувати?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2012, 21:36 #1840546   #187
leopoldyk
Guest
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
-Ті народи були засуджені Богом до винищення. Бо творили страшні речі. У тих містах відбувалось щось схоже, що відбувалось у Содомі і Гоморі у дні Авраама. Чи може, по вашому, Содом і Гомору теж не треба було знищувати?

Так же само подумали епископи Риму та пішли "визволяти" святу землю від арабського мракобесья.

Додано через 4 хвилини
20. Тогда начал Он укорять города, в которых наиболее явлено было сил Его, за то, что они не покаялись:
21. горе тебе, Хоразин! горе тебе, Вифсаида! ибо если бы в Тире и Сидоне явлены были силы, явленные в вас, то давно бы они во вретище и пепле покаялись,
22. но говорю вам: Тиру и Сидону отраднее будет в день суда, нежели вам.
23. И ты, Капернаум, до неба вознесшийся, до ада низвергнешься, ибо если бы в Содоме явлены были силы, явленные в тебе, то он оставался бы до сего дня;
24. но говорю вам, что земле Содомской отраднее будет в день суда, нежели тебе.

Додано через 3 хвилини
наврядчи согодні люди ведуть більш богоугодне житіє ніж тоді,,,,,,,,

Востаннє редагував leopoldyk: 01.01.2012 о 21:36. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2012, 07:52 #1840625   #188
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від leopoldyk Переглянути допис
Так же само подумали епископи Риму та пішли "визволяти" святу землю від арабського мракобесья.

20. Тогда начал Он укорять города, в которых наиболее явлено было сил Его, за то, что они не покаялись:
21. горе тебе, Хоразин! горе тебе, Вифсаида! ибо если бы в Тире и Сидоне явлены были силы, явленные в вас, то давно бы они во вретище и пепле покаялись,
22. но говорю вам: Тиру и Сидону отраднее будет в день суда, нежели вам.
23. И ты, Капернаум, до неба вознесшийся, до ада низвергнешься, ибо если бы в Содоме явлены были силы, явленные в тебе, то он оставался бы до сего дня;
24. но говорю вам, что земле Содомской отраднее будет в день суда, нежели тебе.

наврядчи согодні люди ведуть більш богоугодне житіє ніж тоді,,,,,,,,
--Бачите, як можна перекрутити, якщо не знати, про що розказується у всій Біблії.
Тут не говориться про те, що люди у цих містах поводились гірше, а ніж у Содомі. Тут звертається увага на те, що якби люди у Содомі бачили ті чуда, які зробив Ісус, то люди Содома розкаялись і Содом не був би знищеним. А так як люди, які бачили Силу Бога в Ісусі Христі не каються, то всі такі люди будуть знищенні у Армагедоні. Але знищувати таких людей Бог вже не доручить людям, бо це будуть робити Ангели на чолі із Ісусом Христом. Епископи Риму дуже вже на себе ковдри багато потянули, більше ніж можна було.

Откровение 19:
11 И увидел я отверстое небо, и вот конь белый, и сидящий на нем называется Верный и Истинный, Который праведно судит и воинствует.
12 Очи у Него как пламень огненный, и на голове Его много диадим. Он имел имя написанное, которого никто не знал, кроме Его Самого.
13 Он был облечен в одежду, обагренную кровью. Имя Ему: `Слово Божие'.
14 И воинства небесные следовали за Ним на конях белых, облеченные в виссон белый и чистый.
15 Из уст же Его исходит острый меч, чтобы им поражать народы. Он пасет их жезлом железным; Он топчет точило вина ярости и гнева Бога Вседержителя.
16 На одежде и на бедре Его написано имя: `Царь царей и Господь господствующих'.
17 И увидел я одного Ангела, стоящего на солнце; и он воскликнул громким голосом, говоря всем птицам, летающим по средине неба: летите, собирайтесь на великую вечерю Божию,
18 чтобы пожрать трупы царей, трупы сильных, трупы тысяченачальников, трупы коней и сидящих на них, трупы всех свободных и рабов, и малых и великих.
19 И увидел я зверя и царей земных и воинства их, собранные, чтобы сразиться с Сидящим на коне и с воинством Его.
20 И схвачен был зверь и с ним лжепророк, производивший чудеса пред ним, которыми он обольстил принявших начертание зверя и поклоняющихся его изображению: оба живые брошены в озеро огненное, горящее серою;
21 а прочие убиты мечом Сидящего на коне, исходящим из уст Его, и все птицы напитались их трупами.

Востаннє редагував Vityab: 02.01.2012 о 07:59.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 17:02 #1841513   #189
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Бачите, як можна перекрутити, якщо не знати, про що розказується у всій Біблії.
Тут не говориться про те, що люди у цих містах поводились гірше, а ніж у Содомі. Тут звертається увага на те, що якби люди у Содомі бачили ті чуда, які зробив Ісус, то люди Содома розкаялись і Содом не був би знищеним. А так як люди, які бачили Силу Бога в Ісусі Христі не каються, то всі такі люди будуть знищенні у Армагедоні. Але знищувати таких людей Бог вже не доручить людям, бо це будуть робити Ангели на чолі із Ісусом Христом. Епископи Риму дуже вже на себе ковдри багато потянули, більше ніж можна було.

Откровение 19:
11 И увидел я отверстое небо, и вот конь белый, и сидящий на нем называется Верный и Истинный, Который праведно судит и воинствует.
12 Очи у Него как пламень огненный, и на голове Его много диадим. Он имел имя написанное, которого никто не знал, кроме Его Самого.
13 Он был облечен в одежду, обагренную кровью. Имя Ему: `Слово Божие'.
14 И воинства небесные следовали за Ним на конях белых, облеченные в виссон белый и чистый.
15 Из уст же Его исходит острый меч, чтобы им поражать народы. Он пасет их жезлом железным; Он топчет точило вина ярости и гнева Бога Вседержителя.
16 На одежде и на бедре Его написано имя: `Царь царей и Господь господствующих'.
17 И увидел я одного Ангела, стоящего на солнце; и он воскликнул громким голосом, говоря всем птицам, летающим по средине неба: летите, собирайтесь на великую вечерю Божию,
18 чтобы пожрать трупы царей, трупы сильных, трупы тысяченачальников, трупы коней и сидящих на них, трупы всех свободных и рабов, и малых и великих.
19 И увидел я зверя и царей земных и воинства их, собранные, чтобы сразиться с Сидящим на коне и с воинством Его.
20 И схвачен был зверь и с ним лжепророк, производивший чудеса пред ним, которыми он обольстил принявших начертание зверя и поклоняющихся его изображению: оба живые брошены в озеро огненное, горящее серою;
21 а прочие убиты мечом Сидящего на коне, исходящим из уст Его, и все птицы напитались их трупами.
А чо кацапську Біблію читаєш? Давай читай українську!!! Нема на вас Бандери
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 21:23 #1841664   #190
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
А чо кацапську Біблію читаєш? Давай читай українську!!! Нема на вас Бандери
--А ви який маєте переклад Біблії?
Думаю, що більшість українців мають саме таку Біблію. Тому і цитую переважно із Синодального перекладу.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2012, 23:21 #1841754   #191
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А ви який маєте переклад Біблії?
Думаю, що більшість українців мають саме таку Біблію. Тому і цитую переважно із Синодального перекладу.
А хіба нема перекладу Біблії на українську?
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2012, 05:50 #1841809   #192
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
А хіба нема перекладу Біблії на українську?
--Та можна і на українській. Немає проблем.
То яку Біблію маєте саме ви?
Цитата Допис від Vityab
--Бачите, як можна перекрутити, якщо не знати, про що розказується у всій Біблії.
Тут не говориться про те, що люди у цих містах поводились гірше, а ніж у Содомі. Тут звертається увага на те, що якби люди у Содомі бачили ті чуда, які зробив Ісус, то люди Содома розкаялись і Содом не був би знищеним. А так як люди, які бачили Силу Бога в Ісусі Христі не каються, то всі такі люди будуть знищенні у Армагедоні. Але знищувати таких людей Бог вже не доручить людям, бо це будуть робити Ангели на чолі із Ісусом Христом. Епископи Риму дуже вже на себе ковдри багато потянули, більше ніж можна було.

Об'явлення 19:
11. І побачив я відкрите небо, і ось, кінь білий, і сидячий на ньому зветься Вірний та Істинний, Котрий праведно судить і провадить війну.
12. Очі у Нього, мов полум‘я вогню, і на голові у Нього багато діадем; Він мав ймення написане, котрого ніхто не знав, окрім Нього Самого;
13. Він був одягнений в шати, зачервонені кров‘ю. Ймення Йому: Слово Боже.
14. І військо небесне йшло за Ним на конях білих, зодягнене у віссон білий і чистий.
15. А із уст Його виходить гострий меч, щоб ним уражати народи. Він пасе їх берлом залізним; Він топче чавило вина люті і гніву Бога Вседержителя.
16. На шатах і на стегні Його написане ймення: Цар царів і Господь над володарями.
17. І побачив я одного Ангела, котрий стояв на сонці; і він вигукнув дужим голосом, кажучи всім птахам, що літали осередь неба: Летіть, збирайтеся на велику вечерю Божу,
18. Щоби пожерти тіла царів, тіла сильних, тіла тисяцьких, тіла коней і сидячих на них, тіла всіх вільних, і рабів, і малих, і великих.
19. І побачив я звіра, і царів земних, і військо їхнє, зібране, щоб стати на битву із Тим, що сидить на коні, і з військом Його.
20. І схоплений був звір і з ним лжепророк, що чинив дива перед ним, якими він звабив тих, що прийняли ознаку звіра і поклонялися його зображенню; обидвоє живими вкинуті в озеро вогненне, що горить сіркою;
21. А решта забита мечем Вершника, що на коні, котрий виходив із уст Його; і всі птахи наситилися їхніми тілами.
--Цікаво, а ви щось, особисто, для України зробили?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2012, 11:22 #1841944   #193
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Та можна і на українській. Немає проблем.
То яку Біблію маєте саме ви?


--Цікаво, а ви щось, особисто, для України зробили?
Божа Матір, Ісус, різні ангели. Це похоже на гру знайди 100 відміностей між різними міфологіями. Наприклад в Єгипитській, Грецкій, Римській тоже майже так. Бог один чи два які народили кучу інших менших богів(анагалоги ангелів).

І взагалі, що за стиль написання Біблії? Це так внатурі смішно говорили євреї колись, а може навіть вони так смішно говорять? Чи просто перекладачі перестаралися?
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 06:42 #1842470   #194
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Божа Матір, Ісус, різні ангели. Це похоже на гру знайди 100 відміностей між різними міфологіями. Наприклад в Єгипитській, Грецкій, Римській тоже майже так. Бог один чи два які народили кучу інших менших богів(анагалоги ангелів).
--Яка Матір Божа. Матір Ісуса - так, є. Видавати себе за Богів можуть лише Сатана та Демони, але ніяк не Ангели.

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
І взагалі, що за стиль написання Біблії? Це так внатурі смішно говорили євреї колись, а може навіть вони так смішно говорять? Чи просто перекладачі перестаралися?
--Про яку Біблію чи переклад її мова?
Цікаво, коли це буде відбуватись чи буде так смішно тоді?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 15:22 #1842729   #195
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Яка Матір Божа. Матір Ісуса - так, є. Видавати себе за Богів можуть лише Сатана та Демони, але ніяк не Ангели.



--Про яку Біблію чи переклад її мова?
Цікаво, коли це буде відбуватись чи буде так смішно тоді?
у тебе реально інтелект нульвий. По перше я говорю шо вся ієрархія від Бога з його дружиною(хіба богоугодно то народження сина без шлюбу, ГА?) до ангелів ну дуже змахує на інші пантеони богів в інших релігіях.
Особа жіночого роду яку зображують на іконах це хто? Звичайних смертних на іконах не малюють
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 16:42 #1842786   #196
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
у тебе реально інтелект нульвий.
--Обережно, не заразіться.

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
По перше я говорю шо вся ієрархія від Бога з його дружиною(хіба богоугодно то народження сина без шлюбу, ГА?) до ангелів ну дуже змахує на інші пантеони богів в інших релігіях.
Особа жіночого роду яку зображують на іконах це хто? Звичайних смертних на іконах не малюють
--Справа у тому, що Ісус існував задовго до появи своєї земної матері Марії. Такщо не видумуйте.

Івана 6:38. Бо Я зійшов з небес не для того, щоб звершувати волю Мою, але волю Батька, Котрий послав Мене.

--Ікони не визнаю. І мене не хвилює дуже, що на них зображають. Бога зображати не можна і не можливо, бо його ніхто не може побачити і не бачив.

Вихід 20:
3. Нехай не буде в тебе інших богів переді Мною.
4. Не роби собі ідола, і жодного зображення того, що на небі вгорі, і що на землі внизу, і що у воді нижче землі.
5. Не поклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог ревний, що карає дітей за вину батьків до третього і четвертого покоління, тих, що ненавидять Мене,

1 Тимофiя 6:
16. Єдиний, що має безсмертя, Котрий живе у неприступному свiтлi, Котрого нiхто з людей не бачив i бачити не може. Йому честь i держава вiчна! Амiнь.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 17:16 #1842812   #197
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Обережно, не заразіться.



--Справа у тому, що Ісус існував задовго до появи своєї земної матері Марії. Такщо не видумуйте.

Івана 6:38. Бо Я зійшов з небес не для того, щоб звершувати волю Мою, але волю Батька, Котрий послав Мене.

--Ікони не визнаю. І мене не хвилює дуже, що на них зображають. Бога зображати не можна і не можливо, бо його ніхто не може побачити і не бачив.

Вихід 20:
3. Нехай не буде в тебе інших богів переді Мною.
4. Не роби собі ідола, і жодного зображення того, що на небі вгорі, і що на землі внизу, і що у воді нижче землі.
5. Не поклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог ревний, що карає дітей за вину батьків до третього і четвертого покоління, тих, що ненавидять Мене,

1 Тимофiя 6:
16. Єдиний, що має безсмертя, Котрий живе у неприступному свiтлi, Котрого нiхто з людей не бачив i бачити не може. Йому честь i держава вiчна! Амiнь.
Бог, Дух Святий, Ісус, різні ангели. Руська, грецька, римська і т.д. міфологія. Ті же яйця тільки в профіль. Різні імена а суть та сама
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 17:30 #1842822   #198
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
Бог, Дух Святий, Ісус, різні ангели. Руська, грецька, римська і т.д. міфологія. Ті же яйця тільки в профіль. Різні імена а суть та сама
--Поясніть про що мова? Бо інтелкт, самі розумієте, не дуже розвинений, то і не можу зрозуміти, що вам не подобається? Будь ласка, конкретніше, можете.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2012, 23:41 #1843040   #199
dog2121
Banned
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Поясніть про що мова? Бо інтелкт, самі розумієте, не дуже розвинений, то і не можу зрозуміти, що вам не подобається? Будь ласка, конкретніше, можете.
по простому. Християни всім говорять що вірять в одного Бога. Але в реальності є інші підлеглі у Бога які виконують певні фукції. Ну і люди часто моляться не Богу а його підлеглим. Короче то саме шо було в грецкій міфології чи в римській. Не один бог а багато маленьких божків(я про ангелів). Хочеться всетаки людям багато богів. Мало їм одного))))
dog2121 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2012, 14:10 #1843328   #200
Vityab
Типово Відповідь: Залежність інтелекту від релігійности

Цитата:
Допис від dog2121 Переглянути допис
по простому. Християни всім говорять що вірять в одного Бога. Але в реальності є інші підлеглі у Бога які виконують певні фукції. Ну і люди часто моляться не Богу а його підлеглим. Короче то саме шо було в грецкій міфології чи в римській. Не один бог а багато маленьких божків(я про ангелів). Хочеться всетаки людям багато богів. Мало їм одного))))
--Повністю із вами погоджуюсь, що треба молитись тільки до Бога.

Об’явлення 19:
9 Далі він сказав мені: «Напиши: «Щасливі запрошені на весільну вечерю Агнця». Також промовив: «Ці Божі слова правдиві».
10 І я впав йому до ніг, щоб поклонитися. Та він сказав мені: «Вважай, не роби цього! Я лише раб, як і ти й твої брати, котрі свідчать про Ісуса. Богові поклонись, адже мета пророкування — дати свідчення про Ісуса».
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:49.