Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


Футболки *слава богу шо я не москаль*

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.03.2007, 16:52 #296963   #61
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Кому потрібно, знають різницю, якщо ти цієї різниці не бачиш, то ти дійсно нічого не розбираєшся ні в національностях, ні в характерах люедй, тому дану дискусію вважаю вичерпаною. Як там сім самураїв цитував, "не кидай бісер перед свиньми"? Це те саме, що пояснювати 5-річній дитині принцип роботи комп"ютера, вона все рівно вам не віритиме і думатиме, що там сидять маленькі гномики
Ну давай пояснюй: росіянин це - і москаль це -

Насправді всі знають що під москалями розуміється росіяни (саме на цих футболках), а *Кому потрібно, знають різницю, якщо ти цієї різниці не бачиш, то ти дійсно нічого не розбираєшся ні в національностях, ні в характерах люедй* - це вже якась абстрактна філософія, а ми тут говорим просто про невиправдану, предвзяту думку однієї національності(в принципі окремої географічної частини людей цієї національності) про іншу
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:54 #296966   #62
slims
 
Аватар для slims
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

гг....
slims зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:54 #296968   #63
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Крістіна, створюємо український Ку-клус клан
А як же я???
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:55 #296969   #64
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від slims Переглянути допис
мда..... нарахунок, шо Росія нам допоможе вилізти з лайна.....це ти переборщив однозначно! Нікому непотрібно багатої, заможної країни, ні в Європі, ні Європі, а ці ілюзії, залишаться ними і надалі УКРАЇНІ ДОПОМОЖЕ ВИЛІЗТИ З ЛАЙНА ТІЛЬКИ ПОЛЬЩА(жарт), МИ САМІ І НЕТРЕБА НАКОГОСЬ НАДІЯТИС(
Один в полі не воїн. Наша країна по ходу історії сама ніяк не могла вийти в люди, а що зараз має статись чудо...(я би чесно був дуже радий)
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 16:59 #296973   #65
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Мля, довів.
Росіянин - це громадянин Російської федерації, який має російське громадянство і діє згідно чинного законодавства РФ та міжнаордних конвенцій та договорів.
Москаль - це людина, яка проживає на території України (інколи Росії та інишх держав колишнього СРСР), має українське громадянство, проте намагається будь-що зашкодити суверенітету, обісрати імідж України, "хатіт гаваріть па расєйскі і жить в Расєє". Це категорія "громадян" (саме в лапках), метою яких є підрив зовнішнього іміджу та внутрішньої ситуації в Україні, заподіяння їй якоїсь шкоди. РАніше слово "москаль" вживалося по відношенню до солдатів Російської імперії, але потім перетворилося в слово, що виражає характер українофоба. Шевченко казав про москалів "Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями", маючи на увазі самих солдатів, тобто їхній характер "паматросіл і бросіл", що в подальшому вплинуло на більш детальне обгрунтування поняття "москаль".
ПеСе. Думаю внятно, хулініясна?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:00 #296974   #66
slider_one
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Ви блін дістали.... прикольна футболка і всьо...... кацап, холоп, москаль.... невсерівно шо пише..

А тепер потемі

Москаль- http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%...B0%D0%BB%D1%8C
Росіянин- http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%...BD%D0%B8%D0%BD
slider_one зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:01 #296976   #67
slims
 
Аватар для slims
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Нації, які сформовані 300-т літньою історією, неможуть називати себе "НАЦІЄЮ". Росіяни(московити), американці, бобуїни, бохачари, лисожопі, це все являє собою змішанням великої кількості меншин на своїх тереторіях! Україна, ототожнюється з Київською Русью, яка має вікову історію. Право називатися "русином", мають тільки українці! Такшо давайте читати історію і непіддаватися неправдивим московським ПІАРОМ!

Нехай живе асиміляція, зрада і тупість!
slims зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:02 #296980   #68
slider_one
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

slider_one зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:03 #296981   #69
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Один в полі не воїн. Наша країна по ходу історії сама ніяк не могла вийти в люди, а що зараз має статись чудо...(я би чесно був дуже радий)
Чудо станеться тільки тоді, коли отакі як ти почнуть працювати на державу, а не обзивати свій народ мудаками і тішитись, бо насолив комусь. В тому-тол й справа, що одніим з основних завдань сучасних українських націоналістів є саме зміна менталітету. При чому тут менталітет? При тому, що саме завдяки менталітету можна досягти зростання економіки та внутрішнього добробуту країни, причому реального, а не номінального (послухавши ДКМ, Україна ледь не в лідерах в світі за темпами зростання ВВП). Не віриш? ВІзьми приклад Японії і все сатне зрозумілим, в них "економічне диво" в великій мірі саме завдяки потужному національному менталітету
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:04 #296983   #70
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від slims Переглянути допис
Нації, які сформовані 300-т літньою історією, неможуть називати себе "НАЦІЄЮ". Росіяни(московити), американці, бобуїни, бохачари, лисожопі, це все являє собою змішанням великої кількості меншин на своїх тереторіях! Україна, ототожнюється з Київською Русью, яка має вікову історію. Право називатися "русином", мають тільки українці! Такшо давайте читати історію і непіддаватися неправдивим московським ПІАРОМ!

Нехай живе асиміляція, зрада і тупість!
Чувак, ти не тільки планокур, а й дійсно ісинну вмієш глаголити
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:07 #296988   #71
slims
 
Аватар для slims
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Наша країна в 10ст. була імперією, яка підчиняла собі малоначитаних і меншовартісних московитів....Якшо ти поклоняєшся московському патріархату, носиш футболку "Я люблю Россию" і для тебе українець - це хохол, то не треба тут корчити великого патріота і показувати, як я в перфекті знаю українську мову! Таких, як ти, в отаманщині на кілок саджали.....ЗРАДНИКІВ!

Часи міняються, люди залишаються незмінними!
slims зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:10 #296993   #72
slims
 
Аватар для slims
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

гг...
slims зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:12 #296994   #73
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Слімс, я ходжу в церкву московського патріархату
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:15 #296995   #74
slims
 
Аватар для slims
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Та воно зразу по твому писку видно
slims зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:16 #296996   #75
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Чудо станеться тільки тоді, коли отакі як ти почнуть працювати на державу, а не обзивати свій народ мудаками і тішитись, бо насолив комусь. В тому-тол й справа, що одніим з основних завдань сучасних українських націоналістів є саме зміна менталітету. При чому тут менталітет? При тому, що саме завдяки менталітету можна досягти зростання економіки та внутрішнього добробуту країни, причому реального, а не номінального (послухавши ДКМ, Україна ледь не в лідерах в світі за темпами зростання ВВП). Не віриш? ВІзьми приклад Японії і все сатне зрозумілим, в них "економічне диво" в великій мірі саме завдяки потужному національному менталітету
Я не обзиваю свій народ мудаками - не усугубляй. Я й намагаюсь доказати що завдяки нашому менталітету коли ми намагаємося доказати якимось москалям (добре - не росіянам, а якимось невизначеним людям, які спєцом хочуть підірвати авторитет нашої країни (було би шо підривати ), що ми краще - ми ніколи не досягнем зростання економіки та внутрішнього добробуту країни. Я до речі офіційно працюю і розмовляю з батьками по - російськи, тому що вони за національністю росіяни і, вибачте, коли виховували мене спілкувалися на своїй рідній мові...
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:17 #296998   #76
slider_one
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Слімс, я ходжу в церкву московського патріархату
Ти шо кожну неділю в Лавру київську їдеш
slider_one зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:20 #297000   #77
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

slider_one
в Тернополі біля Обнови церква московського патріархату.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:20 #297001   #78
slims
 
Аватар для slims
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Лавра - це Київських патріархат!
slims зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:24 #297004   #79
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
а наш тупорилий народ думає, якщо обісре когось, то стане кращим - це смішно.
Це по-твоєму шо? Ти вже сам від своїх слів відмовляєшся
Чи для тебе поняття "тупорилий" асоціюється з поняттям "класний, чудовий", а чи може твій народ з борідками, равинами, 7:40 і іншою біліібрдою?
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 17.03.2007, 17:26 #297005   #80
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Футболки *слава богу шо я не москаль*

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
Я не обзиваю свій народ мудаками - не усугубляй. Я й намагаюсь доказати що завдяки нашому менталітету коли ми намагаємося доказати якимось москалям (добре - не росіянам, а якимось невизначеним людям, які спєцом хочуть підірвати авторитет нашої країни (було би шо підривати ), що ми краще - ми ніколи не досягнем зростання економіки та внутрішнього добробуту країни. Я до речі офіційно працюю і розмовляю з батьками по - російськи, тому що вони за національністю росіяни і, вибачте, коли виховували мене спілкувалися на своїй рідній мові...
Ось, так говорив би ти ще по-російськи, так ти би й зовсім москалем був би! А твої батьки - росіяни, правда неналежне виховання дитині дали
@NYKey зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:06.