Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.02.2011, 10:24 #1576351   #41
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Фемінізм крокує по планеті...
Смішні ви, їй богу
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Чистильщик (14.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:34 #1576360   #42
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Фемінізм крокує по планеті...
Смішні ви, їй богу
Та яка різниця яке в кого прізвище? Чес-слово,головне щоб було кохання і гармонія в сімї. І опше,казала вже,НЕ ПРОТИ ВЗЯТИ ПРІЗВИЩЕ,ЯКЩО ВОНО НОРМАЛЬНЕ.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:49 #1576375   #43
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис

Нічого обідного сказати не хотів просто хочу зрозуміти жіночу логіку.
З кожним днем розумію що логіки як такої не снує взагалі)))
Чистильщик зараз поза форумом  
Подякували 2:
ANRY (13.02.2011), regman (11.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:50 #1576376   #44
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
З кожним днем розумію що логіки як такої не снує взагалі)))
Жіноча логіка-це травма для чоловічої психіки(с)
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:50 #1576377   #45
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Та яка різниця яке в кого прізвище? Чес-слово,головне щоб було кохання і гармонія в сімї. І опше,казала вже,НЕ ПРОТИ ВЗЯТИ ПРІЗВИЩЕ,ЯКЩО ВОНО НОРМАЛЬНЕ.
10-20 років назад в тебе би навіть думки не було такої )
Але справа не в тому. Ви всі говорите про майбутнє яке не настало А як прийде час і будете кохати (по справжньому), навряд в вас будуть думки про прізвища чи флірт
Зміните і нікуди не дінетесь ))) І тільки з роками почнете нити "як же так я стала Попідкидало"
п.с. якщо ти не візьмеш прізвище "бо не гарна" це взагалі можна сприйняти за образу. при тому досить серйозну ))
Чізі зміна прізвища це не тиск це прояв чоловічого его Якщо його зовсім немає, то це вже майже не чоловік Тому тут швидше варто подумати якщо він тобі не запропонує змінити, що щось не так Та й повір краще в таких дрібницях жінці дати слабину Ви в інших надолужуєте ))))
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (18.02.2011), ANRY (13.02.2011), regman (11.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:56 #1576378   #46
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Ще такий момент - якщо залишити своє прізвище, дітей тоді на чиє записувати? Якшо на чоловіка, то мама і діти під різними прізвищами...ну....майже так само дико як і мама і діти на одному прізвищі, а батько- сам собі тихенько з своїм Я вже не кажу шо підозрюю ,що то тягне за собою ряд бюрократичних гемороїв, при оформленні різних документів.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 7:
andrey_ko (18.02.2011), contras552 (13.02.2011), Demetra (14.02.2011), regman (11.04.2014), Sviatiko (13.03.2014), Чистильщик (13.02.2011), ШТЕУД (13.02.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:57 #1576379   #47
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Просто прізвище міняти не хочу,от і все!
Незнаю яким має бути шизанутий хлопець,щоб запропонувати розійтися тільки через те,що я нехочу його прізвища. Це клініка.
Давай дзеркально відобразимо твоє повідомлення! Він не хоче розходитися але категоричний у питанні зміни твого прізвища! Ти проти, що тоді робити? Правильно, розходитися! Через твою позицію!
Це така сама "клініка"!
Чистильщик зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:58 #1576382   #48
contras552
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
Я сподіваюся, шо мені не будуть такого пропонувати (зміну прізвища). А якщо будуть, то я задумаюсь над зміною і над цими відносинами взагалі.
Якщо робиш з цього таку грандіозну проблему, то це говорить, що свого коханого і єдиного, з яким готова на все, ти ще не зустріла.
contras552 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Vushenka19 (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 10:58 #1576384   #49
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Та яка різниця яке в кого прізвище? Чес-слово,головне щоб було кохання і гармонія в сімї. І опше,казала вже,НЕ ПРОТИ ВЗЯТИ ПРІЗВИЩЕ,ЯКЩО ВОНО НОРМАЛЬНЕ.
Не можу догнати ствоїх думок, так швидко вони міняються!

ТО ти не хочеш, то ти хочеш!!!!:flag_of_tr uce:
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 11:00 #1576387   #50
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Давай дзеркально відобразимо твоє повідомлення! Він не хоче розходитися але категоричний у питанні зміни твого прізвища! Ти проти, що тоді робити? Правильно, розходитися! Через твою позицію!
Це така сама "клініка"!
Ні,якщо він вже аж КАТЕГОРИЧНО схоче,щоб я міняла прізвище-то я погоджуся. Чого не зробиш заради коханого? Навіть,якщо воно мені подобатися не буде.
Vushenka19 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ludmila (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 11:01 #1576388   #51
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
Ще такий момент - якщо залишити своє прізвище, дітей тоді на чиє записувати? Якшо на чоловіка, то мама і діти під різними прізвищами...ну....майже так само дико як і мама і діти на одному прізвищі, а батько- сам собі тихенько з своїм Я вже не кажу шо підозрюю ,що то тягне за собою ряд бюрократичних гемороїв, при оформленні різних документів.
Вона існує!!!!Ця славетна жіноча логіка,УРА.УРА УРА)))
Чистильщик зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 11:10 #1576399   #52
Ludmila
 
Аватар для Ludmila
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

А я думаю , що коли діло в мене дойде до того щоб йти у РАГС то я все ж таки залишу собі своє прізвище (якщо вже буде велика проблема , типу когось таким чином дуже сильно обіджу візьму прізвище "через риску") Але це питання буде обговорюватися і не буду ставити перед фактом
P.S. Ну не уявляю я себе з іншим прізвищем , це те саме що й ім'я змінити - і ніби я ...... і ніби і не я
Ludmila зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 11:12 #1576400   #53
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
1. Ти не зрозумієш "жіночу" логіку, бо ти не відрізняєш оригінал від інтерпретіції. З того, що я сказала витягнув ще 10 кілограм додумок.
Погуглив але такого але такого терміну як інтерпретіція незнайшов.! може хтось перекладе!)
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 12:25 #1576459   #54
cheesy
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
10-20 років назад в тебе би навіть думки не було такої )
Але справа не в тому. Ви всі говорите про майбутнє яке не настало А як прийде час і будете кохати (по справжньому), навряд в вас будуть думки про прізвища чи флірт
Зміните і нікуди не дінетесь ))) І тільки з роками почнете нити "як же так я стала Попідкидало"
п.с. якщо ти не візьмеш прізвище "бо не гарна" це взагалі можна сприйняти за образу. при тому досить серйозну ))
Чізі зміна прізвища це не тиск це прояв чоловічого его Якщо його зовсім немає, то це вже майже не чоловік Тому тут швидше варто подумати якщо він тобі не запропонує змінити, що щось не так Та й повір краще в таких дрібницях жінці дати слабину Ви в інших надолужуєте ))))
чувак задав питання про майбутнє, ми профантазували про майбутнє. Яке питання - така і відповідь.
бла-бла-бла-бла. не вчи мене жити.

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Якщо робиш з цього таку грандіозну проблему, то це говорить, що свого коханого і єдиного, з яким готова на все, ти ще не зустріла.
Звичайно, шо не зустріла. І може і не зустріну)) А "грандіозну проблему" треба робити зі всього, тільки з гумором. Інакше можна закінчити у дуже невигідних умовах.

Цитата:
Допис від Чистильщик Переглянути допис
Погуглив але такого але такого терміну як інтерпретіція незнайшов.! може хтось перекладе!)
гуглити краще треба
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%...86%D1%96%D1%8F


Чуваки, остиньте)) Ви якісь бішені Задаєте питання, а потім дурієте, як тільки хтось "неправильно" відповість. Або вас цікавлять відповіді, або не цікавлять, але тикати чужій людині "ти потім ше попляшеш" - це якось смішно)
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (14.02.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
ШТЕУД (13.02.2011)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 13:21 #1576499   #55
ANRY
your own personal Jesus )
 
Аватар для ANRY
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
1. Ти не зрозумієш "жіночу" логіку, бо ти не відрізняєш оригінал від інтерпретіції. З того, що я сказала витягнув ще 10 кілограм додумок.

2. Я сподіваюсь ніколи не попасти в описану тобою ситуацію, бо мені ніколи ще не подобався такий консерватор, який би так сильно церемонився і бажав догодити суспільству і так піднями оцінку інших людей про свій конформізм. Тому я і написала, що спроба вговорити мене змінити прізвище буде розглядатись як погане ознайомлення з цією людиною. Тому що в моїй природі відсутнє захоплення чи навіть цікавість до людей, які намагаються мене до чогось змусити, так само як і до тих, хто вважає, що жінка повинна підпорядкуватися чоловікові (загалом, а не в конкретних випадках).

Так само як і до людей, які бажають "зрозуміти жіночу логіку". вибач, якшо пост трошки агресивний. просто ти мені не подобаєшся і кажеш нерозумні речі
1. Тут на форумі так заведено. З одної сказаної фрази можна цілу тему розгортати. В попередньому пості ти також бажала дізнатися що я мав на думці, під "уловками". Таксамо мені цікаво дізнатися що тебе спонукло до написання "над цими відносинами взагалі"
2. Краще бути впевненим консерватором, ніж таким собі "ні риба, ні мясо" який незнає чого хоче.


3.Ти відхиляєшся від відповіді на конкретне запитання. Розмова не про вмовляння змінити прізвище (під час зустрічання) а розмова про те що понесли документи в загс (ніколи до цього не говорили про зміну прізвища)
і чоловік висказав своє побажання щоб ти взяла його прізвище (заміть не заставляв а висказав).
Всьогоднішній лень ніхто нікого не заставляє. А ти уже пишеш про відсутність захоплення людми які тебе до чогось змушують (в мому питанні про таке не йшло)

4. "Зрозуміти жіночу логіку" малося на увазі твою, адже я не зрозумів ходу твоїх думок. Якщо при зустрічанні на першому місяці каже шо тобі треба поміняти прізвище, Всьо з ним не зустрічаюсь...
Мені 24 і я за всоє коротке життя зустрів достатню кількість жінок щоб зрозуміти що їм потрібно для щастя. Але кожна жінка особистість тому все може мінятися від ситуації.
4. Як ти можеш говорити що я тобі не подобаюся, якщо ти мене не знаєш. Ти робиш висновок по моїх декількох постах?. Ти не права.

Додано через 7 хвилин
Цитата:
Допис від Vushenka19 Переглянути допис
Незнаю яким має бути шизанутий хлопець,щоб запропонувати розійтися тільки через те,що я нехочу його прізвища. Це клініка.
Хіба ви не розумієте різницю між "висказав побажння щоб ти взала його прізвище" І "поставив питання ребром"

Хто про які розходження говорив? Тут тільки чізі казала щоб задумалась над відносинами взагалі, я такого не писав!!!

Востаннє редагував ANRY: 13.02.2011 о 13:22. Причина: Пізніше додано
ANRY зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (13.02.2011), regman (11.04.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 13:24 #1576509   #56
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Ок, від прізвища плавно переходим до поцілунків. Які поцілунки вам подобаються найбільше? чи всім подобається поцілунок в шию?
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Чистильщик (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 13:36 #1576524   #57
cheesy
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від ANRY Переглянути допис
3.Ти відхиляєшся від відповіді на конкретне запитання. Розмова не про вмовляння змінити прізвище (під час зустрічання) а розмова про те що понесли документи в загс (ніколи до цього не говорили про зміну прізвища)
і чоловік висказав своє побажання щоб ти взяла його прізвище (заміть не заставляв а висказав).
Всьогоднішній лень ніхто нікого не заставляє. А ти уже пишеш про відсутність захоплення людми які тебе до чогось змушують (в мому питанні про таке не йшло)

4. "Зрозуміти жіночу логіку" малося на увазі твою, адже я не зрозумів ходу твоїх думок. Якщо при зустрічанні на першому місяці каже шо тобі треба поміняти прізвище, Всьо з ним не зустрічаюсь...
Мені 24 і я за всоє коротке життя зустрів достатню кількість жінок щоб зрозуміти що їм потрібно для щастя. Але кожна жінка особистість тому все може мінятися від ситуації.
4. Як ти можеш говорити що я тобі не подобаюся, якщо ти мене не знаєш. Ти робиш висновок по моїх декількох постах?. Ти не права.
3. Ок, напишу відповідь трошки ясніше: до цього не приведе, бо якби я зважувалась на такий крок, як весілля, то поговорила б про прізвище наперед, так як не хочу попадати в такі незручні ситуації.
4. Ок. Не думаю, шо кожна жінка - особистість (принаймні це залежить від визначення слова "особистість"), але сподіваюсь, шо ти справді віриш в те, що написав)
4 (помітив, шо повтор?), звичайно, що можу невже ти ніколи не визначаєш для себе ставлення до людини прямо таки з першого погляду? Воно ж може мінятись (і міняється), але я написала цю деталь у своєму пості, щоб було зрозуміло чому він міг бути дещо різким і чим потрібно регулювати його розуміння.

Цитата Хіба ви не розумієте різницю між "висказав побажння щоб ти взала його прізвище" І "поставив питання ребром"

Хто про які розходження говорив? Тут тільки чізі казала щоб задумалась над відносинами взагалі, я такого не писав!!!
Не кричи Твій пост з питанням був неоднозначним. І, чесно кажучи, саме згадка про "різними уловками намагається лишити своє" визначило його настрій як прихильний до зміни прізвища. Просто є люди, які би поставили питання по-різному і від цього залежить сама перспектива зміни, перспектива відносин і тд. Наприклад, чувак, який би сказав мені "Ну шо? будем шось з прізвищами робити чи залишим все як є?" не спровокував би бажання переоцінити відносини. Але чувак, який сказав б, "Я дуже хоче шоб ти взяла моє прізвище, бо ти моя дружина, ок?" - це чувак який вже все вирішив сам і питання лише риторичне, отже відмова від пропозиції буде нести явні негативні емоції в мою сторону і почне конфлікт.
Достатньо детально?
cheesy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ANRY (13.02.2011)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 13:48 #1576534   #58
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
3. Ок, напишу відповідь трошки ясніше: до цього не приведе, бо якби я зважувалась на такий крок, як весілля, то поговорила б про прізвище наперед, так як не хочу попадати в такі незручні ситуації.
Чізі на першому побаченні: так кажу одразу, Прізвище міняти не буду!111
))))))))))))))
для розрядки, не заводься ")
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cheesy (13.02.2011)
Офтопів до посту: 10  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 13:54 #1576538   #59
Чистильщик
 
Аватар для Чистильщик
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
гуглити краще треба
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%...86%D1%96%D1%8F
Траще друкувати треба! Між інтерпретАцією та інтерпретІцією є трошки різниці!
Чистильщик зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 13.02.2011, 21:25 #1576935   #60
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
1. Ти не зрозумієш "жіночу" логіку, бо ти не відрізняєш оригінал від інтерпретіції. З того, що я сказала витягнув ще 10 кілограм додумок.
зарано ти лапки закінчила

Цитата
Допис від cheesy Переглянути допис
2. Я сподіваюсь ніколи не попасти в описану тобою ситуацію, бо мені ніколи ще не подобався такий консерватор, який би так сильно церемонився і бажав догодити суспільству і так піднями оцінку інших людей про свій конформізм. Тому я і написала, що спроба вговорити мене змінити прізвище буде розглядатись як погане ознайомлення з цією людиною. Тому що в моїй природі відсутнє захоплення чи навіть цікавість до людей, які намагаються мене до чогось змусити, так само як і до тих, хто вважає, що жінка повинна підпорядкуватися чоловікові (загалом, а не в конкретних випадках).
звичайний кітч. навіть не нонконформізм
яка тобі різниця, яке і чиє прізвище носитимеш? при одруженні втрата прізвища - далеко не основна твоя жертва
п.с. картинка для привернення уваги:
п.п.с. феміністкаааа!
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 3:
cheesy (14.02.2011), regman (11.04.2014), ШТЕУД (13.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:12.