Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Ремонт газового котла

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.11.2010, 20:12 #1503573   #21
Bax
 
Аватар для Bax
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Ну шо там теплообмінник почистили , котел працює нормально ?
Bax зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.11.2010, 20:13 #1503574   #22
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від Bax Переглянути допис
Ну шо там теплообмінник почистили , котел працює нормально ?
Ще не зустрічались.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 09:42 #1508082   #23
sarat
 
Аватар для sarat
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Можливо трохи не в тему, але окрему тему створювати не бачу резону.
Власне сабж: в мене котел Вайлант Турботек 24 кВт і він викинув мені помилку "Ser" на гарячій лінії сказали шо то потрібно викликати сервіс для техогляду котла і то коштує 320 грн. А я жадний і не хочу їм платити за то шо вони просто подивляться на нього. Гарантія в мене закінчилася і їхнього екстрасервісу я також не замовляв. А в батьків також стоїть котел вайлант - то до нього треба було дивитися аж через 5 років - рішення і проблема були аналогічні як в Yarkop - цього року прочистили теплообмінник - ціна питання була десь 200 грн. Чи може хтось підказати як його обманути і і скинути ту помилку шоб очі не муляла?
sarat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2010, 10:21 #1508120   #24
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Можливо трохи не в тему, але окрему тему створювати не бачу резону.
Власне сабж: в мене котел Вайлант Турботек 24 кВт і він викинув мені помилку "Ser" на гарячій лінії сказали шо то потрібно викликати сервіс для техогляду котла і то коштує 320 грн. А я жадний і не хочу їм платити за то шо вони просто подивляться на нього. Гарантія в мене закінчилася і їхнього екстрасервісу я також не замовляв. А в батьків також стоїть котел вайлант - то до нього треба було дивитися аж через 5 років - рішення і проблема були аналогічні як в Yarkop - цього року прочистили теплообмінник - ціна питання була десь 200 грн. Чи може хтось підказати як його обманути і і скинути ту помилку шоб очі не муляла?
Най муляє цей Сер. На роботу котла це ніяк не впливає а як усунути напис недумаю що хтось підкаже (це гроші сервісантів і за так наврядчи поділяться). Хоча чисто теоретично можна пошукати в неті.
З.І. В нас така послуга вартує 120 грн але без гарантійних зобовязань.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.12.2010, 00:00 #1522937   #25
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

тут майстри сервіс моєму старенькому юнкерсу робили, всьо ОК... але не змогли зайти в "сервіс меню", казали шо 100% є, але чи то котел не стандартний, чи то шо... хтось знає ту комбінації?
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 21:09 #1524610   #26
Vovan_82
 
Аватар для Vovan_82
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата:
Допис від sarat Переглянути допис
Можливо трохи не в тему, але окрему тему створювати не бачу резону.
Власне сабж: в мене котел Вайлант Турботек 24 кВт і він викинув мені помилку "Ser" на гарячій лінії сказали шо то потрібно викликати сервіс для техогляду котла і то коштує 320 грн. А я жадний і не хочу їм платити за то шо вони просто подивляться на нього. Гарантія в мене закінчилася і їхнього екстрасервісу я також не замовляв. А в батьків також стоїть котел вайлант - то до нього треба було дивитися аж через 5 років - рішення і проблема були аналогічні як в Yarkop - цього року прочистили теплообмінник - ціна питання була десь 200 грн. Чи може хтось підказати як його обманути і і скинути ту помилку шоб очі не муляла?
Якщо шкода грошей, то чекай поки серед зими повністю не зупинитьcя, і потім прийдеться купувати дорогі запчастини. Краще зробити профілактичні роботи, чим потім ремонтувати. А щоб дисплей не мигав можна його чимось заклеїти

Востаннє редагував Vovan_82: 14.12.2010 о 10:24.
Vovan_82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2011, 21:47 #1720507   #27
Freeboy
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

В мене поламався котел вісман.Колонка не працює (лампочка не світить),а опалення запускається нормально,але гасне через декілька секунд(15-20).Що то може бути? Будь ласка,якщо хтось знає в чому причина ,то пікажіть, а то скоро осінь...
Коминовий-Vit-100
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 13:00 #1720812   #28
ZnaiMene
 
Аватар для ZnaiMene
Wink Відповідь: Ремонт газового котла

а сервісний центр не хочеш звернутись...,


так в тебе котел чи колонка поламалась...?
ZnaiMene зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 19:44 #1721043   #29
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від ROMANTUK Переглянути допис
В мене поламався котел вісман.Колонка не працює (лампочка не світить),а опалення запускається нормально,але гасне через декілька секунд(15-20).Що то може бути? Будь ласка,якщо хтось знає в чому причина ,то пікажіть, а то скоро осінь...
Коминовий-Vit-100
Скоріш за все, забилась накипом трубка в теплообміннику. Вези до сервісантів, або викликай на дім для промивки.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 20:16 #1721065   #30
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Скоріш за все, забилась накипом трубка в теплообміннику. Вези до сервісантів, або викликай на дім для промивки.
Та яка там промивка, то проблема з тягою, ще можливий варіант несправності газової апаратури.
Котел через через 15-20 сек. блокується чи як він завершає свою роботу?
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 22:29 #1721164   #31
Freeboy
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Опалення встановлював сам, а котел купував у Тернополі.Гарантію дали на 1 р. Працював без перебоїв 3 роки(якщо врахувати наші скачки напруги і тиску газу,то думаю,що і так добре).
Котел(опалення) не блокується,а просто - гасне(зелена лампочка горить),а індикатор гарячої води взагалі не працює.Проблема з тягою,думаю,що відпадає.Кажуть ,що то проблема в насосі .....домовився вже зі спеціалістами(надіюсь,що спеціалісти)може знайдуть в чому причина поломки.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 22:37 #1721168   #32
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від ROMANTUK Переглянути допис
Котел(опалення) не блокується,а просто - гасне(зелена лампочка горить),а індикатор гарячої води взагалі не працює.Проблема з тягою,думаю,що відпадає.Кажуть ,що то проблема в насосі .....домовився вже зі спеціалістами(надіюсь,що спеціалісти)може знайдуть в чому причина поломки.
Може бути і в насосі А коли включати на опалення, то він на розпал йде чи по чому ти знаєш, що він на опалення включився?
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 22:50 #1721172   #33
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
Та яка там промивка, то проблема з тягою, ще можливий варіант несправності газової апаратури.
Котел через через 15-20 сек. блокується чи як він завершає свою роботу?
Та нє, мабуть таки забився контур, який гріє проточну воду. Бо автор ж каже, що колонка взагалі не гріє, а опалення трошки починає гріти, а потім виключається. Діагноз не остаточний, бо я не телепат.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 22:58 #1721181   #34
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Та нє, мабуть таки забився контур, який гріє проточну воду. Бо автор ж каже, що колонка взагалі не гріє, а опалення трошки починає гріти, а потім виключається. Діагноз не остаточний, бо я не телепат.
та симптоми зовсім не ті, при забруднення контура накипом вода б грілася ривками, він би це відчув вже давно.
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 23:07 #1721191   #35
contras552
Banned
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від YG Переглянути допис
та симптоми зовсім не ті, при забруднення контура накипом вода б грілася ривками, він би це відчув вже давно.
Все вірно, але якщо продовжувати і далі користуватися навіть таким способом, то контур забивається повністю, і відновлення його є неможливим. Вже маю одного такого знайомого, який таким чином повністю вбив підігрівальний контур.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.08.2011, 23:11 #1721196   #36
YG
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Все вірно, але якщо продовжувати і далі користуватися навіть таким способом, то контур забивається повністю, і відновлення його є неможливим. Вже маю одного такого знайомого, який таким чином повністю вбив підігрівальний контур.
опалення б в такому випадку працювало, а воно не хоче
YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.08.2011, 00:05 #1722842   #37
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Гадаю по руках і сервісних помилках котла.......
З.Ы. Модель Vit 100 все рівно шо в мене машина Мерседес модель БЕНЦ. Скоріш за все це модель WH1B - такі по мойму в цей період були моделі. Чи мигає лампочка після блокування котла? якщо так - то важливо знати кількість мигань за 10 сек. Цифру ф студію і почнем ритуал.....
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.08.2011, 21:22 #1724352   #38
Freeboy
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Це все,що він показує.Жодна лампочка не блимає.Насос працює(я так думаю,бо шумить)

Востаннє редагував Freeboy: 02.10.2011 о 20:51.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.08.2011, 11:31 #1727045   #39
pomka
 
Аватар для pomka
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Дай будь-ласка трішки більше інформації про симптоми.
Якщо відкриваєте кран гар води - котел зовсім не реагує на це?
чи немає під котлом кранів на подачу і обратку опалення?
Попробуй підняти ручку на температуру в опаленні на 60-70 С - скільки часу в цьому режимі буде працювати котел.
Якщо котел буде працювати на гар воду - тоді заклинив 3-х ходовий. Якщо небуде - заочно буде важко його вилікувати.
pomka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2011, 20:22 #1729079   #40
Freeboy
Типово Відповідь: Ремонт газового котла

Цитата
Допис від ROMANTUK Переглянути допис
В мене поламався котел вісман.Колонка не працює (лампочка не світить),а опалення запускається нормально,але гасне через декілька секунд(15-20).Що то може бути? Будь ласка,якщо хтось знає в чому причина ,то пікажіть, а то скоро осінь...
Коминовий-Vit-100
Були сьогодні майстри- заклинив трьохходовий клапан(після розкрутки шурупів і льогкої встряски- запрацював)+потрібно чистити теплообмінник, бо часто включається і виключається гаряча вода...
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:11.