Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Чай власного приготування як робити?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.05.2011, 12:37 #1645297   #1
manti
Типово Чай власного приготування як робити?

Добрий день, ось вже травень - період коли треба збирати трави на чай. Мені надоїла та вся хімія що продається в магазинах. Хочу для себе чай власного приготування. Памятаю колись збирав суницю і висушував чай супер, чув що із вишні також чай хорошой. Двома словами підкажіть які трави в нас збирати коли збирати, як краще сушити і як зберігати. Дякую буду вдячний.
manti зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2011, 13:05 #1645316   #2
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Самому інтересно ....)
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2011, 13:28 #1645343   #3
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Люблю чай з липи.
Рецепт простий - назбирати цвіту липи, висушити і насолоджуватися холодними зимовими вечорами.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2011, 18:49 #1646298   #4
manti
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

з липи знаю але чув що його не радять часто вживати.
manti зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 09:59 #1659221   #5
Inusik
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Скоро зацвіте бузина, ці квіти допомогають при застуді, цвіт акації, цвіт суниць,зараз дуже ніжне листя в малини, ожини.Зрізати разом із цвітом і сушити.Зараз цвіте глід,він помічний при серцевих захворюваннях.Ще для серця корисні грушеві гілочки.Смачний чай із вишневих, смородинових листочків чи гілок.Чай із цвіту акації теж дуже смачний.Скоро зацвіте Іван-чай.Збирати у суху погоду,коли вже нема роси, сушити краще на горищі, в квартирі можна простелити чисту тканину, розсипати суміш тонким шаром.Стежте, щоб пряме сонячне проміння не попадало на рослини.Зберігати в трапяних торбинках.Маю книжку Іван Носаль"Від рослини до людини" там розказано про багато рослин, коли збирати,при яких хворобах використовувати.

Востаннє редагував Inusik: 25.05.2011 о 10:06.
Inusik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.05.2011, 11:22 #1659294   #6
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Якщо коротко то майже будь-які фруктові дерева\кущі можна взяти кінці відносно молодих гілочк з листями\цвітом, засушити і потім варити з них "чай".
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 10:36 #1696142   #7
hellsing
 
Аватар для hellsing
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Цитата
Допис від Inusik Переглянути допис
Скоро зацвіте бузина, ці квіти допомогають при застуді, цвіт акації, цвіт суниць,зараз дуже ніжне листя в малини, ожини.Зрізати разом із цвітом і сушити.Зараз цвіте глід,він помічний при серцевих захворюваннях.Ще для серця корисні грушеві гілочки.Смачний чай із вишневих, смородинових листочків чи гілок.Чай із цвіту акації теж дуже смачний.Скоро зацвіте Іван-чай.Збирати у суху погоду,коли вже нема роси, сушити краще на горищі, в квартирі можна простелити чисту тканину, розсипати суміш тонким шаром.Стежте, щоб пряме сонячне проміння не попадало на рослини.Зберігати в трапяних торбинках.Маю книжку Іван Носаль"Від рослини до людини" там розказано про багато рослин, коли збирати,при яких хворобах використовувати.
Доброго дня,чи не могли би ви покидати якісь фотографії з цим цвітом,а то я не знаток у квітах,ну там крім відомих суниці,милини,грушеві гілочки,наперд дякую.
hellsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2013, 23:28 #2176499   #8
k382
Учасник
 
Аватар для k382
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

дивлячись для чого. Якщо потішитись різноманітними ароматами - то від духм'яних трав до ягідних кущів і фруктових дре (молоді пгони, в кущів з ягодами, також молоде листя) Сушені і свіжі вирізняються смаками. Обережно, багато трав мають певний вплив на організм, не переборщи.
Мені подобається чай з чорниці (свіжих плодів і пагонів), пагонів малини. Листя суниці так собі, липа тільки з медом

Додано через 3 хвилини
як завантажити фото?

Востаннє редагував k382: 02.04.2013 о 23:28. Причина: Пізніше додано
k382 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 15:23 #2184641   #9
hellsing
 
Аватар для hellsing
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Цитата:
Допис від k382 Переглянути допис
дивлячись для чого. Якщо потішитись різноманітними ароматами - то від духм'яних трав до ягідних кущів і фруктових дре (молоді пгони, в кущів з ягодами, також молоде листя) Сушені і свіжі вирізняються смаками. Обережно, багато трав мають певний вплив на організм, не переборщи.
Мені подобається чай з чорниці (свіжих плодів і пагонів), пагонів малини. Листя суниці так собі, липа тільки з медом

Додано через 3 хвилини
як завантажити фото?
в низу пише,під смайликами (вставити)
hellsing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 16:33 #2184702   #10
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

Ягоди глоду - від тиску
ромашка, чебрець...нагадаю - допишу. Я кожного року збираю суниці як ягоди так і рагінці, липу, ромашку, чебрець, звіробій(для чоловіків не бажано,від назви зразу чути)
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.04.2013, 19:44 #2184867   #11
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Чай власного приготування як робити?

я все збираю, коли цвіте, під навісом висушую, малину, суницю з ягідками
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:05.