Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Для любителів Nokia

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2010, 08:57 #1495078   #421
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Ем... Ви тут про нове говорите, а мене вот цікавить Nokia e65. Може хтось пару слів сказати за неї? Не подобаються мені просто новинки нокія. Дизайн не пре. Мені треба для дзвінків телефон а не шоб вийо
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2010, 09:41 #1495134   #422
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Ем... Ви тут про нове говорите, а мене вот цікавить Nokia e65.
застаріла вже ОС, оперативки мало (доступно коло 20 мб після завантаження ОС), процесор слабенький (220 мгц), камера фігня..
з плюсів лише Wi Fi.
взагалом підходить для не дуже вибагливих людей, ціна йому за б/к в районі 600-700 в гарному стані. За більше нема сенсу брати.
а раз така ціна, то вже краще взяти Е51 ,який в районі 700-800 вже вартує, якість збірки краща, більше оперативної пам"яті, більш новіша ОС.

Востаннє редагував axEAne: 09.11.2010 о 09:47.
axEAne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2010, 11:01 #1495201   #423
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Я маю 6500слайд як додатковий тел. Мене вона не влаштовує. Використовую суто для "позвонити". Так само хтів би використовувати і інший телефон. Основний тел в мене W810 і наразі альтернативи йому я не бачу і міняти його не хочу. В65-й подобається дизайн. Цікавить скіки тримає акумулятор і який рівень гучності дзвінка.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2010, 13:45 #1495375   #424
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
В65-й подобається дизайн. Цікавить скіки тримає акумулятор і який рівень гучності дзвінка.
ось один з найкращих оглядів цього девайсу.
Від себе: аккум там BL-5F ємністю 950 - такий самий, як в мого 6290 і чесно скажу - тримає він небагато як на мому. так і на Е65 В режимі активного користування навіть день не протягне, при середніх кажуть 2 дні, а в режимі очікування ~3 дня (аж ніяк не 240 годин).
Цитата
Допис від Allnokia.ru
Вопрос: Сколько держит батарея?
Ответ: Нормальная обкатанная батарея держит примерно 2-е суток средней эксплуатации (поддельные аккумуляторы не чем не лучше штатных, но гораздо дешевле).
взагалі ще можна почитати невелике FAQ на AllNokia, яке створили із досвіду користування цим телефоном.

п.с. бачу. що хочеш змінити 6500 на інший слайдер. приглянься жо нової 6700 слайд - смартфон без особливих заморочок з хорошою камерою (:
axEAne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2010, 20:02 #1495766   #425
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Камера в мене є в W810. Кращої не зустрічав і не треба вона мені. Функції смартфона мені кагбе пофігу.. Мене цікавить вигляд, батарея і гучність диаміка. дякую за посилання, "курю" mobile-review останніх 5 років ))))
Я не хочу слайдера.. Ну тобто форм-фактор побарабану. в мене на полці лежить 6230і. Якщо нічого не найду - буду юзати її поки не розсипеться. )) Але вот день часу батарея, це вагомий для мене мінус... даже не знаю тоді... Хіба.. хіба е52 вроді нічотак
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 16:31 #1524280   #426
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Задумався над Е52. Хто що скаже по даній моделі, чи є якісь недоліки, вартий уваги і своїх грошей, чи можливо краще звернути увагу на іншу модель від нокіа? В апараті батарея 1500, GPS, Wi Fi і тд. - непогані дані.
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 17:36 #1524339   #427
бурік
 
Аватар для бурік
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Порадьте пліз прогу фонарік на c5 - 00!
СПС !!!
бурік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2010, 17:55 #1524351   #428
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Цитата:
Допис від underGround_one Переглянути допис
Задумався над Е52. Хто що скаже по даній моделі, чи є якісь недоліки, вартий уваги і своїх грошей, чи можливо краще звернути увагу на іншу модель від нокіа? В апараті батарея 1500, GPS, Wi Fi і тд. - непогані дані.
непоганий апарат, але "повністю" порадити не можу, камера без автофокуса.. а це суттєвий мінус як для такого сильного апарату. Хоча якщо камера не грає ролі. то можна брати.
хоча радив би придивитись до Е5 - дешщевший телефон, з кращою камерою і наявною qwerty клавою. Серед цих двох я б точно вибрав Е5
axEAne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 10:17 #1524924   #429
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Для таких телефонів, як Е52, камера взагалі не обов\язкова. Я б наприклад не звертав би даже уваги, є вона там чи нема. З них звонять, сидять в інтернеті, читають електронну пошту. Це ж бізнес клас. Я також заглядуюсь на даний телефон. Тим більше, бачу ціна на нього падає ого. Це тішить. Читав огляд на mobile-review, дуже хвалять апарат
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 10:58 #1524961   #430
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

а як в е52 звучання музики (ч-з навушники)?
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 12:00 #1525031   #431
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Таке саме як і в решти нокій бізнес класу. Якби то пояснити...
Серія Е то тіпа для людей які там ходять в костюмах, з портфелями і звонять звонять звонять..... Просто хто для чого купляє. Мені наприклад в тому телефоні подобається вигляд, наявність потужного акумулятора, вай фай. Ше актуально шоб голосно і чітко грав звінок, нормальне вібро, щоб добре буо чути того з ким говориш. Все. Решта мені не цікаво...
http://www.mobile-review.com/review/nokia-e52.shtml
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
YG (14.12.2010)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 15:19 #1525266   #432
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
...Серія Е то тіпа для людей які там ходять в костюмах, з портфелями і звонять звонять звонять.....
Мені наприклад в тому телефоні подобається вигляд, наявність потужного акумулятора, вай фай. Ше актуально шоб голосно і чітко грав звінок, нормальне вібро, щоб добре буо чути того з ким говориш. Все. Решта мені не цікаво...
Не варто наводити приклади з людьми в костюмах з портфелями і я добре розумію що таке бізнес клас, правда сам з серією "Е" не знайомий. А на рахунок якості звучання музики, то я зрозумів що у всіх телефонах "бізнес класу" вона бажає бути кращою.

Востаннє редагував underGround_one: 14.12.2010 о 15:25.
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2010, 15:52 #1525306   #433
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Цитата Музыкальные возможности. Учитывая, что аппарат имеет свою почти полную копию в серии XpressMusic, а именно Nokia 5730, тут установили музыкальный чип, то есть качество воспроизведения музыки равно смартфонам от Nokia, превосходит предыдущие модели Eseries, это первый такой «корпоративный» телефон. Или второй, смотря кого считать первым – Nokia E72 или Nokia E52. Наличие разъема 3.5 мм позволяет использовать свои наушники.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:01 #1531579   #434
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

При покупці моб. телефону продавець порадив "прогнати" батарею, тобто зробити повних 3 цикли розрядки-зарядки, для хорошого часу роботи батареї. При тому сказали що зараджати потрібно 10 годин. Виникає таке питання, чи дійсно це впливає виносливість акумулятора, і чи варто 10 годин заряджати, адже після стандартної зарядки (біля 1.5 год) телефон автоматично перестає заряджатися. І в інструкції сказано, що коли акумулятор зарядиться, відєднати його від зарядного пристрою, а токож немає потреби заряджати упродовж певного періоду часу...
Хто що скаже на це?
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:04 #1531581   #435
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Цитата:
Допис від underGround_one Переглянути допис
При покупці моб. телефону продавець порадив "прогнати" батарею, тобто зробити повних 3 цикли розрядки-зарядки, для хорошого часу роботи батареї. При тому сказали що зараджати потрібно 10 годин. Виникає таке питання, чи дійсно це впливає виносливість акумулятора, і чи варто 10 годин заряджати, адже після стандартної зарядки (біля 1.5 год) телефон автоматично перестає заряджатися. І в інструкції сказано, що коли акумулятор зарядиться, відєднати його від зарядного пристрою, а токож немає потреби заряджати упродовж певного періоду часу...
Хто що скаже на це?
Прогнати батарею потрібно.
Але якраз цикл виходить від повної розрядки до повної зарядки. Тобто зарядилось до кінця і все. І так пару раз прогнати. Думаю на 10 годин не потрібно телефон на зарядці залишати.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2010, 20:21 #1531594   #436
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Я також думаю що 10 годин не варто,бо після півтора години заряджання зупиняється (при досягненні повної зарядки) і виходить що решта часу - без толку і так.
Але не раз чув що рекомендують на 8-10 годин спочатку ставити ..
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2010, 10:09 #1531925   #437
Big Brother
 
Аватар для Big Brother
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

Навіть не думайте акум від телефона спеціально повністю розряджати. Старайтесь шоб при підключенні зарядки лишалось хоч 1-2% батареї, і чим меньше лишається - тим краще, але повної розрядки краще не допускати.
Big Brother зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2010, 10:48 #1531962   #438
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

[MOD="paravozz"]Навіть не думайте розводити тут оффтоп про акумулятори[/MOD]
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2010, 11:04 #1531984   #439
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

де можна писати про акумулятори?
Бачу тут ніхто толком по поводу цього не може дати відповідь...ех, любителі нокіа..
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2010, 10:40 #1533722   #440
underGround_one
 
Аватар для underGround_one
Типово Відповідь: Для любителів Nokia

хотілось би почути відгуки про Nokia C5-03. Можливо хтось таким користується з форумчан.
underGround_one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:58.