Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.01.2019, 16:06 #2745121   #1
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Комради підкажіть хто шарить в такому "залізі" . Тре в лікарню чоловікові планшет,лежати йому довго. Вимоги норм акум + не повний тормоз.Ну і ясно що з моб інетом.З моїх потуг з вибору сматрів і ТВ боксів так думаю шо зараз брати шось менше 4 ядра проц і 2 гіга оперативки сенсу ноль. Чіна клепає купу таких цяцьок,Є море недорогих сігм,асістенсів,бравісів і того шо взагалі з стрьомними назвами. По характеристиках все бодрячком у них,наприклад - Наприклад Assistant AP-115G 6000 мА·год Екран 10.1" IPS (1280x800) Multi-Touch / MediaTek MT8321 (1.3 ГГц) / RAM 2 ГБ / 16 ГБ вбудованої пам'яті + підтримка microSD / 3G / Wi-Fi / Bluetooth / основна камера 5 Мп, фронтальна - 2 Мп / GPS / підтримка 2 SIM-карток / Android 7.0 (Nougat)
або
Планшет Sigma mobile X-style Tab A103 Black
Екран 10.1" IPS (1280x800) MultiTouch / MediaTek MT8321 (1.3 ГГц) / RAM 2 ГБ / 16 ГБ вбудованої пам'яті + microSD / 3G / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / основна камера 5 Мп, фронтальна - 2 Мп / GPS / підтримка 2 SIM-карток / Android 7.0 (Nougat) /
Літій-полімерна, 9000 мА·год
Ну це то шо в районі 3-3,5 т грн. Дорожче 4т+ є вже всякі ацери,асуси,леново .По логіці воно полюбе ліпше то ясно.Але чи буде така вже глобальна різниця?
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:03 #2745124   #2
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Lenovo tab4 10
Я взяв за 4100 тиждень тому. Різниця буде. Нахер Асістанси, номі, Імпрешени і подібну лабуду
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:20 #2745126   #3
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Lenovo tab4 10
Я взяв за 4100 тиждень тому. Різниця буде. Нахер Асістанси, номі, Імпрешени і подібну лабуду
Планшет; 10,1"; IPS; 1280x800; Qualcomm Snapdragon 425; 1,4 ГГц; ОЗП: 2 ГБ; Flash: 16 ГБ; ОС: Android 7.0 такий? Його мінімальна ціна в неті 4550 грн. За 4100 де можна?)
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:32 #2745129   #4
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата менше 4 ядра проц
який жах...

Цитата 2 гіга оперативки сенсу ноль.
тут вгадали, пора вже на 3 переходити).
Хоча

Цитата недорогих сігм,асістенсів,бравісів і того шо взагалі з стрьомними назвами
Сенс буде, окрім переплати ?



Цитата Нахер Асістанси, номі, Імпрешени і подібну лабуду
Підтримую, краще вже візьміть то лєново, хоч на трошки більше буде...


А якщо то на потім викинути, то як на мене краще найти добре б\в.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:41 #2745130   #5
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
який жах...

тут вгадали, пора вже на 3 переходити).
Хоча

Сенс буде, окрім переплати ?



Підтримую, краще вже візьміть то лєново, хоч на трошки більше буде...


А якщо то на потім викинути, то як на мене краще найти добре б\в.

Ні ну я розумію що 2 гіга оперативки і 4 ядра процесора то не є багато,і 3 гіга та 8 ядер в рази краще) Але мова йде за бюджетне рішення. На Планшет з 3 гігами оперативки і крутим процом ціна буде явно не 3-4 т грн. Щодо б.у,не так просто найти нормальне ,ми не в Києві.А купляти такі речі на олх як мінімум стрьомно. Ніхто хороший планшет без глюків як правило не продає,або після заміни дисплею скидають або після інших "сюрпризів" .
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:49 #2745131   #6
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ні ну я розумію що 2 гіга оперативки і 4 ядра процесора то не є багато,і 3 гіга та 8 ядер в рази краще) Але мова йде за бюджетне рішення. На Планшет з 3 гігами оперативки і крутим процом ціна буде явно не 3-4 т грн. Щодо б.у,не так просто найти нормальне ,ми не в Києві.А купляти такі речі на олх як мінімум стрьомно. Ніхто хороший планшет без глюків як правило не продає,або після заміни дисплею скидають або після інших "сюрпризів" .
за оперативку ви праві, за процесор - не дуже (кількість ядер, особливо для планшетів - це більше маркетинг).
Навпаки, Тернопіль + Львів ще можна найти більш адекватні рішення, в Києві кидалова куда більше і гімна теж. Люди продають бв - бо подарували, бо купили забугром заради перепродажу( на профільних форумах купа всяких бариг, сам не раз купував вже). (а заміна екрану - це більше геморою для самої заміни, і то навіть якщо хтось таке зробив, ймовірно йому якби нічого бракувати не буде, хіба зажлобили грошей і купили китайське гамно, але то одразу буде видно на око) . Якщо так феєрично боїтеся олх - тут на форумі є бариги і супербариги, вроді з відгуками добрими. Просто треба добре шукати і перевіряти.
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 17:57 #2745133   #7
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
за оперативку ви праві, за процесор - не дуже (кількість ядер, особливо для планшетів - це більше маркетинг).
Навпаки, Тернопіль + Львів ще можна найти більш адекватні рішення, в Києві кидалова куда більше і гімна теж. Люди продають бв - бо подарували, бо купили забугром заради перепродажу( на профільних форумах купа всяких бариг, сам не раз купував вже). (а заміна екрану - це більше геморою для самої заміни, і то навіть якщо хтось таке зробив, ймовірно йому якби нічого бракувати не буде, хіба зажлобили грошей і купили китайське гамно, але то одразу буде видно на око) . Якщо так феєрично боїтеся олх - тут на форумі є бариги і супербариги, вроді з відгуками добрими. Просто треба добре шукати і перевіряти.

Ну ок допустим ти правий,але берем олх ,планшет який коштує новий 6т з гаком новий на олх новий продають за 2150 , Samsung Galaxy Tab 10 - 2 Sim + 4 GB Ram + 32Gb + GPS - https://www.olx.ua/obyavlenie/plansh...tml#a388144d49
Таких пропозицій там море,і леново і асуси і самсунги. Наклейки,"оригінальні" коробки,корпус з логотипом. Все як у справжнього. Якшо ти як мінімум не продавець в магазині електроніки фіг розбирешся за пару хвилин на пошті оригінал це чи ні.
Kosyacello зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (14.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 18:18 #2745136   #8
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ну ок допустим ти правий,але берем олх ,планшет який коштує новий 6т з гаком новий на олх новий продають за 2150 , Samsung Galaxy Tab 10 - 2 Sim + 4 GB Ram + 32Gb + GPS - https://www.olx.ua/obyavlenie/plansh...tml#a388144d49
Таких пропозицій там море,і леново і асуси і самсунги. Наклейки,"оригінальні" коробки,корпус з логотипом. Все як у справжнього. Якшо ти як мінімум не продавець в магазині електроніки фіг розбирешся за пару хвилин на пошті оригінал це чи ні.
нє, ну ви тоже хочете. 6к проти 2к ? серйозно ? ясно, що адеквано ніхто так продавати не буде (якщо це не стара модель!!!). Ну це так, я просто підказав, а якщо вам - так не підходить- то краще не треба)

Щодо цього - Київ, створений в 2019 році, а фотографії взагалі ні разу не домашні., крім начинки більше ні слова(тупо копірайт) - лохотрон 101%

idcomsomnom зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (14.01.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2019, 18:49 #2745138   #9
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Планшет; 10,1"; IPS; 1280x800; Qualcomm Snapdragon 425; 1,4 ГГц; ОЗП: 2 ГБ; Flash: 16 ГБ; ОС: Android 7.0 такий? Його мінімальна ціна в неті 4550 грн. За 4100 де можна?)
Взяв на ОЛХ, чувак з Польщі возить, абсолютно новий, упакований

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ну ок допустим ти правий,але берем олх ,планшет який коштує новий 6т з гаком новий на олх новий продають за 2150 , Samsung Galaxy Tab 10 - 2 Sim + 4 GB Ram + 32Gb + GPS - https://www.olx.ua/obyavlenie/plansh...tml#a388144d49
Таких пропозицій там море,і леново і асуси і самсунги. Наклейки,"оригінальні" коробки,корпус з логотипом. Все як у справжнього. Якшо ти як мінімум не продавець в магазині електроніки фіг розбирешся за пару хвилин на пошті оригінал це чи ні.
Любий адекватний чоловік пойме що це або розвод або підробка. Беру тільки знайомі моделі, якщо не дуже- щупаю, дивлюсь нюанси в фокстротах/ельмартах/конфі.
І ще помітив одну річ - підробляють ДУЖЕ часто саме самси, серед бюджеток хуавеїв/леново підробок мізер

Востаннє редагував S.H.A.D.E: 14.01.2019 о 18:50. Причина: Пізніше додано
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 07:29 #2745175   #10
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Я малій взяв Google pixus vision 3G, на Розетці, в вересні, Я заплатив 3500грн. З плюсів - хороший екран(1920х1200 IPS),батарея тримає досить довго, є 3G,+ можна 2 сімки втулити.З мінусів - камера та трохи "скрипучий" корпус.Память Ram2Гб/16, процесор Mediatek 1.3Гц.Звичано все відносно і залнжить від задач, але з того китайського що Я перелопатив руками поки підбирав - це найкращий варіант як на мене.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 07:40 #2745176   #11
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Я малій взяв Google pixus vision 3G
Звідки взяв слово Гугл в назві?) Це ще одна подєлка підвальних китайських друзів на медіатеку, хай горить в аду.
Навіть на розетці купа негативу про нього
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.01.2019, 08:36 #2745180   #12
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Звідки взяв слово Гугл в назві?) Це ще одна подєлка підвальних китайських друзів на медіатеку, хай горить в аду.
Навіть на розетці купа негативу про нього
Знайди мені на Розетці планшет з 100% позитивним відгуком, нехай навіть в топ-сигменті ?, це не показник зовсім.
Тема була створена автором з пошуком б'юджетного варіанту тим паче як приклад приведені ті ж китайські друзі Assistant та Sigma.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 08:25 #2745604   #13
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Звідки взяв слово Гугл в назві?) Це ще одна подєлка підвальних китайських друзів на медіатеку, хай горить в аду.
Навіть на розетці купа негативу про нього
Ти шось дуже агресивно налаштований до всього китайського)) Я колись брав років 6 тому viewsonic на розетці.На той момент за таку фірму навіть ніхто не чув.Мені він був потрібен суто на вейбер + скайп. Я б сказав досить непоганий девайс,без тормозів і з нормальною автономністю працював по цей день.Поки не побили екран.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.01.2019, 10:06 #2745610   #14
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Ти шось дуже агресивно налаштований до всього китайського)) Я колись брав років 6 тому viewsonic на розетці.На той момент за таку фірму навіть ніхто не чув.Мені він був потрібен суто на вейбер + скайп. Я б сказав досить непоганий девайс,без тормозів і з нормальною автономністю працював по цей день.Поки не побили екран.
Ти фейлиш) viewsonic - американська контора, яка робила монітори, проектори коли ти ще певно пішки під стіл ходив
ViewSonic — американська корпорація зі штаб-квартирою в Волнат, штат Каліфорнія — світовий постачальник обчислювальних, комунікаційних рішень і виробів споживчої електроніки.
Заснована в 1987 році, є світовим виробником у галузі візуальних рішень, продуктів відображення інформації, зокрема РК-моніторів, планшетів, проекторів, дисплеїв для цифрової реклами, смартфонів та рішення для хмарних обчислень.

І так, до китайського дерьма відношусь негативно, і всякі Номі, Хомтоми, Дугі, Оппо сам обхожу стороною і людям не раджу. Крім гемора вони нічого тобі в життя не принесуть. Про відсутність запчастин я взагалі мовчу
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.07.2021, 13:07 #2793650   #15
Gidrih
Учасник
 
Аватар для Gidrih
Типово Відповідь: Планшет з великим екраном (9-10) бюджетний

Я теж не в захваті від відвертого китайського виробництва невідомих брендів. Тут не варто економити, а розглянути планшети від Хуавей, наприклад. Ті ж Редмі роблять хороші планшети. Якщо потрібні мобільні аксесуари https://mobo.net.ua/ то з цим теж проблем не буде.

Востаннє редагував Gidrih: 23.07.2021 о 09:55.
Gidrih зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:03.