Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Інтернет провайдер «Київстар»

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.07.2011, 19:01 #1690487   #741
anatolka
 
Аватар для anatolka
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

хтось знає,чи нет пропав по всій Карпенка,чи частково? (від київстар)
anatolka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2011, 21:41 #1693999   #742
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

ну як нет? підключати?
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.07.2011, 22:55 #1694063   #743
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

з початку березня, все стабільно , задоволений.

Був випадок, коли в домі всю ніч світла не було , здивував зранку дзвінок від Київстару, вони подзвонили і запитали чи все в порядку з інтернетом. Дійсно здивувало )
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 07:38 #1694158   #744
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

До моїх батьків в центрі з київстару дзвонили і пропонували підключитись до їхнього нету, бо ще лишилось кілька людей в тому домі, які не підключені до них.
Коли я їм розказав про їхній нет і обслуговування та сервіс, вони чемно поставили слухавку
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 08:08 #1694168   #745
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Коли я їм розказав про їхній нет і обслуговування та сервіс
хз чким чином ти стикався з їх сервісом, але в мене чудово працює, дає заявлену швидкість і т.д.
чим подобається - легко призупинити якщо не користуєшся (відпустка чи шось таке) + оплата через інет.

З.І. Тут як і в любого іншого провайдера комусь кращий сервіс, а в когось постійні трабли.
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 08:17 #1694171   #746
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
хз чким чином ти стикався з їх сервісом, але в мене чудово працює, дає заявлену швидкість і т.д.
чим подобається - легко призупинити якщо не користуєшся (відпустка чи шось таке) + оплата через інет.

З.І. Тут як і в любого іншого провайдера комусь кращий сервіс, а в когось постійні трабли.
Стикався по відгуках знайомих, в яких є цей нет і звичайно тут перечитуючи цю тему.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2011, 11:34 #1694304   #747
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Стикався по відгуках знайомих, в яких є цей нет і звичайно тут перечитуючи цю тему.
Та все нормально з нетом від нового року!
А як щось було не так то вирішували швидше чим обіцяли!

Ось маєш тобі ще один позитивний відгук!))))

Востаннє редагував zyxel: 08.07.2011 о 13:02.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2011, 13:33 #1695629   #748
opera
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

є перевязка в провайдера по мережевій карті ?
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2011, 13:37 #1695632   #749
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

ні, привязка по порту на маршрутизаторі, в який увімкнений абон.
є обмеження - 5 маків одночасно, але то не заважає )
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2011, 13:53 #1695639   #750
opera
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
ні, привязка по порту на маршрутизаторі, в який увімкнений абон.
є обмеження - 5 маків одночасно, але то не заважає )
о тозначить можна ставити вайфай ато сидіти з ноутом в одній тоці якось незручно
opera зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2011, 15:44 #1695698   #751
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата
Допис від opera Переглянути допис
о тозначить можна ставити вайфай ато сидіти з ноутом в одній тоці якось незручно
Навіть якщо прив'язка була б, вай-фай можна ставити без проблем.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2011, 23:33 #1695980   #752
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Не знаю на скільки правда, але є кілька фактів
Так от, КС зараз перезаливає прошивку в комутатори у всі по черзі, яка не дозволить працювати через маршрутизатор кільком пристроям (аналіз TTL пакетів), лише напряму.
Думки народу розділились. Одні кажуть, що це боротьба з "роздавальщиками" - купили 80 мбіт на пару чоловік і всім добре, а КС недоотримує прибуток. Інші кажуть, що невдовзі буде введено абонку за кожен ПК вдома.
Признавайтесь, в кого вже не працює через роутер?
п.с. Халяви не буває. Який б тоді смисл бабахати мільярди в будівництво мережі, якщо послуга коштує нуль. Могли б далі заробляти ті самі гроші лише на мобільному звязку
Поживемо, побачимо )
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 08:26 #1696062   #753
Jony
ムゲツ
 
Аватар для Jony
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

в мене дома 2 стаціонарних, 2 ноутбука і смартфон з ві-фі.
все працює через роутер длінк дір300 б1 на фірмовій прошивці...
часи 1го девайсу на квартиру минули і змісту таке мутити немає.

повторюсь, обмеження є лише на 5 одночасних маків. (при тому що у всіх роутерах є ффункція клон маку, яка зекономить + 1 дівайс!)
Jony зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 10:58 #1696159   #754
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
повторюсь, обмеження є лише на 5 одночасних маків. (при тому що у всіх роутерах є ффункція клон маку, яка зекономить + 1 дівайс!)
Яких 5 маків? ВИ ж не через світч включаєте, а через роутер, в якого є один порт, на якого маршрутизуються всі внутрішні порти (в т.ч. радіомережа), і в нього є лише один мак. Чи 1 пк, чи сотня - на виході роутера різниці немає (якщо не аналізувати к-ть сесій на одинакових портах, 5190 наприклад )

А на рахунок змісту "1 девайс - 1 абонка", думаю зміст фіннасовий )) інакше, повторюсь
Цитата Який б тоді смисл бабахати мільярди в будівництво мережі, якщо послуга коштує нуль. Могли б далі заробляти ті самі гроші лише на мобільному звязку
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 11:10 #1696171   #755
Klisan
 
Аватар для Klisan
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Я не думаю, що КС піде на такий крок, бо вони від цього втратять більше, ніж здобудуть. При ітак немалій кількості мінусів їхнього інтернету (докладніше вам з радістю розповість Manijak), це дуже серйозно відлякає абонентів - як існуючих, так і потенційних.
Klisan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 12:14 #1696239   #756
mr_Dream
 
Аватар для mr_Dream
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Цитата:
Допис від Jony Переглянути допис
тобто пан стверджує що компи в мережі не бачать мережу ВАН? чи що на роутері встановлено непрозорий проксі сервер? чи що в Вас є вища технічна освіта?

РТФМ...
Компи в мережі мережу ВАН бачать. З WAN в LAN лише згідно таблиці NAT-маршрутизації, або якщо вказані явні маршрути у внутрішню мережу. І то тільки на 3 рівні (маршрутизація пакетів). Клонування маків то лише фішка для удобства - ніякої комутації пакетів немає, якщо роутер явно не підтримує це. КС використовує port-based-vlan + option 82 DHCP, тому йому побарабану зміна маку на порті.
mr_Dream зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2011, 23:54 #1696820   #757
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Думаю що вони необрубають роутери, оскільки в 90% людей які беруть дорогі тарифи по 2-3 девайса. Люди які цим користуються звичано небудуть згідні платити по 3 абонплати. Я купив сім карту, а вона підходить до 1 телефона, а бонавіть ще точніше порівняння, оплатив собі тариф безлім а моєш безлімітку на 1 номер! Тай взагалі бред є обмеженя по швиткості, а на скільки я собі компів деребаню по квартирі це мої проблеми, може я маю і комп і ноут і медіапрогравач який собі сам качає торенти, а я собі у вільну хвилину передлядаю на ТВ фільми.
Ще раз повторюсь якщо вони таке зроблять на 2 день в них впаде 90% людей які беруть тарифи вище 10 мегаіт, напевно лишуться одні бабці яким потрібний інтернет для скайпу щоб дітям закордон поздзвонити.
І взагалі може вони ще вебки понаставляють щоб дивитись чи 1 користувач користується чи там вся сімя сидить по черзі, а недай Бог ще сусід прийде в неті посидіти! (Ві будуть платити абонплату всі поголовно!!!!!!!!!)
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 08:19 #1696894   #758
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

В мене пк,нетбук і кпк всьо отлічненько
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 08:34 #1696905   #759
CTA
Guest
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Безкоштовне підключення

Халявний кабель

Перекидання грошей на рахунок мобілки...

Все це є формування абонентської бази+забирання клієнтів в інших операторів.
Безкоштовного сиру не буває )))
Введеться якась абонентська плата або ще щось цікаве )))

P.S.
Наприклад МТС на тарифному плані "Народний" ввело абонентську плату,Київстар на Бізнес 10 змінив тарифний план також...це буде стосуватись і зміни політики інтернету від Києвстару )))
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.07.2011, 22:23 #1697574   #760
_FORD_
 
Аватар для _FORD_
Типово Відповідь: Інтернет провайдер «Київстар»

Нехай міняють, і ящо це буде погана умова або ще щось типу як абоналата за кожен девайс. То вони в 10 раз швитше базу втратять чим набрали)) Тут їм не телефон що шкода номера і так далі, не понравились умови "да раді Бога" пішов підключився до іншого, який в свою чергу теж дає на шару кабель і так далі.
Думаю якщо вони введуть абонплату на кожний девайс то на другий день біттернет всі бігборди заліпить "підключись до біттернета і отримай роутер в подарок, і вільно коритуся інтернетом на ПК, КПК, Ноуті і так далі, без додаткових платижів" і народ з КС повалить на біттер ща швитше чим біг на КС підключатись!
_FORD_ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:20.