Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.10.2013, 15:43 #2286625   #161
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

lesjok
Відносно того що "що яблука якісь" то я знаю 100% за одну з великих мереж аптек, в які ліки возять, ну не в тентах, а в пиріжках тавріях, пох яка погода, і там то супозиторії в рідкому стані (хоча мають зберігатися в холодильнику), то ін'єкції в замерзлому вигляді і т.п.
І коли провізор дзвонить до власника і каже що мол так і так, їй "рекомендують" то все чемно приняти і продавати, бо інакшого небуде.
Думаєш таким на вакцину не похрен ???

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
А в принципі, не вакцинуйтеся, ніхто не забороняє писати відмови, проте потім, щоб не було скарг, що нас не попередили і не інформували.
Я вже писав раніше - без довідки що дитина має всі щеплення дуже великий геморой віддати її в садік, школу і т.д. мабуть тому, що одна нещеплена дитина може заразити всіх решту щеплених ....

Востаннє редагував AHgpyxa: 17.10.2013 о 15:43. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (18.10.2013), qazwsx321 (17.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2013, 15:54 #2286633   #162
lesjok
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

[QUOTE=AHgpyxa;2286625]lesjok
Відносно того що "що яблука якісь" то я знаю 100% за одну з великих мереж аптек, в які ліки возять, ну не в тентах, а в пиріжках тавріях, пох яка погода, і там то супозиторії в рідкому стані (хоча мають зберігатися в холодильнику), то ін'єкції в замерзлому вигляді і т.п.
І коли провізор дзвонить до власника і каже що мол так і так, їй "рекомендують" то все чемно приняти і продавати, бо інакшого небуде.
Думаєш таким на вакцину не похрен ??

Якщо відомо про такі факти то треба не на форумі возмущатися, а відповідні служби звертатися
, у захист споживачів, санстанцію і т д .А то всі герої за клавіатурами,
Сама часом воюю з провізорами, коли вони препарат з простроченим терміном спихнути хочуть.
lesjok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (17.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2013, 15:58 #2286635   #163
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
lesjok
Відносно того що "що яблука якісь" то я знаю 100% за одну з великих мереж аптек, в які ліки возять, ну не в тентах, а в пиріжках тавріях, пох яка погода, і там то супозиторії в рідкому стані (хоча мають зберігатися в холодильнику), то ін'єкції в замерзлому вигляді і т.п. І коли провізор дзвонить до власника і каже що мол так і так, їй "рекомендують" то все чемно приняти і продавати, бо інакшого небуде.
Ну чого варте твоє 100% знання вже видно по цій темі. Я так зрозуміла, що в аптеках ти не таришся, до лікарів не звертаєшся, і у екстрених випадках на 103 не дзвониш.

Цитата Я вже писав раніше - без довідки що дитина має всі щеплення дуже великий геморой віддати її в садік, школу і т.д. мабуть тому, що одна нещеплена дитина може заразити всіх решту щеплених ....
Ну чому далі власного носа не хочеш бачити. Тому, що є діти, щеплення яким протипоказане.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.10.2013, 16:10 #2286638   #164
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Якщо відомо про такі факти то треба не на форумі возмущатися, а відповідні служби звертатися
Дядько, у власності якого та вся мережа, хоча документально оформлено зовсім на іншу людину - одним башляє, а другим каже до кого їхати на перевірки.
Іра
І в аптеках закупляюсь, правда не з мережі "Квіточка" і "Степан". І до лікарів ходжу - правда, відносно дитини. то щоб лікарняний відкрити до тої, до котрої приписані, а щоб лікувати - до тієї, яка лікує. Різниця велика - та що приписана - виписує препаратів від 300 грн і до 1000 але вони нелікують. А та що лікує - то ще ніразу нічого вище 100 грн неприписала, але результат є.
На 103 ще не телефонував, бо поки вони приїдуть - можна на руках до лікарні завезти. А в них крім анальгіну і дімедролу нічого нема. Правда ще ХЗ чи джоїдуть чи бензин по дорозі закінчиться.

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Ну чому далі власного носа не хочеш бачити. Тому, що є діти, щеплення яким протипоказане.
Кажу тобі з власного досвіду - набагато простіше дати в кишеню, щоб написали що є щеплення, ніж доказувтаи кожному що ти їх робити нехочеш. Один раз напишуть - зато потім всюди легше.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від lesjok Переглянути допис
Сама часом воюю з провізорами
Провізор в аптеці ніхто, йому сказано прийняти і продавати, в неї також є сім'я, яку годувати треба. А в нашому місті половина аптек належить одному дядькові. інші помало стануть йому належати. Вискажеш йому що про нього думаєш - будеш на базарі чебуреки продавати а не ліки в аптеці.

Востаннє редагував AHgpyxa: 17.10.2013 о 16:10. Причина: Пізніше додано
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (17.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 08:35 #2290052   #165
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

страшна правда, яку уряд приховує від нас!!!

riznyk зараз поза форумом  
Подякували 6:
Пантера (25.10.2013), Petro Ford (25.10.2013), semechka (25.10.2013), semteacher (25.10.2013), vanco2 (06.11.2013), Іра (25.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 12:04 #2290081   #166
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Кажу тобі з власного досвіду - набагато простіше дати в кишеню, щоб написали що є щеплення, ніж доказувтаи кожному що ти їх робити нехочеш. Один раз напишуть - зато потім всюди легше.
Ну афігеть. Потім дитина потрапляє у розряд вакцинованих, хворіє на хворобу від якої мала бути привита і особливо вумні кричать: "Ось якийсь там відсоток вакцинованих перехворів на хворобу проти якої вакцинувався. Прививки - гімно, вони не ефективні." І ніхто не розбирається, що перехворіла не вакцинована дитина, а та якій за певну кількість грошей просто запис зробили

Додано через 2 години 35 хвилин
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
О
- можливість побічних ефектів - значно більша, ніж сам ризик захворіти на хворобу.
.
Є таке поняття, як "ефект колективної вакцинації". Суть в тому, що коли всі довкола з прививками то ймовірність захворіти і справді невелика. Все просто: нема від кого заразитись. Але коли всі починають давати грошей за запис, що "всьо було" ситуація починає різко мінятись і ймовірність захворіти не така вже і маленька.

Чомусь всі в один голос заявляють про вселенську змову фармацевтичних компаній в боротьбі за гроші через загальну вакцинацію. Скільки коштує вакцина від, скажімо, коклюшу? А сткільки коштує його вилікувати? Чи не вигідніше дискредитувати вакцинацію і заробляти на продажі ліків? Може звідси "ноги ростуть"? Може це, насправді, змова?

Востаннє редагував Petro Ford: 25.10.2013 о 12:10. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 3:
lesjok (25.10.2013), Джалка (25.10.2013), Іра (25.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 14:10 #2290294   #167
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Petro Ford
Я писав вище, що дитина. яка мала прививку - перехворіла на кір 2 рази. І це реально вакцинована дитина.
Якби кожна привика була окремою і давала імунітет раз і на все життя. Проте за раз дитину щеплять від 5 хвороб, тобто одночасно заражають легкою формою 5 хвороб + ХЗ чим.
Лікування коклюшу - потрібно щоб ним захворіли, а заразити всіх ... ну трохи протизаконно, плюс ... в відповідь на біотероризм може бути реальний тероризм проти самих фармкомпаній. А так - всіх налякали і всі добровільно дали колоти своїх дітей.
Мільярди від держави, а точніше від всього світу ...

Ще раз скажу - якщо б вакцинація була в такій формі, як вона була в СРСР - то я б був за ню. Проте в такій формі як зараз - ну його на... Хто хоче - нікого нестримую.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 14:27 #2290301   #168
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Petro Ford
Ще раз скажу - якщо б вакцинація була в такій формі, як вона була в СРСР - то я б був за ню. Проте в такій формі як зараз - ну його на... Хто хоче - нікого нестримую.
А ну-ну, в чому принципова різниця між вакцинацією в СРСР і зараз? В якості вакцин? Данівапрос, купуйте якісні і прививайтеся ними.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Petro Ford
Я писав вище, що дитина. яка мала прививку - перехворіла на кір 2 рази..
Увага, дитина хворіла 2 раз. Організм, перехворівши раз не виробив імунітету, то природньо що він не виробив його і внаслідок вакцинації. Тут має місце якийсь збій

Востаннє редагував Petro Ford: 25.10.2013 о 14:27. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 15:07 #2290321   #169
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ну-ну, в чому принципова різниця між вакцинацією в СРСР і зараз? В якості вакцин? Данівапрос, купуйте якісні і прививайтеся ними.
Фармакологія в СРСР знаходилась в власності держави - сама держава її фінансувала, і вона була як бюджетна частина - яка фінансувалась за рахунок заводів і фабрик. Тому. щоб продовжувати дальше розвиток фармакології і медицини - потрібно було щоб заводи і фабрики працювали якомога краще і приносили прибуток. Задача перед фармакологією і медициною було одне - якомога здоровіше населення (тоді не було безробіття і всі як один працювали).
Зараз - той хто має заводи і той в чиїй власності фамкомпанія спільних інтересів немають - мають подібні - рубка бабла, якомога більше. От тому теперішній фармакології непотрібні здорові люди, потрібні живі, але якомога більше хворіючі. Інакше вже все б давно було вилікувано.
Тож ніде нема гарантії що будь-яка вакцина з теперішній є нормальною. Просто одну закуповує держава, при цьому наварюючи такий нехілий відкат через фірми і фірмочки, які замучені на своїх дітей, інші возить можливо та сама фірма і продає в три дорога (якісне ж не може бути дешевим) або фірма іншого синочка.

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Увага, дитина хворіла 2 раз. Організм, перехворівши раз не виробив імунітету, то природньо що він не виробив його і внаслідок вакцинації. Тут має місце якийсь збій
Хочеш - почитай трохи про схему роботи теперішніх вакцин. Як відключається, пригнічується і т.д. імунітет.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 16:09 #2290337   #170
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Фармакологія в СРСР знаходилась в власності держави - сама держава її фінансувала, і вона була як бюджетна частина - яка фінансувалась за рахунок заводів і фабрик. Тому. щоб продовжувати дальше розвиток фармакології і медицини - потрібно було щоб заводи і фабрики працювали якомога краще і приносили прибуток. Задача перед фармакологією і медициною було одне - якомога здоровіше населення (тоді не було безробіття і всі як один працювали).
Зараз - той хто має заводи і той в чиїй власності фамкомпанія спільних інтересів немають - мають подібні - рубка бабла, якомога більше. От тому теперішній фармакології непотрібні здорові люди, потрібні живі, але якомога більше хворіючі. Інакше вже все б давно було вилікувано.
Тож ніде нема гарантії що будь-яка вакцина з теперішній є нормальною. Просто одну закуповує держава, при цьому наварюючи такий нехілий відкат через фірми і фірмочки, які замучені на своїх дітей, інші возить можливо та сама фірма і продає в три дорога (якісне ж не може бути дешевим) або фірма іншого синочка.


Хочеш - почитай трохи про схему роботи теперішніх вакцин. Як відключається, пригнічується і т.д. імунітет.
Тобто, основна претензія - це претензія до якості вакцин, що закупляються державою?
Я повторюю питання: що заважає купувати для своєї дитини, за свої гроші якісні вакцини?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 20:05 #2290411   #171
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я повторюю питання: що заважає купувати для своєї дитини, за свої гроші якісні вакцини?
Відсутність грантії на будь-яку з них. І на ті, які закуповує держава і на ті, які возять самі аптеки(точніше ті чиновники, які продають то все аптекам). Ну і самі фарм копманії, які виготовляють вакцини - для них всі побічні ефекти - допустима норма, основна мета - скосити бабла.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.10.2013, 23:51 #2290523   #172
rty
Banned
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я повторюю питання: що заважає купувати для своєї дитини, за свої гроші якісні вакцини?
А ви можете на око визначити які вакцини якісні ???
Чи може маєте лабораторію для таких визначень???
Чи ви покладаєтеся на тих так званих "вчених" які досі дупля не ріжуть які механізми відповідають за те, щоб у Вашої дитини вуха, очі і ніс росли на потрібному місці???
Ви віддасте свій копютер в ремонт майстру, який дупля не ріже, яка плата відповідає за віндоус, яка за живлення струмом, яка за считування з флешки???
А людина складніша за компютер, лікарі і вчені поняття не мають при самі основи на яких базується життя, але посиленно штампують вакцини і навіть називають їх якісними чи неякісними.

Востаннє редагував rty: 25.10.2013 о 23:56.
rty зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2013, 01:50 #2290540   #173
ТЕхнічна культуРА
 
Аватар для ТЕхнічна культуРА
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Я повторюю питання: що заважає купувати для своєї дитини, за свої гроші якісні вакцини?
Таке ж питання є від Іри

Додано через 50 хвилин
Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Так хто тобі заважає купитивакцину самостійно і щепитися?
Можна і самостійно шукати вакцини, але коли вся вакцинація в одних руках і записана в одній-двох медкартках, то на мою думку легше і медикам і пацієнтам, бо при захворюванні відразу відомо які вакцини має, а які ні, той хто захворів.

І розфасовка вакцин переважно на кілька чоловік в одній ампулі, а в сім"ї може бути потрібно вакцинувати 1-2 людини.

Ще по тих прививках, які робляться домашнім тваринам, я знаю, що інколи є вимога прогріти(продезинфікувати) пусту ампулу перед тим як викинути її в смітник. В домашніх умовах пусті ампули можуть бути викинутими і без виконання цієї вимоги.

І найголвніше, платники податків платять податок, б"юджетники часто миряться з невеликими зарплатами, педіатри і медсестри стараються все що потрібно і врахувати і пацієнтам роз"яснити а держава або в стороні, або з "палками в колеса".

Востаннє редагував ТЕхнічна культуРА: 26.10.2013 о 01:50. Причина: Пізніше додано
ТЕхнічна культуРА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2013, 09:46 #2290579   #174
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Проблема зовсім в іншому, а не в тому що є можливість купити чи некупити якісну вакцину.
Немає жорсткого контролю незалежною незацікавленою стороною, немає справедливої відповідальності - може не всі знають випадок, коли медсестра, не відповідальний лікар - бо він там на якесь свято поїхав. а медсестра, за вказівкою лікаря пощепила дітей розчином для проби манту - і як результат - всі діти були заражені туберкульозом. Ні головний лікар району, ні той лікар, який все скинув на медсестру, ні головний лікар області покарання непонесли - все списали на медсестру і вигнали її з роботи.
Є лише: синок(брат,кум , сват і т.д.) якогось можновладця зацікавлений в тому, щоб купити якомога дешевше і продати якомога дорожче вакцини для всієї держави. Є власник аптеки, деколи дуже далекий до медицини, який також зацікавлений лише в прибутку. Є лікарі, які працюють за ставку і роблять те що скажуть звище і нізащо відповідальності ненесуть. І лише одні батьки відповідають що буде з їх дитиною.
І ніхто з тих батьків немає лабораторії щоб провірити вакцину, і навтіь немає змоги занести в якусь державну лабораторію. щоб її провірили - бо такої лабораторії просто напросот немає.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Подякували 3:
dwd (27.10.2013), Ingenue (26.10.2013), qazwsx321 (06.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 08:49 #2291366   #175
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від rty Переглянути допис
А ви можете на око визначити які вакцини якісні ???
Чи може маєте лабораторію для таких визначень???
Чи ви покладаєтеся на тих так званих "вчених" які досі дупля не ріжуть які механізми відповідають за те, щоб у Вашої дитини вуха, очі і ніс росли на потрібному місці???
Ви віддасте свій копютер в ремонт майстру, який дупля не ріже, яка плата відповідає за віндоус, яка за живлення струмом, яка за считування з флешки???
А людина складніша за компютер, лікарі і вчені поняття не мають при самі основи на яких базується життя, але посиленно штампують вакцини і навіть називають їх якісними чи неякісними.
А ви можете на око визначити які ліки якісні? Але це не заважає вам бігти в першу-ліпшу аптеку і купувати ліки тих самих фарм компаній в того самого бариги аптекаря, виписані тим самим, дупля неріжучим лікарем. Будьте послідовним - лікуйтеся подорожником
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (28.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 09:52 #2291394   #176
Іра
 
Аватар для Іра
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
- може не всі знають випадок, коли медсестра, не відповідальний лікар - бо він там на якесь свято поїхав. а медсестра, за вказівкою лікаря пощепила дітей розчином для проби манту - і як результат - всі діти були заражені туберкульозом. Ні головний лікар району, ні той лікар, який все скинув на медсестру, ні головний лікар області покарання непонесли - все списали на медсестру і вигнали її з роботи. .
Брехня, вигадки і плітки. Я не розумію з якою метою ти їх розносиш. Розчин туберкуліну для проби Манту не вакцина, там нема живих мікробактерій, заразитися туберкульозом від неї неможливо.
Іра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 10:31 #2291401   #177
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Іра Переглянути допис
Брехня, вигадки і плітки. Я не розумію з якою метою ти їх розносиш. Розчин туберкуліну для проби Манту не вакцина, там нема живих мікробактерій, заразитися туберкульозом від неї неможливо.
Ну тоді вона замість проби манту поколола всім вакцину БЦЖ. Но сам факт зараження цілого класу (а класи в ті часи 93-97роки були 25-36 дітей) я знаю було 100%. І знаю 100% що все порішалося лише звільненням самої медсести. Лікар працює до сьогодні, Головний району пішов на заслужену пенсію, щей якісь там йому вислуги давали і т.д.


І ще таке питання, вот всі лікарі кричать що дитину треба щепити від перших днів бо дальше буде ЖОПА. Дитина, яка на грудному, отримує імунітет разом з маминим молоком, тобто вона в перші півроку автоматом має весь імунітет, який має мама(а мами, взяти наше покоління 100% мають всі щеплення СРСР - тобто від всіх болячок, які стараються прищепити дитині в того першого півроку) - для чого робити ті щеплення ?
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 10:36 #2291403   #178
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Дитина, яка на грудному, отримує імунітет разом з маминим молоком, тобто вона в перші півроку автоматом має весь імунітет, який має мама(а мами, взяти наше покоління 100% мають всі щеплення СРСР - тобто від всіх болячок, які стараються прищепити дитині в того першого півроку) - для чого робити ті щеплення ?
ти навіть не уявляєш собі, який мізерний відсоток дітей росте зараз на грудному вигодовуванні. Третина в кращому випадку. В решти мамаш є купа залізобетонних відговорок, чому в них "не було молока" і чому вони з перших днів годують дитину хімією.
Джалка зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 10:46 #2291405   #179
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від Джалка Переглянути допис
ти навіть не уявляєш собі, який мізерний відсоток дітей росте зараз на грудному вигодовуванні. Третина в кращому випадку. В решти мамаш є купа залізобетонних відговорок, чому в них "не було молока" і чому вони з перших днів годують дитину хімією.
Ну це зовсім інша тема, окрім того що 60% хоче зразу після родів покурити, побухати і т.д. Їм ще багато хто, в тім числі ті , хто годують своїх грудьми, а іншим впарюють яка то користь НАН, промивають мозги і т.д. І багато хто нехоче щось про щось взнавати. Їм лікар, який є авторитетом в усьому, сказав що нормально годумати сумішами нестле, чи ще якимось - все вони годують нестле. А тому, що предстаники нестле прийли і сказали лікарю, що якщо на його районі зростуть продажі сумішей, чи якщо він буде рекламувати. то отримає таку нехілу (можливо набагато більшу за ЗП) премію від їх компанії.
Так само представники фарм компаній приходять, але не до конкретного лікаря. а до тих хто очолює медицину в державах - і обіцяють їм премії, якщо в державах буде щеплення поголовним і бажано саме вакциню конкретних виробників. А альше вже тиск згори іде на конкретних лікарів.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2013, 11:20 #2291423   #180
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Найвпливовіша дитина в Світі не отримала жодної прививки

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
І ще таке питання, вот всі лікарі кричать що дитину треба щепити від перших днів бо дальше буде ЖОПА. Дитина, яка на грудному, отримує імунітет разом з маминим молоком, тобто вона в перші півроку автоматом має весь імунітет, який має мама(а мами, взяти наше покоління 100% мають всі щеплення СРСР - тобто від всіх болячок, які стараються прищепити дитині в того першого півроку) - для чого робити ті щеплення ?
Чогось я дуже сильно підозріваю, що з материнським молоком передається інформація як боротися з нежиттю і вже ніразу не з правцем чи кіром
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (28.10.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:02.