Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


Донбас наживо

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.01.2015, 12:08 #2500591   #181
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Тому не варто мені втирати шо тут всі хороші , добрі , розумні, культурні,щирі, шляхетні,а там одна шваль.
а я тобі таке втирав?
я думаю в нас з тобою доросла розмова і ми пробуєм говорити про реальні речі, а не про коментарі в ютубі.
Я в ютубі теж сперечався під відео з-під Волновахи, і намагався вести розмову аргументовано. Наразі твої аргументи таки трохи "хромають" - я признав тільки один - що ніяка політика не варта людських життів. Але я не згідний, що в тому плані в нас був вибір. Моя думка остається тією ж що і була - нам навязали війну і ми змушені оборонятись.

Додано через 3 хвилини
Цитата Це й називається заангажованість.
в чому моя заангажованість? в тому, що патріотизм і любов до України я не вважаю поганим?
Я вважаю, що це російська пропаганда намалювала з українських націоналістів чортів і "посібників фашизма", цілеспрямовано з далекоглядними планами, які ми зараз бачимо.
Самі по собі націоналісти жодної шкоди чи загрози ні для України і для росіян не складали досі. З неграми був неприємний інцидент, коли їх ловили і дубачили на початку 2000-х в Тернополі, але і цю проблему рішили.

Востаннє редагував switch: 22.01.2015 о 12:08. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:13 #2500596   #182
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

І ще про кому належала влада.
Я тобі теж писала, хто розстріляв людей досі невідомо, нова влада чомусь не зацікавлена вияснити, знайти винних і покарати.

Зато відомо , що вони віддають накази обстрілювати міста з мирними мешканцями, які навіть ні бити, ні деревяного щита , ні шини , ні коктейля молотова в руках не тримають,спеціально, чи випадково, чи у відповідь, але факт залишається фактом.
Зруйновані міста і багато жертв серед мирного населення.
Тільки вас це не бентежить, вам при такій владі жити чомусь не страшно.

А все дуже просто.


Є їхні і наші , з якими ви себе ототожнюєте, співчуваєте, допомагаєте,а єдиної України давно нема , ше від часів майдану і не буде вже, то для чого насильно її ліпити?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:19 #2500597   #183
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата І ще про кому належала влада.
Я тобі теж писала, хто розстріляв людей досі невідомо,
ну чому ж - як мінімум по двом беркутівцям ведеться справа по майже 40 доведених фактах вбивства з їхньої зброї.
Цим беркутівцям навря наказ давав порошенко, пра?

Додано через 2 хвилини
Цитата Є їхні і наші , з якими ви себе ототожнюєте, співчуваєте, допомагаєте,а єдиної України давно нема , ше від часів майдану
угу...
москаль був переконаний, що Україна поділиться по лінії Субтельного (до того вони пробували ділити Україну по Збручу, потім по Днівру). А тут не вийшло. Пів Луганської І Донецької областей всього.
А твоя лінія поділу де проходить?
Чогось так вийшло, що ця війна навпаки обєднала більшість України, крім тієї її частини, де люди вже нічого не можуть і не означають.

Востаннє редагував switch: 22.01.2015 о 12:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (22.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:22 #2500600   #184
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну чому ж - як мінімум по двом беркутівцям ведеться справа по майже 40 доведених фактах вбивства з їхньої зброї.
Цим беркутівцям навря наказ давав порошенко, пра?
А хто давав наказ тим що калічили і вбивали беркутівців, якщо не помиляюсь 12 чоловік загинуло ? а скільки поранених не знаю.

Я не впевнена , що ті що нині прийшли до влади не спровокували і не підставили людей які загинули, а ти?
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:27 #2500601   #185
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Чого ти не хочеш розповісти нічого про себе?
То ти все ж набожна віруюча московського патріархату?
звідки взялось таке цікаве бачення ситуації з тернополя? чого я "цікаве"? ну бо 1-в-1 співпадає з "баченням" людей, які попали під "інформаційний обстріл" росії

Додано через 3 хвилини
Цитата якщо не помиляюсь 12 чоловік загинуло ?
віриш - не знаю нічого про втрати силовиків НА МАЙДАНІ.
Дуже уважно слідкував за подіями Майдану, новини тоді поглядував цілими днями - про вбитих силовиків не чув нічого. Хоч канали тоді були під сильним впливом Януковича.
Про спалених беркутівців кричали з вирячиними очима лише на донбасі і в криму.
А.. і да - там кілька спецназівців ніби в аварію попали, як їхали майдан розганяти - там вроді були "200"-ті.

Та і навіть якби то було правда - де 12 а де 100 (не рахуючи зниклих безвісті, яких досі не знайшли)?
де хлопці з каменюками і ланцюгами, а де беркутівці АК і снайпери на дахах?
ти це всерйоз в один ряд ставиш?

Додано через 23 секунды
Якщо маєш підтвердження - дай зсилки....

Востаннє редагував switch: 22.01.2015 о 12:29. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:29 #2500608   #186
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну чому ж - як мінімум по двом беркутівцям ведеться справа по майже 40 доведених фактах вбивства з їхньої зброї.
.
Знайшли двох цапів відбувайлів.
Ше скажи шо то було їхньою особистою ініціативою.
Або янукович їм на мобілку подзвонив і попросив 100 чоловіа покласти.
Його до речі Україна навіть досі не попросила видати, щоб судити за злочини.
Не кажучи вже про те , що всі його прихлєбатєоі повернулись до своїх коритець.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:34 #2500610   #187
kavun24
Активний учасник
 
Аватар для kavun24
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Його до речі Україна навіть досі не попросила видати, щоб судити за злочини.
Україна вже давно просила його видати, так само як і Інтерпол його почав розшукувати і дав запит москалям на екстрадицію, але твій любимий ПУ сказав, що не видасть, бо він жертва перевороту в країні і "лігітівний прєзідєнт"
kavun24 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:34 #2500611   #188
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Ше скажи шо то було їхньою особистою ініціативою.
Або янукович їм на мобілку подзвонив і попросив 100 чоловіа покласти.
ну не менш правдоподібно, як і те, що їх купив Порошенко...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:42 #2500614   #189
Naya
 
Аватар для Naya
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата звідки взялось таке цікаве бачення ситуації з тернополя? чого я "цікаве"? ну бо 1-в-1 співпадає з "баченням" людей, які попали під "інформаційний обстріл" росії
Таке бачення в багатьох людей, в яких вдома принципово немає телебачення. Але які цікавляться історією, таки цікавляться і відкопують різні джерела співставляючи їх та аналізуючи, а не обмежуються готовою книжечкою з шкільного курсу, геополітикою та ситуацією в світі. І ще, таким людям притаманно мислити та бачити причинно-наслідкові звязки.

Додано через 1 хвилину
Цитата Дуже уважно слідкував за подіями Майдану, новини тоді поглядував цілими днями - про вбитих силовиків не чув нічого. Хоч канали тоді були під сильним впливом Януковича.
от логіка....якби канали були під сильним впливом Чнуковича, то майдан би навіть не почався.

Востаннє редагував Naya: 22.01.2015 о 12:42. Причина: Пізніше додано
Naya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:45 #2500618   #190
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата І ще, таким людям притаманно мислити та бачити причинно-наслідкові звязки.
тут поки причинно-наслідкові звязки будую я, а від інжені бачу лише заготовку "не було бд майдану - не було б війни" і практично відсутню аргументацію.
Ну може ти мені розповісиш?
ПС: школа в мене різна була. я ще і казочки про Леніна застав, і історик в старших класах в мене був доволі толковий, який багато чого розповідав попри підручник...
То я думаю, що я таки теж щось трохи знаю і розумію.

Додано через 54 секунды
Цитата от логіка....якби канали були під сильним впливом Чнуковича, то майдан би навіть не почався.
логіка!
))
Я думаю, що якби не телеканали, не їхній тупий контент в вигляді дебільнгих серіалів про ментів і бандюків, і тупих "талант-" і "підісри-шоу" - Майдан почався б набагато раніше

Востаннє редагував switch: 22.01.2015 о 12:46. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:48 #2500621   #191
Naya
 
Аватар для Naya
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Я думаю, що якби не телеканали, не їхній тупий контент в вигляді дебільнгих серіалів про ментів і бандюків, і тупих "талант-" і "підісри-шоу" - Майдан почався б набагато раніше
Чому він не почався, коли виходили на мітинги підприємці?
Чому не почався, коли мітингували афганці?
Печеньок не було і не було команди і фінансування ЗМІ , от чому.
Naya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:53 #2500623   #192
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Чому він не почався, коли виходили на мітинги підприємці?
Чому не почався, коли мітингували афганці?
Печеньок не було і не було команди і фінансування ЗМІ , от чому.
та запросто.
тому що "команда" (банда) Януковича діяла дуже грамотно, по принципу "розділяй і володарюй". Вийшли підприємці, яких зачепив кодекс, навтіь не всі з солідарності - всі решта відсиділись.
вийшли афганці з чорнобильцями, бо їх прижали - підпроиємці відсиділись, інші теж.
Хоча канали показували протести, всі в новинах подивились, подивились як Азаров переговрив з тими і іншими - і переключили канал на шоу.
А розворот від Європи і побиття протестуючих - це вже зачепило всіх. От і вийшли всі.
Давай наступний приклад.
Я думав ти справді грибоку аналітику мені зараз продемонструєш, а це в тебе так - типова заготовочка "з методичок"... з Інженею поки цікавіше.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:56 #2500624   #193
Naya
 
Аватар для Naya
Типово Відповідь: Донбас наживо

Майдану не було б, студенти б потусили-потусили і розійшлися як підприємці. Якби не почалися провокації ретельно сплановані. Невже через рік часу цього ще не видно. Невже через рік часу все ще ведетеся на сакральні жертви і вірите лицемірству?

Востаннє редагував Naya: 22.01.2015 о 12:58. Причина: Пізніше додано
Naya зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (22.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:57 #2500628   #194
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Донбас наживо

http://lb.ua/news/2015/01/11/291705_...a_prosila.html

Не знаю, може брешуть.


Цитата:
Допис від kavun24 Переглянути допис
Україна вже давно просила його видати, так само як і Інтерпол його почав розшукувати і дав запит москалям на екстрадицію, але твій любимий ПУ сказав, що не видасть, бо він жертва перевороту в країні і "лігітівний прєзідєнт"
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 12:59 #2500629   #195
Naya
 
Аватар для Naya
Типово Відповідь: Донбас наживо

Не розумію, чому я редагую, тобто дописую повідомлення, а попереднє видаляється?
Naya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 13:20 #2500633   #196
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Майдану не було б, студенти б потусили-потусили і розійшлися як підприємці.
можливо так.
а можливо мета була показати, що в Україні починаються нові часи, і більше ніяких мітингів влада терпіти не буде?
чим така мотивація менш правдоподібна, ніж те, що студентів розганяли провокатори держдепартаменту США?
Сам розгін зняло на камери море людей - ставити його під сумнів сенсу не буча жодного.
Як і жорстокого побиття людей і журналістів наступного дня біля АП.
давай далі...

Додано через 1 хвилину
Дивись, ти кажеш, що ТВ не дивишся і читаєш багато - а пишеш мені точно те саме, що і на донецькимх форумах писали тролі і місцеві, яким вони мізки полоскали...

Додано через 5 хвилин
Про донецький тролейбус сьогоднішній: напевно ми ніколи не дізнаємся, що там сталось і чия то міна. Но на форумах їхніх останні дні ходили чутки, що ДНРівці полюють на якусь диверсійно-розвідувальну групу, яка проводила хаотичні обстріли з міномета (це таки міномет а не наша артилерія, стріляли з самого донецька). Хвалились, що таких груп всього було 6 і 4 вони вже знищили.
Правда це, чи вони самі це творили, щоб мобілізувати народ - не відомо, но час вони вибрали гарно - про Волноваський автобус всі вже забудуть, і ніхто не задасть зайвих питань, чого знову війна почалась...

Востаннє редагував switch: 22.01.2015 о 13:20. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 13:37 #2500646   #197
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата можливо так.
а можливо мета була показати, що в Україні починаються нові часи, і більше ніяких мітингів влада терпіти не буде?
чим така мотивація менш правдоподібна, ніж те, що студентів розганяли провокатори держдепартаменту США?
Сам розгін зняло на камери море людей - ставити його під сумнів сенсу не буча жодного.
Як і жорстокого побиття людей і журналістів наступного дня біля АП.
давай далі...
Не будь наївним. Основною метою було розв'язання в Україні громадянської війни. І цей сценарій, який написаний в Москві, реалізується починаючи від відмовлення України підписати асоціацію з ЄС і закінчуючи сьогоднішнім днем. Коли 20 лютого почали розстрілювати людей, вони сподівались що в нас запустяться неконтрольовані процеси, на хвилі яких можна було б розчленити Україну. Як бачимо ми пішли дещо іншим шляхом, а сценарій реалізовується в дещо зміненому варіанті.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (22.01.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 20:56 #2500885   #198
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис

Зато відомо , що вони віддають накази обстрілювати міста з мирними мешканцями
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 21:01 #2500890   #199
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Про донецький тролейбус сьогоднішній: напевно ми ніколи не дізнаємся, що там сталось і чия то міна. Но на форумах їхніх останні дні ходили чутки, що ДНРівці полюють на якусь диверсійно-розвідувальну групу, яка проводила хаотичні обстріли з міномета (це таки міномет а не наша артилерія, стріляли з самого донецька).
http://youtu.be/qPEAI5rI7aI
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2015, 21:28 #2500894   #200
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Донбас наживо

Цитата Не будь наївним. Основною метою було розв'язання в Україні громадянської війни.
теж не буду заперечувати...
надто багато сил і грошей росія за ці роки вбахувала в культивування всіх тих теорій про те, що Галичина - не Україна, що Україна - це Fail State, що Україну стврили комуністи, а до того ніякої такої держави в природі не існувало і все таке.
Я вперше побачив тролів, які "полоскали" людям мізки на ту тему, коли пробував комусь щось пояснювати в коментарях про Помаранчеву Революцію і перший Майдан. Хоча можливо вони працювали куди давніше.
З чого б витрачатись на розкрутку цих тез і ідей стільки років?

Додано через 14 хвилин
Стосовно того мінометного обстрілу - на користь того, що це не наші найбільше говорить те, що така диверсійна робота не принесла б нам жодних плюсів, при тому, що вона повязана з реально високим ризиком.
Але там звичайно сліпо віритимуть, що це нацгвардія воює з жінками і дітьми, як Інженю пише... Так що відмитись все рівно не реально буде.

Хотя на тому форумі мамочок є одна користувачка, яка в основному їх там "інформує" - так от вона викладає ДУЖЕ багато ДУЖЕ детальної і ДУЖЕ оперативної інформації про обстріли і жертви. Підозрюю, що це троль, який тупо миє тим мамочкам мізки. Ну вона точно не проста донетчанка, бо це явно в очі кидається - ті сидять по підвалах і охають-ахають, а та строчить пости чуть не кожні пів години.
Ну так от - від неї був пост, ніби-то ДНРівці шукають диверсійні групи, шманають машини, все таке. Ніби-то 4 з 6 груп виявили і знищили.
Ну і логічне питання виникає - якщо виявили "укропів", які з мінометами ганяли вулицями донецька і розстрілювали мирних мешканці - чого ж не показали їх, їхнього того буса з мінометом? це ж такий сюжет для лайно-ньюса...
З іншого боку повторюсь для Інженю - там воюює багато не українців і що значно гірше - найманців. Грубо - професійних вбивць. Таким розстріляти автобус з своїми "підопічними" - рука не здригнеться.
Це моя думка. не думаю що вона навіяна пропагандою порошенка.

Додано через 2 хвилини
Але стверджувати нічого не буду, бо хз в чого як шиза їде на тій війні.

Востаннє редагував switch: 22.01.2015 о 21:28. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:51.